• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ross, to muselo být hrozné rozhodování :pensive:
Klárka měla dnes půlku nektarinky a trochu se z toho osypala.... :frowning2:
28. kvě 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobu 170
domča se z nektošky neoďobal a to ji měl rovnou celou s banánem :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross :pensive:
28. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si dneska oslavili 10m 45 minutama řevu před usnutím :confounded:
jsem vyfluslá, jdu čučet na bednu
28. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, ale pobavilas mě :grinning: ty hlášky :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, tak to jsi hubeňour :wink:
28. kvě 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma a ty dva to zvládli na jedničku :dizzy_face: Jarin ani pod naším velkým nátlakem neprozradil zda budou mít holku nebo kluka a jak se mimi bude jmenovat :angry: tak musíme ještě nejdýl 3 týdny čekat :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak všichni v trapu :unamused:
ross, teda máte doma dlouhánku
vendy mrkla jsem na tu tříkolku, moc tomu nerozumím, ale vadilo by mi asi, že s tou tyčí nemůžeš zatáčet a hlavně, že tam není ještě něco na nohy, protože na šlapátka asi ještě nedosáhnou, no a pro davču tam chci ještě ohrádku.Tak asi tak k tvojí tříkolce jsem ti ji chudinko poplula co :frowning2:
vendy mrkni třeba na tuhle, ta má ještě jedno stupátko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23630180&tab=0
28. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile: tak jsem byla vyštvaná z postele už v 6, no hrůza :sweat_smile: ale chtěl vstávat už ve 4, tak jsme ho zas přemlouvali a povedlo se aspoň tak
vendul jj, chtěla bych tak 5kg hore, ale nejde to a to nekouřím, spíš je mi zhnilo pojest :wink:
29. kvě 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :wink:
Já byla vyštvaná v 4.40 pro mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem ju nechala tátovi v ložnici a zdrhla si ještě schrupnout no a dolezli v 5.45 :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi fáak bude stávat ták brzo :astonished: no co bych chtěla když usla v 18.15 :sweat_smile: no musím si zvyknout :sweat_smile:
Taky se neosypala :wink:
29. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted´usla :confused: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš super, že ti hned zas vytuhne, dodo až tak za hodinu :sunglasses:
29. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo arin napadlo mě, jak bys mohla sdělit váhu, aniž bys ji sem napsala na tvrdo :grinning: napiš o kolik máš víc než třeba bobule :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jj je to 3 hodky,dýl ráno nevydrží :wink: pak jde ve 12-13 a proto chodí večer tak brzo ,kolem 18 h hned po mlíku vytuhne :wink:
29. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi tak potichu jo,tak asi o 2 děti ,ale neřeknu který :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kde seš???? :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak tatka včera uspal tak dobře,že Kája spala bez mlíka až do 6.30 h :wink:
29. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaale hledám inspirci na interiér :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi se někdo má :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,ale to je jen někdy většinou se vzbudí mezi 4-5 h na mlíko a pak spí do 7 h :wink:
29. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Teda čím víc se naše dítě tlemí přes den, tím víc řve v noci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ve 20h si dal 200ml kaše, ve 2 150 mlíka, v 7 150 mlíka a od 8 tu straší :confounded:
29. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooojky

tak byli jsem na kontrole a MUDra se strašně divila, že jsme tak napřed. Že si myslela, že jdeme na roční kontrolu. Tak jí kontrolovala a vše ok. Délky nevím, ale má kolem 11400 gramů, ale né přesně, protože bojkotovala váhu.
Jinak už drtíme nočník :slight_smile: Už byl 2x úspěch hurááá

Jo a taky pijeme jako dospěláci z pet lahve :frowning2:
Co vy?
Já jsem vzhůru od šesti a upekla jsem dort
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :frowning2:

Jani,Gábi je šikulína :wink:
29. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani moc gratulujem k úspěšné kontrole :wink: míry slušné :slight_smile: s nočníkem závidím, kdy ji tam posazuješ? :confused:
to jsi teda šikulka, já jsem taky vzhůru od 6ti, ale ještě tady mám binec jak v tanku a že bych upekla nehrozí, naštěstí máme koupený makovec :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája spí,ale to není na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a až se vzbudí tak pojedeme na velký nákup :wink: jsem přemluvila mamku,že nás tam hodí a bude po Globusu vozit Káju :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli u nás už je taky půlnoc, ale musel usnout na mě, jinak to prostě nešlo :grinning: nj, asi to bude mazánek :slight_smile:
taky plánuju globus, mají tam teď dost věcí v letáku :wink:
29. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj,

pamatujete si me jeste?

Byl k nám zaveden internet :grinning: :grinning: :grinning:

mám dočítat? je to nejakých 80 stránek, tak to asi nedám :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Romi to máš pravdu s ím stupátkem.... a ta vodící tyč je taky naprd, ale dají se zaaretovat ty šlapátka i řidítka.... no ještě pohledám a uvidíme :wink: Ale děkuju za info :dizzy_face:
Domi, tak to bych taky chtěla být zhnilá se najest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evel, tak to je teda Jarin dobrý že neřekl :wink:
Jinak Vás nebudu prudit, ale napsat to musím.... spát šla před sednou a spaly jsme zase do půl deváté.... :dizzy_face:
Jani, Gabi je šikulka :dizzy_face: Něco slavíte že pečeš dorty? .... já chci dneska udělat nepečený :wink:
Domi, taky furt hledám nějakou inspiraci na interiéry....
Včera jsem zrovna přemýšlela nad kombinací stěn do pokojíku oranžovo - béžová a k tomu červené, bílé a růžové doplňky :wink:
Arin, šalamounská odpověď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééé, Kat se vrátila, hurááááááááááááá :dizzy_face: .... co bydleníčko?
29. kvě 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek