***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
25. črc 2009
chovat ho může kdokoliv
romi.r
25. črc 2009
Pavli a co vaše noční spaní? jak se budí?
berus
25. črc 2009
tak to Mates od mě zdrhá, jak může :-N
vyllily se mi na chodbě odpadky, tak jsem to šla setřít a ten rarach mi zdrhnul do vyššího patra :-N
normálně si vylezl 8 schodů nahoru 🙂
(po očku jsem ho hlídala a ze zadu jistila, to aby jste na mě neposlaly sociálku 😃 )
palla
25. črc 2009
Romi, taky tak, akorát, že jsme doma dost často samy, takže to odejití často nehrozí. A poslední dobou se nějak nechce chovat od jiných, podle nálady
romi.r
25. črc 2009
beru 😃
romi.r
25. črc 2009
Já jak jsem u našich, tak apon až se vrátí z práce, tak mám chvilku pro sebe
palla
25. črc 2009
Berus, Kája taky si klidně vyleze do druhého patra 🙂 taky jistím 😃
Romi, noční nespaní bych to nazvala :-p Pořád stejné.
romi.r
25. črc 2009
a tu zabiju tak, že se pachtím s přesnídavkama, takže chvilka pro sebe jak vyšitá
berus
25. črc 2009
Mates se nechává rád chovat od všech ženských (nenápadně jim sahá na kozenky :-N ) a normálně očima flirtuje 😃
nechci vidět jeho pubertu :-N :-p 😃
romi.r
25. črc 2009
tak to je blbý, u nás už je to v pohodě a vstává v 7 hod
palla
25. črc 2009
Romi 😃
A Davča spí už teda celou noc?
jana.rce
25. črc 2009
my byly dnes u kámarádky a malá se nechala hned pochovat a pak jim delala i papa na odjezdu..jsem nechápala... 😃 i na pískovišti si hrála sama, hlavně že nás slyšela a viděla 😃

ale chovat se moc nechce od cizích,to hned po mě pokoukává...taky furt slyším že je jako manža za mala..prostě mamánek 😞
romi.r
25. črc 2009
no mě začal beru lezt pod triko a narve si tam celou hlavu a hledá
berus
25. črc 2009
romi 😃
a co bys chtěla?! přečíst si knížku, oholit si nohy nebo jen tupě zírat do zdi :-N 😃 😃 😃
romi.r
25. črc 2009
pavli usíná kolem 20 hod a budí se kolem páté na koj a pak spí až do těch sedmi
berus
25. črc 2009
já chtěla mamánka a zatím mám všechánek 😃
romi.r
25. črc 2009
beru joooooooooooo
romi.r
25. črc 2009
beru třeba ještě budou
palla
25. črc 2009
Romi, to je fajn 🙂
Kája mi nedávno vyhrnula triko, učím ji jako kde má maminka pupek, a ona ho vyhrnula až na prsa a říká "koza" 😃 😃 Kdo jí to učí nevím :-p 😃
jana.rce
25. črc 2009
ať jsou mamánci nebo všechánci, hlavně že jsou zdravý 😉 🙂

jinak Janí je teď hotový sluníčko.pořád se tlemí, tancuje, křičí až mě zaléhají uši a je s ní sranda....dneska mě pustila i do pusy (vyměnila dudana za můj ukazováček 😃)a vypadá to, že žádný zub na obzoru,tak proto je asi tak dobře naladěná🙂
jana.rce
25. črc 2009
Pall 😃 pěkný slovíčka tedy Kájka umí... to jste hooodně dopředu 😃
berus
25. črc 2009
já myslím, že to přijde a pak si tady budu stěžovat, jak nechci :-N

ale Mates je fakt salámista, je mu je všechno šumák :-N
hopsá v postýlce, rozbije si hubu, pofoukám a on skáče dál :-N
romi.r
25. črc 2009
ty jo tak to je šikula, já stále dadulu učím kde je očičko a on na mě hledí jak retard 😃 slovo koza ani omylem všecno je u nás BA 😃 😃 , jakože třeba bác, baf, baba a tak....takže musím dedukovat
berus
25. črc 2009
fakt už takhle mluví? =-)
mmch, šikovná 😃 😃 😃
romi.r
25. črc 2009
taky mi přijde že se malej stále řechtá, když si vzpomenu na první měsíce a jeho šílený hysteráky brrr :-p
berus
25. črc 2009
romi 😃 😃 😃

očičko učíme taky a docala mu to jde, taťka věčně slzí :-N 😃
berus
25. črc 2009
taky pořád trsá a směje se x-)
romi.r
25. črc 2009
když jsem přijela k našim, tak se mě ptali, co jsem mu pichla, že se furt jen řechtá
jana.rce
25. črc 2009
u nás je vše zase "ne" já poznám, že říká nene, nebo ňam Ňam a poslední dobou je její oblíbené "není" a ještě smutný výraz v tváři....je fakt u toho tak vážná, že já se akorát tlemím 😃
romi.r
25. črc 2009
u nás vede docela hudební stanice, usíná u nich s babičkou a trsají na taneční písničky

Začni psát odpověď...

Odešli