***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
28. kvě 2009
většinou je tam číslo, jen ne na te co je variabilní prutok, tak nic nemá
domiska
28. kvě 2009
no vidíš, zas jsem chytřejší...č.2 😃
domiska
28. kvě 2009
jdu uspávat na zahradu, zatím pa
romi.r
28. kvě 2009
no vidíš, proto musíš chodit na koníka 😃
domiska
28. kvě 2009
jo a co teda ta dvoja znamená, když jsi tak chytrá 😃 :-p
domiska
28. kvě 2009
romi šupni do alba nějakou fotku sebe, abych tě poznala, až tě někde potkám 😃
romi.r
28. kvě 2009
nic valím, davča tu likviduje babi kvítka a loví v květináči keramzit, doškubal je jak samicu, to bude od babi vylágoš
bobulle
28. kvě 2009
Ahojky
Kláruš dnes spinkala až do půl deváté x-) .... ale vzůru byla ve 2,4 a v 7 a to jsem si ji vzala do postele a vytuhla mi s kozou v puse a spali jsme tak :-N 😃 .... ale jsem krásně odpočatá x-)
Matýýýýýýýýýýý....... klárné desetiměsíčniny Ti přeje Kláruš a posílá pusinku aby to Davča neviděl 😉
romi.r
28. kvě 2009
ty jo vidíme to 😃
bobulle
28. kvě 2009
Jej, my myslely, že už mizíte :-N ... tak že nám to projde 😃 :-p
romi.r
28. kvě 2009
to by se vám líbilo 🙂 , Davču jsem oblbla žirafou a já poklízím
berus
28. kvě 2009
Ahoj holky 🙂

Moc děkujeme za gratulace i hubičky x-)

Kluci mi teď usnuli, tak letím na nákup, vůbec netuším, co budu vařit, poraďte 😉
bobulle
28. kvě 2009
Beru, já jdu dnes na oběd se sestřenicí, tak Ti neporadím... 😉
domiska
28. kvě 2009
beru já dneska dělám špízy z vepřového masa a brambory + okurkový salát 🙂
vendul to jste si teda pospali, u nás se vstávalo ve 4, ale ještě jsme ho přemluvili, tak spat s náma až do půl sedmé 😉
domiska
28. kvě 2009
jsem se rozhodla, že udělám malému medvídkovou oslavu 🙂, takže budou medvídkové girlandy, medvídkový dort a vše, co mě ještě napadne bude medvídkové 🙂 snad se mu to bude líbit
domiska
28. kvě 2009
holky jaké dáváte koření nebo bylinky mimoušům a kolik tak?
evelina0007
28. kvě 2009
Kláruš bacha Matýsek je náš ]-( ]-( :-N žádný pusinky

Byly jsme venku a začíná se tam zatahovat 😞
domiska
28. kvě 2009
holky jdete někam na dětský den?
domiska
28. kvě 2009
nikdo se tu se mnou nebaví, tak já jdu 😞 pa ahezký den 😉
romi.r
28. kvě 2009
domi, já dávám drcený kmín, bazalku libeček, petržel, já nevím, tak nějak přiměřeně :-N
Dnes podusím maso na kmíně a trochu nové cibulky, ale stejně jídlo bude boj :-N
jita5
28. kvě 2009
tak jsme od holiče zpět - dítě tam bylo ve svém živlu 🙂 , cestou domů usnula a spí na balkoně
buclovi vše nej .... 🙂
domi já dávám drcený kmín jinak nic víc
domi jaké dáváš UM ?
domiska
28. kvě 2009
jééé, přece jen se někdo baví 🙂
romi já dnes dala kupovanou zeleninu s jáhly a snědl, v ruce musel mít sice kapky, ale otvíral pusu, to je hlavní 😉
jity tys byla u holiče s Terkou? =-) já bych s malým jít nemohla, nevydržel by tam 😞 dala jsem podruhé hami2, jinak kojím 😉 hoď foto nové hlavy do albíčka, ať tě můžem zhodnotit 🙂
berus
28. kvě 2009
jsem zpátky, bude kuře 😉

evi, neboj, já Buclínka nedám :-N 😉

domi, tam kde bydlí naši se otvírá nový lesopark, je to spojený s dětským dnem, tak jdeme tam 😉
a medvídci jsou dobrý nápad 🙂

koření ještě nedávám, když mu chutná takhle, jenže on stejně zbaští všechno :-N

jitu, ukaž nový háro 😉
arinautor
28. kvě 2009
Ahojky,dneska nestíhám,malej byl se strejdou u zubáka a já jsem tu měla neteř na hlídání,mimi ted konečně spí a návštěva odešla =-)
Berušákovi všecko nej k 10 🙂
Fotky kebulek jsem prošvihla,ted už mě je asi neukážete co??? 😕
jita5
28. kvě 2009
nechala jsem si jen zastřihnout ofinu a konečky, nic víc 😞 , foto nebude - ve foťáku vybitý baterky a nabíječka je asi v u manžela v práci ]-( , jinak Terka se u holiče pěkně předváděla 😃
romi.r
28. kvě 2009
domi, dadula měl v ruce vařečku a naběračku a taky slušně jedl, natlačila jsem 250 🙂
arin hoj
jita5
28. kvě 2009
romčo ta tříkolka jak jsi dávala odkaz je skvělá - teď musím najít někoho kdo to zaplatí 😃
jinak je dobře, že Davča baštil, Terka měla zeleninu (mrkev,brambor,kedluben, brokolici - a přidala jsem tam špaldové vločky) tak 200 g, možná by snědla víc
evelina0007
28. kvě 2009
Já mám dneska honičku,slibila jsem Alešovi,že Káju alespoň vykoupu,když on jí dá kaši a spát a to znamená,že musím koupat už před pátou,protože v půl 6 odjíždím 😉 mám docela strach co se tu bude dít ona je fakt hroznej mamánek 😞
Ješt
😞 ě ke všemu jsem dnes musela do domečku,kde bydlela babí a nějak to zas na mě dopadlo 😢
romi.r
28. kvě 2009
no jiti, já ji zaplatila sama 😃 , manža večer už spal, tak prý si ji mám zaplatit sama
romi.r
28. kvě 2009
ev, to zvládne, aspon uvidí že to není sranda, až bude plakat.

Začni psát odpověď...

Odešli