Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
2. čer 2009
Nazdááárek 🙂 babizny ukecaný ]-(
Já se dneska flákám doma,v mražáku a pak venku 😉
Ráno jsem chtěla vařit,tak jsem vyrabovala mražák a přes tu námrazu nešel skoŕo zavřít :-p 😃 tak jsem ho musela vyklidit a rozpustit :-p pak mě Gábi vyrabovala boxík z porodku,tam mám všecko z porodky a byly tam i okopírovaný stránky z koníka ,co mě švagrovka dodesla do porodnice,tak jsem se začetla :-N a pak jsme mazaly s Gábi do školky a ven :-N 🙂 Jééé já bych to táááák vrátila 😞 😃 bylo to tááák krásný to jak jsme tam měly všechny tt 🙂 40tt jéééé 🙂 no jo už je to pryč 😕
arinautor
2. čer 2009
Jdem svačinovat a pak mě snad ty zvířátka tady nechají kukat 🙂 8-(
arinautor
2. čer 2009
Sem zas přišla ve správnou chvíli,že 😃 :-p já to snad jinak neumím :-N
arinautor
2. čer 2009
A nebo se fákt semnou nikdo neba :-N 😕 =-)
arinautor
2. čer 2009
Tak já jdu topit děti 8-( :-N páááááááááááá snad se dneska ještě s někým potkám :-N 😕
libuks
2. čer 2009
Ahojky,
jen Vás chci pozdravit a popřát krásný den!
Holky určo jste to tu už psaly, ale co plánujete dávat dětem k prvním narozkám?
Už máme 7 zoubečků 😃
evelina0007
2. čer 2009
Libu ahojky 🙂 krásná fotka 🙂

Budeme Káje kupovat odstrkovadlo a autosedačku 🙂 mamka koupí skluzavku na zahradu a brácha kočárek a ostatní nevím 😉
arinautor
2. čer 2009
To říkám,že se semnou nikdo nebaví :-|
arinautor
2. čer 2009
Tak já jdu páá,hezkej večer
makak21
2. čer 2009
Ahojky...koukala jsem, že jste řešily váhu miminek :-N tak my jsme ještě "lepší" jak Matýsek...10,65 a 76cm :-N
berus
2. čer 2009
no teda markét a to jste o den mladší 😃
ještě pořád jen kojíte?
berus
2. čer 2009
arin, bavíme, ale všechny ti závidíme ten mražák - v tomhle vedru 😃 😃 😃
lucenek
2. čer 2009
Evel my taky tak odrážedlo, kočárek, hadrová panenka do něj, hrající pianko.....to vše vím co ji koupí známí a my
evelina0007
2. čer 2009
Luci,jj co jinýho pro holčičku než kočárek a panenka 😃 😃 😃

Markét,to jsou míry panečku 😉
lucenek
2. čer 2009
ev no snad do té doby bude chodit a užije si to aspoň 😃
evelina0007
2. čer 2009
Luc 😃 😃 😃 mě se dneska doktor ptal zda stojí já říkám jj postaví se a on se na ní juknul a řekl,že na kroky si ještě počkám tak nevím 😉
evelina0007
2. čer 2009
No jo je Ordinace to je jasný tady NIKDO ]-( ]-( ]-( :-N :-N :-N
romi.r
2. čer 2009
ahojky, libu, mypro něj máme cyklosedačku´+helmu, tatrovku, , tříkolku s tyčí, hrací piano a další blbiny na písek, se doma už nepohneme, no a vlastně dostane i autosedačku. Nějak se o to asi podělíme s rodinou
lucenek
2. čer 2009
ev sára stojí jen když ji ppostavim a držím jinak sama si nesedně ještě
evelina0007
2. čer 2009
Luc,tak Kája si sedne i stoupne,ale sama se ve stoje neudrží jen,když se něčeho drží 😉 Ale já myslím,že každé mimi má svoje tempo tudíž to nehrotím až to bude chtít udělat tak to udělá
😉
evelina0007
3. čer 2009
Dobré ránko 🙂

No to je docházka fuj ]-( ]-( ]-( ]-( =-) =-)
makak21
3. čer 2009
Ahojky...Beru, jo jo je stále jen kojenej 😃 Jinak my už si sami i sedneme a postaví se taky sám x-) během dvou dnů se to naučil x-) a začal dělat papa x-) 😃
romi.r
3. čer 2009
ahojky, tak náš rozpaplánek zase spinkal od pulnoci s náma ]-(
Dnes jdu za holkama do práce a pak do města proluftovat peněženku
evelina0007
3. čer 2009
Markét ahojky 🙂 Kája se to taky naučila rychle po sobě sedat a vstávat 😉 Ted zrovna tady řeším,že až dorazí manža domů tak musí dát níž postýlku nebo Kája vypadne a nabije si kokos =-) :-p
evelina0007
3. čer 2009
Romi,u nás spala Kája špatně o víkendu ted už zase spí až do 5h a pak do 7h 😉
Jsem včera taky chtěla roztočit peněženku,ale nic kromě pouzdra na foťák jsem nekoupila 😞 :-N
berus
3. čer 2009
Dobré ránko 🙂

Evi, to jsem ti vlastně chtěla napsat už dávno, že jsem si v albu všimla, že máš postýlku moc nahoře 😉
Markét, a to fakt nechce třeba banán =-)

Káčo, koukej zase napsat to tvoje zaklínadlo, spali jsme do půl 7 na jídlo a pak ještě do 8 x-)
evelina0007
3. čer 2009
Beru,jj mám ,ale ona začala vstávat až minulé pondělí tak nebylo potřeba jí mít dole 😉
berus
3. čer 2009
to my ji dávali dolů hned jak si sednul
od pádu z postele bojim bojim :-N
jana.rce
3. čer 2009
bré ránko 🙂

tak mi spaly dop 6.30 a to jsem vstávala akorát ve 2,30 dávat dudana a byl klid....tedy, večer jsem špatně odhadla jak moc tvrdě spí (tedy spíš nespí :-N ) a při transportu do postýlky se probrala a řvala ařvala, až jsem jí zase uspala zpěvem ve velký posteli a riskla další přesun...naštěstí už úspěšný🙂

jinak u nás tedy svítí sluní ale je šííííílenej fičák, pěkně studenej, tak zase nevím, jak oblíkat aby nebylo ani vedro ani zima :-S

taky bych ráda provětrala peněženku, ale mám tam asi 40 Kč 😃 a to musím ještě koupit trávu a o víkendu budem kupovat dlažbu na terasu, takže na nic jinýho nemám nárok :-p
evelina0007
3. čer 2009
Beru,my jí dáme dolů dneska 😉 protože už si stoupá často 🙂

Jani 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli