• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jo jinak jsem taky shnilá jíst, tak jen pořád do sebe láduju tatranky a sladkosti, páč u toho nemusím sedět a mužu držet malého, takže pořádné jídlo taky moc nehrozí
29. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul mám to jen v graf. programu a ještě k tomu na druhém pc, není to žádná bomba :wink:
spíš jsme včera začli uvažovat, že si najmem nějakého designéra na celý spodek bytu, ale o žádném dobrém levném nevíme :frowning2:
romi čauky, díky za tip, písničky zkusím k obědu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi jablka loupu i hrozny,ale tohle je tenoučký :slight_smile:
Musím jít už ju to nebaví,zahodila to a nadává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no aspon nemusím zpívat já domi :grinning:
autor
Gábi má ráda starý písničky Káju,Vondráčkovou ..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to taky otvírá jak.....
Už letím páááááááááá
29. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi tak nějak :slight_smile: není čas pořádně uvařit, ještě když tady musím sedět a drbat s váma :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska bude čočka po tuhu
29. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že mám obědy z jídelny, ale ty jím až večer, ted u našich si musím vařit
29. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už chrupčíme na dvorku, tak neřvete, at mi ho nevzbudíte :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem zvědavá, jak dlouho vydržíme.

Jo a co se váhy týče, tak směle jde nahoru, asi přestanu žrat, a jak Arin, svou váhu řeknu jedině na smrtelné posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat to říkám furt,že nebudu žrát,jenomže já ani tak moc nežeru,"jen" ujíždím na sladkým :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě přestanu žrat sladký, tak dojím mou poslední tatranku a hurá do toho :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: já to nevydržím,su závislák jak praSE:grinning:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zas vyžraná jak prase, pohled do zrcadla mě opravdu mučí. museli jsme dělat tak velký zrcadla u nás? :slight_smile:

Jo, včera jsme koupili novej vysavač, páč jsem maniak do vysávání, hlavně, když malej furt všude leze a co najde, to dá do pusy, a na krabici je nakreslené miminko, jak spí na tom vysavači, protože to má být nejtižší vysavač, malej na to porád koukal, a pak si začal na ten vysavač taky lehat, no to byla podívaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá, tak vy jste nezapomněli a zase se mnou hrajete tu hru, pokecej si sama, káčo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu teda něco uvařit :wink:
29. kvě 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat to je roztomilé :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přestalo pršet, a sousedi nelenili a hned vylezli na střechu a neco tam svařují a bouchají, prostě bordel, to bude malej za chvíli vzhuru.

:confounded: :confounded:

Domi, jo, malej na tom vysavači byl kouzelnej,chtěl proste dělat, to co viděl na obraázku.

Jo a jeste jsem zapomnela rict, ze jsme se rozkecali, říkáme mamamamam, babababa, pronás je to uspech, pac do ted malej nic moc neříkal :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat a co je to prosím za vysavač??? :confused:
No aspoň mě někdo vystřídá,si tu pořád já povídám sama :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi je protivka,zachvílu pomaže do postýlky :wink: a pak dolezu,no ale to tu nikdo nebudťe,že? :grinning: abych si mohla psáta sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin - Electrolux Ultra silencer 1800W

Vidis, to, chtela jsem se podivat, kolik to stoji na netu, ale já nerada takový věci kupuju na netu kvuli záruce a reklamaci
29. kvě 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen jsem ju položila a už chrupe :confused:
Kat moooc pěknej :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to muselo bát rozkošné :dizzy_face:
Děti jsou teď úžasné, jak se furt něco nového učí a napodobují.... :slight_smile:
Kláruš mluví hodně.... táta, máma, houpi, baba, teta, gaga(kačena), mňam, ne ne, na (když něco podává) pta (ptaček), na otázku jak se máš říká tak tak a spoustu jiného... myslím že u nás s řečí problém nebude :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak na netu o tisic levneji :angry: sakra

Bobul, my prave moc nemluvime, tak pro nas mamamama je velkej uspech, asi proste s mamkou není řeč, tak na to malej prdí :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nahrála jsem nové fotky !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to máme stejné, taky kvůli záruce nakupuju raději drahé věci u nás v kamenném obchodě.... u elektroniky to řeším tak, že jdu na prodejnu protonu a řeknu že to zboží chci, ale za internetovou cenu a oni mi ho za tu cenu prodají :wink:
29. kvě 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, kluci prý obecně mluví míň.... malý od známých do tří nemluvil vůbec... prostě furt mlčel... už z toho byli nešťastní a chodili po vyšetřeních ale že je OK.... no až jenou s ním byli v obchodě a on tam uviděl ananas.... a řekl: ananas.... a oni na něj: Ty umíš říct ananas????!!!!! a on na to: Hmmm, umím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže se nestresuj :wink:
29. kvě 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Ren, Gabi je šikulka že už je na motorce... a dortík vypadá lákavě... mňam.... :wink:
29. kvě 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malej mluvil brzo :slight_smile: ze všech co jsme chodili ven,tak první a žvaní furt dodnes i ze spaní :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko to je hustý s tím ananasem
29. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren šikovná :slight_smile: :slight_smile: obě :slight_smile: a máte stejný pyžamo :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem taky moc dlouho nemluvila, tak to nejak nehrotím, zase mi to malej vynahrazuje, že z ufnukanýho miminka se stává vysmáté batole, teda tuk, tuk, tuk, at to nezakřiknu :wink:

A s tou cenou to je dobrý, ale OK asi nemaji internet obchod, takze to kupuju za jejich cenu,ale zase fakt jsou tam profesionální, vždy nám pomžou, hned si te všimnou, takže tam nelítáš po obchodě jak magor, abys nekoho sehnala, jsou proskolení, takže znají funkce a tak, a to já umím ocenit, třeba tento vysavač nám tam předvedli uplne v pohode, a odpovídali na všechny dotazy, a když jsem řekla, že ted to jeste brát nebudu, tak nehodili čunu, jak to někde bývá, ale řekli že klidne, at si to promyslím. No samo, že jsem se tam vrátila a koupili to :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek