***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
aja9
21. kvě 2009
Od mojí švagrové ten malý jak byl ve věku Adélky tak taky popil strašně málo čajíku. A teď co má skoro 3 roky,pije hodně.
arinautor
21. kvě 2009
jj oni se to naučí,su ráda,že pije aspoń trochu,nedávno ho nechtěla vůbec :-|
romi.r
21. kvě 2009
ty jo aja chce naštvat všechny maminy, co jim děti na nočníku nesedí a nepijí 😃
berus
21. kvě 2009
a daří se jí to :-N 😃 😃 😃
romi.r
21. kvě 2009
beru a tím brčkem jsi to nezkoušela?
dnes mě překvapil, ani jsem nestihla dovařit jak tu ječel, tak jsem mu dala 2 malé skleničky co jsem měla v zásobě a pak dojedl ještě trochu toho mýho, nakojil se a usnul, do tří hod ho nechci slyšet
romi.r
21. kvě 2009
to jo, já slavím uspěch, když dá 120
aja9
21. kvě 2009
Je taky bych chtěla aby mi dítko pospalo do 3,ale počítám za chvilku se vzbudí :-p . No ale spinká od 11:50,tak co bych chtěla,že. 😎
romi.r
21. kvě 2009
no vzhledem k tomu že dopo nespal, tak tajně doufám
arinautor
21. kvě 2009
Ta moja opica spala asi půl h a už tam ječí ]-( zas ju vzbudili kretoši dole :-S
aja9
21. kvě 2009
No malá spinkala,dala si svých obvyklých 30 minut. :-N
berus
21. kvě 2009
brčko jsem ještě nezkusila, můžu kalsický?
jdeme obědvat
aja9
21. kvě 2009
To jsou kreténi,to taky nesnáším. Nám opravují balkony a se divím,že jí to ještě nevzbudilo.
arinautor
21. kvě 2009
nám to právě taky dodělávají,tedˇnevím co,ale něco řežou vrtají a mládí dole,už mě to fákt neba,tento týden se ještě přes den nevyspala :-p
arinautor
21. kvě 2009
taky musím jít 8-(
romi.r
21. kvě 2009
beru já zkusila nejdřív obyč a když pil tak jsem koupila hrnek
jana.rce
21. kvě 2009
ahoj holky,tak se po delší době hlásím...nějak nebyla síla psát,ale číst to jo :-N

Dnes jsme byly zase po 2.vynechaných lekcích na plavání a super. Měly jsme i focení pod vodou,tak se na ty fotky moc těším. Malá měla i otevřený oči,tak to snad bude povedený🙂

Jinak u nás noci už super, ale ta dnešní, to byl horor (jsem si rychle za ten měsíc zvykla,že spí celou noc 😉). Vzbudila se v 11 a kecala, brečela, lezla až skoro do dvou do rána ]-( ]-( ]-( no děs...

teď sice spí v kočárku,ale čekám, kdy jí vzbudí malá ukřičená sousedka (1,5 roku)... ta nechce už spát,tak lítá po zahradě a křičí :-S

co se týká pití, tak já teprve od víkendu slavím úspěch, že malá KONEČNĚ začala pít aspoň čaj. To zvládne i 120 ml na ex, ale to je vyjímka.... hlavní je, že pije....

a pijeme i normál brčkem..nejlepší je totiž ze stejnýho hrnku,co pije máma 🙂
berus
21. kvě 2009
ahoj jani 🙂

tak už jsme po O, vyzkoušeno pití brčkem, to je na houby, brčko mi žere, ale pil z hrnku :-N no, hraje si na velkýho kluka 😃

jdeme se oblíknou a razíme do města, večer se ukážu 😉
jana.rce
21. kvě 2009
ahoj Beru.... jééé, já to mám ale peška, když dorazím, tak valíš pryč :-p ... tak zase naber pár zážitků, ať se večer pobavíme... bych tě potřebovala občas doma na zvednutí nálady 🙂
evelina0007
21. kvě 2009
Ahojky holky,Zoo byla úžasná 😉 fotky přidám později 🙂

Pro velký včerejší úspěch máme pro Beruš a Domi překvapení 😃 😃 😃
rendex1
21. kvě 2009
Ahojky jsme doma total KO a jsem spáááálenááá 😢 😢 😢 😢 😢 ZOO byla super !!!
moranda
21. kvě 2009
Ahoj,
jsme doma taky totálně KO 8-( , bolí nožičky celou cestu vlakem jsem stála :-p , jel dobytčák a tam neoprojedu kvůli rozchodu kol dveřma do kupé. ]-( Ale jinak to bylo super a fotky dodám, teď se na PC tlačí synátor tak později papapa
berus
21. kvě 2009
Tak jsme doma z nákupů, koupila jsem si novou barvičku na kebulku, zítra budu fešanda x-)

jani, bys mě měla brzy plný cvičky :-N 😃

tak výleťandy, ne že večer odpadnete a neukážete se ]-( 😃
já chci přkvapení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evelina0007
21. kvě 2009
Beru,musíš počkat na Martíka 😃 😃 😃
domiska
21. kvě 2009
čekááááááááááááááááááááám 😃
berus
21. kvě 2009
domi, taky jsi napnutá jak kšandy :-N 😃 😃 😃
evelina0007
21. kvě 2009
Přidala jsem nějaké fotky ze ZOO 😉

Ale vážně musíte počkat na Martíka já tu fotku nemám 😃
arinautor
21. kvě 2009
Já taky čekám,ale asi se nedočkám,mě vyhodí mil zachvílu =-)
Ev pěkný fotešky 🙂
domiska
21. kvě 2009
jo Martik to zas nějak vyšperkuje, tak si musíme počkat :-p
čekám do ordinace 😉
berus
21. kvě 2009
že by to byly vyfocený kačeny =-) :-N
to já nakouknu po ordinaci, teď bude mít laptop taťka :-p
rendex1
21. kvě 2009
Ahooooooooooojky, holky dneska nepracuju fakt ne

JO mám milion fotek ze ZOO. Manžel slíbil, že mi je zítra všechny přehraje k sobě na www stránky a tak vám sem všem hodím odkaz na otevřenou galerii.. ostatní jsou blok z důvodu mého ex

Začni psát odpověď...

Odešli