***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
22. kvě 2009
... jo to mi připomnělo... holky taky jste tak švihlé jak já... já už nejsem schopná mluvit o ničem jiném než o Kláře... vždycky se téma hovoru stočí k ní... 😉 ... ten řidič chtěl regulerně flirtovat... ale já jsem vytasila hned dítě, tak měl smůlu 😃 😃
bobulle
22. kvě 2009
aha... si tu kecám sama....
bobulle
22. kvě 2009
Jo a víte co, Lucinecka by teď někdy měla dělat státnice.... moc jí držím pěsti x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
bobulle
22. kvě 2009
Toš totok, potřebuju rozveselit a tu zase nikdo.... já se snad půjdu ještě učit...... :-N
evelina0007
22. kvě 2009
Nádherný fotky máte všechny 🙂

Jitu,vše nej 🙂 Beru my tě nemít 😉

Jsem hotovson Kája bojkotuje spánek jsem jezdila 2 h venku nic tak jsem se snažila uspat doma taky nic ach jo :-S
bobulle
22. kvě 2009
Moni jste kársná rodinka x-)
Evel, teď mi říkala Dr. na alergologii, že děti hůř spávají, když se chystá změna počasí... tak možná Kája reaguje na to... 😉
bobulle
22. kvě 2009
Jé Jitu má dnes narozky x-) ... mějak mi to uniklo |-|
Moc s Klárkou blahopřejeme ... Krásně to oslav x-) x-) x-)
domiska
22. kvě 2009
Jituli všechno nej 🙂
Bobul držím pěsti, ať máš super otázky 🙂
bobulle
22. kvě 2009
Domi děkuju 🙂
Už jste zpět ze zahrady? 😉 ....
berus
22. kvě 2009
bobulko, jako u matury, představ si je nahatý :-N

evi, dneska se mi o tobě zdálo :-N x-)
domiska
22. kvě 2009
jj, je tam pařák a žádné stromy, taťka tam zůstal 🙂 bolí mě děsně břicho, jak na slepák nebo co...snad to budou jen prdy |-| :-N
bobulle
22. kvě 2009
Beruš, tu jednu zkoušku máme u 78 letého profesora.... tak nevím jestli je to dobrý nápad :-N 😃 😃
domiska
22. kvě 2009
beru já si je vždy představovala na záchodě 😃
nejlepší by asi bylo nahaté na záchodě, ne? 😃 😃 😃
berus
22. kvě 2009
no to je nejlepší, víš jak ti budou cukat koutky 😃 😃 😃
na nervy si ani nevzpomeneš 😉

domi, záchod je taky dobrej 😃
bobulle
22. kvě 2009
Domi, tak to chápu... Klára z toho sluníčka byla včera taky hotévá a to máme stín 😉 ... u nás je dnes zataženo :-p
No tak ovšem kombinace nahatých vyučujících na záchodě je vražedná :-N 😃 😃
evelina0007
22. kvě 2009
No konečně usnula sice o 2h později,ale přece uffffffff 😉 jsem zvědavá jak bude spát zítra u tchýně no alespoň pojedeme brzo domů 😃 😃 😃

Bobul,držím pěstí 😉

Beru a co se ti zdálo???
evelina0007
22. kvě 2009
Lucinečce samo taky držíme palce,ale jak to dopadlo se asi nedozvíme 😉
domiska
22. kvě 2009
Luci už sem vůbec nepřijde? 😕

Vendy hlavně až se tě budou ptát, co je na těch otázkách tak vtipné, tak se neprořekni...by se asi divili 😃
evelina0007
22. kvě 2009
Ted jsem narazila na album Kikimarušky a Kubíček už slavil rok - krásné fotky a moc gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-)
evelina0007
22. kvě 2009
Domi,nevím,ale jednou jsem si s Luci psala přes IP a říkala,že už mezi nás chodit nebude 😞 ,ale třeba se někdy ukáže 😉
domiska
22. kvě 2009
Eveli jakto?
kikimaruska
22. kvě 2009
Ahojky holky, tak zase na skok, jdu se pokoukat 🙂 , jinak jak píše Evelina, už máme rok...to to utíká, za chvilku budete slavit i vy
domiska
22. kvě 2009
Maru moc gratulujem...ať je ten druhý rok ještě lepší, než první, jdu kuknout na fotky 😉
evelina0007
22. kvě 2009
Domi,říkala,že má koníka a některejch lidí plný zuby
domiska
22. kvě 2009
Eveli mě taky? =-) :-N
Maru fotečky krásné, nejlepší je samo ta u medvěda, jak kubajs vyrostl 😃 to je neskutečné 😉
evelina0007
22. kvě 2009
Domi,to nevím to se musíš zeptat jí samotné =-)
berus
22. kvě 2009
kiki, gratulujeme x-)

evi, to jak se setkáme, ale byl to děs :-N
a pak jsi tady všem psala jaká jsem kráva :-N 😃 😃 😃
fuj, jsem se vzbudila úplně orosená :-p
rendex1
22. kvě 2009
O jaké Lucí mluvíte??
domiska
22. kvě 2009
jani o lucinečce, neznáš? tuším, že dělala tabulky 😉
kikimaruska
22. kvě 2009
Moc díky. Ta u medvěda je nejlepší, to je fakt 😃 , máme fotek víc a čekáme ještě od profesionála, tak je pak dodám. To albíčko by mohlo bejt nafukovací, musím pořád odmazávat :-| ....jejraděj bych tam nacpala všechno 😃