***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
makak21
27. kvě 2009
Bobul no mazec to je, ale jinak je to pohodička...žádný vyváření :-N kojíme cca po 2-4hodinách, ale on je za 3minutky hotovej a nějak se odvalí, tak to ani čas nezabírá :-N 😃 A v noci se vzbudí tak 2x, tak to mi nepřijde, páč spí se mnou 🙂 A ťape mu to krásně, nejradši venku x-)

Romi já s tím počítám...teď jsem to hodila za hlavu a v roce dostane svíčkovou s knedlíkama 😃 a jo, kaši si dá stejně jako jogurt nebo přesnídávku...prá lžiček a hotovo...pak to třeba několik dní vůbec nechce, pak zase pár lžiček...pořád to samé, ale jak dokáže slintat nám do talíře je neuvěřitelný :-o 😃 V pátek mi slintal na řízek, tak jsem mu ho dala jen tak olíznout...on se zatvářil všelijak, tak jsem mu nabídla ještě jednou (zkoušíme takhle všechno) a ten malej had mi kus uhryznul :-N 😃 a vůbec mu najednou nevadily kousky ]-( 😃
makak21
27. kvě 2009
Domi jak je vidět, tak to bohatě stačí 😃 nám mudra říkala, že je to obdivuhodné a na jeho váze jde vidět, že mu to bohatě stačí 😃 😃
evelina0007
27. kvě 2009
Ahojky Mak 🙂 no to je Adámek šikula 🙂 my máme skoro 6 zubů a taky doufám,že až se protlačí ten poslední bude chvilku pokoj 🙂
makak21
27. kvě 2009
Ahojky Evi...to mi povídej...těch 7 nám vylezlo cca za 2 měsíce, tak bychom si fakt trochu klidu zasloužili :-x :-N

Jdeme nakoupit. Zatím se mějte krásně a já se pokusím nakouknout častěji. Paaaaaaaa 🙂
romi.r
27. kvě 2009
mak 😃 tak řízeček rovnou 😃
Já o víkendu na rodinné sešlosti říkám jak malej nechce pít, od sestřenky manža nahl skleničku co v ní měl vinný střik, malej olizl vršek a bylo jen MNAM MNAM
evelina0007
27. kvě 2009
Romi,mě Kája taky nechtěla pít máme doma snad 6 hrnečků a minulej týden začala pít hezky 😉 i třeba 200 ml za den což předtím vůbec 😉
arinautor
27. kvě 2009
No ahojky 🙂 tu nejsem a vy žvaníte o 106 :-o :-o :-o si to fááákt začnu brát osobně :-N
A ted´určo zmizíte a já tu zas utřu nos 😃 :-N
romi.r
27. kvě 2009
taky máme ev hafo hrnku a včera po večeři byl strašně uknouraný, tak mu dala mamka vodu a vyžahl 90 na ex, jsem nechápala
romi.r
27. kvě 2009
ahoj iris 🙂
arinautor
27. kvě 2009
Ahoj romi x-)
romi.r
27. kvě 2009
vidíš nezdrhla jsem, ale za chvíli asi, páč davču tu dělá kůlničku z obýváku a rve mi myš
arinautor
27. kvě 2009
Jéé moje kamárádka aktivka si na mě vzpomněla :-N 🙂
arinautor
27. kvě 2009
romi mě to tu Gábi taky zozebírá a rozhazuje cd :-p zachvílu půjde spát,tak budu mít chvilku
domiska
27. kvě 2009
ahoj iris 🙂
romi malý taky nechtěl moc pít, ale když je čajík teplý, tak to si dá dost 🙂
arinautor
27. kvě 2009
Ráno jsme měly návštěvu a včera když tu nikdo nebyl,tak jsem chytla záchvat aktivizmu a vyklidila všechny skříně a vyházela hadry co nenosíme 😕 dobrej pocit jít do srovnané a nepřeplněné skříně a nemusím nic půl hodiny hledat =-)
domiska
27. kvě 2009
irčo nejsem aktivka, jestli myslíš mě 🙂 dneska tady mám jak po hodně velkém výbuchu, nemám sílu 😞
arinautor
27. kvě 2009
domi dneska ne? to neva 😃
domiska
27. kvě 2009
ale prosím tě jak dneska...já neuklízím snad vůbec, jen když má přijít ohlášená návštěva 😃
domiska
27. kvě 2009
doufám, že nemám prasečí chřipku =-) =-) =-)
arinautor
27. kvě 2009
néé já myslela ,že ten minulý týden jo?? :-N tak sem se spletla :-N
arinautor
27. kvě 2009
domi 😃 😃 😃 to jsou taky příznaky,???? =-)
jita5
27. kvě 2009
romi Terka flašku nezná, bude pít z hrnečku, včera jsem byla u svého dr. a dostala jsem pár tipů
domiska
27. kvě 2009
nepátrám, nechcu vědět žádné příznaky, pr bych si je hned navodila :-p
romi.r
27. kvě 2009
jiti, tak s nima 🙂
domiska
27. kvě 2009
jity, taky flašu nechce a jsme na hrnečku 🙂
arinautor
27. kvě 2009
nám je to jedno,pije ze všeho i z norm hrnku :-N