***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
28. kvě 2009
Ross, to muselo být hrozné rozhodování |-|
Klárka měla dnes půlku nektarinky a trochu se z toho osypala.... 😞
domiska
28. kvě 2009
bobu 170
domča se z nektošky neoďobal a to ji měl rovnou celou s banánem 🙂
domiska
28. kvě 2009
ross |-|
berus
28. kvě 2009
tak jsme si dneska oslavili 10m 45 minutama řevu před usnutím :-S
jsem vyfluslá, jdu čučet na bednu
domiska
28. kvě 2009
beru, ale pobavilas mě 😃 ty hlášky 😃
bobulle
28. kvě 2009
Domi, tak to jsi hubeňour 😉
evelina0007
28. kvě 2009
Tak jsem doma a ty dva to zvládli na jedničku x-) Jarin ani pod naším velkým nátlakem neprozradil zda budou mít holku nebo kluka a jak se mimi bude jmenovat ]-( tak musíme ještě nejdýl 3 týdny čekat 😃 😃
romi.r
28. kvě 2009
tak všichni v trapu :-|
ross, teda máte doma dlouhánku
vendy mrkla jsem na tu tříkolku, moc tomu nerozumím, ale vadilo by mi asi, že s tou tyčí nemůžeš zatáčet a hlavně, že tam není ještě něco na nohy, protože na šlapátka asi ještě nedosáhnou, no a pro davču tam chci ještě ohrádku.Tak asi tak k tvojí tříkolce jsem ti ji chudinko poplula co 😞
vendy mrkni třeba na tuhle, ta má ještě jedno stupátko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23630180&tab=0
domiska
29. kvě 2009
bré ráno 🙂 tak jsem byla vyštvaná z postele už v 6, no hrůza :-N ale chtěl vstávat už ve 4, tak jsme ho zas přemlouvali a povedlo se aspoň tak
vendul jj, chtěla bych tak 5kg hore, ale nejde to a to nekouřím, spíš je mi zhnilo pojest 😉
arinautor
29. kvě 2009
Dobré ránko 😉
Já byla vyštvaná v 4.40 pro mlíko :-p a pak jsem ju nechala tátovi v ložnici a zdrhla si ještě schrupnout no a dolezli v 5.45 8-( :-p asi fáak bude stávat ták brzo :-o no co bych chtěla když usla v 18.15 :-N no musím si zvyknout :-N
Taky se neosypala 😉
arinautor
29. kvě 2009
Ted´usla =-) :-N
domiska
29. kvě 2009
tak to máš super, že ti hned zas vytuhne, dodo až tak za hodinu 😎
domiska
29. kvě 2009
jo arin napadlo mě, jak bys mohla sdělit váhu, aniž bys ji sem napsala na tvrdo 😃 napiš o kolik máš víc než třeba bobule 🙂
arinautor
29. kvě 2009
domi jj je to 3 hodky,dýl ráno nevydrží 😉 pak jde ve 12-13 a proto chodí večer tak brzo ,kolem 18 h hned po mlíku vytuhne 😉
arinautor
29. kvě 2009
domi 😃 😃 😃 😃 😃
arinautor
29. kvě 2009
domi tak potichu jo,tak asi o 2 děti ,ale neřeknu který 😃 😃 😃 😃
arinautor
29. kvě 2009
tak kde seš???? :-N
evelina0007
29. kvě 2009
Dobré ránko,tak tatka včera uspal tak dobře,že Kája spala bez mlíka až do 6.30 h 😉
domiska
29. kvě 2009
aaaale hledám inspirci na interiér 🙂
domiska
29. kvě 2009
evi se někdo má 🙂
evelina0007
29. kvě 2009
Domi,ale to je jen někdy většinou se vzbudí mezi 4-5 h na mlíko a pak spí do 7 h 😉
berus
29. kvě 2009
Dobré ránko 🙂

Teda čím víc se naše dítě tlemí přes den, tím víc řve v noci :-N :-p
Ve 20h si dal 200ml kaše, ve 2 150 mlíka, v 7 150 mlíka a od 8 tu straší :-S
rendex1
29. kvě 2009
Ahoooooooooooooooojky

tak byli jsem na kontrole a MUDra se strašně divila, že jsme tak napřed. Že si myslela, že jdeme na roční kontrolu. Tak jí kontrolovala a vše ok. Délky nevím, ale má kolem 11400 gramů, ale né přesně, protože bojkotovala váhu.
Jinak už drtíme nočník 🙂 Už byl 2x úspěch hurááá

Jo a taky pijeme jako dospěláci z pet lahve 😞
Co vy?
Já jsem vzhůru od šesti a upekla jsem dort
evelina0007
29. kvě 2009
Beru 😞

Jani,Gábi je šikulína 😉
domiska
29. kvě 2009
jani moc gratulujem k úspěšné kontrole 😉 míry slušné 🙂 s nočníkem závidím, kdy ji tam posazuješ? =-)
to jsi teda šikulka, já jsem taky vzhůru od 6ti, ale ještě tady mám binec jak v tanku a že bych upekla nehrozí, naštěstí máme koupený makovec 🙂
evelina0007
29. kvě 2009
Tak Kája spí,ale to není na dlouho :-p :-N a až se vzbudí tak pojedeme na velký nákup 😉 jsem přemluvila mamku,že nás tam hodí a bude po Globusu vozit Káju 🙂
domiska
29. kvě 2009
eveli u nás už je taky půlnoc, ale musel usnout na mě, jinak to prostě nešlo 😃 nj, asi to bude mazánek 🙂
taky plánuju globus, mají tam teď dost věcí v letáku 😉
katerinka.kr
29. kvě 2009
Ahoooooooooj,

pamatujete si me jeste?

Byl k nám zaveden internet 😃 😃 😃

mám dočítat? je to nejakých 80 stránek, tak to asi nedám 😃 😃 😃
bobulle
29. kvě 2009
Ahojky holky,
Romi to máš pravdu s ím stupátkem.... a ta vodící tyč je taky naprd, ale dají se zaaretovat ty šlapátka i řidítka.... no ještě pohledám a uvidíme 😉 Ale děkuju za info x-)
Domi, tak to bych taky chtěla být zhnilá se najest 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Evel, tak to je teda Jarin dobrý že neřekl 😉
Jinak Vás nebudu prudit, ale napsat to musím.... spát šla před sednou a spaly jsme zase do půl deváté.... x-)
Jani, Gabi je šikulka x-) Něco slavíte že pečeš dorty? .... já chci dneska udělat nepečený 😉
Domi, taky furt hledám nějakou inspiraci na interiéry....
Včera jsem zrovna přemýšlela nad kombinací stěn do pokojíku oranžovo - béžová a k tomu červené, bílé a růžové doplňky 😉
Arin, šalamounská odpověď 😃 :-p
bobulle
29. kvě 2009
Jéééééééé, Kat se vrátila, hurááááááááááááá x-) .... co bydleníčko?