• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
většinou je tam číslo, jen ne na te co je variabilní prutok, tak nic nemá
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, zas jsem chytřejší...č.2 :grinning:
28. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uspávat na zahradu, zatím pa
28. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, proto musíš chodit na koníka :grinning:
28. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co teda ta dvoja znamená, když jsi tak chytrá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi šupni do alba nějakou fotku sebe, abych tě poznala, až tě někde potkám :grinning:
28. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic valím, davča tu likviduje babi kvítka a loví v květináči keramzit, doškubal je jak samicu, to bude od babi vylágoš
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kláruš dnes spinkala až do půl deváté :dizzy_face: .... ale vzůru byla ve 2,4 a v 7 a to jsem si ji vzala do postele a vytuhla mi s kozou v puse a spali jsme tak :sweat_smile: :grinning: .... ale jsem krásně odpočatá :dizzy_face:
Matýýýýýýýýýýý....... klárné desetiměsíčniny Ti přeje Kláruš a posílá pusinku aby to Davča neviděl :wink:
28. kvě 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vidíme to :grinning:
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, my myslely, že už mizíte :sweat_smile: ... tak že nám to projde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by se vám líbilo :slight_smile: , Davču jsem oblbla žirafou a já poklízím
28. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moc děkujeme za gratulace i hubičky :dizzy_face:

Kluci mi teď usnuli, tak letím na nákup, vůbec netuším, co budu vařit, poraďte :wink:
28. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já jdu dnes na oběd se sestřenicí, tak Ti neporadím... :wink:
28. kvě 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru já dneska dělám špízy z vepřového masa a brambory + okurkový salát :slight_smile:
vendul to jste si teda pospali, u nás se vstávalo ve 4, ale ještě jsme ho přemluvili, tak spat s náma až do půl sedmé :wink:
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozhodla, že udělám malému medvídkovou oslavu :slight_smile:, takže budou medvídkové girlandy, medvídkový dort a vše, co mě ještě napadne bude medvídkové :slight_smile: snad se mu to bude líbit
28. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké dáváte koření nebo bylinky mimoušům a kolik tak?
28. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláruš bacha Matýsek je náš :angry: :angry: :sweat_smile: žádný pusinky

Byly jsme venku a začíná se tam zatahovat :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdete někam na dětský den?
28. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo se tu se mnou nebaví, tak já jdu :frowning2: pa ahezký den :wink:
28. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, já dávám drcený kmín, bazalku libeček, petržel, já nevím, tak nějak přiměřeně :sweat_smile:
Dnes podusím maso na kmíně a trochu nové cibulky, ale stejně jídlo bude boj :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme od holiče zpět - dítě tam bylo ve svém živlu :slight_smile: , cestou domů usnula a spí na balkoně
buclovi vše nej .... :slight_smile:
domi já dávám drcený kmín jinak nic víc
domi jaké dáváš UM ?
28. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, přece jen se někdo baví :slight_smile:
romi já dnes dala kupovanou zeleninu s jáhly a snědl, v ruce musel mít sice kapky, ale otvíral pusu, to je hlavní :wink:
jity tys byla u holiče s Terkou? :confused: já bych s malým jít nemohla, nevydržel by tam :frowning2: dala jsem podruhé hami2, jinak kojím :wink: hoď foto nové hlavy do albíčka, ať tě můžem zhodnotit :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpátky, bude kuře :wink:

evi, neboj, já Buclínka nedám :sweat_smile: :wink:

domi, tam kde bydlí naši se otvírá nový lesopark, je to spojený s dětským dnem, tak jdeme tam :wink:
a medvídci jsou dobrý nápad :slight_smile:

koření ještě nedávám, když mu chutná takhle, jenže on stejně zbaští všechno :sweat_smile:

jitu, ukaž nový háro :wink:
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,dneska nestíhám,malej byl se strejdou u zubáka a já jsem tu měla neteř na hlídání,mimi ted konečně spí a návštěva odešla :confused:
Berušákovi všecko nej k 10 :slight_smile:
Fotky kebulek jsem prošvihla,ted už mě je asi neukážete co??? :fearful:
28. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechala jsem si jen zastřihnout ofinu a konečky, nic víc :frowning2: , foto nebude - ve foťáku vybitý baterky a nabíječka je asi v u manžela v práci :angry: , jinak Terka se u holiče pěkně předváděla :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, dadula měl v ruce vařečku a naběračku a taky slušně jedl, natlačila jsem 250 :slight_smile:
arin hoj
28. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
romčo ta tříkolka jak jsi dávala odkaz je skvělá - teď musím najít někoho kdo to zaplatí :grinning:
jinak je dobře, že Davča baštil, Terka měla zeleninu (mrkev,brambor,kedluben, brokolici - a přidala jsem tam špaldové vločky) tak 200 g, možná by snědla víc
28. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska honičku,slibila jsem Alešovi,že Káju alespoň vykoupu,když on jí dá kaši a spát a to znamená,že musím koupat už před pátou,protože v půl 6 odjíždím :wink: mám docela strach co se tu bude dít ona je fakt hroznej mamánek :frowning2:
Ješt
:frowning2: ě ke všemu jsem dnes musela do domečku,kde bydlela babí a nějak to zas na mě dopadlo :cry:
28. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jiti, já ji zaplatila sama :grinning: , manža večer už spal, tak prý si ji mám zaplatit sama
28. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, to zvládne, aspon uvidí že to není sranda, až bude plakat.
28. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek