• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ahoj Ev :slight_smile:
No já asi udělám pikantní fazole,ale musím i něco pro malýho,tohle nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Meg, gratuluju :dizzy_face:

evi, u nás noc taky na houby, od 20 do půlnoci se vzbudil 4x, v půl 1 přišel domů Míša a Nika tak štěkala, že malýho vzbudila :angry: Takže dneska budou hafanátky a psíčková :sweat_smile:

arin, nejsme tlustý, jen jinak prostorově řešený :wink: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

no já jsem zvyklá,že hezky spí :wink: ,ale ten řev co předváděla včera byl hustej :confounded:
30. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Domi, jj, budu ráda, když mi pak písneš kolik si řekl :wink:
A barvu máme dulux, nechali jsme si ji namýchat.... vždycky jsme si dělali barvy sami, ale tentokrát jsme nechtěli riskovat... bylo to teda nehorázně drahé, ale snad to dopadne dobře... až to bude, tak foto dodám. Ale nábytek zatím bude starý :wink:
Megg, moc blahopřejeme.... :dizzy_face: Míša to všechno brzy dožene a i předežene, uvidíš :slight_smile:
A jako nechci být trapná, ale Zlíňačky, co to ZOO????? :sweat_smile:
A vařím kuř. játra na cibulce a hrášková rýže :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru :grinning:
Tak už to mám ještě polívku zeleninovou a upekla jsem bábovku ořechojabkovou :sweat_smile:
Zachvílu půjde mimi spát a já snad konečně hodím sprchu :confused:
30. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,se těším na fotky :slight_smile: my máme vymalováno růžově,ale čekáme na schody :wink: snad už to do 14 dnů bude :wink:
30. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dík jsem fakt šťastná:slight_smile:

bobulko a co kdybychom pro začátek zašli do vizůvek do parčíku dáme děcka na deku ať si pohrajou a pak zajdem na obídek????třeba k tonkovi???mně se moc do zoo nechce...... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla...:slight_smile:

my teď doděláváme podkroví, v pondělí nám přijdou položit lino, v úterý dát schody a bude.MM dnes maluje na bílo a pak bude na barevno. V ložnici bude lila a v pokoji pistáciová
30. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, tak klidně, ale ještě co holky na to :wink:
Evel, určo hodím, ale ty kytky asi přes víkend ještě nestihnu.... dnes to dodělává taťka a zítra budeme doma samy, tak to taky nic neudělám. Ale jinak je to taková pastelovější oranžová se sv. béžovou... :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóóóóój holčinky,
jdu vás pozdravit :slight_smile: Zběžně jsem dočetla
Evi a Meg, moc gratuluji k pokrokům :wink:
Zlíňandy mně je jedno, kde se sejdeme,hlavně, že tam budete :slight_smile: Tak zkuste navrhnout nějaké datum jestli se někdo chytne :wink:
Snažím se připravit na prijímačky,ale moc to nejde. Malá si začla z vesela stoupat,tak jak sedím nebo stojím,tak mě drapne za tepláky a stojí - má z toho hroznou bžunndu a plápolá jak vlajka :grinning: :sweat_smile: No a když spí,tak uklízím,vařím,peru žehlím a učení nikde :confounded:
a kde je Moni s Tedíkem??? :confused:
30. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych to viděla hne djak se oteplí :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, na přijímačky budu držet pěsti :dizzy_face: už se to blíží, co :wink:
Já nemůžu v úterky (plavání) :slight_smile: ... a pak mám popříští týden ještě jednu ZK, tak kolem termínu ZK se mi to taky nehodí :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul nebooooooooj to se domluvíme tak aby to vyhovovalo všem ale hl.ať už se sejdem, my jsme se sice už viděly :grinning: ale tak ráda bych se s tebou viděla v lepším prostředí než u mrazáků :grinning:
30. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooo no kde jste????
30. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg ahoj :wink: mám dneska den blbec :angry: nejdříve mě navštívila červená kamarádka a to o 14 dní dřív a to mě rozhodilo,protože nevím proč tak brzo :frowning2: :confounded: a pak jsem byla dole u mamky,protože umřel Matuška a byl to její neoblíbenější zpěvák a jí to dost rozhodilo :confused:
30. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
en no já z toho byla teda taky vedle...
červenou jsem měla min.týden-blééé tak už mám zas nachvíli pokoj :sunglasses:

no nic jdu chrupat dnes byl náročný den.pa
30. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak my měli dneska uklízecí den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to pořádný :sweat_smile:
vyhodili jsme 3 pytle hadrů a 1 bot, páč do velikosti S/M se už opravdu nevejdu :confounded:
jsem aj slzu zamáčkla, když jsem vyhazovala věci, ve kterých jsem toho s Míšou tolik zažila :pensive:

no, ale nic, musím si zvyknout na to, že jsem velká paní :sweat_smile: , takže jdu utrácet na mimáč, páč mi doma nic nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, nás Matuška taky rozhodil :pensive:
30. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak hezky nakup :slight_smile:

tak nás asi čeká další hrůzinec v noci od 7 h už byla 4x vzhůru :angry: kde je moje hodný dítě to nechápu :frowning2:
30. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
ev, mě kamoška ještě nenavštívila.Chudák kája, asi je ji v postýlce smutno a chce za maminkou :slight_smile:, david se taky v noci budí a když spí se mnou, tak spí v pohodě :unamused:
táni budu držet pěsti, kolikátého to děláš?
Beru, pak uka co jsi nakoupila
30. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, že je to divný, když z ničeho nic bulí :frowning2:
a u nás už je to měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

romi, hadry budou vidět pak na letních fotkách, jestli ještě nějaký léto bude :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

dnes po dlouhé době prvníííí :grinning:

My jeste chrupkáme, ale mamina, aktivka jedna uz vylezla z betle a čučí do komplu :wink:
31. kvě 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooo, vy jeste spíte? :astonished: :astonished:
31. kvě 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Kat, to byl ale absťáček, co :grinning:
My jsme včera do půlnoci malovali ten pokojík, ale hurá, je hotovo.... teď tam jen debordelizovat... a to je nadlický úkol :rolling_eyes:
31. kvě 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

tak nakonec to nebyla taková hrůza jako noc před,ale děs to byl :unamused: jo a Kája má v hlavě asi hodiny už měsíc se budí vždycky 6.44 h :grinning: :grinning: :grinning:

Beru,je to divný vůbec nechápu co jí je :frowning2:
31. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, trochu abstak byl :grinning: :grinning: :grinning:

My se budíme jak kdy, ale když vstanem kolem sedmé, tak jde jeste ke me do postele, a spi tak do pul devate, a nekdy se sám vzbudí az o pul deváte, náš rekord je že vstal až o pul desáté, ale to se stalo jenom jednou.

beru a to brečí jenom v noci a přes den je to v pohodě?
31. kvě 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako všichni jste na procházce? U nás je pěknej hnus, začalo zase pršet, takže paráda..... :angry:
31. kvě 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kecat sama se sebou se mi nechce, tak já pádím, mějte se a polepšete se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnes mám relax,milej vzal malouk tchánovcům takpřijede večer já se rozhodla,že tam jezdit nebudu akorád mě vždycky tchýně vytočí tak mám aspon klid.Pojedem s mámou se mrknout po nákupech
31. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,to se máš to já tam jezdit musím,aby nebylo zle :unamused: ale ted mám 3 soboty klid tchýně je ted v Maďarsku a pak jedeme našemu Matýskovi na narozeniny takže až 20.6...........
31. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel:Jak to,že by bylo zle??Jéé tak to máš docela dlouho klídek :grinning:
31. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek