• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Klárce taky gratulka k 11 :wink:

Ros,na Malorce jsem nebyla a co svatba???
1. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,poradím ti jen jedno napiš Lucinečce do IP a ona ti třeba odpoví :wink: Já už jsem to tady psala několikrát,že už jsem nebude chodit
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross to chceš letět jen sama s kámoškou? :sweat_smile: já tam teda nebyla, pr se bojím do letadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslavenci Klárušce gratulujem k výročí :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi:jjo jen sama s kámoškou mil bude doma s malou sám mi to nabídl,že mi přispěje on byl už asi 7krát u moře já jen 3krát
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky bojím létat,ale je to bezpečnější jak autobus :grinning:
Dneska mám zas zubáka chjova snad se po cestě nesložím už týden je mi špatně a mám nízký tlak nechápu z čeho :confounded:
Už víte co budete kupovat k 1 roku??
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, to já bych takto nejela... :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já zas jsem pro dobrodrůžo s mlou pojedem až příští rok ted by z toho neměla moc rozum
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross my už koupili sedačku na kolo a přilbu :slight_smile:
zubák fuj! nechodíš tam nějak často? :confused:
1. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chodím každé pondělí už to mám pravidlem :grinning: ale potom jdu až v červenci :grinning:
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooojky a přjeme krásný svátek všem dětem i maminkám, které se stále cítí mladě :dizzy_face:
A moc děkujeme za gratulku... :dizzy_face:

My na nočník posazujeme, Kláruš je tam v pohodě, obložím ji hračkama a ona je spokojená.... skoro vždy se tam vyčůrá a někdy i udělá ee :wink:
Jo a dneska mě Klárka nechala spinkat zase do 8 a hrála si v postýlce, šikulínka moje :dizzy_face:

Domi, jak vám dopadlo Dětský den? :slight_smile:
Ross, na Malorce nevím, ale jestli vám to klapne, tak si to moc užijte... taky bych jela... :wink: A Johanku bereš s sebou?
Jinak já prodánám věci na MMB a dobře se mi prodávají i na Sbazaru, ale tam jsem zatím prodávala jen drahé věci.
1. čer 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul ani nemluv, zrušili to kvůli lijáku, takže jsem to zdobila úplně zbytečně a má to být teď v sobotu :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na narozky Klárka dostala houpajdu, bazének, od babi dostane tříkolku, a pak nějaké hračky ...

Holky budu se muset na čas rozloučit...
Dnes jsem si nechala vytisknout materiály na tu poslední zkoušku a je to docela výživných cca 80 str., tak se budu muset začít učit, bo na to mám jen týden a pár dnů... takže jsem si zakázala chodit na koňa... :wink:
1. čer 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je škoda Domi :frowning2: ... a výzdoba zůstane původní a nebo se to bude dělat znovu?
1. čer 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, tak to bych dechla chodit jednou týdně k zubaři :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mělo být zdechla :wink:
1. čer 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pokecala a loučím se .... mějte se krásně a pozdravujte prcky :slight_smile:
pa pa
1. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárce vše nej ....
Teď jsme dorazily z bazénu - nahrazovaly jsme
Dnes jim tam přepověď moc nevyšla, vyrazily jsme na poslední chvíli, město zacpaný, pak jsem nemohla zaparkovat, dítě usnulo, ale jak viděla vodu tak byla ve svém živlu :grinning:
Cestou zpět řev, pak usnula v garáži jsem jí šoupla do kočáru a teď spí na balkoně (doufám do 3)
Jsem hotová :unamused:, Terka už neleze jen chodí, buďte rádi když se vám děti plazí nebo lezou, protože já nestíhám
1. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme se vrátily z bazénu a malá chrupč v kočárku, ale rozhodně ne do tří :grinning:
dávám jí tak 15 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joooooo a Arin, je lepší, když si píšeš sama, když tu jsi sama, než když píšeš, je tu plno lidí a není žádná reakce... :pensive: :pensive: :pensive:

a Klárce samozřejmě přejeme vše nej a mamince ať jde učení dobře do hlavy a co nejdřív je na koňovi :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to by mě hráblo kdyby jen 15 min, ale ona stávala v 6,30 :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se jdu pochlubit, dnes máme rekord ve spaní 10 - 13 h :grinning: kdo má víc?
bobul to učení ti opět nezávidím :frowning2: ale držím pěsti, ať ti to jde jak po másle :slight_smile:
jani to ti spí tak málo? :fearful:
1. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, spí většinou 45 min.. a když to náááhodou vydrží, tak dalších 45 min. takže max. 1,5 hod.Ale za celý den naspí teď jen něco málinko přes 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde jsou ty časy, co spala i 3x a víc jak 4 hod. dohromady.....

Jíto, my vstávaly dnes taky v 6,30 ale v 8,30 si zase hodila šlofíka, ale usnula hned cestou z bazénu v autě :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Domi, na tebe tedy nemáme ani náááááhodou :grinning: :grinning: a to ti teď vydrží až do večera vzhůru :confused: u nás je tedy pak krizovka,ale když se probudí kolem tý 14, tak až do koupání vydrží a usíná s flaškou v ruce kolem sedmý :grinning:
1. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani dneska to je jakési divné :slight_smile: vždy usne dopo na 1-2 hodiny a odpo tak na hodinu, ale po tomto výkonu pochybuju, že do večera ještě půjde :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani co dáváš? hami, bebu nebo sunar? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ani jedno... nutrilon :grinning: :grinning: nic jinýho nám nechutí...ještě ten optivital, ale hajaju odmítla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a je po spaní, tak se zatím loučím....pěkný den všem :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooj holky já nestíhám, jsem teď pořád v práci. Jsou mimořádky a ty jsou super skvěle placené tak hlídá taťka. Jenom za víkend jsem vydělala na dovču 25 tis Kč. A jsem šťastná jako blecha, ikdyž je to super záhul.
Krásný svátek dětičkám
Co je nového?
1. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já chcu taky super záhul za tolik peněěěěěz :grinning: :grinning: co vlastně děláš?
1. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych taky brala :slight_smile:
vidím, že to s UM není jednoduché :unamused:
1. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám už 5 let pro O2 a teď dělám jenom adminu a pokud se nahromadí, tak vyhlásí mimoř. směnu a vyděláš si
1. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek