• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru,sociálku na tebe :angry: nalitá a brečící Matýsek chudáček malej :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy o koši mi nemluv, my zatím o koši nevíme, ale kdyby mi tady přišla nečekaná návštěva, tak se asi velmi podiví :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám vymýšlet malému narozky :slight_smile: plánujete nějaké oslavy, výzdoby a tak? :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a to jsem měla jen dvojku bílýho :sweat_smile:
Musím trénovat :sweat_smile:
a právě proto jdeme na kurty, dítěti tam rozložím deku a dám si pivko :wink:

jo a potupně se přiznávám, že si na sebe beru šaty, který jsem nosila v těhu a oni mi jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už mizím, pa :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jj budeme tedy dělat oslavu na 2x jednu pro tchýni a druhou pro ostatní :wink: My máme narozeniny všichni tři tak je spojíme a výzdoba bude balonky,dětskej dort a tak :wink:
26. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

Kája nějak podezřele dlouho spí :wink:
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

jsem na návštěvě s internetem, tak se hned hlásím :grinning: :grinning:

Jdu nahlásit naše míry v desíti měsicich, takže máme 9700g a 75 cm, nějak přibíráme pomalu,ale není se co divit, když malej lítá jak splašenej, on na tech kolínkách je děsně rychlej. Jo a samozřejmě paci paci jsme u doktorky neukázaly, ale to se dalo čekat :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat gratulka, přibíráte pomalu? My máme o 2 kg míň :grinning: :grinning:
fzžčdfž - pozdrav od Terky
Evel oslava pro tchýni?
JInak u nás je už černo :astonished: , snad nebudou kroupy
26. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jj pro tchýni zvlášť,aby to všem ostatním nezkazila a nepředváděla se :wink: V sobotu říkala,že vůbec nemá peníze a protože jsme řekli,že jedeme v srpnu na dovolenou tak najednou tento pátek sama bez tchána(ten nejezdí nikam)jede do Madarska na týden jo a říkala,že nám tedy dá peníze ať Káje něco koupíme ,že jí nikdy mimo narozenin a Vánoc nic kupovat nebude,že je to zbytečné vyhazování peněz :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev to ti řekla, jo? to je teda síla :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, my oslavy budeme dělat dvě až tři, jednu pro rodinu a pak pro kamarády a spojíme to s mými narozkami... výzdobu dělat nebudu, budeme venku na zahradě grilovat masíčko a baštit dobroty :dizzy_face:
Evel, moje mamka taky ještě Klárce nic nekoupila, kromě Vánoc... :pensive:
26. kvě 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jj řekla :confounded:
Bobul,moje mamka jí měsíčně kupuje tak za 1500 Kč říká,že dokud dělá tak může :wink: až kolikrát se dohadujeme,když jsme na nákupu kdo to zaplatí :wink: Bráchovej dětem tolik nedá taky jim kupuje,ale né tolik asi je to tím,že jsem sní bydlela v domečku a když neměla moc peněz tak jsem jí hodně finančně pomáhala :wink:
26. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22152957&tab=1

tak tohle jsem objednala našemu bratranci Matýskovi k jednomu roku má ho 14.6. :wink:
26. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem byla nějak zaneprázdněná. Přes den lítání, než jsem se dostala k pc, tak jsem projela milay a spát. Ale jsem zase tu, tak snad se polepším. :grinning:
Bobul: A kdypak se jede do ZOO? :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Evi, gratuluju Káji k postavení se v postýlce :slight_smile: U nás to samé dnes, přišla jsem z koupelny a ona si tam stojí - poprvé :dizzy_face:
Já na Kájčiny narozeniny taky plánuju takovou menší oslavu, teda asi nadvakrát, pro jednu část rodiny a pro druhou zvlášt, pokud bude mít tato rodina zájem :pensive: U nás je to tak, že jedna babička s dědečkem dávají Káji plno věcí, další dvě babičky tak nějak ne že by neměly zájem, ale jedna jí přispěla "jen" na židličku" a druhá řekla, že toho má Kája všeho dost :rolling_eyes:
Ren, no já bych bez Káji nejela, to bych nevydržela a ani bych si to asi neužila, jak bych na ni myslela. Já mám jet v listopadu na jeden den do Prahy bez Káji a už teď jsem z toho "špatná" Jinak Káju babička hlídá, nejdýl ji měla asi 6 hodin. Ale kolem sebe mám i holky, co takhle dovolenou bez dítěte plánují a jsou v pohodě.
26. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ahoj Ruži :wink:

tady je dneska mrtvo :confounded: jdu se dívat na bednu pa pa :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel to je síla :frowning2:
Jsem zpět ze spiningu - jsem živá, cesta zpět byla horor (jela jsem autem, abych byla doma brzy kvůli kojení), všude stála voda :frowning2: , v 21 se tu obloha zatáhla a začalo strašně pršet, hromy, blesky :rolling_eyes:
gratulka k pokrokům, dnes mi došlo, že mi žádný vývojový pokroky mít nebudeme - už umíme vše :unamused:
Ren já bych zatím bez Terky nikam nejela - jsem závislák, ale za rok možná - chceme se podívat znovu do Paříže, a myslím si, že Terce bude líp s babi a dědou, ale uvidíme
26. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jiti :wink:
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem ted u rodičů a s Davču si to užíváme, má tu houpajdu a bazenek, tak se včera čvachtal.
V PO byl na zubním, tak se povozil na křesle a dělal s dr letadlo, takže se mu tam líbilo :wink:
Já dnes valím ke kadeřnici a na kosmetiku, tak bude mamča hlídat
Jani já jsem hrozná, ale jako domi a ev bych taky bez Dády nejela, stačí mi když je s mamkou 2 hod na procházce a už sleduji hodinky kde je-prostě magorka :slight_smile:
27. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: Romi,hezky jsi to popsala magotka to je to správné slovo :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi
27. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,si užij kadeřnici a kosmetiku taky bych potřebovala,ale nějak není čas :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím právě, když jsem u rodiču, jednak je to za poloviční ceny jak v Brně a mám hlídání.
Dnes Davča překvapil, šla jsem na WC a než přijdu, tak ještě usnul
27. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak moc hezký fotky ze ZOO
27. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám mamku o patro níž,ale nějak nebyl čas a ona jí zrovna příší týden začíná sezóna ve Špindlu a pak jede na dovolenou tak musím najít skulinu,kdy bude v Praze :wink: doufám,že to stihnu do Kájiny narozenin :grinning: :grinning: :grinning: barvu si dám sama,ale potřebuju trochu ostříhat :wink:

jj ZOO bylo super :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile: pro mě ale není dobré, vzbudila jsem se s teplotou, rýmou jako trám a vše mě bolí :frowning2: zítra máme poslední cvičení, chtěla jsem se rozloučit s mimi a mami, ale musím to zrušit, taky ruším už podruhé zubaře, takže si na mě pak smlsne :frowning2: ach jo, to je den, nejradši bych si lehla, ale to jaksi nemůžu :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zas po delší době zdravím. Mám dotaz (opět :wink: ) - co dáváte dětem k obědu. Já dělám maso se zeleninou plus brambory nebo rýže nebo těstoviny. Je toho kolem 190 g. Mrazím si to. Mám ale takový pocit, že to už E. nestačí. Kolik a co dáváte vy? Dáváte už i polívku a druhý? Dík. A myslíte, že můžu třeba červenou čočku nebo pohanku zamrazit?
27. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fish, já dávám to samé to co ty asi 200 g , ale vyloženě to do něj rvu.červenou čočku nedávám, dr mi řekla že do roku nemám dávát lusteniny ani červenou čočku, jinak zeleninu mrazím jen občas a to většinoi bez příloh a tu si uvařím zvlášt
tekutou polevku nedávám, dala jsem jen jednou a byli jsme jak čunící oba, strašně to bryndal a já na to nemám nervy
27. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jako přílohu přidávám ještě jáhly a ovesný vločky
27. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek