• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Luci, včera při těch nervech jsem si dala 3 skleničky vína, panáka neznámé "lihoviny", vykouřila asi 100 cigaret, v noci jsem skoro nespala a kupodivu je mi "chřipkově" mnohem líp :wink:
18. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jsem nějak mimo obraz,něco se dělo,že jsi měla nervy?
18. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi umřel pejsek. V pondělí byla v pohodě, v úterý večer přestala chodit a vlastně i stát, tak se jelo na veterinu - prý problém s krví, dostala injekci a dvoje prášky, ale nelepšilo se to, v pondělí měla jít na transfuzi, ale včera navečer bohužel... Můj první pes, člen rodiny, hroznej mazel...no strašně mi chybí, teprve se s tím srovnávám. Bylo jí 9, což je na tyhle malý psi málo (rodičů pes stejnýho plemene umřel v 16ti a nebyl až tak velká vyjímka) - bylo to strašně rychlý, vůbec jsme to nečekali. Tak proto ty nervy...
18. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jdu spát, musím naspat dnešní noc. Terezce držím všechno co můžu, snad jsou v pořádku... Dobrou noc!
18. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,nějak mi to uniklo,to je mi moc líto,ale zase se aspon nějak dlouho netrápil
18. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jmenuju se Lukášek. Narodil jsem se TaMaK 18.9.2009 ve 23.17, měřím 51cm a vážím 3460g. Všichni jsme v pořádku. Za gratulace děkujeme.

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Terezce k Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já hlasím návrat z dovolené :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce a Lukáškovi veliká gratulace, nakonec to byl teda rychlý porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinko a Lukášku moc moc moc gratuluju
19. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojujeme s velikáááánskou gratulací :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lukášek je bobeček a je super, že to zvládli tak rychle :slight_smile:
19. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez broucku velka gratulace
19. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,lukášek je kouzelnej,jsem ráda,že jste to nakonec takhle krásně zvládli a ten datum se shoduje se svátkem :slight_smile: ,jste jedničky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, taky moc gratulujeme k Lukaskovi, pekne jste to zvladli, tak doufam ze bude pohodicka i nadale a Kristynka bude mamince pomahat :slight_smile: Prejeme vsechno nej nej nej a hlavne zdravicko!!! AT jste brzy doma

Zuzky
19. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se také s dovolením přidala ke gratulacím Terce k Lukáškovi. Terez, tak ještě jednou hodně zdraví a mlíčka, malej je úžasnej a pozdravuj na 13ce (zřejmě máš i tu samou postel co já :grinning: )....taky ti moc a moc děkuju za velkou podporu u mýho porodu a poprodních dnech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, vééélkááá gratulace k Lukáškovi, je krásnej!!!!! :wink:
19. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jinak jsem dneska už na tuty zjistila, že ten blbec, jak min. týden ubil tu 2letou holčičku je fakt ze Sucháče. Má kousek od nás krám s potravinama. Docela často jsme tam chodily nakupovat - když se nám nechtělo do fronty v Albertu. Připadal mi normální, i vždycky šaškoval na naše děti...no je to fakt hrozný, hrozný! A je to snad ještě horší, když to udělá člověk, kterýho od vidění znám... :frowning2: :cry: Doufám, že už se ven z basy nedostane...
19. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovská gratulace k Lukáškovi !!! Hlavně aby byl hodný a zdravý miminko a sestřička mamince pomáhala !!!A hlavně tatínek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! I já se přidávám ke gratulacím a přeji Terezce a Lukáškovi hodně zdravíčka a štěstí. :grinning:
19. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, co jste mi psali do IP na modré střeše, tak to nebylo pro mě. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak jsem dneska byla s Jáchymajdou navštívit Terezku s Lukáškem :slight_smile: Lukášek je nádhernej :dizzy_face: je to takovej hodnej bobísek a oba jsou v pořádku a daří se jim :dizzy_face: :dizzy_face: všechny vás pozdravujou :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez,
taky se připojuju ke gratulace a Lukáškovi přejeme zdravíčko a hlavně to, aby jste to všichni a všechno zvládli!! :wink:
19. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
taky se přidáváme ke gratulantům :sweat_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: LUKÁŠKOVI PŘEJEME HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA A TAKY ŠTĚSTÍČKA, LÁSKY A MOOOC SPOKOJENOU CELOU SVOU RODINU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy vrátila jsem se z chalupy a tady se už gratuluje.
Mám velkou radost

Terez GRATULUJEME :slight_smile: Hodně štěstíčka,radosti a málo pláče.Tak jen to bude mít stejné,jako táta svátek a narozeniny na stejné datum.

Negrovka a jak bylo na dovolené?
19. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, připojujeme se ke gratulantům!!! Lukáškovi vše nej do života, hlavně zdravíčko, lásku a štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukášku, přejem Ti jen to NEJ, NEJ,NEJ ke vstupu do tohoto světa a doufáme, žes mamku moc nepozlobil....:wink:
19. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my gratulujeme k Lukáškovi a přejeme hlavně zdraví, ať vám bobíšek dělá jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, koukám, jestli Terezka náhodou už nerodí a on je zatím Luký už dva dny na světě! :dizzy_face: Tak s Víťulkou vítáme nového kamaráda a přejeme mu, ať se mu na světě moc a moc líbí a ať se s mamkou mají oba báječně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terce a Lukymu přejeme tak vše nej a hlavně hodně zdravíčkaahodnou sestřičku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sykorka-dovolená byla super a fakt jsme si to užili :wink: :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek