• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky... zdravím Vás... tento týden jsme měly taťku doma, tak jsme si ho jaksepatří užívaly... na net nebyl čas... :grinning: Jak užíváte krásného počasí? My jsme hodně cestovali... paráda....
24. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík,jen jdu kuknout a popřát Janinkám všecko nej :dizzy_face:
Dneska nebyl čas a ted´už mě sem nepustí :fearful:

Tak hezkej zbytek večera :wink:
24. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin 2x moc děkujeme

Malá dostala malou motorku :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani eště aby tak dostala velkou motorku :grinning:
24. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! Tak vsechno nej Janickam!!!!!!! :wink:
Jinak super fotecky:slight_smile: No,tak ten srazik dame asi brzo,coz?Videla bych to na 3.6. ve stredu ve 14h na Vysehrade! Sebou deky, piti, jidlo,a mozna i ty deti,no .... :grinning: :grinning: :grinning:
Co vy na to?!?!
24. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - Terka dnes stávala extrémě brzy, po sváče jedeme ke kamarádce, mají nový baráček tak to jedeme okouknout, k večeru se zastaví tchýně - chce vidět Terku chodit - doufám, že mě nebude poučuvat co se malý může stát :frowning2:
25. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrééé ránko :slight_smile:
Jiti tak držím palečky a at´tě tchýně moc netrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my stáváme už třetí den v 5 :astonished: dneska dokonce 4.40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mě jebne :sweat_smile: ale chodí spát čím dál tím dřív kolem 18 h :pensive: tak já nevím,hodil by se nám posunout čas :sweat_smile: no snad to přejde :fearful: tedˇasi 20 min chrupe a vložím fotečku jak usla :grinning:

Tak hezkej den všemmmmmmm :slight_smile: já mám už uklizeno a vypráno,ještě musím uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi ještě všichni spíte,co?????? :wink:
25. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak u nás už 3 noc děs :unamused: Káje se pořád prořezává ten 6 zub a chudinka se u něj trápí :frowning2:

Dneska bude nádherně :wink: jedeme s mamkou koupit Káje botky a pak budeme na zahradě a asi napustím i bazének :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
o víkendu jsem zase moc nestíhala, tak dodatečně posíláme Janičkám přáníčko ke svátku :wink: :slight_smile:
Dneska snad bude hezky, tak taky budeme na zahradě a bazének mám v půánu taky nafouknout :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Klárka už asi dva dvy se snaží stát bez opory a hrozně se u toho baví :grinning:
25. kvě 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Jdu vás jen pozdravit, dnes máme fofr, ukážu se asi večer :wink:
25. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak my uz jsme v bazenku byly:slight_smile: Asi hodinu,parada,jsem se u toho i opalovala:slight_smile:
Krasny den,papa
25. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Karolína si poprvé v postýlce stoupla hurááááááááááááááááááááá :dizzy_face: já mám takovou radost :wink:
25. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru děkujeme důkaz je v albu :wink: jsem nevěřila svejm očím,když jsem přišla z koupelny asi věděla,že jí jedeme koupit botky :wink:
25. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mooooooc gratulujem. My pořád nic. Jen se plazíme :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,děkujeme Kája se plazila asi měsíc pak si začla sedat,ale jen občas to je týden a dneska si stoupla a lezení vynechala :wink: Takže Tedík už brzo začne taky neboj :wink:
25. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen na skok, je tak krásně že je hřích sedět u PC.
Janičkám dodatečně vše nej :slight_smile:
Ev - no tak to je fofr jak malá dělá pokroky, tak doufám že vyberete super botičky :wink:
Moni - my stále plazíme, ale jsem ráda, že aspoň něco :sweat_smile: .
Dnes jsem koupila bazének (v Penny) a jdeme se cachtat :slight_smile: na zahradu. Papapa
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, to je úžasná novinka :dizzy_face:
Moni, neboj, dočkáš se cobydup... :wink:
U nás je oblačno, tzn. chvilku svítí sluní a chvíli ne, tak nevím jestli dnes půjdeme do bazénku, ale vodu už mám napuštěnou ... počkám až se láruš probudí a uvidíme :wink:
25. kvě 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulka Káje ke stojáku,ještě máte postýlku na nejvyšším špryclu??My už máme úplně dole by jinak Joh přepadla
Taky hlásíme úspěch už leze po čtyrech a plazý se jak voják jupííí :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky mám velkou radost,že se jí to povedlo a snad se bude snažit a půjde jí to :wink:

Ros,taky se plazí jak padlej voják jsme se jí včera s manžou smáli :wink:
25. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, ros gratulka :slight_smile: :slight_smile:
Bobul to za chvilku bude taky chodit - Terka nejdřív stála (taky se jí to moc líbilo) a za tři dni uděla svoje první kroky, teď už jí chození jde
Moni dočkáš se - uvidíš, Tedík je pohodář, nic vám neuteče :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj to je horko,jsem zvědavá jak bude Kája spá,když letní pytel dorazí až zítra nebo pozítří to se v tom teplejším uvaří,ale bez něj neusne :confounded: Jo a ten 6 zub ještě není prořízlej a dává ji chudince dneska strašně zabrat tak čekám špstnou noc :confused:

A sandálky máme červený :wink:
25. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A za překlepy se omlouvám to bude tím horkem - u nás doma 28 supňů a až budeme úplně pod střechou tak chcípnem vedrem :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že samomluva dobrá jdu něco dělat manža je v kině na nějaký hovadině ještě,že jsem se měla na koho vymluvit :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ev taky gratulka :wink:
My začínáme stát a taky se nám to moc líbí,chce pořád chodit za ruku :slight_smile:
Dneska se koupali oba v bazénku a super :slight_smile:

Tak hezkej večer,koukám,že dneska se semnou nikdo neba tak brou :pensive:
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Evi,jaka je to sikulka,vsak ona se k tomu vsemu dopracuje.-) My mame taky cerveny sandalky :slight_smile:
Jj,dneska bylo vedro,Natalka se mi zase o neco vice opalila,tak snad u toho more se nespalime,musim udelat poradnej zaklad tady :grinning:
Tak hezky vecer,papa
25. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,no konečně :grinning: jj základ musí být :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tak noc zase konečně normální :wink:
26. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek