• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Tak já půjdu,at´si můžete psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :grinning:
1. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme vše nej všem dětičkám :dizzy_face:

Arin, já po ránu nestíhám psát, jdu si ještě v pyžamku dát kafe, pak musím oblíknout dítě, dát si sprchu, vyvenčit hafunu, nasvačit dítě, uspat a pak jsem teprve vaše :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se fakt picnu ta naše holka tady rozebrá celej byt :confounded: jdu jí uspat dneska vstávala už po 6h :angry: což je pro maminku velkej trest :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky přeju všem dětičkám všechno nej :wink:
1. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno, všem dětem vše nejlepší k svátečku :slight_smile:
holky dáváte už všechny na nočník? on tam vůbec nechce sedět, řve jak tur, dělá luky, tak zkoušíme posazovat v oblečení, ale to taky moc nevydrží, já jsem z toho na mrtvici :unamused:
1. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Arin - však mě uklidnuje jenom to, že jsi na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning:

Nééé, jasně chápu, že máme dětičky, a nekdy proste nejde sedet na netu, to umím pochopit, to tady plácám ze srandy že miznete :wink:

berus, tak to je dobře, ze jste tak krasne spali,jen tak dal :wink:

Domi - já dávám na hrnec, ale zatím moc velký uspechy nejsou, ale nějak to zatím nehrotím, já totiž malýho na hrnec posadim a začnu mu říkat aaaaaaa, jako aby zatlačil, a on se na mě usměje a začne vykládat aaaaaaa, takže asi tak. Ale ptala jsem se na to schválně mé MUDr, a ona říkala, že by to nechala až po roce, až bude trochu chápat, co po něm chci. Vím, že se na to názory dost různí, ale jak říkám, zatím to moc nehrotím, u nás bych řekla je to seznamování se s kakáčem :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brééé ráno,naše nočníkuje krásně dokonce se jí už moc do pleny eee nece
Ozvala se mi ta kámošk po potrtě prý by už na to nikdy nešla jaký to je nápor na psychiku a bylo jí tak zléé :pensive:
1. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,Káje se na nočníku líbilo první dva dny teď už ne :wink: ale všichni okolo říkají,že je brzo ať to zkusím až po roce tak to nehrotím :wink:
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám, co tady všechny přejete, dnes je vlastně den Dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Také všechno nejlepší dětičkám a hlavně zdraví!!!!!! :wink: :wink: :wink:
1. čer 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin já po ránu nezvládám - jsem trochu zpomalená, ne jako ty :grinning:
Dětičkám vše krásné
na nočník dáváme občas, i se nám povedlo kakání - ale nehrotím to
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sejdu registrovat na mimibazar, začnu vážně prodávat věci, mám toho hafo, tak at něco zmizne :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning:

No jo Arin je od rána jak motorová myš :grinning: :grinning: :grinning: to my se tady všichni rozkoukáváme a ona už má uklizeno,navařeno a napečeno :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak zdravím po víkendu, který byl tedy hrůza na počasí...a jako zákon schválnosti, teď svítí sluní, když máme taťku v práci :-P

v sobotu jsme byli trochu utrácet v Pze a síla tedy....jak před 1-2 měsícema byla malá mezi lidmi spokojená, jen se rozhlížela, tak teď byla ukňouraná.... v košíku být nechtěla, nosit se nechtěla, furt se kroutila jak housenka a nic jí nebavilo, ani jídlo ne a to je co říct...:frowning2: je jí teď dobře doma, kde si může šmejdit po bytě a dělat si co chce...no děs... úplně se obávám toho, že mi budem mít to vzteklý dítě, co začne ječet a kopat kolem sebe, až budem v obchodě...moje noční můra...

jinak s nočníkem taky žádná sláva....1x jsme zachytili kadění a před koupání 1x udělala čururu, ale toť vše...prostě z něj hned vstává, takže to taky nehrotím... je faaaaaaaaaaakt úplně jiná, než ségra :slight_smile:

a jinak spíme už celou noc (BUCH, BUCH, BUCH :grinning: :grinning:), jen dnes v noci vyjímka...měla nějak blbě plenu, tak byla totál pročůraná i přes fusak, tak jsem jí přebalovala a převlíkala až se vzbudila a řvala a řvala... no pomohlo jí zpívání :grinning:

a samozřejmě se přidávám ke gratulkám ke svátku všem prďolkům :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, Johanka je šikovná, my na nočníku vydržíme chvíli a ještě musím zpívat :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já Kat úspěšně zatím prodala lehátko a sterilizátor. Ještě tu čeká hrací deka a na podzim asi prodám zimní věci....a povedlo se mi to prodat přes Hyperinzerci :slight_smile:

já mám dnes akorát vysáto...teď musím převlíknout postele a sbalit na plavčo. Vařit dnes nemusím, hurááááá:slight_smile:
1. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, zpívat??? No kdybych tě slyšela zpívat, tak se po..... hned, ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že to bereš jako legraci, ale z tvých příspěvku jsem pochopila, že ti nějakej ten cynickej nebo černej humor není cizí, že jo??? :wink: :wink:
1. čer 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dítě mě umučí spala 20 minut
1. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom zpěvu jsem psala Kat já :frowning2: ale to je fuk... :grinning:
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak ypřeju vše nej našim drobečkům A KLÁRINCE OD BOBUL VŠE NEJ K 11 :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY NEVÍTE CO JE S LUCINECKOU ????
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárince taky přejeme vše nej :dizzy_face:

kat a proč si myslíš že to dělám?! :sweat_smile: jsem si myslela, že to bude jako projímadlo a ono prd :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat mě to právě taky uklidnuje :grinning: že nejsu sama :sweat_smile:
Jinak dneska sice mám uklizeno,vysáto,vypráno..... ale vařit taky nemusím,tak aspoń ták.Ted jsem nechtěně Gábi bouchla skleničkou od výživy,jak jsem ju nesla a jak začala bečet,tak jsem našla zuba :grinning: dvojku dole v pravo :sweat_smile: roste nám to nějak divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už zas piští,musím jít,od včera si všude stoupá a popochází :confused: a když něco chce tak piští,ale ták,že mě zálíhají uší :stuck_out_tongue_closed_eyes: si sousedi musí říkát,co jí dělám :sweat_smile: :confused: ale naštěstí mě ti kreténi nezajímají,dělaji a dělají nám naschváli pořád :confounded:
1. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klárce taky gratulka :dizzy_face:
1. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já fákt nemám prašivinu :frowning2: :grinning:
1. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, když tobě dítě spí jinak než všem okolo, koukej ji přehodit režim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, jooooooooooooo takhle, ty to máš promyšlený, ty zpíváš naschvál??? tak to musím taky zkusit :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bobek jenom povalí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross tak to je super, to je johanka šikulka :slight_smile: tiše závidím :slight_smile:
kámošku s potratem nikdy nepochopím, já bych to neuměla :frowning2:
1. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru no jo no :frowning2: ona spí ráno kole 8 a pak před 12 :fearful:
1. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjo zrovna před chvíli zas trůnil na nočníku.Holky nebyly jste některá na Malorce??Chtěly by jsme s kámoškou letět v červenci
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross já teda ne :rolling_eyes:
jinak s tou kámoškou,nevím co bych udělala já,ale třetí bych taky asi nechtěla,a fááákt nevím jestli bych si ho nechala,fakt bych se do té situace nechtěla dostat,ale trochu ju chápu,když vím co to je mít 2,není to žádná sranda :confused:
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek