***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
1. čer 2009
Ren to je dobrý, prašule se vždy hodí. jseš dobrá, já fakt nevím, jak bych to dělala, kde by byl malej a tak.
Ale letí to hrozně moc rychle, ani se nenaději a dva roky budou pryč, a já pofrčím do práce 😕 😕 😕
domiska
1. čer 2009
kat druhé nebude? :-N
katerinka.kr
1. čer 2009
Domi, určitě budu muset jít po dvou letech do práce, jsme zadlužení až po uši, takže prašule budem potřebovat, a já to řeknu i na rovinu, obdivuju matky, který zvládnou děti rychle po sobe, já si to moc nedokážu představit, takže když bude druhý, tak za 4, 5 let.
Ale znáte to, člověk míní, život mění 😃 😃 😃 😃
evelina0007
1. čer 2009
Jani,super kam pojedete na dovču 🙂

Tak Kája spí 😉 jsem zvědavá jaká bude noc :-S
numi
1. čer 2009
Ahoj holky,
tak vás dočítám,ale zatím jsem na str.90,tak zbytek zítra 😃 😃
Romi, děkuji,ale nevím,nevím, to bych musela mít hodně štěstí a přijímačky jsou 19.6 :-o
Dneska jsme byli na očkování proti Meningokovi,tak už to máme za sebou - měli jsme dvě vakcíny jednu v 8měs. a teď 😉
Tak zatím papa a zítra dočtu 🙂
evelina0007
1. čer 2009
Táni,moc držím palce 😉
coryna
1. čer 2009
čauky ženský 🙂
koukám když se sem konečně dostanu, nikde nikdo 8-( 😃
jana.rce
2. čer 2009
týýýýýýjo, tak jsem šla dočítat včerejšek a ono není co :-N :-N

jinak přeju všem krásný ráno a hlásím malý úspěch... Malá konečně poprvé od narození spala celou noc v postýlce a maminka se mohla jak se patří pěkně roztáhnout po posteli 😃

včera jsem vyráběla pozvánku na oslavu narozenin a nějak jsem se u toho zasekla, že jsem přetáhla spací dobu a pak ne a ne usnout 😉 ale dílo je hotovo,tak to je hlavní 🙂

Táňi, taky držím palečky k přijímačkám 🙂

jo a Jani, tomu říkám tedy výdělek :-N
berus
2. čer 2009
Teda to je docházka :-N
Dobré ránko mamky 🙂

Dneska jdeme k doktorce zničit váhu 😃 😃 😃

Jani, jsi šikovná holka 😉 Já obdivuji ty, které při dítěti pracují.
Bych potřebovala taky, jsme chudí :-N , ale zase si řikám, že klidně vydržím o suchým rohlíku, ale nechci přijít o chvíle s Matýskem, který se už nebudou opakovat |-|
A proto máme pořád v luftě taťku :-N

Táni, taky držím palečky 😉

Jani, no vidíš 🙂 (ale si piš, že se to nebude opakovat 😃 😃 😃 )
berus
2. čer 2009
tchýňko, jakou jste měly noc?
u nás dobrý (ale tluču na zuby!!!) asi 2x čaj, jídlo až v 5 a bez řevu x-)

jo a včera nás prohlídla kamarádky kamarádka (zubařka) a říkala, že není nenormální, když zuby rostou na přeskáčku, já pořád hlídám horní jedničky, ale prý to klidně můžou být čtyřky :-N
berus
2. čer 2009
jo úplně bych zapomněla, dneska se mi zdálo o bobulce a Klárce
sakra holky, nestrašte mě ve snu :-N :-p 😃 😃 😃
evelina0007
2. čer 2009
Ahoj holky 😉

Beru,noc v pohodě až v 5h jídlo 🙂 tak nevím co jí ty dvě noci bylo :-S :-N =-) ,ale Kája začala vstávat mezi 6.15-6.30 to je horší tedy pro mě]-( Taky jdeme dneska na 10 měsíční kontrolu 😉
berus
2. čer 2009
arin, kde jsi? Podívej, jak to tady vypadá blbě, samá žlutá :-N 😃 😃 😃
berus
2. čer 2009
tak já tu nejsem sama
evelina0007
2. čer 2009
jsem ti tu žlutou překazila 😃 😃 😃
berus
2. čer 2009
ahoj evi 🙂
chtěla jsem jít dopoledne do poradny, ale vypadá to tady na buřinu :-S
evelina0007
2. čer 2009
Fakt,tady před chvilkou lilo,ale ted už ne my jdeme na 11.30 h jako vždycky 😉 oni nás takhle objednávaj od začátku co tam chodíme 🙂
berus
2. čer 2009
to my nejsme objednaný, můžeme kdykoliv
víš, že už je červen :-N x-)
evelina0007
2. čer 2009
Beru,jj vím 🙂 😉
jita5
2. čer 2009
hezké ráno 🙂 , Terka dnes chtěla jídlo ve 4,30 ale pak spala až do 9 😃
Táni držím palečky, já jdu 16.6.
katerinka.kr
2. čer 2009
Dobré ránko,

tani také držím palce a jity ty jdes kam zas? Já sakra si nic nepamatuju, přijímačky či co?

Ze bych šla taky studovat? By mě vyrazili jenom podle ksichtu, že jsem už stará 😃 😃 😃 😃
berus
2. čer 2009
jiťo, taky hezká noc 😉

ty jo, tenhle měsíc bude mít první čevencátko (když nepočítám Kubíka od kiki) první narozniny =-) 🙂
to tak děsně letí :-p
katerinka.kr
2. čer 2009
berus, letí to děsně rychle, já už tomíškovi říkám, že už není žádný malý miminko ale malej dravec. 😉

Když přijdem do obchodáku, tak všichni ví, že tam jsme, páč malej huláká na všechny strany 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
2. čer 2009
Jo a jinak vás musim pochválít, dnes je docházka trosku lepší 😃
jita5
2. čer 2009
hrozně to letí, ale já si to strašně užívám 🙂 i když nemám miminko ale trysko myš 😃 😃
kat taky mám přijímačky, ale nezvládám se učit 😞
berus
2. čer 2009
katy 😃

včera jsi na naší dobrou noc psala jen tak dál a ono to fungovalo, piš to každý den, jo :-N 😃

vyrážíme, udělalo se hezky 😉
domiska
2. čer 2009
dobré ráno všem 🙂
Táňoušku drž se, snad ti to vyjde 😉
kat taky hulákáte v obchodech? já myslela, že jen my 🙂
v noci od 1-2h malý stál v postýlce a řval, chtěl si hrát nebo co :-N ale když jsem si ho pak už vzala ksobě, hned usnul, podšívka jedna, to si zvykat nebude 8-( 😎
teď se dívá na pohádku v bazénku vystaleném polštářema, má veget jak nikdo :-p
jita5
2. čer 2009
tak jsem zvědavá kolik budete vážit 😃 , Terce už k obědu nestačí 200 g - v neděli u našich nelibě nesla, že už víc nemám
domiska
2. čer 2009
je tady někdo, kdo už vůbec nedává dudel? já už to hodně omezuju
domiska
2. čer 2009
jity máte pěkného otesánka 😃