• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Domi :frowning2: to je smůla tak se brzo uzdrav :wink:

U nás začalo lejt :confounded:

Fish,já to Káje nevážím prostě jí nandám do misky a celou jí sní a myslím,že jí to zatím stačí :wink: já si vždycky uvařím na dva dny takže nemrazím jen maso mám namražený tak ti neporadím
27. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se zvedá šílený vítr
27. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus děvčata :grinning:
jani (rendex) bych asi nejela...to bych nezvládla bez prcka a co to je homeoffice????
jinak gojgule je lenoch asi jako tedík od monči plazí se furt jak merjesjev v zákopu ale nesedí nekolínkuje nestopjí....npo prostě na vývoj prdí.....ale mudra že jí dáme čas
polívky dáváme sára už je umí jíst...vařím babymix dám do toho natural bujon a těstovinky trochu mixnu a je to...a fakt je to dobrý
27. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luc, co je to natural bujon? já dávám zelené bylinky, páč pán je gurmán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi to dělá vitana je to novina bylinkový, pak je kuřecí se zeleninou a hovězí ten ale nedávám prostě má napsané natural, bez éček
27. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fish já s obědy bojuju, vůbec to nechce :frowning2: nepomáhá nic...narvu do něj se řevem vždy aspoň trochu, takže neporadím :frowning2:
ahoj luci :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - noc šílená, jak venku pořád pršelo, bouřilo, Terka se furt budila :wink:
teď tu svítí sluníčko :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha díky, mě ještě bobul poradila horalku, ale ještě jsem nebyla ve kšeftě, jsem u našich na dědině a tady holt zdravá výživa není
Jak v práci? není ti smutno po sáruš??? a nebojíš se že ti nějakej ožrala flákne
27. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my tu máme tmu a liják :frowning2:
fakt echt luxus.....
27. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc u nás to bylo večer v noci - hnus :frowning2:
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, takže jako u nás a co skleničky, není to třeba lepší? a má něco vyloženě oblíbeného?? u nás květák docela jede
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo luc 25tis. příspěvků? ty snad ani nespíš, jen přispíváš, ne? :grinning:
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi ze zeleniny snad jen dýně, jinak frfňá, ale nevím čím to, vždy jedl pěkně, až poslední měsíc je na nic :pensive: už jsem zoufalá, skleničky nebo vařené, nechce nic...ovoce a jogurty to jo, ale obědy, to je boj
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi :grinning: :grinning: :grinning: ne prostě dřistám :grinning:
to vydrž sára měla taky období bojkotu a pak oká......
27. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to samé, už jsem si říkala, že mu asi budu dávat sklinky, at má aspon nějakou zeleninu.
jinak jsem mu dala včera třesně a višně a nechtěl
27. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi nechce ani ovoce?
27. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovoce jo, ale jen frutapury a banán, ty višně a třešně byli včera ze stromu ze zahrádky
27. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo banán tak to u nás ani boiha vše co vedle banánu jen leželo..takže ji nechutná
27. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dodo aspoň to ovoce, naštěstí čerstvé i sklínky :sunglasses: teeeda mám zimnici jako hrom a malý tady mrčí, mě to uklepne
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, u nás období bojkotu je od začátku, občas je den kdy jí super, ale těch dní je pomálu
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luc :wink:

Domi,on zase začne neboj :wink:
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi chápu prstě máš dítko co moc nepojí já taky taková byla furt jak podvyživená a tak a stejně semnou nic nezmohli
meloun a hrozny taky nece
a paralen aspon máš?
luc, byla jsem to samé, mamka říkala že taky horor, já byla snad jen z čaje
jo o víkendu jsem dělala z UM koprovku, docela dobrá, ale plival, to až na konec kuchyně dacan
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ze sousedů slováků asi zblázním pořád celý dny do něčeho bušej a teď chtěj přestavovat garáž a střechu :angry: tyhle sousedy nám byl čert dlužnej :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi jj, ale zatím jen v šuplíku
27. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se projevuje alergie na pyly? máte to někdo?
27. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, já taky měla za celou dobu kojení jen septisan jsem vydržela :grinning: , ale myslela jsem někdy že zdechnu
a nemáš tu zimnici třeba i od zánětu prs?
27. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi já nemám zánět prs :confused: mám rýmu a teplotu, ale nikde jsem nenachladla, tak nechápu...jedině alergie na pyl z olše, ale s teplotou?
27. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já domi, mazec, jsem už celé těhu a ted bez antihistaminik :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě třeba teče z nosu, bolí v krku, kýchám, napuchlý oči, ale zimnici nemám
27. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek