• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
romi to jsi teda natlačila dost, my tak 100g a to je úspěch veliký :slight_smile:
evi s babi to ještě potrvá :frowning2: úplně tě chápu :pensive: a večer to Aleš zvládne, neboj :wink:
28. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj on to asi zvládne a Kája se budí na mlíko až mezi 21.30-22 h a to už budu doma :wink:
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
domyi byl doma muj tatka, tak mu dělal opičky a malej na něho hleděl s otevřenou pusou, tak jsem to tam dávala :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
romi u nás opičky nepomáhají :grinning: :frowning2:
evi a kam vlastně večer jdeš?
28. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj mě se tam nějak omylem dostalo Y :slight_smile:
Dneska,když je tak hnusně dorazil letní spací pytel :confounded: :sweat_smile:
evi s babi to chce čas :frowning2: , večer to zvládnou - ty si hlavně užij :slight_smile:
Domi,jdu na večeři s kamarádama s bejvalé práce co jsme spolu dělali asi před 8 lety a tak 2x až 3x za rok někam jdeme :wink: ale vždycky je to tak na 3 h
28. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj má tam být Z :confused:
28. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kašlete na hrubice, já jich mám tolik, že už se ani nestydím :sweat_smile: :grinning:

arin, děkujeme :dizzy_face: koho jsi měla na návštěvě?

evi, s babičkou to chce čas :pensive: a večer si to užij, však oni si fakt poradí :wink:

asi půjdeme přepadnout Motyku, má narozky a jestli tam nebude mít dortíček, tak už s ní do smrti nepromluvím :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,byly jsme v poradně Johá má 86cm a necelých 12kg za hodku pojedem pro tatku,aby nemusel busem,když jsme mu zabavily autíí :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ross nekecej!!!!!!! tolik cm a kg? kde jste to vzaly???
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ros - gratulka, tolik měla neteř vloni, v roce měla 14 kg, teď jí je 22 měsíců a má přibližně 18 kg, proto mám pořád dojem, že Terka je moc hubená :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo kdybych věděla kde se to vzalo nejspíš po UM
28. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No já to říkám,že těžko najdem ženicha :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ross po tobě asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš co nosit, to si neumím představit :sweat_smile: však to pak vyběhá :wink: je pěkná a zdravá a to je hlavní :wink:
28. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ros,tak to je něco :grinning: :grinning: :grinning: gratulace k mírám :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ross, týýý joooo.... toš to je mazec... :grinning:
Domi, my ručitě na dětské ten půjdeme.... teda minim. na tři.... dva se dělají u nás v práci :wink:
Jinak mě Domi včera inspirovala a taky jsem se Kláruš mrkla na třikolky... a jednu za super cenu jsem našla... tak jsme se domluvili s babi a dědou a Klárka ji dostane k narozeninám :wink:
28. kvě 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul já jsem tě asi neinspirovala :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To je pravda se pronese jak jsem začla čadit tak jsem spadla na 49kg hrůza
28. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
domi:máte suprr odrážedlo jak je stabilní??My máme od chica 4v1 a je šíleně vratký a 46 Rossi je můj favorit :grinning:
28. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ross taky máme od chicca injusa 4v1 a je stabilní dost, lepší jsme nesehnali :slight_smile:
tyjo 49 kg přestaň hulit! :angry: já mám 54 a připadám si jak somálec :sweat_smile: :rolling_eyes: 46 Rossi? nechápu, valentino? :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jjo Valentino má 46 :grinning: jo ráda bych přestala kdyby to bylo tak jednoduchý.My máme quatro chico
28. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla to Romi :wink:
Já vážím 56 a připadám si tlustá :sweat_smile: ... ale já jsem prďola... :wink:
28. kvě 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tý joooooooooo 49 kg :sweat_smile: to už bych byla asi mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ale je pravda,že jak jsem začala kouřit tak to šlo taky dolů samo,má stejně jak před těhu a všecko obleču :confused: ale pořád by to chtělo,se asi ukouřím :sweat_smile:
A týýýý jooo Ross teda míry :grinning: to malej má asi 15 -16 kg ve 4 letech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale super je vidět,že nestrádá :grinning:

Beru brácha a neteří a švagrovka s nějakou kamarádkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tedˇodešla mamka :confused:
28. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No se můžu jít zahrabat se svou váhou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to neřeknu i kdyby jste mě mučily :confused:
28. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bobul 56 kg a tlustá jo??To máš spíš něco s očima né???? :sweat_smile: to jsem měla asi v 9tce naposled :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul kolik kolik?
arin kolik kolik? :grinning:
28. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo sem přišla taky všichni utekly :unamused: :sweat_smile: tak asi jdu spočítat mraky a čekat na mil,si rozdělal křápa a nemůže jet dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: až ho dá zas dohromady :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: nikdy nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek