• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Nazdááárek :slight_smile: babizny ukecaný :angry:
Já se dneska flákám doma,v mražáku a pak venku :wink:
Ráno jsem chtěla vařit,tak jsem vyrabovala mražák a přes tu námrazu nešel skoŕo zavřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem ho musela vyklidit a rozpustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak mě Gábi vyrabovala boxík z porodku,tam mám všecko z porodky a byly tam i okopírovaný stránky z koníka ,co mě švagrovka dodesla do porodnice,tak jsem se začetla :sweat_smile: a pak jsme mazaly s Gábi do školky a ven :sweat_smile: :slight_smile: Jééé já bych to táááák vrátila :frowning2: :grinning: bylo to tááák krásný to jak jsme tam měly všechny tt :slight_smile: 40tt jéééé :slight_smile: no jo už je to pryč :fearful:
2. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdem svačinovat a pak mě snad ty zvířátka tady nechají kukat :slight_smile: :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sem zas přišla ve správnou chvíli,že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to snad jinak neumím :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A nebo se fákt semnou nikdo neba :sweat_smile: :fearful: :confused:
2. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já jdu topit děti :rolling_eyes: :sweat_smile: páááááááááááá snad se dneska ještě s někým potkám :sweat_smile: :fearful:
2. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jen Vás chci pozdravit a popřát krásný den!
Holky určo jste to tu už psaly, ale co plánujete dávat dětem k prvním narozkám?
Už máme 7 zoubečků :grinning:
2. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Libu ahojky :slight_smile: krásná fotka :slight_smile:

Budeme Káje kupovat odstrkovadlo a autosedačku :slight_smile: mamka koupí skluzavku na zahradu a brácha kočárek a ostatní nevím :wink:
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To říkám,že se semnou nikdo nebaví :unamused:
2. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já jdu páá,hezkej večer
2. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...koukala jsem, že jste řešily váhu miminek :sweat_smile: tak my jsme ještě "lepší" jak Matýsek...10,65 a 76cm :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda markét a to jste o den mladší :grinning:
ještě pořád jen kojíte?
2. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
arin, bavíme, ale všechny ti závidíme ten mražák - v tomhle vedru :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Evel my taky tak odrážedlo, kočárek, hadrová panenka do něj, hrající pianko.....to vše vím co ji koupí známí a my
2. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,jj co jinýho pro holčičku než kočárek a panenka :grinning: :grinning: :grinning:

Markét,to jsou míry panečku :wink:
2. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ev no snad do té doby bude chodit a užije si to aspoň :grinning:
2. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc :grinning: :grinning: :grinning: mě se dneska doktor ptal zda stojí já říkám jj postaví se a on se na ní juknul a řekl,že na kroky si ještě počkám tak nevím :wink:
2. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo je Ordinace to je jasný tady NIKDO :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, libu, mypro něj máme cyklosedačku´+helmu, tatrovku, , tříkolku s tyčí, hrací piano a další blbiny na písek, se doma už nepohneme, no a vlastně dostane i autosedačku. Nějak se o to asi podělíme s rodinou
2. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ev sára stojí jen když ji ppostavim a držím jinak sama si nesedně ještě
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc,tak Kája si sedne i stoupne,ale sama se ve stoje neudrží jen,když se něčeho drží :wink: Ale já myslím,že každé mimi má svoje tempo tudíž to nehrotím až to bude chtít udělat tak to udělá
:wink:
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

No to je docházka fuj :angry: :angry: :angry: :angry: :confused: :confused:
3. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...Beru, jo jo je stále jen kojenej :grinning: Jinak my už si sami i sedneme a postaví se taky sám :dizzy_face: během dvou dnů se to naučil :dizzy_face: a začal dělat papa :dizzy_face: :grinning:
3. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak náš rozpaplánek zase spinkal od pulnoci s náma :angry:
Dnes jdu za holkama do práce a pak do města proluftovat peněženku
3. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét ahojky :slight_smile: Kája se to taky naučila rychle po sobě sedat a vstávat :wink: Ted zrovna tady řeším,že až dorazí manža domů tak musí dát níž postýlku nebo Kája vypadne a nabije si kokos :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi,u nás spala Kája špatně o víkendu ted už zase spí až do 5h a pak do 7h :wink:
Jsem včera taky chtěla roztočit peněženku,ale nic kromě pouzdra na foťák jsem nekoupila :frowning2: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Evi, to jsem ti vlastně chtěla napsat už dávno, že jsem si v albu všimla, že máš postýlku moc nahoře :wink:
Markét, a to fakt nechce třeba banán :confused:

Káčo, koukej zase napsat to tvoje zaklínadlo, spali jsme do půl 7 na jídlo a pak ještě do 8 :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj mám ,ale ona začala vstávat až minulé pondělí tak nebylo potřeba jí mít dole :wink:
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
to my ji dávali dolů hned jak si sednul
od pádu z postele bojim bojim :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

tak mi spaly dop 6.30 a to jsem vstávala akorát ve 2,30 dávat dudana a byl klid....tedy, večer jsem špatně odhadla jak moc tvrdě spí (tedy spíš nespí :sweat_smile: ) a při transportu do postýlky se probrala a řvala ařvala, až jsem jí zase uspala zpěvem ve velký posteli a riskla další přesun...naštěstí už úspěšný:slight_smile:

jinak u nás tedy svítí sluní ale je šííííílenej fičák, pěkně studenej, tak zase nevím, jak oblíkat aby nebylo ani vedro ani zima :confounded:

taky bych ráda provětrala peněženku, ale mám tam asi 40 Kč :grinning: a to musím ještě koupit trávu a o víkendu budem kupovat dlažbu na terasu, takže na nic jinýho nemám nárok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,my jí dáme dolů dneska :wink: protože už si stoupá často :slight_smile:

Jani :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek