• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj holky, vy to tady teda pěkně flákáte...já teď byla zdobit sál na dětský den, ale leje tu jak z konve, takže pochybuju, že bude nějaká účast :frowning2: my se celý týden těšíme a pak totok :frowning2:
taky je u vás tak nechutně hnusně? :rolling_eyes:
eveli tak teď si nějakou dobu odpočineš a pak to zas nějak přežiješ :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u nás byla akční noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malej bulel (katy, přes den je to to nejveselejší a nejusměvavější mimčo :sweat_smile: , ale asi má divoký sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ale na to už jsem zvyklá, jenže v 1 hodinu, když už jsem usínala, volala ségra, že jí ten její debil jednu plácnul a že ho sice vyhodila z bytu, ale že se děsně bojí.
Tak Míša sedl na taxíka, přivezl ji celou uřvanou k nám a do 3 jsme kecali
No a jen jsem si šla lehnou, tak začal kolotoč s malým :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jdu spát po O :wink:

Evi, to se ti po tchýni určitě bude stýskat, viď :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ros, tak hezky relaxuj, někdy se těším na to, až Mates půjde zlobit bábrli a dědeška (zatím ale ještě ne, by se mi stejskalo :sweat_smile: )
31. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ty se fakt nenudíš :confused: a to byl ten její novej přítel??? :angry: to je nějakej deb..

Jo s tchýní to ted vychází dobře minulej víkend jsem jí viděla po 5 týdnech - náhody mi přejou :wink:

Domi,u nás je taky hnusně :frowning2: a ještě ke všemu jsem se pohádala s mamkou :unamused: no tenhle víkend stojí za prd :confounded:
31. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,no prostě vím,že by to manžu mrzelo,že nejsem snima,když jedou ke tchýni a stejně jezdí víc ona sem a hlavně bych se ustejskala po Káje a tchýni jí nikdy bez mého dozoru nepůjčím nemá k Káje vztah jakej si představuju.Vlastně se s Kájou vždycky vyfotí a to je vše víc už jí nezajímá
31. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jj, jsou spolu 3 měsíce, takovej by u mě skončil hned jak by mi nadával a ségra, trubka, to trpěla
no doufám, že po včerejšku se jí rozsvítilo :confounded:

a jak tak čtu, tak máš fakt blbej víkend :frowning2: rozbitá, pohádaná
bude líp :wink:
31. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj je to děs víkend a ještě se hrozím co to moje v noci zlobivé dítě bude dělat dneska :angry:
U mě by taky hned skončil jen by jednou na mě vztáhnul ruku :angry: :angry: :angry:
Jinak s mamkou už je to ok :wink: jsem protivná není mi nějak dobře :confounded:
31. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady je mrtvo :angry: si tady musím povídat na jiném tématu :confounded: :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty seš nám takhle nevěrná :sweat_smile:
a kam chodíš?

Matýsek usnul ještě dřív než jsme si zalezli do postele, tak jsem zvědavá, jaká bude noc :confused:

No a taťka chce komunikovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co mám koupit Elince k prvním narozkám, tak do 300 kč :confused:
31. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ jsem s holkama co bydlej u nás na novém sídlišti :wink: mě se odsud všechy kámošky odstěhovaly nebo už to není ono a tak si hledám kámošky co mají zhruba stejně staré dítka :wink:

Kája,taky spí a zatím je klid ak uvidíme :wink:

kup jí kočárek - počkej hodím ti odkaz až ho najdu
31. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21009263&tab=0

takovej dostane Kája taky je pro ty nejmenší super naše Bára ho měla taky :wink:
31. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten první je krásnej :wink:

jenže ono to bude trošku těžší, má 2 starší ségry, takže toho má spoustu po nich a nějaký kočárek tam tuším mají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já jdu něco hledat :wink:
31. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hledej :wink:
31. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, není možný, ještě nespíte :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase sem leze nějaká cizí paní, která dělá, že nás zná :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, mrkni sem, já tam byla v pátek a měli tam toho mraky, ceny byli taky dobrý http://www.zabawki.cz/obchod/kocarky
31. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme byli na výletě, tak jsem se nechala blejsknout po mega době :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu taky, ale předpokládám, že sotva se tu objevím, tak všechny zmiznete :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dyt to říkám :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ráno jsem to začala a dnes večer to teda i ukončím.

Dobrou noc :wink:
31. kvě 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu kat
31. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Romi,díky :wink: kuknu
1. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
U nás noc OK 18.30-6 :wink: kolem 4 mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrý hned usla :slight_smile: ted´spí,tak mám chvilku :slight_smile:
Kat nic si z toho nedělej,já sem taky vlezu a hned je tu prázdno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera nebyl časík,ráno jsme s malým byli v Tescu,tatˇka byl doma s Gábi :wink: chtěla jsem si koupit kalhoty a neměli černý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bíbý teda eeeee :angry:
A odpol jako správná ativistka jsem zametla chodbu-to u nás na patře nikdo neudělá a umyla jsem okno a balkon,je to asi půl roku vyměněný a nikdo se toho ani nedotkl a nebylo vidět ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: mil jen kroutil hlavou,že nemůžu sedět na té opičí prdeli a furt něco šmudlat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
hlásím se po víkendu :slight_smile:
Dobré ránko :slight_smile:

Jsme měli nádhernou noc, vzbudil se jen jednou na čaj, pak v 6 na jídlo a teď :slight_smile:
A svítí tady sluníčko, asi vyrazíme ven
autor
To je lidu najednou :confused:
1. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás taky svítí sluní :dizzy_face: ale ven půjdem odpol-tu bude určitě pršet :unamused:
1. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeju všecko nej dětičkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No však nic nepište,já si vystačím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat vidíš to jo :fearful:
1. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka dnes spala celou noc do 6,30, ale nechci to zakřiknout :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek