***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
pavluskak
24. kvě 2009
Ahoj holky... zdravím Vás... tento týden jsme měly taťku doma, tak jsme si ho jaksepatří užívaly... na net nebyl čas... 😃 Jak užíváte krásného počasí? My jsme hodně cestovali... paráda....
arinautor
24. kvě 2009
Ahojík,jen jdu kuknout a popřát Janinkám všecko nej x-)
Dneska nebyl čas a ted´už mě sem nepustí 😕

Tak hezkej zbytek večera 😉
rendex1
24. kvě 2009
Arin 2x moc děkujeme

Malá dostala malou motorku 😃 😃 😃
domiska
24. kvě 2009
Jani eště aby tak dostala velkou motorku 😃
nemcm77
24. kvě 2009
Ahoj Holky! Tak vsechno nej Janickam!!!!!!! 😉
Jinak super fotecky🙂 No,tak ten srazik dame asi brzo,coz?Videla bych to na 3.6. ve stredu ve 14h na Vysehrade! Sebou deky, piti, jidlo,a mozna i ty deti,no .... 😃 😃 😃
Co vy na to?!?!
jita5
25. kvě 2009
Hezké ráno - Terka dnes stávala extrémě brzy, po sváče jedeme ke kamarádce, mají nový baráček tak to jedeme okouknout, k večeru se zastaví tchýně - chce vidět Terku chodit - doufám, že mě nebude poučuvat co se malý může stát 😞
arinautor
25. kvě 2009
Dobrééé ránko 🙂
Jiti tak držím palečky a at´tě tchýně moc netrápí :-p
Jinak my stáváme už třetí den v 5 :-o dneska dokonce 4.40 :-p :-p :-p asi mě jebne :-N ale chodí spát čím dál tím dřív kolem 18 h |-| tak já nevím,hodil by se nám posunout čas :-N no snad to přejde 😕 tedˇasi 20 min chrupe a vložím fotečku jak usla 😃

Tak hezkej den všemmmmmmm 🙂 já mám už uklizeno a vypráno,ještě musím uvařit :-p :-p :-p :-p
arinautor
25. kvě 2009
Asi ještě všichni spíte,co?????? 😉
evelina0007
25. kvě 2009
Dobré ránko,tak u nás už 3 noc děs :-| Káje se pořád prořezává ten 6 zub a chudinka se u něj trápí 😞

Dneska bude nádherně 😉 jedeme s mamkou koupit Káje botky a pak budeme na zahradě a asi napustím i bazének 🙂
bobulle
25. kvě 2009
Dobré ránko,
o víkendu jsem zase moc nestíhala, tak dodatečně posíláme Janičkám přáníčko ke svátku 😉 🙂
Dneska snad bude hezky, tak taky budeme na zahradě a bazének mám v půánu taky nafouknout 🙂 🙂
Jinak Klárka už asi dva dvy se snaží stát bez opory a hrozně se u toho baví 😃
berus
25. kvě 2009
Dobré dopoledne 🙂

Jdu vás jen pozdravit, dnes máme fofr, ukážu se asi večer 😉
nemcm77
25. kvě 2009
ahoj,tak my uz jsme v bazenku byly🙂 Asi hodinu,parada,jsem se u toho i opalovala🙂
Krasny den,papa
evelina0007
25. kvě 2009
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Karolína si poprvé v postýlce stoupla hurááááááááááááááááááááá x-) já mám takovou radost 😉
berus
25. kvě 2009
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
evelina0007
25. kvě 2009
Beru děkujeme důkaz je v albu 😉 jsem nevěřila svejm očím,když jsem přišla z koupelny asi věděla,že jí jedeme koupit botky 😉
kouzlo
25. kvě 2009
Evi mooooooc gratulujem. My pořád nic. Jen se plazíme :-N
evelina0007
25. kvě 2009
Moni,děkujeme Kája se plazila asi měsíc pak si začla sedat,ale jen občas to je týden a dneska si stoupla a lezení vynechala 😉 Takže Tedík už brzo začne taky neboj 😉
moranda
25. kvě 2009
Ahojky,
jen na skok, je tak krásně že je hřích sedět u PC.
Janičkám dodatečně vše nej 🙂
Ev - no tak to je fofr jak malá dělá pokroky, tak doufám že vyberete super botičky 😉
Moni - my stále plazíme, ale jsem ráda, že aspoň něco :-N .
Dnes jsem koupila bazének (v Penny) a jdeme se cachtat 🙂 na zahradu. Papapa
bobulle
25. kvě 2009
Evel, to je úžasná novinka x-)
Moni, neboj, dočkáš se cobydup... 😉
U nás je oblačno, tzn. chvilku svítí sluní a chvíli ne, tak nevím jestli dnes půjdeme do bazénku, ale vodu už mám napuštěnou ... počkám až se láruš probudí a uvidíme 😉
r.o.s.s.i.b
25. kvě 2009
Taky gratulka Káje ke stojáku,ještě máte postýlku na nejvyšším špryclu??My už máme úplně dole by jinak Joh přepadla
Taky hlásíme úspěch už leze po čtyrech a plazý se jak voják jupííí x-)
evelina0007
25. kvě 2009
Holky,díky mám velkou radost,že se jí to povedlo a snad se bude snažit a půjde jí to 😉

Ros,taky se plazí jak padlej voják jsme se jí včera s manžou smáli 😉
jita5
25. kvě 2009
Evel, ros gratulka 🙂 🙂
Bobul to za chvilku bude taky chodit - Terka nejdřív stála (taky se jí to moc líbilo) a za tři dni uděla svoje první kroky, teď už jí chození jde
Moni dočkáš se - uvidíš, Tedík je pohodář, nic vám neuteče 🙂
evelina0007
25. kvě 2009
Fuj to je horko,jsem zvědavá jak bude Kája spá,když letní pytel dorazí až zítra nebo pozítří to se v tom teplejším uvaří,ale bez něj neusne :-S Jo a ten 6 zub ještě není prořízlej a dává ji chudince dneska strašně zabrat tak čekám špstnou noc =-)

A sandálky máme červený 😉
evelina0007
25. kvě 2009
A za překlepy se omlouvám to bude tím horkem - u nás doma 28 supňů a až budeme úplně pod střechou tak chcípnem vedrem 😃 😃
evelina0007
25. kvě 2009
tak koukám,že samomluva dobrá jdu něco dělat manža je v kině na nějaký hovadině ještě,že jsem se měla na koho vymluvit 😃 😃 😃
arinautor
25. kvě 2009
Ev taky gratulka 😉
My začínáme stát a taky se nám to moc líbí,chce pořád chodit za ruku 🙂
Dneska se koupali oba v bazénku a super 🙂

Tak hezkej večer,koukám,že dneska se semnou nikdo neba tak brou |-|
nemcm77
25. kvě 2009
No vidis Evi,jaka je to sikulka,vsak ona se k tomu vsemu dopracuje.-) My mame taky cerveny sandalky 🙂
Jj,dneska bylo vedro,Natalka se mi zase o neco vice opalila,tak snad u toho more se nespalime,musim udelat poradnej zaklad tady 😃
Tak hezky vecer,papa
evelina0007
25. kvě 2009
Marti,no konečně 😃 jj základ musí být 😃
evelina0007
26. kvě 2009
Dobré ránko 😉 tak noc zase konečně normální 😉

Začni psát odpověď...

Odešli