***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
26. kvě 2009
Beru,sociálku na tebe ]-( nalitá a brečící Matýsek chudáček malej 😃 😃 😃
domiska
26. kvě 2009
Vendy o koši mi nemluv, my zatím o koši nevíme, ale kdyby mi tady přišla nečekaná návštěva, tak se asi velmi podiví 😃
domiska
26. kvě 2009
začínám vymýšlet malému narozky 🙂 plánujete nějaké oslavy, výzdoby a tak? 🙂
berus
26. kvě 2009
evi a to jsem měla jen dvojku bílýho :-N
Musím trénovat :-N
a právě proto jdeme na kurty, dítěti tam rozložím deku a dám si pivko 😉

jo a potupně se přiznávám, že si na sebe beru šaty, který jsem nosila v těhu a oni mi jsou :-p :-p :-p

už mizím, pa 🙂
evelina0007
26. kvě 2009
Domi,jj budeme tedy dělat oslavu na 2x jednu pro tchýni a druhou pro ostatní 😉 My máme narozeniny všichni tři tak je spojíme a výzdoba bude balonky,dětskej dort a tak 😉
evelina0007
26. kvě 2009
Beru 😃 😃 😃

Kája nějak podezřele dlouho spí 😉
katerinka.kr
26. kvě 2009
Ahoj děvčata,

jsem na návštěvě s internetem, tak se hned hlásím 😃 😃

Jdu nahlásit naše míry v desíti měsicich, takže máme 9700g a 75 cm, nějak přibíráme pomalu,ale není se co divit, když malej lítá jak splašenej, on na tech kolínkách je děsně rychlej. Jo a samozřejmě paci paci jsme u doktorky neukázaly, ale to se dalo čekat 😃 😃
jita5
26. kvě 2009
Kat gratulka, přibíráte pomalu? My máme o 2 kg míň 😃 😃
fzžčdfž - pozdrav od Terky
Evel oslava pro tchýni?
JInak u nás je už černo :-o , snad nebudou kroupy
evelina0007
26. kvě 2009
Jitu,jj pro tchýni zvlášť,aby to všem ostatním nezkazila a nepředváděla se 😉 V sobotu říkala,že vůbec nemá peníze a protože jsme řekli,že jedeme v srpnu na dovolenou tak najednou tento pátek sama bez tchána(ten nejezdí nikam)jede do Madarska na týden jo a říkala,že nám tedy dá peníze ať Káje něco koupíme ,že jí nikdy mimo narozenin a Vánoc nic kupovat nebude,že je to zbytečné vyhazování peněz ]-( ]-( ]-(
domiska
26. kvě 2009
Ev to ti řekla, jo? to je teda síla :-N 8-(
bobulle
26. kvě 2009
Domi, my oslavy budeme dělat dvě až tři, jednu pro rodinu a pak pro kamarády a spojíme to s mými narozkami... výzdobu dělat nebudu, budeme venku na zahradě grilovat masíčko a baštit dobroty x-)
Evel, moje mamka taky ještě Klárce nic nekoupila, kromě Vánoc... |-|
evelina0007
26. kvě 2009
Domi,jj řekla :-S
Bobul,moje mamka jí měsíčně kupuje tak za 1500 Kč říká,že dokud dělá tak může 😉 až kolikrát se dohadujeme,když jsme na nákupu kdo to zaplatí 😉 Bráchovej dětem tolik nedá taky jim kupuje,ale né tolik asi je to tím,že jsem sní bydlela v domečku a když neměla moc peněz tak jsem jí hodně finančně pomáhala 😉
evelina0007
26. kvě 2009
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22152957&tab=1

tak tohle jsem objednala našemu bratranci Matýskovi k jednomu roku má ho 14.6. 😉
ruzi317
26. kvě 2009
Ahojky,
já jsem byla nějak zaneprázdněná. Přes den lítání, než jsem se dostala k pc, tak jsem projela milay a spát. Ale jsem zase tu, tak snad se polepším. 😃
Bobul: A kdypak se jede do ZOO? 🙂
palla
26. kvě 2009
Ahoj 🙂
Evi, gratuluju Káji k postavení se v postýlce 🙂 U nás to samé dnes, přišla jsem z koupelny a ona si tam stojí - poprvé x-)
Já na Kájčiny narozeniny taky plánuju takovou menší oslavu, teda asi nadvakrát, pro jednu část rodiny a pro druhou zvlášt, pokud bude mít tato rodina zájem |-| U nás je to tak, že jedna babička s dědečkem dávají Káji plno věcí, další dvě babičky tak nějak ne že by neměly zájem, ale jedna jí přispěla "jen" na židličku" a druhá řekla, že toho má Kája všeho dost 8-(
Ren, no já bych bez Káji nejela, to bych nevydržela a ani bych si to asi neužila, jak bych na ni myslela. Já mám jet v listopadu na jeden den do Prahy bez Káji a už teď jsem z toho "špatná" Jinak Káju babička hlídá, nejdýl ji měla asi 6 hodin. Ale kolem sebe mám i holky, co takhle dovolenou bez dítěte plánují a jsou v pohodě.
evelina0007
26. kvě 2009
Jéééé ahoj Ruži 😉

tady je dneska mrtvo :-S jdu se dívat na bednu pa pa 🙂
jita5
26. kvě 2009
Evel to je síla 😞
Jsem zpět ze spiningu - jsem živá, cesta zpět byla horor (jela jsem autem, abych byla doma brzy kvůli kojení), všude stála voda 😞 , v 21 se tu obloha zatáhla a začalo strašně pršet, hromy, blesky 8-(
gratulka k pokrokům, dnes mi došlo, že mi žádný vývojový pokroky mít nebudeme - už umíme vše :-|
Ren já bych zatím bez Terky nikam nejela - jsem závislák, ale za rok možná - chceme se podívat znovu do Paříže, a myslím si, že Terce bude líp s babi a dědou, ale uvidíme
jita5
26. kvě 2009
dobrou 🙂
romi.r
26. kvě 2009
ahoj jiti 😉
romi.r
27. kvě 2009
Ahojky, já jsem ted u rodičů a s Davču si to užíváme, má tu houpajdu a bazenek, tak se včera čvachtal.
V PO byl na zubním, tak se povozil na křesle a dělal s dr letadlo, takže se mu tam líbilo 😉
Já dnes valím ke kadeřnici a na kosmetiku, tak bude mamča hlídat
Jani já jsem hrozná, ale jako domi a ev bych taky bez Dády nejela, stačí mi když je s mamkou 2 hod na procházce a už sleduji hodinky kde je-prostě magorka 🙂
evelina0007
27. kvě 2009
Dobré ránko 😉 Romi,hezky jsi to popsala magotka to je to správné slovo 😃 😃 😃
romi.r
27. kvě 2009
ahoj evi
evelina0007
27. kvě 2009
Romi,si užij kadeřnici a kosmetiku taky bych potřebovala,ale nějak není čas 🙂
romi.r
27. kvě 2009
já chodím právě, když jsem u rodiču, jednak je to za poloviční ceny jak v Brně a mám hlídání.
Dnes Davča překvapil, šla jsem na WC a než přijdu, tak ještě usnul
romi.r
27. kvě 2009
Jo jinak moc hezký fotky ze ZOO
evelina0007
27. kvě 2009
No já mám mamku o patro níž,ale nějak nebyl čas a ona jí zrovna příší týden začíná sezóna ve Špindlu a pak jede na dovolenou tak musím najít skulinu,kdy bude v Praze 😉 doufám,že to stihnu do Kájiny narozenin 😃 😃 😃 barvu si dám sama,ale potřebuju trochu ostříhat 😉

jj ZOO bylo super 🙂
domiska
27. kvě 2009
bré ráno 🙂 pro mě ale není dobré, vzbudila jsem se s teplotou, rýmou jako trám a vše mě bolí 😞 zítra máme poslední cvičení, chtěla jsem se rozloučit s mimi a mami, ale musím to zrušit, taky ruším už podruhé zubaře, takže si na mě pak smlsne 😞 ach jo, to je den, nejradši bych si lehla, ale to jaksi nemůžu :-N 8-(
fishka
27. kvě 2009
Ahoj, zas po delší době zdravím. Mám dotaz (opět 😉 ) - co dáváte dětem k obědu. Já dělám maso se zeleninou plus brambory nebo rýže nebo těstoviny. Je toho kolem 190 g. Mrazím si to. Mám ale takový pocit, že to už E. nestačí. Kolik a co dáváte vy? Dáváte už i polívku a druhý? Dík. A myslíte, že můžu třeba červenou čočku nebo pohanku zamrazit?
romi.r
27. kvě 2009
Fish, já dávám to samé to co ty asi 200 g , ale vyloženě to do něj rvu.červenou čočku nedávám, dr mi řekla že do roku nemám dávát lusteniny ani červenou čočku, jinak zeleninu mrazím jen občas a to většinoi bez příloh a tu si uvařím zvlášt
tekutou polevku nedávám, dala jsem jen jednou a byli jsme jak čunící oba, strašně to bryndal a já na to nemám nervy
romi.r
27. kvě 2009
jinak jako přílohu přidávám ještě jáhly a ovesný vločky

Začni psát odpověď...

Odešli