• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bobul no mazec to je, ale jinak je to pohodička...žádný vyváření :sweat_smile: kojíme cca po 2-4hodinách, ale on je za 3minutky hotovej a nějak se odvalí, tak to ani čas nezabírá :sweat_smile: :grinning: A v noci se vzbudí tak 2x, tak to mi nepřijde, páč spí se mnou :slight_smile: A ťape mu to krásně, nejradši venku :dizzy_face:

Romi já s tím počítám...teď jsem to hodila za hlavu a v roce dostane svíčkovou s knedlíkama :grinning: a jo, kaši si dá stejně jako jogurt nebo přesnídávku...prá lžiček a hotovo...pak to třeba několik dní vůbec nechce, pak zase pár lžiček...pořád to samé, ale jak dokáže slintat nám do talíře je neuvěřitelný :astonished: :grinning: V pátek mi slintal na řízek, tak jsem mu ho dala jen tak olíznout...on se zatvářil všelijak, tak jsem mu nabídla ještě jednou (zkoušíme takhle všechno) a ten malej had mi kus uhryznul :sweat_smile: :grinning: a vůbec mu najednou nevadily kousky :angry: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi jak je vidět, tak to bohatě stačí :grinning: nám mudra říkala, že je to obdivuhodné a na jeho váze jde vidět, že mu to bohatě stačí :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Mak :slight_smile: no to je Adámek šikula :slight_smile: my máme skoro 6 zubů a taky doufám,že až se protlačí ten poslední bude chvilku pokoj :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Evi...to mi povídej...těch 7 nám vylezlo cca za 2 měsíce, tak bychom si fakt trochu klidu zasloužili :zipper_mouth: :sweat_smile:

Jdeme nakoupit. Zatím se mějte krásně a já se pokusím nakouknout častěji. Paaaaaaaa :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mak :grinning: tak řízeček rovnou :grinning:
Já o víkendu na rodinné sešlosti říkám jak malej nechce pít, od sestřenky manža nahl skleničku co v ní měl vinný střik, malej olizl vršek a bylo jen MNAM MNAM
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi,mě Kája taky nechtěla pít máme doma snad 6 hrnečků a minulej týden začala pít hezky :wink: i třeba 200 ml za den což předtím vůbec :wink:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No ahojky :slight_smile: tu nejsem a vy žvaníte o 106 :astonished: :astonished: :astonished: si to fááákt začnu brát osobně :sweat_smile:
A ted´určo zmizíte a já tu zas utřu nos :grinning: :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
taky máme ev hafo hrnku a včera po večeři byl strašně uknouraný, tak mu dala mamka vodu a vyžahl 90 na ex, jsem nechápala
27. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj iris :slight_smile:
autor
Ahoj romi :dizzy_face:
vidíš nezdrhla jsem, ale za chvíli asi, páč davču tu dělá kůlničku z obýváku a rve mi myš
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé moje kamárádka aktivka si na mě vzpomněla :sweat_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
romi mě to tu Gábi taky zozebírá a rozhazuje cd :stuck_out_tongue_closed_eyes: zachvílu půjde spát,tak budu mít chvilku
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj iris :slight_smile:
romi malý taky nechtěl moc pít, ale když je čajík teplý, tak to si dá dost :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ráno jsme měly návštěvu a včera když tu nikdo nebyl,tak jsem chytla záchvat aktivizmu a vyklidila všechny skříně a vyházela hadry co nenosíme :fearful: dobrej pocit jít do srovnané a nepřeplněné skříně a nemusím nic půl hodiny hledat :confused:
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
irčo nejsem aktivka, jestli myslíš mě :slight_smile: dneska tady mám jak po hodně velkém výbuchu, nemám sílu :frowning2:
autor
domi dneska ne? to neva :grinning:
ale prosím tě jak dneska...já neuklízím snad vůbec, jen když má přijít ohlášená návštěva :grinning:
27. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
doufám, že nemám prasečí chřipku :confused: :confused: :confused:
27. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
néé já myslela ,že ten minulý týden jo?? :sweat_smile: tak sem se spletla :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi :grinning: :grinning: :grinning: to jsou taky příznaky,???? :confused:
27. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
romi Terka flašku nezná, bude pít z hrnečku, včera jsem byla u svého dr. a dostala jsem pár tipů
27. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nepátrám, nechcu vědět žádné příznaky, pr bych si je hned navodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jiti, tak s nima :slight_smile:
jity, taky flašu nechce a jsme na hrnečku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nám je to jedno,pije ze všeho i z norm hrnku :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
než jsem uspala dítě tak jste toho nakecaly :grinning:
27. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já půjdu dát gábi zachvilku