• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Dobré ráno :wink:
Tak snad se semnou už bude někdo konečně bavit :confused:
26. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
3 dny na mě nikdo nepromluvil :frowning2:
26. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to povídáš :confused:
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev no jo,nikdo tu nebyl :grinning:
26. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jo :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se podívej Beru je v tahu a tu nikdo :astonished: jen můj ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo je hezky tak jsou všichni venku :wink:
26. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin já se s tebou bavím :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiti já vím :slight_smile:
No mimi je vzhůru tak jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase stávala v 5 :rolling_eyes:

No přes léto to tu bude jak na poušti :fearful:
26. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,jj to bude všichni budou venku :wink: v 5 h to by mě zabilo mě stačí,že Kája vstává v 7h a jsem hotová nechápu,že nespí alespoň do 8h :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes stávala v 5 - Terka chtěla mlíko a pak jsem letěla k dr., taťka hlídal a neměl žádnou práci - malá spala do 8
jsem zvědavá kdy se to zkasí, večer jdu na spining
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím poraďte mi, nevím co mám dělat.

Manžel mi nabízí, abych jela s rodičema na jejich dovolenou. Ať si odpočinu a načerpám síly. že si vezme homeoffice a bude s malou. Že si to chce zkusit bejt s malou sám. Já nevím. Já místo toho abych řešila dovolenou, tak mám strach co tu bude dělat.. a že mi bude smutno, ale zase si odpočinu. Vztahu to taky pomůže. Já nevím asi si prostřelím hlavu. Nevím co mám dělat. A po malé mi bude smutno.
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím večer napíšu jak to dopadlo. Malá je pryč s dědou, tak jdu pracovat ať něco stihnu.
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to záleží jen na tobě v tom je těžký někomu radit :wink: Já osobně bych bez Káji nikam nejela :slight_smile: ale ze mě si příklad neber :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já se s váma bavíííím :grinning:
Arin, no jo... je hezky tak sem nikdo nejde, ale kde je Beruš? :confused: ...že by zase rozbitý notebook??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ren, tak to je těžká rada... já taky hrozně toužím po odpočinku, ale víc jak půl dne si to bez Klárky neumím představit... ale zase v tatínkových roukou by byla Gabi v bezpečí.... :slight_smile: A z čeho máš konkrétně strach?

Jo, holky, včera mi Mirek prásknul co má pro mě k narozeninám... teda původně už to mělo být tuto neděli, ale protože bylo špatné počasí tak to neklaplo. Byli jsme na oběd u mirkových rodičů a ti pak s náma měli jet k nám (o čemž jem nevěděla) a měli hlídat Kláru a já jsem měla jít na hodinový let paraglidingem :sweat_smile: .... No nakonec asi pojedeme na celodenní výlet na Slovensko a budu lítat tam... takže pokud bych se po víkendu nehlásila... tak jsem asi mrtvá nebo co :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
nějak to tu vázne, když je venku hezky, co? :sunglasses:
Vendul ty máš teda odvahu, už jsi někdy letěla? :confused:
Jani já jsem na tom stejně jak Evelin, bez Domínka bych nejela nikam, ale já ho ještě ani nikomu nepůjčuju na hlídání, takže jsem asi jiný extrém :sweat_smile: nebo je tu ještě někdo, kdo nenechal mimi na hlídání babičce??? :fearful: :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,já ho nechávám občas mamce,když jedeme na nákup,ale dýl jak 2 - 3 h to není spíš míň :slight_smile:
Ve čvrtek bude hlídat manžel jdu s kamarády na večeři,ale to bude až po koupání takže jí dá kaši a spát :wink:
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně chápu :slight_smile: já nikomu nevěřím :sweat_smile: :pensive:
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

JJ, jak je hezky, jsme venku :wink:
Taky bych bez Matýska nikam nejela, ještě na to nemám :sweat_smile: Půjčuju ho jen Míšovi ven a nikomu jinýmu. Takže domi, jsem extrém s tebou :grinning:

bobulko, ty jo, bych se počůrala strachy :sweat_smile:

arin, já sice neodpovídám, ale tvoje sedící-spící dítko jsem viděla :wink:

u nás momentálně žádná sranda, moji kolegyni včera vyrazili po 7 letech z práce a to jen proto, že je moc lidská :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže mi skončila 40% sleva v EC :sweat_smile:

jo a jen jsem si vzpomněla, že mě rozesmál Míša, nějak si nemohl vzpomenout na slovo švec a říká, no přece ten opravník bot :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, no odvahu moc nemám a nikdy jsem neletěla... ale mooc se těším :wink:
U nás už hlídaly obě babičky... bohužel to jinak nejde, když jsem ve škole... :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: Míša je vtipálek :wink:

Já mám mamku v pohodě a tady v baráku tudíž jí Káju půjčuju,ale nikomu jinýmu :wink: jako samo,že manžovi,když jdu třeba večer k sousedům a Kája spí tak jí hldá a když se vzbudí tak na mě zavolá a já přiklušu :wink:
26. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to je děs chudák kolegyně to jsou dneska moresy :angry: mě už se to stalo osobně tak vím co prožívá :confused:
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska po 8 měsících dorazil balíček z Hami to jsou rychlíci :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně dorazil včera :wink:

jj, je to děsný, byly jsme takový kačeny, že jsme jim obětovaly všechno, ani jednou na neschopence, žádný Vánoce, žádný prázdniny, žádný kamarádi, žádná rodina :confounded:
ale já jen 3 a půl roku

fakt ji dost vzalo i když to tušila, páč na firmě se fakt dějou děsný věci
no a tak jsme se včera trošku zlily, já šlápla malýmu na jednu z těch kostiček, co se různýma otvorama strkají do tý velký, bolestí jsem viděla všechny svatý a mám na chodidle modřinu, se mi ještě nikdy nestalo :sweat_smile:
a kostka, sviňucha, přežila :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: teda není vtipný to co se stalo kamarádce,ale to s kostičkou...................
26. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a co to znamená, e je moc lidská... ? :confused:
Asi půjdu zase napustit bazének, přijde sousedka s rok a třičtvrtě starým chlapečkem, tak ať si zařádí :dizzy_face:
Zítra už se má proudce ochladit, tak se tuším i docházka tady zlepší :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak o rozházených hračkách po celém baráku mi ani nemluvte :rolling_eyes:
Jo a Kláruš dnes objevila kouzlo odpadkového koše :angry: :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
no mně to moc vtipný nepřišlo, já nalitá, dítě vedle řvoucí, tak jsem vyběhla a celou vahou svýho velkýho těla jsem na ni dupla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

vyrážíme ven :wink:
26. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,to určo až bude zima budem tady všichni :wink: já čekám doma až se Kája vzbudí jinak bych byla taky venku :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek