České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
lenousek100
18. zář 2009
Luci, včera při těch nervech jsem si dala 3 skleničky vína, panáka neznámé "lihoviny", vykouřila asi 100 cigaret, v noci jsem skoro nespala a kupodivu je mi "chřipkově" mnohem líp 😉
mispuli
18. zář 2009
leni jsem nějak mimo obraz,něco se dělo,že jsi měla nervy?
lenousek100
18. zář 2009
včera mi umřel pejsek. V pondělí byla v pohodě, v úterý večer přestala chodit a vlastně i stát, tak se jelo na veterinu - prý problém s krví, dostala injekci a dvoje prášky, ale nelepšilo se to, v pondělí měla jít na transfuzi, ale včera navečer bohužel... Můj první pes, člen rodiny, hroznej mazel...no strašně mi chybí, teprve se s tím srovnávám. Bylo jí 9, což je na tyhle malý psi málo (rodičů pes stejnýho plemene umřel v 16ti a nebyl až tak velká vyjímka) - bylo to strašně rychlý, vůbec jsme to nečekali. Tak proto ty nervy...
lenousek100
18. zář 2009
Luci, jdu spát, musím naspat dnešní noc. Terezce držím všechno co můžu, snad jsou v pořádku... Dobrou noc!
mispuli
18. zář 2009
aha,nějak mi to uniklo,to je mi moc líto,ale zase se aspon nějak dlouho netrápil
henelu
18. zář 2009
Ahoj, jmenuju se Lukášek. Narodil jsem se TaMaK 18.9.2009 ve 23.17, měřím 51cm a vážím 3460g. Všichni jsme v pořádku. Za gratulace děkujeme.

x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
henelu
18. zář 2009
tady máte toho malilinkatýho bobíška x-) x-) x-)

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
negrovka78
19. zář 2009
Veliká gratulace Terezce k Lukáškovi x-) x-) x-) Je krásný x-) x-) x-)

Jinak já hlasím návrat z dovolené 😉 🙂
vera78
19. zář 2009
Terezce a Lukáškovi veliká gratulace, nakonec to byl teda rychlý porod x-) x-) x-)
leeily
19. zář 2009
Terinko a Lukášku moc moc moc gratuluju
panterka
19. zář 2009
Taky se připojujeme s velikáááánskou gratulací x-) x-) x-) Lukášek je bobeček a je super, že to zvládli tak rychle 🙂
cokosusenka
19. zář 2009
Terez broucku velka gratulace
mispuli
19. zář 2009
terez,lukášek je kouzelnej,jsem ráda,že jste to nakonec takhle krásně zvládli a ten datum se shoduje se svátkem 🙂 ,jste jedničky x-) x-)
dludli
19. zář 2009
Terko, taky moc gratulujeme k Lukaskovi, pekne jste to zvladli, tak doufam ze bude pohodicka i nadale a Kristynka bude mamince pomahat 🙂 Prejeme vsechno nej nej nej a hlavne zdravicko!!! AT jste brzy doma

Zuzky
achalteke
19. zář 2009
Já bych se také s dovolením přidala ke gratulacím Terce k Lukáškovi. Terez, tak ještě jednou hodně zdraví a mlíčka, malej je úžasnej a pozdravuj na 13ce (zřejmě máš i tu samou postel co já 😃 )....taky ti moc a moc děkuju za velkou podporu u mýho porodu a poprodních dnech x-) x-) x-) x-) x-)
lenousek100
19. zář 2009
Terezko, vééélkááá gratulace k Lukáškovi, je krásnej!!!!! 😉
lenousek100
19. zář 2009
Holky a jinak jsem dneska už na tuty zjistila, že ten blbec, jak min. týden ubil tu 2letou holčičku je fakt ze Sucháče. Má kousek od nás krám s potravinama. Docela často jsme tam chodily nakupovat - když se nám nechtělo do fronty v Albertu. Připadal mi normální, i vždycky šaškoval na naše děti...no je to fakt hrozný, hrozný! A je to snad ještě horší, když to udělá člověk, kterýho od vidění znám... 😞 😢 Doufám, že už se ven z basy nedostane...
siola80
19. zář 2009
Obrovská gratulace k Lukáškovi !!! Hlavně aby byl hodný a zdravý miminko a sestřička mamince pomáhala !!!A hlavně tatínek... :-p
hydricka
19. zář 2009
Ahoj holky! I já se přidávám ke gratulacím a přeji Terezce a Lukáškovi hodně zdravíčka a štěstí. 😃
hydricka
19. zář 2009
Jo holky, co jste mi psali do IP na modré střeše, tak to nebylo pro mě. 🙂
panterka
19. zář 2009
ahoj holky 😉 tak jsem dneska byla s Jáchymajdou navštívit Terezku s Lukáškem 🙂 Lukášek je nádhernej x-) je to takovej hodnej bobísek a oba jsou v pořádku a daří se jim x-) x-) všechny vás pozdravujou 🙂
gabinaf
19. zář 2009
Ahoj Terez,
taky se připojuju ke gratulace a Lukáškovi přejeme zdravíčko a hlavně to, aby jste to všichni a všechno zvládli!! 😉
jck
19. zář 2009
Ahoj...
taky se přidáváme ke gratulantům :-N

x-) x-) x-) LUKÁŠKOVI PŘEJEME HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA A TAKY ŠTĚSTÍČKA, LÁSKY A MOOOC SPOKOJENOU CELOU SVOU RODINU x-) x-) x-)
sykorova66
19. zář 2009
Ahojy vrátila jsem se z chalupy a tady se už gratuluje.
Mám velkou radost

Terez GRATULUJEME 🙂 Hodně štěstíčka,radosti a málo pláče.Tak jen to bude mít stejné,jako táta svátek a narozeniny na stejné datum.

Negrovka a jak bylo na dovolené?
olina.s
19. zář 2009
Terez, připojujeme se ke gratulantům!!! Lukáškovi vše nej do života, hlavně zdravíčko, lásku a štěstí x-) x-)
hankah
19. zář 2009
Lukášku, přejem Ti jen to NEJ, NEJ,NEJ ke vstupu do tohoto světa a doufáme, žes mamku moc nepozlobil....😉
sarka_k
19. zář 2009
I my gratulujeme k Lukáškovi a přejeme hlavně zdraví, ať vám bobíšek dělá jen samou radost. x-) x-) x-)
mumu_1
20. zář 2009
Koukám, koukám, jestli Terezka náhodou už nerodí a on je zatím Luký už dva dny na světě! x-) Tak s Víťulkou vítáme nového kamaráda a přejeme mu, ať se mu na světě moc a moc líbí a ať se s mamkou mají oba báječně x-) x-) x-)
adelin
20. zář 2009
Ahoj Terce a Lukymu přejeme tak vše nej a hlavně hodně zdravíčkaahodnou sestřičku. x-) x-) x-)
negrovka78
20. zář 2009
sykorka-dovolená byla super a fakt jsme si to užili 😉 🙂