• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ren to je dobrý, prašule se vždy hodí. jseš dobrá, já fakt nevím, jak bych to dělala, kde by byl malej a tak.
Ale letí to hrozně moc rychle, ani se nenaději a dva roky budou pryč, a já pofrčím do práce :fearful: :fearful: :fearful:
1. čer 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat druhé nebude? :sweat_smile:
1. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, určitě budu muset jít po dvou letech do práce, jsme zadlužení až po uši, takže prašule budem potřebovat, a já to řeknu i na rovinu, obdivuju matky, který zvládnou děti rychle po sobe, já si to moc nedokážu představit, takže když bude druhý, tak za 4, 5 let.
Ale znáte to, člověk míní, život mění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,super kam pojedete na dovču :slight_smile:

Tak Kája spí :wink: jsem zvědavá jaká bude noc :confounded:
1. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás dočítám,ale zatím jsem na str.90,tak zbytek zítra :grinning: :grinning:
Romi, děkuji,ale nevím,nevím, to bych musela mít hodně štěstí a přijímačky jsou 19.6 :astonished:
Dneska jsme byli na očkování proti Meningokovi,tak už to máme za sebou - měli jsme dvě vakcíny jednu v 8měs. a teď :wink:
Tak zatím papa a zítra dočtu :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,moc držím palce :wink:
1. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženský :slight_smile:
koukám když se sem konečně dostanu, nikde nikdo :rolling_eyes: :grinning:
1. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýýýýjo, tak jsem šla dočítat včerejšek a ono není co :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak přeju všem krásný ráno a hlásím malý úspěch... Malá konečně poprvé od narození spala celou noc v postýlce a maminka se mohla jak se patří pěkně roztáhnout po posteli :grinning:

včera jsem vyráběla pozvánku na oslavu narozenin a nějak jsem se u toho zasekla, že jsem přetáhla spací dobu a pak ne a ne usnout :wink: ale dílo je hotovo,tak to je hlavní :slight_smile:

Táňi, taky držím palečky k přijímačkám :slight_smile:

jo a Jani, tomu říkám tedy výdělek :sweat_smile:
2. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je docházka :sweat_smile:
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Dneska jdeme k doktorce zničit váhu :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, jsi šikovná holka :wink: Já obdivuji ty, které při dítěti pracují.
Bych potřebovala taky, jsme chudí :sweat_smile: , ale zase si řikám, že klidně vydržím o suchým rohlíku, ale nechci přijít o chvíle s Matýskem, který se už nebudou opakovat :pensive:
A proto máme pořád v luftě taťku :sweat_smile:

Táni, taky držím palečky :wink:

Jani, no vidíš :slight_smile: (ale si piš, že se to nebude opakovat :grinning: :grinning: :grinning: )
2. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchýňko, jakou jste měly noc?
u nás dobrý (ale tluču na zuby!!!) asi 2x čaj, jídlo až v 5 a bez řevu :dizzy_face:

jo a včera nás prohlídla kamarádky kamarádka (zubařka) a říkala, že není nenormální, když zuby rostou na přeskáčku, já pořád hlídám horní jedničky, ale prý to klidně můžou být čtyřky :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo úplně bych zapomněla, dneska se mi zdálo o bobulce a Klárce
sakra holky, nestrašte mě ve snu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Beru,noc v pohodě až v 5h jídlo :slight_smile: tak nevím co jí ty dvě noci bylo :confounded: :sweat_smile: :confused: ,ale Kája začala vstávat mezi 6.15-6.30 to je horší tedy pro mě:angry: Taky jdeme dneska na 10 měsíční kontrolu :wink:
2. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, kde jsi? Podívej, jak to tady vypadá blbě, samá žlutá :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tu nejsem sama
2. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ti tu žlutou překazila :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj evi :slight_smile:
chtěla jsem jít dopoledne do poradny, ale vypadá to tady na buřinu :confounded:
Fakt,tady před chvilkou lilo,ale ted už ne my jdeme na 11.30 h jako vždycky :wink: oni nás takhle objednávaj od začátku co tam chodíme :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my nejsme objednaný, můžeme kdykoliv
víš, že už je červen :sweat_smile: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj vím :slight_smile: :wink:
2. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile: , Terka dnes chtěla jídlo ve 4,30 ale pak spala až do 9 :grinning:
Táni držím palečky, já jdu 16.6.
2. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tani také držím palce a jity ty jdes kam zas? Já sakra si nic nepamatuju, přijímačky či co?

Ze bych šla taky studovat? By mě vyrazili jenom podle ksichtu, že jsem už stará :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiťo, taky hezká noc :wink:

ty jo, tenhle měsíc bude mít první čevencátko (když nepočítám Kubíka od kiki) první narozniny :confused: :slight_smile:
to tak děsně letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus, letí to děsně rychle, já už tomíškovi říkám, že už není žádný malý miminko ale malej dravec. :wink:

Když přijdem do obchodáku, tak všichni ví, že tam jsme, páč malej huláká na všechny strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak vás musim pochválít, dnes je docházka trosku lepší :grinning:
2. čer 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozně to letí, ale já si to strašně užívám :slight_smile: i když nemám miminko ale trysko myš :grinning: :grinning:
kat taky mám přijímačky, ale nezvládám se učit :frowning2:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy :grinning:

včera jsi na naší dobrou noc psala jen tak dál a ono to fungovalo, piš to každý den, jo :sweat_smile: :grinning:

vyrážíme, udělalo se hezky :wink:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
Táňoušku drž se, snad ti to vyjde :wink:
kat taky hulákáte v obchodech? já myslela, že jen my :slight_smile:
v noci od 1-2h malý stál v postýlce a řval, chtěl si hrát nebo co :sweat_smile: ale když jsem si ho pak už vzala ksobě, hned usnul, podšívka jedna, to si zvykat nebude :rolling_eyes: :sunglasses:
teď se dívá na pohádku v bazénku vystaleném polštářema, má veget jak nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvědavá kolik budete vážit :grinning: , Terce už k obědu nestačí 200 g - v neděli u našich nelibě nesla, že už víc nemám
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady někdo, kdo už vůbec nedává dudel? já už to hodně omezuju
2. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity máte pěkného otesánka :grinning:
2. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek