• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
sýkor:a to jsoiu kupony do jaký hračkárny?HM co je v atlantisu v táboře? A po předložení mám tu slevu nebo jak to funguje? Kočárek vypadá hezky a to mimčo docela taky
22. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo do HM.Jak je vedle Dvořáka a pak je ještě v Globu.
Platí to od 1října.Po předložení máš tu cenu co je tam napsaná a u kočárku ještě bylo ta panenka v hodnotě 599Kč.Jestli chceš pošlu ti to já kočárek kupovat nebudu
22. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nejsem rozhodnutá,kde ho budu kupovat,určitě by se někde našel levnější,ale docela mě láká,že je k tomu to miminko,kdyby ti to nevadilo,kupon bych si od tebe vzala,v záloze ho můžu mít :grinning: ,do ip ti pošlu adresu,já vím že je Hm vedle dvořáka,právě ta pasáž se myslím jmenuje atlantik

my v pátek taky budeme v budějkách,ale bohužel dopo,jedeme s honzisem na rehábu ke kolářovej,pak přejíždíme k našim do tábora,necháme tam dětičky a vracíme se do budějek na hokej
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sykor 2+kk.... :wink: jeden pokoj je 9m2 ližnice,tam spíme všichni a pak obývák, ten má s tím kk tak 22m2.... :wink:
ale teda ten vláček vypadá dost dobře, je tam toho hodně a s tou slevou by to i šlo. a kdes k těm kuponům přišla???

mispuli vy jste takový fandové.... :wink: já na sporty normálně nekoukám a tak nevím co mě to popadlo,ale v pátek jsem koukala do půl jedný na ten tenis - no blázen, místo toho abych šla spát.... :grinning:
22. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo hani jsme,minulej tejden to bylo 9 let,co jsem se seznámila s frantou a s oblibou všude říkám,že mě ulovil na permanentku na budějo vickej hokej,mimo jiných dalších předností,samozřejmě :grinning: :grinning: a na tenis jsem v pátek koukala taky,bylo to úžasný
22. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pošlu ti to do konce týdne.Já právě nevím,jak se to tam jmenuje.

Teda Hani takový malí byteček to se nedivím.Mi máme 4+1 předělaný na 4KK.
K tomu vláčku můžeš pak i přikupovat jdou tam věci z tesca.Jukni v Tescu za kolik by ho tam měli.Nám na to pasují i nějaká autíčka.Ale jestli chceš tak ti také pošlu kupón to také kupovat nebudem.
Manžel jednou koupil hračku v HM a dostal slevovou knížku.
22. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani našla jsem tohle,myslím,že by se to mohlo honzíkovi líbit,my máme něco podobnýho a v jednu chvíli to byl hroznej hit :wink: www.babylife.cz/hracky-simba-toys/simba-auticko-zmackni-a-jed

míša dostala k roku tohle a hraje si s tím taky pořád www.babysafety.cz/detail.php?zbozi=928701
22. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli ještě jsem ti chtěla říct,že ta nabídka je od 1října do 15listopadu.

Zrovna jsem četla v jiné diskuzi,že Lukášek od Kristy má něco s očíčkama.Už je propustili a teď jeli sanitkou ještě na oční.A prý se domů dostane někdy odpoledne
22. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem si říkala, že jak tu není Terka, tak to tu nežije - a najednou tolik příspěvků od včerejška :wink:

K tomu snížení rodičáku asi už nemá smysl něco psát, souhlasím se Sýkorkou. Lepší mít o nějakou stovku míň na rodičáku, než ještě víc zadlužit stát a riskovat ještě větší nezaměstnanost. Že si "oni" nesníží platy o moc, to se dalo čekat, prostě to tak je a neuděláme nic. Možná zkusit kandidovat a dostat se k nim blíž, ale mám pocit, že kdokoliv se tam dostane i s poctivými úmysly, do půl roku se veze na stejné koleji a hraboší si do vlastní kapsy.. :confounded: Každopádně doporučuju jít k volbám a pořádně rozmyslet, komu dát hlas - i když na výběr tady toho moc není, co...

Vánoce taky pomalu začínáme řešit, mám vymyšlený - nábytek - stolek a židličky, kuchyňku (příp. kuchyňku s obchůdkem) a to je zatím všechno. Hraček máme opravdu hodně, pidi plastovou kárku dostala včera od mé tety k svátku, panenky má taky, odrážedla a skákacího koníka dostala k narozkám...no fakt nevím. Určitě dostane nějakou knížku, ona je velkej čtenář :grinning:
22. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Doufám, že to nebude mít Lukášek nic vážného a bude v pořádku.
Jinak my chceme Radečkovi koupit k narozkám a Vánocům kolo a pak taky tu dřevěnou dráhu s vláčkem. Malej dostal malou sedu k narození, tak to trošku zvětšíme.
Jinak ta kostka co ukazuje mispuli je fajn. Malej ji taky dostal k narozenimám a hraje si s ní ještě teď . Pak dostal ještě tříkolku a chodítko.
22. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, ahoj, sejdeme se u Oázy?? :confused: :grinning: Mispuli, škoda, tak se domluvíme brzy zase, dokud počasí je ještě pěkný a nemusíme být někde uvnitř.

Holky, my dárky zatím ještě neřešili.

Lukášek snad bude v pohodě, třeba to je to, co měla Kristýnka a už to vyřešili. My byli včera na kardiu a dle Dr. vada k operaci nedospěje, tak máme radost. :slight_smile:

Mončo, krásný fotky z dovolený!! :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak to je super.
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, děkuju, máme taky radost, doufali jsme, ale změny nebyly, až teď to vypadá, že si tělíčko pomůže samo. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kristi držíme palečky aby s amlým bylo všechno ok.
Oli to je super musíš být fakt šťastná. Vůbec si neumím představit, že by Nikču operovali, jsem hotová i když má teplotu. :wink: :wink:
22. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to má malý trápení,ale bude to určo brzo dobrý, terez, těšíme se na fotečky..... :wink:

hydri - a myslíš, že už to kolo pro Radečka bude?? já o tom právě zvažuju a říkám si, že když budou Maru na jaře 3,tak už by ho mohla mít......

leni, jj, já myslím, že to tak je, každý kdo se dostane ke korytu si chce trochu přilepšit......

sykor, já dijdu kouknout do toho tesca a kdyby se mi tohle zdálo fin. lepší mohla bych s tím kuponem počítat??? asi jsem rozhodnutá pro ten vláček, aby měl pěkný dárek, když jsou to ty první narozeninky.... :wink:

tak jdu balit, dokud jsou oba v posteli - holky, to je vám táááááááááááákový klid...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám,že to není nic vážnýho u mrnouska malýho,míša trpěla na kanálky 2x jsme byli na profoukávání,o tý doby pohoda

venku krásně,tak si jdeme užít slunečné odpoledne na zahradu ke tchánovcům

hani tu pohodu a klídek znám a taky se ho vždyc\ky snažím užít :wink:
22. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Házím odkaz z jiné diskuze od Terez:
Ahojky holky,
jsem doma, ale nic nestíhám. Ráno jsem lítala ještě s malým po tom očním, později jsem se dozvěděla že měli podezření na šedý zákal, naštěstí se to vyvrátilo, akorát máme zánět (jako měla kdysi Kristý zhruba rok, chvíli jo chvíli ne ) tak jsem zvědavá jak dlouho budeme léčit tohle, jinak je malej zdravej a hodnej. Úřady jsme nestihli, jen si vyzvedout RL, takže zítra to musím olítat autobusama a jelikož tady nemůžu MM nechat dlouho samotnýho s dvěma dětma, tak budu jezdit na etapy. Máme spíš práci s Kristý, pořád řve jako tur, bolí jí ty zuby, ale k tomu ta její povaha uvztekaná, se vším tříská naschvál, háže to na zem, trhá, rve do pusy, šlape po tom a to pořád dokola, už teď se bojím co bude až MM odejde do práce

Tak se mějte hezky, někdy se zase stavím, ale určitě to nebude nějak brzo

Hani určitě ti ho schovám.Pak mi pošli adresu do IP a já to pošlu poštou. :wink:
22. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, děkuju, před náma tam bylo několika měsíční miminko a po nás říkal pan Dr., že přijde čerstvě narozený miminko. Tak nám to přišlo líto, kvůli němu i rodičům, jsme si vzpomněli, jak jsme byli poprvý a člověk vůbec neví, co ho čeká za zprávy :frowning2:
22. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, akorát jsme se o tom kole s manžou bavili a nakonec ho koupíme až na jaře a k Vánocům mu zkusíme sehnat koupit koloběžku. A Maruška by ho určitě mohla už mít. Kamarádky chlapeček na měm jezdil už ve 2 a půl letech a v poho.
22. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Terez, to je mi líto s malým, ale určitě to bude s očkama brzy v pořádku. Hlavně, že jinak je zdravej. Kristý si pomalu zvykne a bude velká segra, uvidíš.

Oli, tak to je paráááda, že nemusíte na žádnou operaci. Ani jsem nevěděla, že máte takový trable :frowning2: Kájinka je šikulka, že se s tím takhle vypořádává, určitě k tomu pomáhá, jak má s vámi pohodový život. Tak držím pěsti, ať je to i nadále dobrý.

Holky, pořád ještě nemám pro Dendu tu kombinézu. Ráda bych nějakou ze sekáče nebo po někom, nějak teď nestíháme finančně (klasika :wink: ), ale nikde nic. Objednala jsem parádní krásnou na MMB, č. 86 - což je teď naše velikost, už přišla - ale je obří. Myslím, že jí budem nosit v pohodě příští zimu :grinning: Takže obíháme a snad budem mít štěstí, ráda bych se vešla do nějakých 400 Kč, tak uvidíme.

Ještě mě čeká koncem týdne zajet na Magistrát odhlásit toho mýho pejska milovanýho, ale nějak se k tomu nemůžu pořád dokopat. Ani nevím, jestli tam zajedu s golfkama, nevíte, jak to tam maj vyřešený? Ale je to úřad, tak asi by to neměl být problém...

Jinak Denda začala mluvit plynulou svahilštinou, je to fakt sranda. Umí asi 20 zvířátek, pár slov - táta,máma,mami,mimi,bába,děda,teta, nene, jejej...no, jinak moc ještě nepovídá. Ale asi je ještě čas, co?
Jo a dneska poprvé začala sama jezdit na tom maličkým odstrkovadle - máme to nízké autíčko. Tak mi dělá jen radost, aspoň přes den nedepkuju - nevěřila bych, jak mě ta smrt pejska dostane, fakt ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Leni já kombinézu zatím nescháním.Hlásí,že bude docela teplo tak to nechávám na poslední chvíli.Ale v Kiku jsem viděla kombinézku růžovou za 358Kč.
Musíš myslet na to,že máš zdavou a šikovnou holčičku.

Luci dneska ti to odpoledne pošlu
23. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Leni, ona ji ta vada nějak zatím neomezovala, ale každou návštěvu jsme čekali, že nám řeknou, že je to pryč anebo alespoň lepší a ono nic a až teď nám prodloužil pan Dr. kontrolu za rok s tím, že srdíčko se s tím vyrovnává dobře a k operaci by to nemělo dospět, tak bylo hned líp....úplně mě mrazí, jak to píšu.

Holky, kdo máte chuť a čas, v pátek okolo 15.h se můžeme sejít ve Stromovce u Oázy - je tam pískoviště s hračkama, skákací trampolína, houpačky, skluzavka, různý radovánky - houpací, točící pro ty menší, restaurace v provozu pro nás větší a uvnitř i koutek na přebalení se stolečkem na malování a pár hraček....

Leni, užívej si teď malou a aspoň Miška netrpěla. Chápu tě, máme kočičku, co jsme měli v bytě na ploše PC a je už delší dobu mrtvá a stejně si na ní vzpomínám, jak byla veselá,....umřela zrovna v den, kdy Kájinka řekla první slovo: táta.......kamarádka si teď pořídila Fridu z útulku. Měla beagla, ale už měl dost zdravotních problémů a rodiče, u kterých žil, protože tam byl zvyklý, ho vzali k veterináři a shodli se na uspání. Byla smutná, ale ví, že sama by se k tomu neodhodlala a pro Maxe je to lepší... Frida je moc hodná, ale jak si užívá tu pozornost, tak by se chtěla chovat víc jak kamarádky holčička :slight_smile:

Holky, mějte hezký den, už tady vykukuje sluníčko :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky vylezlo sluníčko tak se mamča nasnídá a vyrazíme ven,zajdeme se mrknout do školy,chci si zamluvit lístky do divadla,v listopadu se jede Na Fidlovačku,tak bud pojedu s mojí mamčou a franta bude hlídat nebo obráceně pojedeme s frantou a bude hlídat mamča,taky musím dojít ke kadeřnici a objednat se,aby mi to trošku prostřihala a oživila,chodím k bývalé žákyni,tak snad něco vymyslíme

tatku máme dneska mimo,jel služebně do dačic,tak asi nebudu vařit a využijeme služeb jedné ze 3 restaurací,odkud si můžu vzít jídlo s sebou domů

Leni:mám tady kombinézu,za stovku vám jí prodám,je to 80,ale myslím si,že by vám být mohla,my v pátek dopoledne jedeme ke kolářovej do budějek,klidně bych vám jí tam přivezla,je jen otázka,jestli bysme tam mohli sejít,kdybys měla zájem písnu ti do ip můj telefon a ozvi se,abysme se nějak domluvily,jo a je červená,nebo ti jí můžu poslat anebo bysme se mohly domluvit na ten příští týden
23. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

add Terezka-teda asi má holka fakt hoňky,ale upřímně jí je závidím :sweat_smile:

Já už si pár věcí objednala z Nextíku,ale vyloženě zimní bundu a zimní kombinézu ještě nechávám,tak snad nebudu pak překvapená jako cestáři až se zima ohlásí :grinning: :grinning: :grinning:

My máme taťku doma,ale pojede odpo koupit plovačku a bude makat dole na chodbě :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Oli, díky, že mě chápeš :slight_smile: Já říkám, jakmile máš zvíře doma - ať psa nebo kočku, tak k němu tak přirosteš, že to je strašně těžký, když odejde... No, život jde dál, užili jsme si s ní krásný období a ona měla taky s náma super život , takovej náš rozmachánek. Pokud se příští rok nerozhodnem pro druhý mimi, tak si pořídíme novou psí slečnu. To už bude Deny větší a rozumnější a taky si štěňátko víc užije :slight_smile: A já taky, když budu ještě na MD
:slight_smile:

Terka má asi frmol, ale musí to být krásný, být takhle obklopená dětičkama. Snad to zvládá dobře, holka naše zlatá...

Luci a nemáš fotku tý kombinézky? A nějaký rozměry? Já bych si jí možná i vzala, v kolik jedete k té dr.? Že bysme mohly kroužit někde kolem - to je u PK Jih?? My tam nechodily, tak ani nevím... Nebo klíďo ten další týden, abych vás v pátek nějak nezdržovala...
23. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni bohužel ji vyfocenou nemám a ani nenafotím,protože stále ještě nemáme počítač a já do tohohle notase fotky nestáhnu,je celá červená,spíš taková obyčejnější,žádný nabírání,buřtíčky a varhánky,u kolářový máme být v 11:15,to už je na vás asi dlouho,vid,jinak je to v kaplířově ulici,když přejdeš ten můstek přes řeku za polikl.jih,tak je to hned doprava až nakonec,tam doleva,v tý ulici je to po pravý straně,stejně jedeme s oběma dětičkama,takže budu muset s míšou asi zůstat v čekárně,aby jim nezbořila ordinaci :slight_smile:

já se z tý míši asi brzo picnu,bud někde horolezčí,anebo si máchá ruce v záchodě,když nezavřu dveře do koupelny,tak vím kde jí hledat,ona uýž si potvora zvedne i ten poklop,ted honzis hlásil,že chce na zháchod,tak využila situace a hodila tam lžičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo a venku je nejlepší sbírat vajgly a šahat na kanály
23. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
děkuju všem za palce, gratulace, SMSky... ráda bych vás dočetla, ale bohužel neni čas.

Jsme odvčera doma ale pořád něco zařizujeme, dneska jsem byla po úřadech a stejně nemám všechno vyřízený, zítra musím znova :confounded:

Jinak teda porod OK, nejmíň o půlku rychlejší jak u Kristý, bolesti daleko horší ke konci, ale za tu rychlost jsem ráda, bylo to cca 13h nepravidelných bolestí (opět jsem neměla žádné pravidelné kontrakce, pořád nepravidelné...) a jestliže to mám počítat od doby kdy jsem musela prodýchávat tak to bylo cca 7h, takže opravdu super, já jsem za to vděčná a nejhorší byly asi posl. 3 hodiny. Nemám nástřih, jen nějaký kosmetický steh (někdo to prý ani nešije, dle slov Dr.) takže jsem úplně fit, to jsem se zřejmě natrhla když jsem malýho z půlky vytlačila mimo křeslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím co by vás zajímalo, kdyžtak se ptejte, později doplním a teď letím relaxovat!!

A Kristýnka nám teda dává :frowning2: ale vím že by tohle dělala i kdyby tu malý nebyl, jinak je na něj hodná, občas to přežene s tím svým vztekem a to pak musím dát na malýho fakt pozor :wink: Nevím kdy se sehrajeme, zřejmě už koníka nikdy neuvidím :sweat_smile:

Mějte se páááá :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez a všechny ostatní mamky :slight_smile: promiňte,že načuhuju,ale jdu s opožděnou gratulací Terce :dizzy_face: Terez to je dobře,že jsi to zvládla takhle pěkně a že už jste doma. Tak přeju ať to dobře zvládáš s obouma capartama :slight_smile: a dělaj ti jenom radost :wink: co se porodu týče chtěla jsem se tě zeptat rodila jsi tedy v ČB nebo v ČK pokud jsi to někde psala tak se omlouvám jestli jsem to přehlídla.
23. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kristi to je super, že jste to takhle zvládli. Chtěli bysme fotečku malého prosím prosím. :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, přidávám se k Adel - těšíme se na fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, jak jsem psala o té Oáze v pátek, tak se, prosím, domlouvejte s Beat, s tou jsme se měly sejít, ale já se dneksa dozvěděla, že je potřeba do KT na úřady kvůli autu, tak se omlouvám....

Jinak všem klidnou noc.
23. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek