***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
26. kvě 2009
Dobré ráno 😉
Tak snad se semnou už bude někdo konečně bavit =-)
evelina0007
26. kvě 2009
Arin 🙂
arinautor
26. kvě 2009
3 dny na mě nikdo nepromluvil 😞
evelina0007
26. kvě 2009
Co to povídáš =-)
arinautor
26. kvě 2009
ev no jo,nikdo tu nebyl 😃
evelina0007
26. kvě 2009
No tak to jo 😃 😃 😃
arinautor
26. kvě 2009
se podívej Beru je v tahu a tu nikdo :-o jen můj ksicht :-p
evelina0007
26. kvě 2009
No jo je hezky tak jsou všichni venku 😉
jita5
26. kvě 2009
Arin já se s tebou bavím 🙂
arinautor
26. kvě 2009
Jiti já vím 🙂
No mimi je vzhůru tak jdu něco dělat :-p zase stávala v 5 8-(

No přes léto to tu bude jak na poušti 😕
evelina0007
26. kvě 2009
Arin,jj to bude všichni budou venku 😉 v 5 h to by mě zabilo mě stačí,že Kája vstává v 7h a jsem hotová nechápu,že nespí alespoň do 8h 😃 😃 😃
jita5
26. kvě 2009
Já jsem dnes stávala v 5 - Terka chtěla mlíko a pak jsem letěla k dr., taťka hlídal a neměl žádnou práci - malá spala do 8
jsem zvědavá kdy se to zkasí, večer jdu na spining
rendex1
26. kvě 2009
Holky prosím poraďte mi, nevím co mám dělat.

Manžel mi nabízí, abych jela s rodičema na jejich dovolenou. Ať si odpočinu a načerpám síly. že si vezme homeoffice a bude s malou. Že si to chce zkusit bejt s malou sám. Já nevím. Já místo toho abych řešila dovolenou, tak mám strach co tu bude dělat.. a že mi bude smutno, ale zase si odpočinu. Vztahu to taky pomůže. Já nevím asi si prostřelím hlavu. Nevím co mám dělat. A po malé mi bude smutno.
rendex1
26. kvě 2009
Tak uvidím večer napíšu jak to dopadlo. Malá je pryč s dědou, tak jdu pracovat ať něco stihnu.
evelina0007
26. kvě 2009
Jani,to záleží jen na tobě v tom je těžký někomu radit 😉 Já osobně bych bez Káji nikam nejela 🙂 ale ze mě si příklad neber 😃 😃 😃
bobulle
26. kvě 2009
Ahojky,
já se s váma bavíííím 😃
Arin, no jo... je hezky tak sem nikdo nejde, ale kde je Beruš? =-) ...že by zase rozbitý notebook??? :-p
Ren, tak to je těžká rada... já taky hrozně toužím po odpočinku, ale víc jak půl dne si to bez Klárky neumím představit... ale zase v tatínkových roukou by byla Gabi v bezpečí.... 🙂 A z čeho máš konkrétně strach?

Jo, holky, včera mi Mirek prásknul co má pro mě k narozeninám... teda původně už to mělo být tuto neděli, ale protože bylo špatné počasí tak to neklaplo. Byli jsme na oběd u mirkových rodičů a ti pak s náma měli jet k nám (o čemž jem nevěděla) a měli hlídat Kláru a já jsem měla jít na hodinový let paraglidingem :-N .... No nakonec asi pojedeme na celodenní výlet na Slovensko a budu lítat tam... takže pokud bych se po víkendu nehlásila... tak jsem asi mrtvá nebo co :-N :-N
domiska
26. kvě 2009
ahojky 🙂
nějak to tu vázne, když je venku hezky, co? 😎
Vendul ty máš teda odvahu, už jsi někdy letěla? =-)
Jani já jsem na tom stejně jak Evelin, bez Domínka bych nejela nikam, ale já ho ještě ani nikomu nepůjčuju na hlídání, takže jsem asi jiný extrém :-N nebo je tu ještě někdo, kdo nenechal mimi na hlídání babičce??? 😕 :-N
evelina0007
26. kvě 2009
Domi,já ho nechávám občas mamce,když jedeme na nákup,ale dýl jak 2 - 3 h to není spíš míň 🙂
Ve čvrtek bude hlídat manžel jdu s kamarády na večeři,ale to bude až po koupání takže jí dá kaši a spát 😉
domiska
26. kvě 2009
úplně chápu 🙂 já nikomu nevěřím :-N |-|
berus
26. kvě 2009
Ahoj holky 🙂

JJ, jak je hezky, jsme venku 😉
Taky bych bez Matýska nikam nejela, ještě na to nemám :-N Půjčuju ho jen Míšovi ven a nikomu jinýmu. Takže domi, jsem extrém s tebou 😃

bobulko, ty jo, bych se počůrala strachy :-N

arin, já sice neodpovídám, ale tvoje sedící-spící dítko jsem viděla 😉

u nás momentálně žádná sranda, moji kolegyni včera vyrazili po 7 letech z práce a to jen proto, že je moc lidská ]-( :-p
takže mi skončila 40% sleva v EC :-N

jo a jen jsem si vzpomněla, že mě rozesmál Míša, nějak si nemohl vzpomenout na slovo švec a říká, no přece ten opravník bot :-N 😃 😃 😃
bobulle
26. kvě 2009
Domi, no odvahu moc nemám a nikdy jsem neletěla... ale mooc se těším 😉
U nás už hlídaly obě babičky... bohužel to jinak nejde, když jsem ve škole... 😞
evelina0007
26. kvě 2009
Beru 😃 Míša je vtipálek 😉

Já mám mamku v pohodě a tady v baráku tudíž jí Káju půjčuju,ale nikomu jinýmu 😉 jako samo,že manžovi,když jdu třeba večer k sousedům a Kája spí tak jí hldá a když se vzbudí tak na mě zavolá a já přiklušu 😉
evelina0007
26. kvě 2009
Beru,to je děs chudák kolegyně to jsou dneska moresy ]-( mě už se to stalo osobně tak vím co prožívá =-)
evelina0007
26. kvě 2009
jo a dneska po 8 měsících dorazil balíček z Hami to jsou rychlíci 😃 😃 😃
berus
26. kvě 2009
mně dorazil včera 😉

jj, je to děsný, byly jsme takový kačeny, že jsme jim obětovaly všechno, ani jednou na neschopence, žádný Vánoce, žádný prázdniny, žádný kamarádi, žádná rodina :-S
ale já jen 3 a půl roku

fakt ji dost vzalo i když to tušila, páč na firmě se fakt dějou děsný věci
no a tak jsme se včera trošku zlily, já šlápla malýmu na jednu z těch kostiček, co se různýma otvorama strkají do tý velký, bolestí jsem viděla všechny svatý a mám na chodidle modřinu, se mi ještě nikdy nestalo :-N
a kostka, sviňucha, přežila 😃 😃 😃
evelina0007
26. kvě 2009
Beru 😃 😃 😃 teda není vtipný to co se stalo kamarádce,ale to s kostičkou...................
bobulle
26. kvě 2009
Beru a co to znamená, e je moc lidská... ? =-)
Asi půjdu zase napustit bazének, přijde sousedka s rok a třičtvrtě starým chlapečkem, tak ať si zařádí x-)
Zítra už se má proudce ochladit, tak se tuším i docházka tady zlepší :-N
bobulle
26. kvě 2009
No tak o rozházených hračkách po celém baráku mi ani nemluvte 8-(
Jo a Kláruš dnes objevila kouzlo odpadkového koše ]-( :-N
berus
26. kvě 2009
😃 😃 😃
no mně to moc vtipný nepřišlo, já nalitá, dítě vedle řvoucí, tak jsem vyběhla a celou vahou svýho velkýho těla jsem na ni dupla :-N 😃 😃 😃

vyrážíme ven 😉
evelina0007
26. kvě 2009
Bobul,to určo až bude zima budem tady všichni 😉 já čekám doma až se Kája vzbudí jinak bych byla taky venku 😃

Začni psát odpověď...

Odešli