• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
domi ale nevypadáme na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dudlíka nechceme :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus - tak to jste pěkně spinkali, jen tak dál :wink:

Domi, my hulákáme, malej nebrečí, ale křičí, asi se tam nudí nebo co, nejlepší je, když smlouváme cenu, a malej začne hulákat, tak říkám prodejci - vidíte i malej chce nějakou slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A dudel, to máme pořád, nevím, jak budu malýho odnaučovat, to nechci vidět :unamused: :unamused:
2. čer 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat taky se dokážeme ozvat :grinning:
přidala jsem fotky - některé jsou mézlé, ale to je ten pohyb :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Sabča je bez dudlíka už měsíc a v pohodě :wink: U nás je hnusně, no paráda :unamused: a já mám vypranou pračku..
My jdeme na 10ti měsíční ve čtvrtek. Jsem zvědavá na míry :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeeda Jity,malá je kouzelná a krásně sami stojíte, od kdy tak pěkně stojíte???

A bodejt,že dudlíka nemáte, kdyt máte na spaní rohlik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cory, u nás je to naopak, já jsem ted vypravila malýho ven do kočárku,celkem jsem ho nabalila, a ono začalo svítit slunko, tak snad si dědýnek poradí :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - sama stojí od 12.5. a pak to šlo hodně o :grinning: rychle, první krůčky a teď přejde celý obývák :grinning:
:grinning: , od pátku si stoupne sama (ničeho se nedrží)
rohlík miluje :slight_smile: , dělá jako bych jí nedala najíst
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, dobrý, ted nevím, jestli se mám těšit nebo ne, malýho už ted nesíhám, až bude chodit, tak proletí obývakem vcuku letu, a ja budu jak torpédo běhat za ním :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hezký, ale zlatý plazení a lezení, musí říc že jsem teď víc uhoněná - ta rychlost je velká :grinning:
včera na plavču jsem vůbec nestíhala, než jsem se oblékla tak dítě otvíralo dveře ven
2. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to čučím, to jde tak rychlo? Myslím, že dítě samo stojí a hned chodí. Malej teda stoji tak, ze obe ruce třeba drží hracku, stojí sám, ale je u postele,takze se nohama opírá o tu postel, ale taky si myslím, že to nebude dlouho trvat,a bude sám stát,to se mi pak v té ohrádce uřve, že chce chodit, a já že ho zavírám do klece,nebo tam bude chodit pořád dokola jako Fučík a říkat "to je ale matka, to je ale matka" :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka je dokonalá :grinning:
holky jak se jmenovala ta holka, co tady už dávno psala, že je znova těhu a neví, co má dělat :sweat_smile: nevíte, jak to s ní vypadá?
a kde je Moni a Ywon?
2. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat máme to taky tak, že stojí sám, ale nenápadně se opírá třeba pupkem nebo nohama :grinning: aleto dělá už dlouho :wink:
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
stoupat si začala v březnu, ale bez držení až v květnu (dělala paci paci a měla radost že stojí sama), já měla odhad, že v roce budeme chodit - ale nějak mi to nevyšlo :unamused:
2. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, nevim, jak se jmenuje, nebo jeji nick, chodí sem málo, teda já osobně jsem ji tu viděla jenom jak se ptala, co má dělat, ale myslím, že nakonec napsala, že si mimi nechá, že to bude záhul, ale že to zvládne. A myslím,že termín má nějak září, říjen, tak nejak.

jinak hodně holek to tu fláká, já teda nemůžu nic moc říkat, taky jsem se asi tři týdny nehlásila páč jsme se stěhovali, ale ted zas vzorně hlásím :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, hlavně nenápadně, že jo??? :grinning:
2. čer 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že Monča je v ČR a užívá si :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím doufám, že jste všechny OK. Přidala jsem fotky z vítání občánků :slight_smile: :angry: a zase běžím. Dnes chceme koupit zahradní nábytek na terasu, už se moc těším až se tam rozvalím :wink: . Přeji hezký den....
2. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori, tak dobře vyberte :wink:
2. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky :slight_smile:

kdo uhádne naši váhu? :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

9850 g a na výšku čtyři rohlíky??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na výšku 5 rohlíků :grinning: 77cm a s váhou jsi blízko, ale dělá čest svojí přezdívce :wink:
2. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10200 g
já ne :grinning:
jitule, skoro, bez pár deka 10,5 kg :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda, buclíci :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní doktorka pochválila :grinning:
a málem se zakuckala smíchy, když se mě ptala, co říká nejčastěji (ŇAM ŇAM :grinning: )
a ještě když jsem jí říkala, že je to sice kluk šikovná, ale paci paci neudělá ani za sušenku :grinning:
2. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus, paci paci, taky neděláme, to bych se vážně na hlavu mohla stavět, ale když dáš rohlík do huby, tak ti ho rychlostí blesku z té huby vytáhne,takže reakce tam jsou :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
káčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás podobně :grinning:

jdu nakrmit otesánka :wink:
2. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen vás jdu pozdravit a musím se lít šprtit :wink:
Tani a Jiti... moooooc držím pěsti a budu na vás myslet :dizzy_face:
Beruš, jé, snad to nebyla žádná noční můra ten sen s náma :sweat_smile:
Domi, Klárka už přes den dudel vůbec nechce, dávám ji ho jen na usínání a do auta, ale tam ho taky flustá :wink:
2. čer 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda Maty je cvalouš :slight_smile: :grinning:
pacipaci ani za nic, maximálně veliký nebo papa a to se mu musí chtít :slight_smile: ale já z něj nechcu cvičenou opičku, takže mi je to celkem fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul ahoj, ať ti to tam leze :grinning:
2. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek