***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
meggi10
27. kvě 2009
dobrej deeeeeeeeeeeeeeeeen 😃
domiska
27. kvě 2009
ahoj vendul, už mám skoro 38, to je děs 😞 u nás leje, takže vozit asi nikdo nepůjde 😞
teda meggi!!! kde se pořád couráš???
meggi10
27. kvě 2009
domi já ti ani sama nevím 😃
romi.r
27. kvě 2009
ahojky všem, vendy jojo pohledej Klárinku v bazénku 😉
Jo jakej ten sýr 30 nebo 40 %?,y malej snědl asi 1cm tlustý plátek, jsem myslela že bude žužlat a zahodí a vtahl to jedna dvě.Co mu chutná to může i kusy, banán už sní krásně nakrájený na kolečka a vánočku jí sám když mu ji nakrájím na malé kousky, to sní i plátek i pul, ale zeleninu neeeee syčák
jita5
27. kvě 2009
domi ať je ti líp, znám to 😞 , kojení mi rozhodilo imunitu - jsem pořád nastydlá, příští měsíc končím z kojením
domiska
27. kvě 2009
tak jsem romi zkuskla dát vánočku, když to tady čtu a ani za boha to nechce, ani šunku nechce 😞, maximálně všechno rozmělní v ruce 😃 :-p
romi.r
27. kvě 2009
jiti, to si taky říkám pořád že končím, ale bojím se aby chtěl mlíko z flašky :-| zatím to nevypadá že by chtěl a to už dávám obyč bebu
romi.r
27. kvě 2009
domi, první jsem mu to dávala sama do pusinky po malých kouskách
domiska
27. kvě 2009
jity dík a jak skončíš? já právě nevím, jak skončit, ikdybych chtěla 🙂
romi.r
27. kvě 2009
ale třeba mu bude déle trvat než něco sní jiného než kašovitou konzistenci
romi.r
27. kvě 2009
taky nevím jak skončit počkám na vás 😃
domiska
27. kvě 2009
jo, to on si kousl, ale když jsem mu to pak chtěla ddát znovu já, tak se otočil 😞 uvidíme, jednou to přijít musí 😉
domiska
27. kvě 2009
romi na mě nečekej 😃 :-p
romi.r
27. kvě 2009
taky po tom neskočil hned, jí to už déle
domiska
27. kvě 2009
šmarja už zas tlačí, pomooooooooooooooc
romi.r
27. kvě 2009
domi proč? plánuješ dlouho? jsem zvědavá kdo tu bude nejdýl, vidím to že to možná budu já :-p
makak21
27. kvě 2009
Ahojky holky, jak se vede vám a broučkům?? 🙂
romi.r
27. kvě 2009
u nás se tlaky tlačí valím přebalit
domiska
27. kvě 2009
a ještě teda vůbec nevím, jak ho dávat na nočník, kdy a tak...ale hlavně on není sedící typ, takže ho tam ani neposadím, chce pořád stát a když ho chcu posadit, jde do luku 😞
domiska
27. kvě 2009
romi se nějak napojili 😃 neplánuju to právě nijak, chcu kojit do roku a pak se uvidí, nejradši bych, kdyby pramen vyschl sám, nebudu mít to srdce ho nepřiložit, když bude chtít 😞
ahoj maky, tys tady taky dlouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhoooooooo nebyla, jak se máš?
jita5
27. kvě 2009
budeme končit pomalu - kojím teď ráno a večer (někdy v noci), večer budeme dávat UM - jsem zvědavá jak to půjde, ale fakt musím cítím se moc unavená :-|
romi.r
27. kvě 2009
jiti, já dávám mu každý večer na zkoušku flašku, chystám si UM na kaši a než to tam dám, tak mu dám flašku a řev nehorázný a odtahuje se pryč.
taky čekám že dojde samo 🙂
Ahoj Mak 🙂
romi.r
27. kvě 2009
domi,mě taky z nočníku utíká, ještě jsem si nevyzvedla od švagrovky toho králíka nočník
makak21
27. kvě 2009
Ahoj Domi 🙂 Máme se dobře 🙂 Nějakým neurčitým stylem plazo-leze :-N , krásně sedí, chodí za ručičky...máme 7 zubů a stále jsme plně kojeni :-N Jídlo ho láká, ale jen naše...to co je pro něj, tak s tím mě posílá k šípku :-p už jsem to vzdala 😃 v pátek jdeme na 10m kontrolu, tak jsem zvědavá, ale k 11kilům se blížíme :-N
romi.r
27. kvě 2009
mak aďula má tolik zubů, my jen 4 a na další to prý dle zubařky nevypadá zatím
makak21
27. kvě 2009
Romi u nás se to teď konečně zastavilo :-x jinak to bylo skoro co týden to zub :-o :-p naštěstí to zvládal dobře, ale trošičku protiva byl, tak si ráda užiju klidu :-N ještě to u nás vypadá na ten osmý a pak snad bude klid :-N
bobulle
27. kvě 2009
Romi už je zmešuju 😉
Domi, to je hůrza... a manžel přijde z práce kdy? 😞
Mak, ahoj.... tak to je Aďa šikulka že už chodí... x-) ... ale s tím plným kojením to musí být mazec co :-N
romi.r
27. kvě 2009
mak ty jo, no takže malej rovnou bude jíst s váma, davču taky nelákájí ty jeho blafy.
Váhu má adula teda krásnou, na to že je jen kojen, ani kaše nechce?
domiska
27. kvě 2009
Venduli dneska doufám skončí dřív, takže po 12té by tady mohl být 😉
to se ještě může jen kojit? =-) nám všichni říkali, že od půl roku už kojení nestačí :-N
domiska
27. kvě 2009
kde je dneska iris? 😕

Začni psát odpověď...

Odešli