• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Dobré ránko,

Beruš, vy jste tak pěkně spinkali, tak jen tak dál :wink:

A bavili jste se o dárcích, hračky asi není nic pro nás, malýmu bych největší radost udělala nákupem ovladaču, mobilů, krabic, pet lahvemi s vodou a jako bonbonek odpadkový koš s bordelem, tak asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak spali jsme do 6, to chtel dudynu (fakt nevím, jak to budu bez dudyny dělat), a pak do pul deváte.
3. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, stejné to bylo u nás, jednou si malej stoupl a už stoupal všude a pořád, děti jak se něco naučí, tak to dělají pak pořád, zejména hrabošení ve skříních a vytahování věcí z polic :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,Kája taky spí s dudynem a vůbec nevím jak jí odnaučím :angry:
3. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky :wink:
děkuju za tipy. My taky budeme kupovat odstrkovadlo, ale nevím, jestli mu ho nedám už k svátku :sweat_smile: autosedajdu dostane od mé mamči (už ji máme koupenou, ale zatím se stále vejdeme do vajíčka, tak to neřešíme). No a další dárečky musíme ještě vymyslet :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to samé by udělalo radost i Honzíkovi + ještě pár metrů kabelů :grinning:
3. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu :slight_smile: taky se vejdeme do vajíčka,ale v roce už jí právě chci dát novou,aby měla víc pohodlí :wink:

Dneska je tam fakt zima jsem ted vylezla na zahradu pověsit prádlo a zastavila mě sousedka a já byla jen v tričku a málem jsem za těch 10 minut umrzla :rolling_eyes: no kde je to slibovaný hezký počasí to fakt nechápu :angry: :confused: :confused: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :wink: Já jsem zase v práci :rolling_eyes: a už se těším domůůůůů
3. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: Kája taky pořád někde kramaří a ovladače a ostatní je taky hitem :wink: ikdyž ona si hraje i s hračkama :slight_smile:
Evi co ten Vyšehrad? Budeme asi čekat až se počasí umoudří, co?
Libu,to chápu :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu,asi jo ted je počasí nic moc
3. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset zase běžet, snad ještě nahlédnu :wink:
Všechny moc zdravím :dizzy_face:
3. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu pa pa :wink:
3. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký ráno
teď uklízím ten binec co tu udělal včera manžel s Terkou :grinning:, nějak mi bolí nohy po tom cvičení :unamused:
v něděli budeme grilovat na chalupě (oslavíme manželovi narozky a trochu i moje), ale nevím jaké bude počasí, mám dojem, že předpověd se mění každý den :confounded:
3. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
U nás noc klasika 2kojení (lepší než 3) :wink:
Ráno to tu vypadalo na velký déšť,ale už je hezky,ale velký vítr :wink:
Mně se zrovna podařilo připálit celý květák pro malou, co jsem dělala na páře,tak mám radost :angry:
Na nározky, jsme koupili bazének a houpajdu a jinak nevím,hračky nechci,protože jsme na tom podobně, jak Tomášek :wink: jen se to tu válí pod nohama :slight_smile:
Malá spí,tak jdu poklidit a šrotit, papa
3. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je slunečno a velký výtr :frowning2:
k narozkám chceme pro Terku tříkolku, snad se v neděli babičky dohodnou kdo jí koupí a zaplatí :grinning:
3. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tady je zas mrtvo, co?
jen vám jdu říct naši chutnou historku a zas pomažu :slight_smile: ráno jsem šla ven ke kočárku, který stojí venku pod pergolou, že tam šoupnu malého a uspím jako vždy...jenže v kočárku bylo překvapení v podobě nechutného velikého slizkého slimáka :angry: :angry: :angry: fuj, hnusák jeden! co si to dovoluje? zajímalo by mě, jak tam vylezl, pr na kočárku žádné stopy nebyly, maximálně mohl spadnout shora, což je jakési divné teda :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, fůůůůůj, nesnáším slimááááááky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to taky teda nechápu,jak se Ti tam dostal :astonished:
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,tedy to je hnus :angry: :slight_smile: se utábořil u Dominka v kočíku asi se mu tam líblo :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu vyklízet chodbu Káje se tam moc líbí a pořád tam táboří :grinning:
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli taky máš pocit, že furt jen něco uklízíš a hledáš? já pořád hledám ovladače :grinning:
3. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,pořád :grinning: :grinning:

dneska se ta cácora nedá vůbec uspat ach jo ráno to trvalo a ted zas :unamused: večer je to v poho položím odejdu a do 5 minut spí :wink: ,ale přes den je to děs :confounded:
3. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj slimák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, takhle bych chěla uspávat taky, položit a odejít :sweat_smile:
u nás je to tak, že si ho vezmu do postele, hlavičku má na mojí ruce, já ležím na boku, musím mít pokrčený nohy a frajer svoje nožičky musí mít přehozený přes moje, jo a musím mu dát prostor na cumlání palečku :sweat_smile:

a uklízím už jen večer, přes den to nemá cenu :sweat_smile:
bordel v bytě - šťastné dítě :grinning:
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já přes den si ke Káje musím lehnout a hladit jí po hlavičce a ona většinou hned usne,ale dneska ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tvalo 20 minut než zabrala a ještě brečela to normálně nedělá :confounded: a večer položím a odcháím už od 2 měsíců a ona pokud jí něco netrápí si chvilku povídá a nejpozději do 5 minut spí :wink:
3. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé beru to budu používat :slight_smile:
eveli se někdo má, my to máme s uspáváním teď horší :unamused:
3. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,ale bud ráda,že ti malej spí v kočárku u nás je to v kočárku velkej boj :wink:

Beru,co domácí úkol ze včera splnila jsi????? :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo evi, jenže mi se někdy ven tak straaaašně nechce :frowning2: nikoho tady nemám a nemám ráda, když mám chodit po "cizí" vesnici :unamused:
3. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, splnila, ale zatím žádná reakce

roste nám 3. zub, jednička nahoře vpravo :dizzy_face: Dávám jí tak dva dny a cinkne :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jme byly venku a je tam hnusně :frowning2:

Domi,a tam jak stavíte tam to znáš víc? :wink:

Beru,tak gratulujeme k zubu :slight_smile: Kája jich má 6 a včera mě kousla do ucha :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája,ted měla kolečko dětský šunky a mohla se utlouct :slight_smile: no jo maso ta je naše :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale je to pravda
Byly jsme s mamkou ve městě, zase jsem nakupovala jídlo pro Terku, dáváte někdo pohanku?
KOupila jsem si triko tak mám radost :slight_smile: , dítě spí v kočárku na balkoně tak mám chvilku klid :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek