• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
dobrej deeeeeeeeeeeeeeeeen :grinning:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendul, už mám skoro 38, to je děs :frowning2: u nás leje, takže vozit asi nikdo nepůjde :frowning2:
teda meggi!!! kde se pořád couráš???
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi já ti ani sama nevím :grinning:
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, vendy jojo pohledej Klárinku v bazénku :wink:
Jo jakej ten sýr 30 nebo 40 %?,y malej snědl asi 1cm tlustý plátek, jsem myslela že bude žužlat a zahodí a vtahl to jedna dvě.Co mu chutná to může i kusy, banán už sní krásně nakrájený na kolečka a vánočku jí sám když mu ji nakrájím na malé kousky, to sní i plátek i pul, ale zeleninu neeeee syčák
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi ať je ti líp, znám to :frowning2: , kojení mi rozhodilo imunitu - jsem pořád nastydlá, příští měsíc končím z kojením
27. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem romi zkuskla dát vánočku, když to tady čtu a ani za boha to nechce, ani šunku nechce :frowning2:, maximálně všechno rozmělní v ruce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti, to si taky říkám pořád že končím, ale bojím se aby chtěl mlíko z flašky :unamused: zatím to nevypadá že by chtěl a to už dávám obyč bebu
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, první jsem mu to dávala sama do pusinky po malých kouskách
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity dík a jak skončíš? já právě nevím, jak skončit, ikdybych chtěla :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale třeba mu bude déle trvat než něco sní jiného než kašovitou konzistenci
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím jak skončit počkám na vás :grinning:
jo, to on si kousl, ale když jsem mu to pak chtěla ddát znovu já, tak se otočil :frowning2: uvidíme, jednou to přijít musí :wink:
romi na mě nečekej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky po tom neskočil hned, jí to už déle
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja už zas tlačí, pomooooooooooooooc
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi proč? plánuješ dlouho? jsem zvědavá kdo tu bude nejdýl, vidím to že to možná budu já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahojky holky, jak se vede vám a broučkům?? :slight_smile:
u nás se tlaky tlačí valím přebalit
a ještě teda vůbec nevím, jak ho dávat na nočník, kdy a tak...ale hlavně on není sedící typ, takže ho tam ani neposadím, chce pořád stát a když ho chcu posadit, jde do luku :frowning2:
romi se nějak napojili :grinning: neplánuju to právě nijak, chcu kojit do roku a pak se uvidí, nejradši bych, kdyby pramen vyschl sám, nebudu mít to srdce ho nepřiložit, když bude chtít :frowning2:
ahoj maky, tys tady taky dlouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhoooooooo nebyla, jak se máš?
27. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeme končit pomalu - kojím teď ráno a večer (někdy v noci), večer budeme dávat UM - jsem zvědavá jak to půjde, ale fakt musím cítím se moc unavená :unamused:
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti, já dávám mu každý večer na zkoušku flašku, chystám si UM na kaši a než to tam dám, tak mu dám flašku a řev nehorázný a odtahuje se pryč.
taky čekám že dojde samo :slight_smile:
Ahoj Mak :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi,mě taky z nočníku utíká, ještě jsem si nevyzvedla od švagrovky toho králíka nočník
27. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Domi :slight_smile: Máme se dobře :slight_smile: Nějakým neurčitým stylem plazo-leze :sweat_smile: , krásně sedí, chodí za ručičky...máme 7 zubů a stále jsme plně kojeni :sweat_smile: Jídlo ho láká, ale jen naše...to co je pro něj, tak s tím mě posílá k šípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem to vzdala :grinning: v pátek jdeme na 10m kontrolu, tak jsem zvědavá, ale k 11kilům se blížíme :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak aďula má tolik zubů, my jen 4 a na další to prý dle zubařky nevypadá zatím
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi u nás se to teď konečně zastavilo :zipper_mouth: jinak to bylo skoro co týden to zub :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí to zvládal dobře, ale trošičku protiva byl, tak si ráda užiju klidu :sweat_smile: ještě to u nás vypadá na ten osmý a pak snad bude klid :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi už je zmešuju :wink:
Domi, to je hůrza... a manžel přijde z práce kdy? :frowning2:
Mak, ahoj.... tak to je Aďa šikulka že už chodí... :dizzy_face: ... ale s tím plným kojením to musí být mazec co :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak ty jo, no takže malej rovnou bude jíst s váma, davču taky nelákájí ty jeho blafy.
Váhu má adula teda krásnou, na to že je jen kojen, ani kaše nechce?
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venduli dneska doufám skončí dřív, takže po 12té by tady mohl být :wink:
to se ještě může jen kojit? :confused: nám všichni říkali, že od půl roku už kojení nestačí :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je dneska iris? :fearful:
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek