***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
29. kvě 2009
evi, opět jsem uspávala :-p
malej začíná být pěkný mamánek :-N , když je v ložnici sám, řve jak tur, jakmile se objevím ve dveřích, je vychechtanej :-N
jsem zvědavá, jaká bude noc =-)

jdu vařit, ať mám do seriálu hotovo 😉
domiska
29. kvě 2009
beru co teď vaříš? :-o a jaký seriál?
taky teď malý řve při uspávání, musíme ho tam pokládat polotuhého
berus
29. kvě 2009
domi, peču kuře, měla jsem ho dělat už včera, ale ještě jsme oběd měli 😉
já vždycky vařím takhle večer 😉
a seriál Sex ve městě 🙂

a jak ti je, už je to lepší?
bobulle
29. kvě 2009
Doni, tak jsem se naschval mrkla na Bydlení je hra a ten zelený interiér byl moc hezký... ale myslím, že tím že ten designer je mediálně profláklý, tak že bude hodně drahý... :-|
Jooo, a přemluvila jsem taťku a začali jsme dnes připravovat Kláře pokojík.... odpoledne jsme nachali nehorázné peníze za barvy v OBI a taťka zrovna maluje.... a zítra snad nastoupím já a budu Klárce malovat na zdi kytky... 🙂
Nakonec jsme se rozhodly pro oranžovo - béžové stěny, k tomu bude zatím kusový koberc tm. červený...
domiska
29. kvě 2009
vendul pak napíšu, kolik chtěl, ať máš představu, udělá nám zatím jen cenovou nabídku 🙂 jakou značku barev máte?
beru mám chřipajznu, dneska mi teče z nosu a hlas mám jak kdybych chlastala 3 dny v kuse :-p ale díky za optání
domiska
29. kvě 2009
venduš pak pošli foto výmalby, jsem zvědavá hlavně na ty tvoje kytí 😉 a co klárča, už něco znakuje? domiš nic, už mě to štve 😞
katerinka.kr
29. kvě 2009
ahooooj,

sledujete kolik je hodin, a že já jsem tu? A vy všechny čučíte na bednu, nee??? No nemám já pech?

Bobull, oranžovou mám taky moc ráda, ale budu muset už vymyslet i jiné barvy, páč nám to tu celé ladí do merunkovo oranžové barvy 😃 😃
domiska
29. kvě 2009
aaa tlustá káťa dorazila :-p 😃 😃 a kde máš kámošku tlustou arin? 😃
domiska
29. kvě 2009
sem si dneska dala limit, že nakecám max do 950, tak ještě můžu 🙂 katy doufám, že to bereš ze srandy? :-N
domiska
29. kvě 2009
no, sama kecat nebudu, to je o ničem, tak dobrou 🙂
katerinka.kr
29. kvě 2009
no, nevim ty vyhublá domisko, jsem se asi urazila ]-( 😃 😃 😃
katerinka.kr
29. kvě 2009
Náhodou, já si tu někdy pěkně sama se sebou pokecám 😃

Jdu otevřít šampáno 😉
domiska
29. kvě 2009
ufff, jsem se bála, že mě vyšoupnete z kolektivu, když jsi nic nenapsala =-) :-N
katerinka.kr
29. kvě 2009
Tak pište, táta mě vyhozuje od komplu, žeprý co do toho brejlím, že mi stejně nic už ted nenapíšete. Mrknul na obrazovku a říká, ajejej, zase koník 😃 😃 😃 😃 😃
domiska
29. kvě 2009
co slavíš? já se jdu nacpat makovcem 🙂
domiska
29. kvě 2009
náš táta leží vedle mě, má zavřené oči a asi už usíná, prostě čeká, až tady doklebetím, ať můžem jít spát :-N 😃
meggi10
29. kvě 2009
Ahoooooooooj holky jdu se pochlubit, Míša kooooooooooonečně začal kolínkovat a snaží se kolínka používat i u plazení tak snad už se mu to povede, už jsem z toho byla nešťastná a teď jsem stráááááááááááááášně mocc šťastná 😃 😃 😃
domiska
29. kvě 2009
megi to je fajn, takže moc gratuluju 🙂
domiska
29. kvě 2009
beru ty tam to kuře zahříváš osobně nebo na něj hledíš skrz sklo trouby? 😃
meggi10
29. kvě 2009
domi ani nevíš jak jsem ráda, jsme tu asi poslední.......... :-|
domiska
29. kvě 2009
dyť na tom nesejde 🙂, jednou to přijít muselo 😉
domiska
29. kvě 2009
meg kukla jsem na ty tvé poslední fotky, malý je kořen, bude bitva 🙂
meggi10
29. kvě 2009
no jo ale když on byl pořád spíš dopředu a pak se zasekl, a tak si pak člověk připadá že je něco špatně, ale už to snad pojede jak po másle, zachvilku bude běhat a já za ním....horší až před sebou búdu tahat ještě břuch,to asi padnu 🙂

holky kdo už zač.pomalu plánovat další snž????Já to u nás vidím od ledna 🙂
meggi10
29. kvě 2009
domi dík, no domča to bude mít taky těžké než odežene ty davy kolem sebe🙂
domiska
29. kvě 2009
megi já jsem dala podmínku, že až budem bydlet v novém...a to letos asi ani nebude 😞 ach jo, já se těšila, že to bude o prázdninách a narozky malého budem slavit tam, ale nebudem tam beztak ani na vánoce 😞
domiska
29. kvě 2009
táta už tady chrápe, tak já ho jdu probrat a jdem spát, ať ho netrápím...dobrou 😎
meggi10
29. kvě 2009
domi jj my teď dělali podkroví astačilo, spodek už naštěstí máme hotový zpět cca 3 roky!!!

Tak dobrou, teeeeeeeeeda to se mi nikdy nestalo tady být tak pozdě 😃
katerinka.kr
29. kvě 2009
Megi, gratulace veliká.

Nejde mi psát, sedí vedle mě táta a zasekl mi tok myšlenek 😃 😃 😃 😃
arinautor
30. kvě 2009
Dobré ráno 😉 tlostˇoška se hlásí do služby :-p a kde mám kámošku :-N
Budík v 5 :-S a tedˇchrupe 😉
Co budete dneska vařit????? =-)
U nás je hnusně bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
Meg taky gratulka 🙂
Berušáková to tu pěkně zanedbává =-) :-N

Tak pěknej den i když je hnusno :-p vůbec nevím,co s nima budu dělat když nikam nemůžem,se mě tu pomlátí 8-(
evelina0007
30. kvě 2009
Dobré ránko 😉

jsem KO u nás po strašně dlouhý době noc hrůzinec Káju bolelo bříško 😞 Nakonec spala s maminkou,ale maminka jí dělala prostor a je rozlámaná :-S

Arin,dneska nevařím jdeme dolů k mamce na ptáčky 😉 zítra budu dělat špízy :-N

Meg,gratulace 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli