• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
... jo to mi připomnělo... holky taky jste tak švihlé jak já... já už nejsem schopná mluvit o ničem jiném než o Kláře... vždycky se téma hovoru stočí k ní... :wink: ... ten řidič chtěl regulerně flirtovat... ale já jsem vytasila hned dítě, tak měl smůlu :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... si tu kecám sama....
22. kvě 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a víte co, Lucinecka by teď někdy měla dělat státnice.... moc jí držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš totok, potřebuju rozveselit a tu zase nikdo.... já se snad půjdu ještě učit...... :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherný fotky máte všechny :slight_smile:

Jitu,vše nej :slight_smile: Beru my tě nemít :wink:

Jsem hotovson Kája bojkotuje spánek jsem jezdila 2 h venku nic tak jsem se snažila uspat doma taky nic ach jo :confounded:
22. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jste kársná rodinka :dizzy_face:
Evel, teď mi říkala Dr. na alergologii, že děti hůř spávají, když se chystá změna počasí... tak možná Kája reaguje na to... :wink:
22. kvě 2009 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jitu má dnes narozky :dizzy_face: ... mějak mi to uniklo :pensive:
Moc s Klárkou blahopřejeme ... Krásně to oslav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituli všechno nej :slight_smile:
Bobul držím pěsti, ať máš super otázky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi děkuju :slight_smile:
Už jste zpět ze zahrady? :wink: ....
22. kvě 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, jako u matury, představ si je nahatý :sweat_smile:

evi, dneska se mi o tobě zdálo :sweat_smile: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je tam pařák a žádné stromy, taťka tam zůstal :slight_smile: bolí mě děsně břicho, jak na slepák nebo co...snad to budou jen prdy :pensive: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, tu jednu zkoušku máme u 78 letého profesora.... tak nevím jestli je to dobrý nápad :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru já si je vždy představovala na záchodě :grinning:
nejlepší by asi bylo nahaté na záchodě, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je nejlepší, víš jak ti budou cukat koutky :grinning: :grinning: :grinning:
na nervy si ani nevzpomeneš :wink:

domi, záchod je taky dobrej :grinning:
22. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, tak to chápu... Klára z toho sluníčka byla včera taky hotévá a to máme stín :wink: ... u nás je dnes zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak ovšem kombinace nahatých vyučujících na záchodě je vražedná :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně usnula sice o 2h později,ale přece uffffffff :wink: jsem zvědavá jak bude spát zítra u tchýně no alespoň pojedeme brzo domů :grinning: :grinning: :grinning:

Bobul,držím pěstí :wink:

Beru a co se ti zdálo???
22. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinečce samo taky držíme palce,ale jak to dopadlo se asi nedozvíme :wink:
22. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci už sem vůbec nepřijde? :fearful:

Vendy hlavně až se tě budou ptát, co je na těch otázkách tak vtipné, tak se neprořekni...by se asi divili :grinning:
22. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem narazila na album Kikimarušky a Kubíček už slavil rok - krásné fotky a moc gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,nevím,ale jednou jsem si s Luci psala přes IP a říkala,že už mezi nás chodit nebude :frowning2: ,ale třeba se někdy ukáže :wink:
22. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli jakto?
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak zase na skok, jdu se pokoukat :slight_smile: , jinak jak píše Evelina, už máme rok...to to utíká, za chvilku budete slavit i vy
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru moc gratulujem...ať je ten druhý rok ještě lepší, než první, jdu kuknout na fotky :wink:
22. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,říkala,že má koníka a některejch lidí plný zuby
22. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli mě taky? :confused: :sweat_smile:
Maru fotečky krásné, nejlepší je samo ta u medvěda, jak kubajs vyrostl :grinning: to je neskutečné :wink:
22. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,to nevím to se musíš zeptat jí samotné :confused:
22. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki, gratulujeme :dizzy_face:

evi, to jak se setkáme, ale byl to děs :sweat_smile:
a pak jsi tady všem psala jaká jsem kráva :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
fuj, jsem se vzbudila úplně orosená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O jaké Lucí mluvíte??
jani o lucinečce, neznáš? tuším, že dělala tabulky :wink:
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky. Ta u medvěda je nejlepší, to je fakt :grinning: , máme fotek víc a čekáme ještě od profesionála, tak je pak dodám. To albíčko by mohlo bejt nafukovací, musím pořád odmazávat :unamused: ....jejraděj bych tam nacpala všechno :grinning:
22. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek