• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Ahoj holky, taky vás musím pozdravit, vůbec nestíhám :sweat_smile:
jak je krásně tak jsme pořád někde, konečně máme na zahradě domeček, houpajdu a skluzavku, tak je Natálka moooc spokojená a já taky, tak trávíme všechem čas venku :slight_smile:

Zdravím nově příchozí a vítám je :dizzy_face:

co je tady nového, plánujete srazík nebo jsou pořád marodi? nestíhám ani dočítat a přiznávám,že s emi moc nechce :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svoma já myslím že ne, že to bude určitě časem lepší, do školky má ještě čas, bude to pak zlatíčko, uvidíš :dizzy_face: a co bráška ji trochu nezkrotí když zlobidluje? :grinning:

Ahojky Stáňo, já myslim, že nic zásadního tady neni, Slavuska už chodí do práce, Filda do školky a jinak je tady takový mrtvolno, taky všichni lítáme různě venku a marodi jsou myslím už celkem zdravý, aspoň my jo :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Tak výlet do Rakouska máme za sebou a asi jen tak znova nepojedeme, jedině s někým, kdo to tam zná. Našli jsme teda pár obchoďáčků, ale docela zmatek :slight_smile:
Čajíky jsme nakoupili, vyšly kolem 100 Kč / 400 gramů, tak paráda. A Dendě jsme koupily botičky, malý na teď neměli (teda měli, ale super drahý nebo se nám nelíbily), ale měli krásný "dvacky", tak jsme jí je vzali a nebudem muset lítat po městě, až vyroste z těch 19tek...
Jinak jsem nějaká mrtvá, tak to dneska asi zabalím hned po večerníčku :grinning:
22. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:čajíčky závidím,nám právě dochází a vietnamec mi nerozumí,tak žádný výhodný nebudou :frowning2: ,na dvacky dojde ani nestačíš mrknout,já je teď koupila Míše a mám strach,abysme ke konci léta nemuseli kupovat další,protože z nich vyroste
22. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já bych ti je bývala vzala, ale nějak nevím, jak bych ti je předala :slight_smile: Tak vezmi vietnamcovi prázdnou pikslu, to by mohl pochopit, ne? :wink:
22. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,když oni se v tom obchodě nějak pořád měněj a je vidět,že veškeré zásoby jsem jim vykoupila já a netuším,odkud si to sem natahali

taky mě to napadlo,já bych si klidně pro to přijela do budějek,udělaly bysme si s Mišákem dopoledne výlet,ale nechtěla jsem obtěžovat :wink:

stejně se někdy můžeme domluvit,já se do budějek ráda podívám,na to jak jsem je na začátku nenáviděla,tak se z nich stala srdeční záležitost
22. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já je brala dvěma kamarádkám, takže jsem mohla klidně vzít 2 navíc :slight_smile: Škoda.
Jinak, oni je mají v nabídce i na MMB, třeba tady: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=361656 . Původně jsem je chtěla objednat tam a příště se na nějaký cestování vykašlu a objednám je tam nebo někde na MMB. Když se toho objedná víc do zásoby, tak se tam to poštovný ztratí :slight_smile:
Tak a teď už jdu opravdu spát, jinak se budu zítra ploužit celý den. Pááááá a brou
22. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Tak jsem dneska koupila taky bazének, v Globusu za 89,- s mašinkou :grinning: měli tam i s medvídkem Pú za 99,- ale říkala jsem si, že malá ho stejně prokousne, do všeho kouše, tak jsem ušetřila 10,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.inethracky.cz/images/catalog/f/799-bazenek-masinka-tomas-61x15cm.jpg
http://img.mimishop.cz/zlatarybka/0/a524925.jpg

Dopoledne jsme byli v ZOO, myslím že jsme chytli super počasí, střídavě to vypadalo že bude pršet, takže když jsme odcházeli (kolem 11h) tak ještě ani nepařilo, fakt bomba, malá byla nadšená ze zvířátek, moc se jí nelíbily kozy co jí okusovaly :grinning: ale jinak fajn :slight_smile: :dizzy_face:

Taky máme konečně sandálky, ale řeknu vám, že s botama je to hrozný teda :frowning2: buď nemaji naše číslo nebo se do ničeho nedostane kvůli nártu, v Deichmannu mě zklamali, protože nový zboží co mi pani říkala že má být min. neděli na skladě pořád nemaji nebo nevim jestli ty zbytky jsou nový zboží :confused:

Jinak my pořád nečajíčkujeme, tak já vám s čajíkama neporadim, ta naše potvůrka buďto nechce pít vůbec nebo vychlemtá celou flašku na ex :slight_smile:

Tak hezký zbytek víkendu :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vrátili jsem se z chalupy a bylo tam skvěle.

Mispuli: botičky jsou krásné

Mi se v noci budíme každé 2hod. Chodí spát tak kolem půl12 a vztává v 1hod.a večer chodí do 7hod. spát a ráno vztáváme, tak v půl7.

Krista: A kde jste je nakonec tedy koupili?
24. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Jdu vás všechny pozdravit z práce. Mám se tu fajn i když hned po ránu myslet naostro je náročne :grinning:

Aj jsem vás prevážne dočetla, ale nejak mi to dneska fakt nemyslí. V sobotu jsme hned meli firemní akci a ja vubec nespala :grinning: Prišla jsem domu v 6 ríno a v 7,45 my šel vlak za Filípkem na chatičku, tak jsem šla.... Na spánek nebyl čas. Schrupla jsem na chate pod stromem na lehátku. :grinning: A ješte tedkom to nemám dospáno.

Tak si užívajte detičky a sluníčko. Ja tiše závidím. :cry:
25. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je zas pařák, co? :wink:
Terez, ten bazének s mašinkou se mi líbí víc než ten s Púem, je takovej výraznější.
S našema slavnýma botkama budem vědět odpoledne, jestli paní přišla naše barva. Jinak začneme zítra obíhat ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpoledne máme zase plavčo, možná s náma pojede můj taťka kouknout na naší zdatnou plavkyni. Doufám, že mu to vyjde, docela by mi to bodlo, že by nás stáhnul autem, v tomhle horku se mi pěšky moc nechce...
Slavuško, to bych asi nezvládla bez spánku. Takže teď budeš dospávat přes týden, viď :wink:
Tak se mějte krásně, jak je horko, tak jste asi všichni venku, co? My se taky zastavíme doma jen tak na jídlo a na spánek, jinak trajdáme nebo jsme na zahradě.
25. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jdu pozdravit :wink: dneska je tam zase parádne, horko, ale parádně...dopol jsme byli na Yamaze, jeli jsme na kole a Natálka opět nechtěla vystupovat :grinning:

bazénky jsou krásný, já jsem loni koupila ten s hrazdičkou s hvězdičkama a babi koupila Natálce letos tu mochomůrku v Makru a na léto máme větší nafukovací (asi 4x3m)

Mějte se krásně a užívejte sluníčka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Sykorko my jsme nakonec koupili sandálky v A3 sportu v Géčku. A malej se budí na jídlo, na pití nebo na dudlík?

Leni kdyby ti nevyšly ty botky, tak nevím jestli už to někdo zmiňoval tady, ale říkala mi včera mamka, že ve městě je nový obchod, prý tam maji hodně velký výběr botiček, kdyby si chtěla, poptám se ti kde přesně to je, myslím že říkala máma v Český ale nejsem si jistá.
No jsem zvědavá jak pochodíte u té paní teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jck ahojky, tak užívejte sluníčka :slight_smile:

Mě teď došlo, že jsme ten bazének zapomněli nafouknout, pusou mi to bude trvat asi dlouho :sweat_smile: a takovou punpičku na míčky a takovýhle věcičky máme vysoko ve skříni, to tam nepolezu, ještě bych řachla... :sweat_smile:
Malá má dneska ale blbou náladu tak stejně nevím jestli by se čvachtila :confounded:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Terez ten obchůdek s těma botkama je v České vedle Singru. A v Krajinské je hned vedle nově otevřeného Tesca taky nově otevřená dětská obuv.
Jinak my dělali Radečkovi nový letní setřih tak jsem vám hodila fotečky.
Užívejte se krásné počásko. My jedeme k Dr. a pak na nákup.
25. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri to je pěknej ježeček :slight_smile:

A jinak jsem teda aktivně nafoukla a napustila bazének a nevím co jsem si s naší uvřískanou Kristýnou naivně myslela, samozřejmě že když jsem ji tam dala tak spustila příšernej hysterák, lekla jsem se jestli to neni horký (přestože jsem to předtím kontrolovala) tak jsem dolila hodně studené vody, ale hysterák spíš sílil, takže jsem ji vyndala a bazén můžu vyhodit :rolling_eyes: to mi dneska udělala už scénu v obchodě, já už nevím co s ní mám dělat, nejradši bych s ní nikam nechodila když se takhle všude chová, ale i sousedi si potřebujou od toho řevu odpočinout. Min. týden byla pár dní hodná, tak jsem si myslela, no vlastně nemyslela, doufala jsem, že jí to třeba zůstane, vyzkoušela jsem si i jaký to je, když se dítě vzbudí a povídá (nikoliv hystericky řve) no ale od včera je všechno ve starých kolejích, tak řevu zdar :pensive:
25. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Terez:třeba je to tím počasí,tím horkem a ona neví,že je ta vodička pro její dobro :wink:

my měli noc naprd,vlastně noci,ze soboty na neděli se budila s pláčem míša,zuby :angry: ,a dneska v půl pátý se probudil honzis,usnulve tři čtvrtě na šest a dospával,ale já už pořádně nezabrala,no a ráno na něj koukám a nateklou celou levou tvář,už včera teda ukazoval na zub,že ho tam bolí,včera totiž vzteky na hřišti kousal do kamenů,tak mám obavy,že si ho poslal do vykotlaný stoličky a bude tam mít zánět,zatím neřve,ale jestli začne,tak nevím,co s ním budeme dělat :confounded: ,jinak byl ve školce a koupali se prej v bazénkácha tety mu na to dávaly studený obklady :wink:

sýkorka:to ti nezávidím to vstávání já to měla pár měsíců u honzíka a te´d jsem šťastná,že míša se probudí max.2 x

hydri:krásnej sestřih :slight_smile:

taky přejeme krásné vyžití na sluníčku
25. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!!! :dizzy_face:

to je počásko co??miluju sluníčko,ale posdlední dny je to na mě moc velký pařák,tak snad neleknu vedrem :zipper_mouth:
celý víkend sme byli na chaloupce,původně sme tam neměli spát,ale Ládi tatka nás ukecal,tak sme jen zajeli pro potřebné věci pro malého a spali sme na čerstvým vzduchu.malej chrupkal asi do 11 do večera v kočáře,zachumlanej v dekách,pak sem si ho přenesla ke spaní k nám do postele,bylo to moc fajn u ohně večer,ale ještě je furt v noci dost chladno.no a včera to byl děs,vedro jako blázen,už sem měla sto chutí se jít vykoupat do Mrhalu,ale neměla sem plavky a navíc bych asi zmrzla :sweat_smile: malýmu sme udělali provizorní bazének s takový malý vaničky plastový,tak se chvíli rochnil,ale terez neboj,taky se mu to moc nelíbilo :rolling_eyes: neví co je dobrý,sem měla chutm u tam vlíst,ale nevešla bych se tam :zipper_mouth: snad bude tenhle víkend taky hezky,at nemusíme být doma.

Hydri moc to malému sluší!!!!taky sem zvědavá co pak vymyslíme za sestřih,až mu narostou delší vlasy
25. kvě 2009 ve 12:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky zdravím při krásném dni :slight_smile: No chtělo by se to spíš někde schladit. Domča se mi tedy dneska už v bazénku koupal. Nejdřív tedy lezl do miseks vodou, co tu má naše psice, tak jsem mu vyndala bazének (který jsme z loňska ani nestihli vyfouknout a uklidit :grinning: ) a rochnil se tam a lítal pořád pro něco a něco tam házel. Teď už hodinku chrní, tak čekám, že se vzbudí a budeme v řádění pokračovat. Já už mám plavky na sobě :grinning: I když tyhle velký pařáky taky nemusím.
Jinak vyrážka už ho naštěstí netrápí. Nebo co to bylo. Má ještě sem tam nějaký flíček, ale naštěstí to zmizelo, jen má ještě kůži hrubší.
25. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, dborý fotky teda :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo být "dobrý" :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero no já právě letos moc do plavek nechci,vypadám fakt příšerně,mám zhuntovaný celý tělo :unamused: :confounded: ale asi taky až bude fakt nensnesitelně,tak si zalezu někam do koutku a budu se smažit v plavkách :grinning: jé tak to je šikulka,asi nechtěl být v bazénku sám :confused: :grinning: to je moc fajn,že už to má malý lepší a ty nevíš z čeho to měl???no fotky,on si prostě nedal pokoj,dokud tu flašku nedostal,ale vypadá tam,jako kdyby jí vypil celou sám,ale on háže hrozný grimasy,tak je s ním sranda :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím,mám tu prádlo a taky musím zdlábnout něco k jídlo,tak se tu všichni zatím mějte :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Beat ta vanička je super, možná i lepší než ten bazének :slight_smile: No mě nejvíc štve, že Kristý se nelíbí zase nikde, jak se nám poslední dny na veřejnosti i doma vztekala, to je něco šílenýho.

Mispuli tak to je blbý, přeju dětem aby je ty zoubky nezlobily :astonished: :wink:

A v noci se teď Kristý taky budí s pláčem a já to celkem špatně nesu, protože už jsem si zvykla na spaní v kuse, ale když je to jednou tak to jde, jen to ráno cítím, že prostě odpočatá fakt nejsem.
25. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvalu. My vybírali sestřih jednoduše. Vzali jsme strojek na vousy MM a dali tam nejdelší nástavec. :grinning:
Jinak jsme byli na 18-ti měsíční prohlídce a malej má 95 (ale mám za to že to bylo 92) cm a 13,27 kg.
25. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak honzíka shlídla zubařka v cukuletu,protože jela sama někam k doktorovi,ale volala pak manželovi,že kdyby to bylo nutný,tak se na něj ještě může podívat,v každém případě tam půjdeme zítra a bude to muset asi otevřít,to jsem fakt zvědavá,jak se jí to podaří :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to je mi líto. Tak ať to Honzík zítra statečně překoná. Držíme palce.
25. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista: MAlej se mi věšinou budí na dudlání.Mi ´dudlík nikdy neměli.Ale teĎ spíše na pití.Máme v ložnici docela vedro.

Hydri: malému to moc sluší.Mi vlásky nemáme, tak nemáme co stříhat :frowning2:

mislupi: v jiné diskuzi jsem četla,že se Míša rozchodila gratuluji.Ať je Honzíky co nejdřív lépe.
25. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykorova a jak to myslíš že se budí na dudlání když nemáte dudlík? Jako na prso nebo si podudlá tu flašku s pitím? :sweat_smile:

Jo tak o vedru mi nemluvte, to bude hrůza v létě zase, ale Kristý tam neroztahuju celý den žaluzky, takže tam má fajn a má i síť v oknu, tak jsem ráda že jí tam nelítaji žádný mrchy, to mi připomíná že se musím podívat na net na tu společnost co nám to dělala a nechat udělat i k nám do ložnice, nesnáším můry a všechny ty komáry blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli držíme palce na zítra :pensive: a gratulace jestli se Míša rozchodila, to je hodně šikovná, když se narodila o tolik dřív, tak měla ještě haldu času :dizzy_face:

No nám Kristý taky lítá jako drak, už máme co dělat ji dohonit občas :sweat_smile: ale ještě sem tam spadne jako hruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hydri taky se těším až budu klučíkovi dělat sestřihy, popř. gelovat :grinning: :dizzy_face: Kristýnce na to sahat nebudeme, necháme narůst pěkný háro :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat, jestli byste mi některá neporadila, kam se v Budějovicích případně v okolí obrátit v případě problému s kojením. Děkuji
26. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj přejeme další krásnej slunečnčj den,jen by nemusel bejt takovej pařák,stačilo by 25 stupňů permanentně :wink:

díky za přání,Míša fakt chodí čím dál víc a líp,ale když jdeme po městě,tak se mě drží za ruku a nechce se pustit,ale zase je to lepší než kdyby mi utíkala a motala se pod nohy ostatním

dneska je to skoro na koupačku,asi rychle oběhnu,co potřebuju,a pak napustím míše vodu

odpo nás čeká ten zubař,má tam obrovslkou bouli,takže fakt bude řezat,honzík šel do školky,on si ani na bolest nestěžuje a cpe se jak prottrženej a kouše i na tý straně,tak uvidíme,jestli pak bude muset jen řídkou stravu,tak to bude,protože kromě bram kaše a polívky nic podobnýho honzis nejí :unamused:

add účesy:honzíkovi sluší dlouhý i krátký,jenže krátký má vždycky po nějakým zákroku,když musí dohola,tak jsme radši,že má dlouhý,no a míša to bude princezna,ale zatím má akorát jednu loknu na temeni a ve předu nic :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek