• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
bobulko hezký :wink:

ale nám taťka vybral jiný, ale pro cácorku asi není :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Beru, to je luxus... ale pro holku asi nee.... :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul gratulka ke zkoušce :slight_smile:)
já bych potřebovala poradit s tříkolkou :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
22. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
meg hezký :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jity dík:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Meggi to je krásný odstrkovadlo. Vlastně všechny, ale u tohodle se mi líbí, že ho můžu řídit já a malej si má kam dát nožky. :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já nechci jen odstrkávadlo, protože už vidím jak Terka zdrhá někam kam nemá :frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě holky já chci to s tou vodící tyčí, má ho i sousedka a je to fakt super, jiné jsem zatím nenašla co by mě tak nadchlo, pokud najdete pošlte mi kdyžtak odkaz do ip, chtěla bych koupit malému něco takového k narozeninám :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendul my jsme s odstrkovadlem vybírali a vybírali, protože většina nebyla moc bytelná, byly takové vratké a rozviklané...taky máme s vodící tyčí a je super :slight_smile: je to od firmy injusa 4v1 :wink:
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
22. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
teeeda tu je mrtvo, jdu se někam položit, brou noc :sunglasses: , hezký víkend a v neděli vše nej Janičkám :wink:
22. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=689364

Já měla vybrané toto odstrkávadlo,ale když jsem ho viděla naživo a posadila na něj Káju tak mě to zklamalo :confounded: a budeme kupovat to jak tady dávala odkaz Bobul :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem ale neplecha, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem dožehlila ufff a dívám se na ty odkazy a jsou moc krásné... ale asi půjdeme od toho co Evel :wink: ... bo je levné a Klárka ho dostane jakože od mojí mamky :slight_smile: ... ale to sem dávala Megg je krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
Ruži ahooooj, ty ostudo... kde jsi se toulala? :wink: No hlavně že jsi tu :slight_smile: ... A co Petřík?
A přidáte se s náma do ZOO? :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko :rolling_eyes:
SEm byla včera pařit :sweat_smile: džus :sweat_smile: takže su nevyspaná,budík v 6 a usla jsem asi kolem 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych spala :fearful:
Měli jsme srazík ze základky a jsme zapomněla a o půl 9 tel kde jako su a já sem byla v posteli
:sweat_smile: tak sem musela vylíst,zkulturnit se a mazat :zipper_mouth:

Tak pěknej den,já se jdu plůžit a něco dělat,jestli neusnu při cestě s vysavačem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Arin, všímáš si, že už tě doháním, jsem tu čím dál tím dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jsi dobrá, jak jsi mohla zapomenout na sraz :confused: :sweat_smile: :grinning:
dej si tupláka kafe :wink:

Nás čeká dneska pohádkovej les, dozvěděla jsem se to v 22 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak noc docela šla, až na to, že byl vzhůru od 23 do 0:30 - nejdřív jsme koukali na Bonda (to bylo tak hezký, fakt jsme laželi na gauči a čučeli :sweat_smile: ) no a pak jsme asi půl hoďky dělali kutululů a když už si šmrdlal očička, tak jsme šli do hajan a je fakt, že u mě, ale usnul hned bez bulení
23. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno - noc dobrá, probudila se 5,30 najedla se, a spí - doufám co nejdíl
Snad bude dnes hezky - jedeme slavit na chalupu
Jinak taťka namontoval houpačku mezi dveře, tak jsem zvědavá co tomu bude říkat
23. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,u nás noc docela děs :frowning2: po dlouhý době s vzbudila 3x je pravda,že zase rychle usnula,ale plakala tak nevím co jí bolelo :confused:

Dneska se ukážu až večer jedeme k mé radosti ke tchýni :angry: a pak na nákup,protože už nemáme co jíst a musíme koupit nějaký dárek mamka má dneska svátek a půlka sousedů ho měla nebo bude mít tak bude dneska večer nebo zítra odpoledne mejdlo :wink:
23. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a málem bych zapoměla Gábince a Janičce vše nej k 10 :grinning:
23. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
naší nevěstě přejeme vše nej k 10 :dizzy_face:
a těm dvoum cácorkám taky :dizzy_face:

evi, tak hodně sil dneska :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,dik to bude potřeba,prtože Alešova protivná babička slaví narozeniny a bude tam i Alešova teta,která bydlí někde pod mostem a tahá se po hospodách a to bude tchýně na nervy a bude se snima hádat :angry: a hlavně ta teta neviděla ještě Karolínu a já vůbec nechci,aby se ke Káje přiblížila to bude další průser :confounded: Jenže babičky je to nejoblíbenější dcera a tchýně je ta špatná
23. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jdu dneska do toho pohádkovýho lesa s Míšovou milenkou, taky zajímavý :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beru jj všímám :slight_smile: jo kafe jsem měla,uklidila jsem,pověsila prádlo,zametla balkon a mimi šlo spat :fearful: nejhorší bylo,když mě mil vzbudil ve 3 na mlíko,sem byla úplně mimi,ale hned jsem usla a v 6 ju dotáhl :sweat_smile:
Já už nic dneska nedělám,jen se starám o děti,su jak praštěná :rolling_eyes:

Holčičkám taky gratulka k 10 měs :dizzy_face:

Ev užij si návštěvu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beru a ty atˇnezabloudíš,co by jsme tu dělaly???? :confused:
23. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
by jste rychle zapomněly :sweat_smile:
vyrážíme, ukážu se večer :wink:
23. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
EV
to jsem matka, já zapoměla, že má dneska 10 měsíců...
Moje milá Kájo všechno nej nej nej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky gratulka k 10 měsícům
Evel přežij to :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
holky taky všem posíláme gratulky k 10. měsíci :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda vy to dnes máte akční... Kaja od Ev bude mít první sektání s bezdomovci :frowning2: a Maty od Beruš zase společný výlet s macechou :sweat_smile: :grinning: :grinning: ... tak to přežijte :wink: :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek