• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jé, kde jste všichni :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Bobulko, já koupila odstrkovadlo jeté na MMB a Elis už ho má a je nadšená, v albíčku mám fotku :slight_smile: , ale vy všichni jak tak na to koukám kupujete novější typy :wink:. taky se připojuji ke gratulantům.

Máme za sebou odvoz staršího dítěte na školu v přírodě, vítání občánků na zámku a návštěvu tcchánovců u nás doma, teď už chybí jen naši a bude konečně klid. Malou vítání dost zmohlo, protože se tam jala překřikovat paní místostarostku, která chtěla "drobečky" přivítat :sweat_smile: . Babička to natáčela, jsem na to zvědavá, protože jsem z toho nic neměla, jen nervy a zpocený záda, jak mladá po mě rajtovala a nechtěla v klidu sedět. Dostala jsem růži, obálku s knížkou pro mimi(bohužel ne vkladní s vkladem) a malá dostala plyšáka od kterého jsem byla okamžitě na černých kalhotech, obalená bílými chlupy :angry: . Nechali na něm cedulku do 3 let nevhodné :angry: :angry: - hledám smailíka klepající ho si na čelo!!!!!
23. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
díky za gratulace, kdo si vzpomněl i na nás :wink: Samozřejmě přejeme vše nej i Kájince a Gábince....
Ev, tak ať tu oslavu přežijete bez újmy a Beru, o tebe strach nemám,že by ses ztratila :wink:

Byli jsme dnes nakupovat a peníze zase lítaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: no,ale Janí dostane zítra k svátku pěknej bazén, a ještě pár drobností.Sehnala jsem v DM lahvičku s brčkem,tak jsem na ní zítra zvědavá :slight_smile:

Jinak jsem dnes čučela. Spala v kuse 12,5 hod přes noc, až do 7,30 :confused: :confused: :confused: to by mohlo být denně :grinning:

Odstrkovadlo zatím nemáme,ale taky budu vyhlížet....

Jo a Bobulko, Teri chodí na světlušky už od narození :grinning: a na tábory jezdí od 1.roku....jsem byla do loňska vedoucí, ale od narození Jaňuly jsem to nechala mladší generaci :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani neboj,nezapomněly :slight_smile:
Já se tu dnes tak plácám :sweat_smile: není to tak hrozný,ale mimi spalo nej 20 min a malej přes 2 h a to jsem ho ještě musela vzbudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: mohlo to být obráceně,tak jsem si zalezla a sotva jsem usla tak už řádila :sweat_smile: mil je zas v práci a mě se nic nesce :fearful:
Zítra mě čeká taky nákup,všecko je vyžraný pro mimi mám poslední obídek a vyživku jinak tu nic není,ještě ,že jsem včera udělala tu buchtu,to by tu byl akorát oschlej toust´ák :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hned ráno musím,moždá i navečer,ale nevím kdy dojede mil a oba sebou nepotáhnu teda,to bubu hladem rači :grinning:
23. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska tu nikdo není,že no jo sobota :pensive:
23. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak tchýně byla dneska snad poprvé v pohodě třebají to vydrží no uvidíme :wink: Ale babička s tetou to byl děs naštěstí byla Kája daleko od nich strašný co lenivost může udělat z člověka :confounded:

Beru,v Turnově byl pohádkovej les minulej týden,ale my pojedeme až příště :wink:

No nic Kája je unavená tak jdu dneska koupat dřív ještě se ukážu :wink:
23. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, právě jsme přijeli z první vyjížďky na kole s malým v sedačce, moc si to užíval :slight_smile: :sunglasses:
všem jubilantům gratuluju :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpátky a dokonce jsem si od milenky nechala nově obarvit palici :sweat_smile:

teď nám začíná kolotoč koupání, večeření, uspávání, pokud mě nezmermocní Míša, objevím se večer :wink:
23. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se možná ještě kuknu,ale jdu s mamkou na drby k sousedům přijeli z dovči :wink:
23. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru jsi dobrá, na to bych neměla žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli dobře to tam prodrbejte :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, já tady o tom psala, je to Míšova kolegyně a v práci kolujou drby, že spolu spí
ale není to pravda :wink:
a asi by si to teď ani netroufla, snaží se s přítelem o mimčo :dizzy_face:

a pro dnešek se loučím, manžel zabírá noťase, dočtu vás zítra, dobrou :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, beru :wink:
taky jdu do hajan, dobrou
23. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to víš že nezapomněla, jenom jsem nevěděla, že sem ještě chodíš :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, chodím,ale nestíhám psát....:slight_smile: pokusím se to ale napravit... zítra ti popřeju, ju? :wink:
23. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma a koukám tady mrtvo :wink:

Tak jsem musela Káju dát zpět spát do spacího pytle a pak usnula do minuty musím někde sehnat letní,protože v zimním jí je horko a ajak je vidět tak bez něj spát nebude,proto se celou noc budila a včera nemohla usnout chuděra moje doufám,že nebude vyžadovat pytel do osumnáctin
:grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou
23. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY já jsem ta nejhorší matka pod sluncem !!!!!!!!

Zítra je Janiček a jáááááá zapomněla, že malá má taky svátek. Že je Gabriela JANA. Neuvěřitelný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev my to zvládli dobře 2 dny bez pytlíčku :grinning: tak pevný nervy :cry: :astonished: :confounded:
23. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,nejsi ona naštěstí ještě neví co to je :wink: :wink:

A bez pytle prostě spát nebude jí radši koupím letní a bude klid :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Gratuluju holkám k 10 měsícům :slight_smile: Kubíkovi k roku :slight_smile:

Ev, fajn, že jste tu návštěvu přžili. Taky máme v rodině jednu příbuznou, z níž pro změnu ne lenivost (i když ta asi taky) ale alkohol udělal opovrženíhodného člověka :cry: Naštěstí se nemusíme setkávat.

Kájce ještě pořád rostou ty zoubky tak vyžaduje moji stálou pozornost a na net není čas, tak jdu aspoň pozdravit. Hlásím, že už mi teda taky spadla z postele :frowning2: Naštěstí asi ne na hlavu, když jsem přiletěla do ložnice, klečela na čtyřech a děsně řvala. Další den ráno jí podjely ruce a hlavou nabourala do dveří, takže má na čele moncla, dneska na ni spadla reprobedna, taky na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj, musím na ni dávat větší pozor, nebo si prostě zvykat, protože to bez toho nejde? :confused:
Koupili jsme Káji už dárek k narozeninám a rovnou jí ho už předali :sweat_smile: To odrážedlo s vodící tyčí, dám do alba fotku. Je z něho úplně nadšená :dizzy_face: Stoupá si do pedálů, rozhlíží se jako velká frajerka, jestli ji všichni vidí, že jede, no boží :grinning:
Tak dobrou :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnééééééé ráno jsem prvníííííííííííííí ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Janičky vše NEJ !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Všem Janičkám, a že jich tady je, přejeme k dnešnímu svátku vše nej! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Taky přejeme vše nej Janičkám :wink:

Pal,jj a bude hůř naše Kája je taky kde nemá a to pořád :confused: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, noc dobrá stávala ve 4 na mlíko, stávaly jsme po 8 :slight_smile:
Janičkám vše nej .......
Od včera jsem přejezená dobrot a hlavně čokolády :slight_smile: -
24. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den všem :slight_smile: zatím svítí sluníčko,tak to snad i vydrží :wink:

Všem děkujeme za přání k svátku... prďole to vyřídím, až se probudí :slight_smile: a samozřejmě přejeme i my Janičce-Rendex vše nej a nej... :slight_smile:

normálně ta naše prďola je pěkně vychytralá... včera si stoupla k židli a začala jí popostrkávat po podlaze a chodit za ní...přešla takhle asi 4 metry :grinning: noooo, tak snad jí bude ještě cvhíli trvat, než se pustí :grinning:
24. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je Janiček :grinning: :grinning: :grinning:
holky pokud bude hezky, tak půjdeme s Gábi Jani ven do bazénku huráááá
24. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si ten internet musím nechat dom zavést :grinning:

Když já čekám, že zlevní a oni spíš naopak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tohle Terka taky dělala :grinning:
kat určitě až si ho necháš zavést tak zlevní :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí jako ale jestli myslíš od O2 tak opatrně dělám tam tak vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek