• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
evi, opět jsem uspávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malej začíná být pěkný mamánek :sweat_smile: , když je v ložnici sám, řve jak tur, jakmile se objevím ve dveřích, je vychechtanej :sweat_smile:
jsem zvědavá, jaká bude noc :confused:

jdu vařit, ať mám do seriálu hotovo :wink:
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru co teď vaříš? :astonished: a jaký seriál?
taky teď malý řve při uspávání, musíme ho tam pokládat polotuhého
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, peču kuře, měla jsem ho dělat už včera, ale ještě jsme oběd měli :wink:
já vždycky vařím takhle večer :wink:
a seriál Sex ve městě :slight_smile:

a jak ti je, už je to lepší?
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doni, tak jsem se naschval mrkla na Bydlení je hra a ten zelený interiér byl moc hezký... ale myslím, že tím že ten designer je mediálně profláklý, tak že bude hodně drahý... :unamused:
Jooo, a přemluvila jsem taťku a začali jsme dnes připravovat Kláře pokojík.... odpoledne jsme nachali nehorázné peníze za barvy v OBI a taťka zrovna maluje.... a zítra snad nastoupím já a budu Klárce malovat na zdi kytky... :slight_smile:
Nakonec jsme se rozhodly pro oranžovo - béžové stěny, k tomu bude zatím kusový koberc tm. červený...
29. kvě 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul pak napíšu, kolik chtěl, ať máš představu, udělá nám zatím jen cenovou nabídku :slight_smile: jakou značku barev máte?
beru mám chřipajznu, dneska mi teče z nosu a hlas mám jak kdybych chlastala 3 dny v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale díky za optání
29. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
venduš pak pošli foto výmalby, jsem zvědavá hlavně na ty tvoje kytí :wink: a co klárča, už něco znakuje? domiš nic, už mě to štve :frowning2:
29. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj,

sledujete kolik je hodin, a že já jsem tu? A vy všechny čučíte na bednu, nee??? No nemám já pech?

Bobull, oranžovou mám taky moc ráda, ale budu muset už vymyslet i jiné barvy, páč nám to tu celé ladí do merunkovo oranžové barvy :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa tlustá káťa dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a kde máš kámošku tlustou arin? :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si dneska dala limit, že nakecám max do 950, tak ještě můžu :slight_smile: katy doufám, že to bereš ze srandy? :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, sama kecat nebudu, to je o ničem, tak dobrou :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nevim ty vyhublá domisko, jsem se asi urazila :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou, já si tu někdy pěkně sama se sebou pokecám :grinning:

Jdu otevřít šampáno :wink:
29. kvě 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, jsem se bála, že mě vyšoupnete z kolektivu, když jsi nic nenapsala :confused: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pište, táta mě vyhozuje od komplu, žeprý co do toho brejlím, že mi stejně nic už ted nenapíšete. Mrknul na obrazovku a říká, ajejej, zase koník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
co slavíš? já se jdu nacpat makovcem :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš táta leží vedle mě, má zavřené oči a asi už usíná, prostě čeká, až tady doklebetím, ať můžem jít spát :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj holky jdu se pochlubit, Míša kooooooooooonečně začal kolínkovat a snaží se kolínka používat i u plazení tak snad už se mu to povede, už jsem z toho byla nešťastná a teď jsem stráááááááááááááášně mocc šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
megi to je fajn, takže moc gratuluju :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru ty tam to kuře zahříváš osobně nebo na něj hledíš skrz sklo trouby? :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi ani nevíš jak jsem ráda, jsme tu asi poslední.......... :unamused:
29. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyť na tom nesejde :slight_smile:, jednou to přijít muselo :wink:
29. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg kukla jsem na ty tvé poslední fotky, malý je kořen, bude bitva :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale když on byl pořád spíš dopředu a pak se zasekl, a tak si pak člověk připadá že je něco špatně, ale už to snad pojede jak po másle, zachvilku bude běhat a já za ním....horší až před sebou búdu tahat ještě břuch,to asi padnu :slight_smile:

holky kdo už zač.pomalu plánovat další snž????Já to u nás vidím od ledna :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi dík, no domča to bude mít taky těžké než odežene ty davy kolem sebe:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
megi já jsem dala podmínku, že až budem bydlet v novém...a to letos asi ani nebude :frowning2: ach jo, já se těšila, že to bude o prázdninách a narozky malého budem slavit tam, ale nebudem tam beztak ani na vánoce :frowning2:
29. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
táta už tady chrápe, tak já ho jdu probrat a jdem spát, ať ho netrápím...dobrou :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi jj my teď dělali podkroví astačilo, spodek už naštěstí máme hotový zpět cca 3 roky!!!

Tak dobrou, teeeeeeeeeda to se mi nikdy nestalo tady být tak pozdě :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megi, gratulace veliká.

Nejde mi psát, sedí vedle mě táta a zasekl mi tok myšlenek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink: tlostˇoška se hlásí do služby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde mám kámošku :sweat_smile:
Budík v 5 :confounded: a tedˇchrupe :wink:
Co budete dneska vařit????? :confused:
U nás je hnusně bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
Meg taky gratulka :slight_smile:
Berušáková to tu pěkně zanedbává :confused: :sweat_smile:

Tak pěknej den i když je hnusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nevím,co s nima budu dělat když nikam nemůžem,se mě tu pomlátí :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

jsem KO u nás po strašně dlouhý době noc hrůzinec Káju bolelo bříško :frowning2: Nakonec spala s maminkou,ale maminka jí dělala prostor a je rozlámaná :confounded:

Arin,dneska nevařím jdeme dolů k mamce na ptáčky :wink: zítra budu dělat špízy :sweat_smile:

Meg,gratulace :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek