***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
23. kvě 2009
Jé, kde jste všichni :-N
moranda
23. kvě 2009
Ahojky,
Bobulko, já koupila odstrkovadlo jeté na MMB a Elis už ho má a je nadšená, v albíčku mám fotku 🙂 , ale vy všichni jak tak na to koukám kupujete novější typy 😉. taky se připojuji ke gratulantům.

Máme za sebou odvoz staršího dítěte na školu v přírodě, vítání občánků na zámku a návštěvu tcchánovců u nás doma, teď už chybí jen naši a bude konečně klid. Malou vítání dost zmohlo, protože se tam jala překřikovat paní místostarostku, která chtěla "drobečky" přivítat :-N . Babička to natáčela, jsem na to zvědavá, protože jsem z toho nic neměla, jen nervy a zpocený záda, jak mladá po mě rajtovala a nechtěla v klidu sedět. Dostala jsem růži, obálku s knížkou pro mimi(bohužel ne vkladní s vkladem) a malá dostala plyšáka od kterého jsem byla okamžitě na černých kalhotech, obalená bílými chlupy ]-( . Nechali na něm cedulku do 3 let nevhodné ]-( ]-( - hledám smailíka klepající ho si na čelo!!!!!
jana.rce
23. kvě 2009
ahoj holky,
díky za gratulace, kdo si vzpomněl i na nás 😉 Samozřejmě přejeme vše nej i Kájince a Gábince....
Ev, tak ať tu oslavu přežijete bez újmy a Beru, o tebe strach nemám,že by ses ztratila 😉

Byli jsme dnes nakupovat a peníze zase lítaly :-p no,ale Janí dostane zítra k svátku pěknej bazén, a ještě pár drobností.Sehnala jsem v DM lahvičku s brčkem,tak jsem na ní zítra zvědavá 🙂

Jinak jsem dnes čučela. Spala v kuse 12,5 hod přes noc, až do 7,30 =-) =-) =-) to by mohlo být denně 😃

Odstrkovadlo zatím nemáme,ale taky budu vyhlížet....

Jo a Bobulko, Teri chodí na světlušky už od narození 😃 a na tábory jezdí od 1.roku....jsem byla do loňska vedoucí, ale od narození Jaňuly jsem to nechala mladší generaci 😃 😃
arinautor
23. kvě 2009
Jani neboj,nezapomněly 🙂
Já se tu dnes tak plácám :-N není to tak hrozný,ale mimi spalo nej 20 min a malej přes 2 h a to jsem ho ještě musela vzbudit :-p mohlo to být obráceně,tak jsem si zalezla a sotva jsem usla tak už řádila :-N mil je zas v práci a mě se nic nesce 😕
Zítra mě čeká taky nákup,všecko je vyžraný pro mimi mám poslední obídek a vyživku jinak tu nic není,ještě ,že jsem včera udělala tu buchtu,to by tu byl akorát oschlej toust´ák =-) :-p no hned ráno musím,moždá i navečer,ale nevím kdy dojede mil a oba sebou nepotáhnu teda,to bubu hladem rači 😃
arinautor
23. kvě 2009
Dneska tu nikdo není,že no jo sobota |-|
evelina0007
23. kvě 2009
Ahojky 🙂 tak tchýně byla dneska snad poprvé v pohodě třebají to vydrží no uvidíme 😉 Ale babička s tetou to byl děs naštěstí byla Kája daleko od nich strašný co lenivost může udělat z člověka :-S

Beru,v Turnově byl pohádkovej les minulej týden,ale my pojedeme až příště 😉

No nic Kája je unavená tak jdu dneska koupat dřív ještě se ukážu 😉
domiska
23. kvě 2009
ahojky, právě jsme přijeli z první vyjížďky na kole s malým v sedačce, moc si to užíval 🙂 😎
všem jubilantům gratuluju 🙂
berus
23. kvě 2009
jsme zpátky a dokonce jsem si od milenky nechala nově obarvit palici :-N

teď nám začíná kolotoč koupání, večeření, uspávání, pokud mě nezmermocní Míša, objevím se večer 😉
evelina0007
23. kvě 2009
Tak já se možná ještě kuknu,ale jdu s mamkou na drby k sousedům přijeli z dovči 😉
domiska
23. kvě 2009
beru jsi dobrá, na to bych neměla žaludek :-p
domiska
23. kvě 2009
eveli dobře to tam prodrbejte 😃
berus
23. kvě 2009
domi, já tady o tom psala, je to Míšova kolegyně a v práci kolujou drby, že spolu spí
ale není to pravda 😉
a asi by si to teď ani netroufla, snaží se s přítelem o mimčo x-)

a pro dnešek se loučím, manžel zabírá noťase, dočtu vás zítra, dobrou 🙂
domiska
23. kvě 2009
tak to jo, beru 😉
taky jdu do hajan, dobrou
rendex1
23. kvě 2009
Jani to víš že nezapomněla, jenom jsem nevěděla, že sem ještě chodíš 😃
jana.rce
23. kvě 2009
Jani, chodím,ale nestíhám psát....🙂 pokusím se to ale napravit... zítra ti popřeju, ju? 😉
evelina0007
23. kvě 2009
Tak jsem doma a koukám tady mrtvo 😉

Tak jsem musela Káju dát zpět spát do spacího pytle a pak usnula do minuty musím někde sehnat letní,protože v zimním jí je horko a ajak je vidět tak bez něj spát nebude,proto se celou noc budila a včera nemohla usnout chuděra moje doufám,že nebude vyžadovat pytel do osumnáctin
😃 😃 😃

Dobrou
rendex1
23. kvě 2009
HOLKY já jsem ta nejhorší matka pod sluncem !!!!!!!!

Zítra je Janiček a jáááááá zapomněla, že malá má taky svátek. Že je Gabriela JANA. Neuvěřitelný 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
rendex1
23. kvě 2009
Ev my to zvládli dobře 2 dny bez pytlíčku 😃 tak pevný nervy 😢 :-o :-S
evelina0007
23. kvě 2009
Jani,nejsi ona naštěstí ještě neví co to je 😉 😉

A bez pytle prostě spát nebude jí radši koupím letní a bude klid 🙂
palla
23. kvě 2009
Ahoj 🙂
Gratuluju holkám k 10 měsícům 🙂 Kubíkovi k roku 🙂

Ev, fajn, že jste tu návštěvu přžili. Taky máme v rodině jednu příbuznou, z níž pro změnu ne lenivost (i když ta asi taky) ale alkohol udělal opovrženíhodného člověka 😢 Naštěstí se nemusíme setkávat.

Kájce ještě pořád rostou ty zoubky tak vyžaduje moji stálou pozornost a na net není čas, tak jdu aspoň pozdravit. Hlásím, že už mi teda taky spadla z postele 😞 Naštěstí asi ne na hlavu, když jsem přiletěla do ložnice, klečela na čtyřech a děsně řvala. Další den ráno jí podjely ruce a hlavou nabourala do dveří, takže má na čele moncla, dneska na ni spadla reprobedna, taky na hlavu :-p Fuj, musím na ni dávat větší pozor, nebo si prostě zvykat, protože to bez toho nejde? =-)
Koupili jsme Káji už dárek k narozeninám a rovnou jí ho už předali :-N To odrážedlo s vodící tyčí, dám do alba fotku. Je z něho úplně nadšená x-) Stoupá si do pedálů, rozhlíží se jako velká frajerka, jestli ji všichni vidí, že jede, no boží 😃
Tak dobrou 🙂
rendex1
24. kvě 2009
Krásnééééééé ráno jsem prvníííííííííííííí ha ha 😃 😃 😃 😃 😃

Janičky vše NEJ !!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
berus
24. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

Všem Janičkám, a že jich tady je, přejeme k dnešnímu svátku vše nej! x-) x-) x-)
evelina0007
24. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

Taky přejeme vše nej Janičkám 😉

Pal,jj a bude hůř naše Kája je taky kde nemá a to pořád =-) 😃 😃
jita5
24. kvě 2009
Hezké ráno, noc dobrá stávala ve 4 na mlíko, stávaly jsme po 8 🙂
Janičkám vše nej .......
Od včera jsem přejezená dobrot a hlavně čokolády 🙂 -
jana.rce
24. kvě 2009
pěkný den všem 🙂 zatím svítí sluníčko,tak to snad i vydrží 😉

Všem děkujeme za přání k svátku... prďole to vyřídím, až se probudí 🙂 a samozřejmě přejeme i my Janičce-Rendex vše nej a nej... 🙂

normálně ta naše prďola je pěkně vychytralá... včera si stoupla k židli a začala jí popostrkávat po podlaze a chodit za ní...přešla takhle asi 4 metry 😃 noooo, tak snad jí bude ještě cvhíli trvat, než se pustí 😃
rendex1
24. kvě 2009
Tady je Janiček 😃 😃 😃
holky pokud bude hezky, tak půjdeme s Gábi Jani ven do bazénku huráááá
katerinka.kr
24. kvě 2009
Baf 😃 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
24. kvě 2009
Já už si ten internet musím nechat dom zavést 😃

Když já čekám, že zlevní a oni spíš naopak 😃 😃 😃 😃
jita5