• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/zlin-1975641617
z každé strany je samostatný vstup a byt máš v přízemí i v patře + sklep. Ve Zlíně je několik čtvrtí budď půldomků a nebo čtvrt domků (4 byty se samostatnými vstupy) a jsou památkově chráněné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všichni už jsou v čoudu... tak dobrou taky jdu chrnět... :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vypadá to dobře :wink: jen je blbý, když chytneš špatnýho souseda :sweat_smile:

tak my už odcházíme, pa :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, když se to opraví, tak je to hezké.... a souseda máme fajn :wink:
Dobrou :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak Kája si navykla vstávat v 6 ráno, k mé velké radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale zas kolem 8 už zase chce spát, takže vždycky zahučím do postele s ní a dospávám.

Táňo, jak to zvládáte, je už Kristýnce trochu líp?

Bobul, jo, my chodíme plavat ve třech - do vířivky, víc by se nás tam nevešlo :sweat_smile: Je to tady tak zavedené, že myslím do roku, nebo tak nějak chodí děti do vířivky, ne do velkého bazénu, chvůli hygieně a teplotě vody. A je to tam fajn :slight_smile: A na ten sraz se musíme teda domluvit, ale já fakt nevím jak, jsme tady každá jinak a domluva vázne, co :sweat_smile:

A jak jste se tady bavili o bydlení, tak to my už máme vyřešené. Tři roky jsme stavěli barák a předloni jsme se nastěhovali, místa dost, krásné okolí :dizzy_face: Akorát budem spácet jak mourovatí :sweat_smile:

Tak jdu za tím svým křiklounem. Mám podezření na zuby (už měsíc :sweat_smile: )
9. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bobul,to vypadá hezky :wink:

Pal,v 6 h by mě zabilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale Kája taky teď místo v 8h vstává v 7h :confounded:
9. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Bobul - hezký baráček
Berus :grinning:
Moni Plzeň je drahá, bydlím na Sylváně - až půjdu na procházku tak ti můžu ten byteček okouknout :slight_smile: :grinning:
9. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak děkuju za pochvaly pididomečku, ale jsou to teda upřímně barabizny.... :sweat_smile: .... musí se to celé předělávat... :wink:
Jinak Klárka je fantastická k zítřejšímu dni matek mi dala dárek největší.... nechala mě spinkat do půl deváté :dizzy_face: .... sama si seděla v postýlce a šéfovala si hračky :wink: .... taťka chudáček musel neplánovaně jet do práce, bo se jim tam cosi pokazilo a stála výroba, tak se na to jel mrknout... odpoledne máme jet na návštěvu ke známým, tak doufám že to taťka opraví a pojedeme... :wink:
Pall, no teď musíme počkat na tu Táňu až se Kristi uzdraví a pak to musíme spáchat... já se přiznám že mě fakt láká ta ZOO, dlouho jsem tam nebyla... ale pokud chcete jet do těch Vizovic, tak se přizpůsobíme (jede nám tam vláček :wink: ... autem si sama ještě netroufnu)... v těch Vizovicích je ta hezká zámecká čokoládovna se zahrádkou a hřištěm pro prcky :slight_smile:
Jina Pall, co jsem viděla na fotkách v albu, tak domeček máte nádherný... přesně takový bych si taky přála :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak u nás noc dobrá, Matýsek se vzbudil asi 3x, ale stačilo jen pohladit a dát čaj :wink:
zato já jsem se celou noc převalovala a nemohla spát, zdálo se mi o bydlení :sweat_smile: ale aby s mi zdály čísla do sportky, to ne :angry: :sweat_smile: :grinning:

bobulko, taky máme taťku v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: až do 18 hodin :frowning2:
9. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru - malá se taky budí, ale stačí položit nebo zpívám z postele a usne :slight_smile:
počasí zatím vypadá dobře pojedeme na chalupu
9. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš :grinning:
Beruš, jejda, až do večera? To je blblé.... ten náš doufám příjde dřív :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu jen pozdravit a moc gratuluji k pokrokům. U nás se máme dobře,malá má 6 zubů,sedí,plazí se a začíná si stoupat. No od pátku měla horečky kolem 38 a včera už 39 a tak jsme jeli na pohotovost a tam nám doktor řekl že to naše malé božátko chytlo virovou angínu. Moc nám nechce papat,jelikož má nějaké bodláky v krku,sem tam trošku pokašlává a má rýmu. A do toho ji rostou další zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to je tak krásně venku a my musíme být doma :frowning2:
Jinak teda když neměla tu nemoc krásně papá,dokonce ji dávám rohlík do ruky a sama si ho drží a kouše. Už ji nemixuji stravu ale jen mačkám vidličkou.
9. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aja ať je líp :slight_smile:
Musím se pochlubit - Terka umí slézt sama ze sedačky :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo :pensive: tak přeju brzké uzdravení :wink:
a teda Adélka je šikovná, my nekoušeme :confounded: doufám, že mu jídlo nebudu mixivat do 15 let :sweat_smile:

jinak ten můj bobešek mě zase dostal, šla jsem se sprchovat a nechtěla jsem ho dát do klece (ohrádka :sweat_smile:)
tak jsem si ho vzala s sebou, skoro celou dobu u mě seděl a "čistil" si zoubky, pak si stoupnul, zkontroloval jestli se mamka meje pořádně a páč asi jo, za odměnu mi do toho našeho korýtka fláknul svojí kachničku :sweat_smile: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitule, Terka je šikula :wink:
9. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad brzo bude,dokonce ji musíme dávat i diazepan od křečí. Ale je trošinku na tom lépe,co 4 hodiny jí dáváme buď nurofen nebo panadol.
No malá taky nechtěla ze začátku kousat,jen to polykala a dávila se tím a teď bez problému. :wink: No ale co je nemocná musím mixovat,se jí tak špatně polyká,no hlavně teda pije což je dobře vypije i 700 ml čaje za den,normálně vypije těch 500 ale co teď má ty horečky pije více.
9. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dnes natočila ráno video s tí naším šmudlou. Hodím okaz až to bude nahraný.
Beru mě se taky zdálo o bydlení a pak ještě o filmu Zelená míle co včera dvali. Viděla jsem ho poprvé a je to fakt krásnej film :wink:
Všem šikulkám gratuluju k pokrokům :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je tak hezky a musíme být doma bleee. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, ten už jsem viděla asi 3x a vždycky jsem bulela :wink:
9. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc hezky video, :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni gratuluji k pokrokům, dočkala jsi se :slight_smile: , video hezký, Terce se taky líbilo :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, chuďatko malá.... :pensive: .... ať je brzy líp :wink:
Moni, hezké videjko... Tedysek bude rarášek... už teď Ti odmlouvá :grinning:

No a na Zelenou míli jsem se odmítla dívat... je to moc smutné... ale myška je parádní... :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni :dizzy_face: teda ten je ukecanej, po kom asi :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším,až budeme mít zpátky toho naše ďáblíka. Je to hrůza jak je dítko nemocné.
A k tomu ty další zuby co jí rostou to moc nepřidá. :frowning2:
9. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pusu zavře jenom když spí. :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedík má pěkný háro :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo, neboj, za pár dnů to bude dobrý :wink:

kde máme maminku od nevěsty :confused: že by jí dorazila tchýně?! to určitě připravuje červený koberec na přivítanou :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte, že jedno ze slov, který se rýmuje na slovo tchýně je svině :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tak napadlo, samozřejmě, že se to netýká těch, co mají druhý mamky zlatý a jednou MĚ :grinning:
9. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek