***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
28. kvě 2009
většinou je tam číslo, jen ne na te co je variabilní prutok, tak nic nemá
domiska
28. kvě 2009
no vidíš, zas jsem chytřejší...č.2 😃
domiska
28. kvě 2009
jdu uspávat na zahradu, zatím pa
romi.r
28. kvě 2009
no vidíš, proto musíš chodit na koníka 😃
domiska
28. kvě 2009
jo a co teda ta dvoja znamená, když jsi tak chytrá 😃 :-p
domiska
28. kvě 2009
romi šupni do alba nějakou fotku sebe, abych tě poznala, až tě někde potkám 😃
romi.r
28. kvě 2009
nic valím, davča tu likviduje babi kvítka a loví v květináči keramzit, doškubal je jak samicu, to bude od babi vylágoš
bobulle
28. kvě 2009
Ahojky
Kláruš dnes spinkala až do půl deváté x-) .... ale vzůru byla ve 2,4 a v 7 a to jsem si ji vzala do postele a vytuhla mi s kozou v puse a spali jsme tak :-N 😃 .... ale jsem krásně odpočatá x-)
Matýýýýýýýýýýý....... klárné desetiměsíčniny Ti přeje Kláruš a posílá pusinku aby to Davča neviděl 😉
romi.r
28. kvě 2009
ty jo vidíme to 😃
bobulle
28. kvě 2009
Jej, my myslely, že už mizíte :-N ... tak že nám to projde 😃 :-p
romi.r
28. kvě 2009
to by se vám líbilo 🙂 , Davču jsem oblbla žirafou a já poklízím
berus
28. kvě 2009
Ahoj holky 🙂

Moc děkujeme za gratulace i hubičky x-)

Kluci mi teď usnuli, tak letím na nákup, vůbec netuším, co budu vařit, poraďte 😉
bobulle
28. kvě 2009
Beru, já jdu dnes na oběd se sestřenicí, tak Ti neporadím... 😉
domiska
28. kvě 2009
beru já dneska dělám špízy z vepřového masa a brambory + okurkový salát 🙂
vendul to jste si teda pospali, u nás se vstávalo ve 4, ale ještě jsme ho přemluvili, tak spat s náma až do půl sedmé 😉
domiska
28. kvě 2009
jsem se rozhodla, že udělám malému medvídkovou oslavu 🙂, takže budou medvídkové girlandy, medvídkový dort a vše, co mě ještě napadne bude medvídkové 🙂 snad se mu to bude líbit
domiska
28. kvě 2009
holky jaké dáváte koření nebo bylinky mimoušům a kolik tak?
evelina0007
28. kvě 2009
Kláruš bacha Matýsek je náš ]-( ]-( :-N žádný pusinky

Byly jsme venku a začíná se tam zatahovat 😞
domiska
28. kvě 2009
holky jdete někam na dětský den?
domiska
28. kvě 2009
nikdo se tu se mnou nebaví, tak já jdu 😞 pa ahezký den 😉
romi.r
28. kvě 2009
domi, já dávám drcený kmín, bazalku libeček, petržel, já nevím, tak nějak přiměřeně :-N
Dnes podusím maso na kmíně a trochu nové cibulky, ale stejně jídlo bude boj :-N
jita5
28. kvě 2009
tak jsme od holiče zpět - dítě tam bylo ve svém živlu 🙂 , cestou domů usnula a spí na balkoně
buclovi vše nej .... 🙂
domi já dávám drcený kmín jinak nic víc
domi jaké dáváš UM ?
domiska
28. kvě 2009
jééé, přece jen se někdo baví 🙂
romi já dnes dala kupovanou zeleninu s jáhly a snědl, v ruce musel mít sice kapky, ale otvíral pusu, to je hlavní 😉
jity tys byla u holiče s Terkou? =-) já bych s malým jít nemohla, nevydržel by tam 😞 dala jsem podruhé hami2, jinak kojím 😉 hoď foto nové hlavy do albíčka, ať tě můžem zhodnotit 🙂
berus
28. kvě 2009
jsem zpátky, bude kuře 😉

evi, neboj, já Buclínka nedám :-N 😉

domi, tam kde bydlí naši se otvírá nový lesopark, je to spojený s dětským dnem, tak jdeme tam 😉
a medvídci jsou dobrý nápad 🙂

koření ještě nedávám, když mu chutná takhle, jenže on stejně zbaští všechno :-N

jitu, ukaž nový háro 😉
arinautor
28. kvě 2009
Ahojky,dneska nestíhám,malej byl se strejdou u zubáka a já jsem tu měla neteř na hlídání,mimi ted konečně spí a návštěva odešla =-)
Berušákovi všecko nej k 10 🙂
Fotky kebulek jsem prošvihla,ted už mě je asi neukážete co??? 😕
jita5
28. kvě 2009
nechala jsem si jen zastřihnout ofinu a konečky, nic víc 😞 , foto nebude - ve foťáku vybitý baterky a nabíječka je asi v u manžela v práci ]-( , jinak Terka se u holiče pěkně předváděla 😃
romi.r
28. kvě 2009
domi, dadula měl v ruce vařečku a naběračku a taky slušně jedl, natlačila jsem 250 🙂
arin hoj
jita5
28. kvě 2009
romčo ta tříkolka jak jsi dávala odkaz je skvělá - teď musím najít někoho kdo to zaplatí 😃
jinak je dobře, že Davča baštil, Terka měla zeleninu (mrkev,brambor,kedluben, brokolici - a přidala jsem tam špaldové vločky) tak 200 g, možná by snědla víc
evelina0007
28. kvě 2009
Já mám dneska honičku,slibila jsem Alešovi,že Káju alespoň vykoupu,když on jí dá kaši a spát a to znamená,že musím koupat už před pátou,protože v půl 6 odjíždím 😉 mám docela strach co se tu bude dít ona je fakt hroznej mamánek 😞
Ješt
😞 ě ke všemu jsem dnes musela do domečku,kde bydlela babí a nějak to zas na mě dopadlo 😢
romi.r
28. kvě 2009
no jiti, já ji zaplatila sama 😃 , manža večer už spal, tak prý si ji mám zaplatit sama
romi.r
28. kvě 2009
ev, to zvládne, aspon uvidí že to není sranda, až bude plakat.