• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Hani a do kdy to platí?Já jsem koukala na net a nic jsem nenašla.A vleikosti mají jaké?
24. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nic nenašla... :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám ani žádný leták domů nepřišel.Bylo to Tesco?
24. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

holky je to takový malý čtvercový letáček "cherokee" a teď koukám, že je v platnosti od 30.9. do 13.10.2009. zkuste juknout na www.odevytesco.cz", ale možná tam ještě nebude, když platí až od středy,,,,,,,,
koukám, že velikosti jsou tu ale 0 - 18m, tak by se chtěla kouknout, třeba budou mít i větší...
pak tam mají ještě třeba takové ty fleesové čapky s rukavičkama za 115 Kč
25. zář 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
já jsem asi blbá já tam nic nevidím :sweat_smile:
25. zář 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.odevyvtesco.cz/

jsem to opsala blbě - njn, jsem moc brzo dneska vstávala........ :grinning:
25. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teď do těch stránek koukám, a oni tam fakt nic nemají. ta adresa byla na letáku, proto jsem vám jí psala. je možné, že to tam dají až bude ten leták aktuální............ :confused:
25. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my pojedeme dneska na tu rehábku,tak nám držte palečky,snad to bude dobrý,honzis poslední dobou doma cvičí celkem bez řvaní a docela hezky,tak snad to předvede i tam

musím zabalit a nějak vůbec nevím,jaký má bejt o víkendu počasí
25. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani: Já jsem si to do internetu vložila s opravou a stejně se mi to nezobrazilo.Tak snad to bude v letáku.

Luci přišel ti ten poukáz?Tak at to dneska dobře dopadne. :wink:
Počasí má být krásné mi razíme na chalupu
25. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
nahližím a vidím že řešíte kombinézky, zrovna dneska dorazil ten leták, řeším jestli jí Kristýnce koupím nebo ne, pro malýho už mám... pro Kristýnku mám teplou bundičku a oteplováky a vůbec nevím jestli to všechno užijeme, stejně budeme zalezlý doma asi :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a na netu to asi neni, protože to platí až od 30.9. - 13.10.09 :wink:
25. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,

Lukášek je k pošmudlání :dizzy_face: :dizzy_face: Terezko, od kdy bude na půjčení??? :grinning: Aspoň ho za nás pohlaď :dizzy_face:

My jsme u našich, tak užíváme zahradu a sluníčko a pilně ptaky pracujem :grinning:

Příští týden se nám nehodí jen úterý, jinak bysme mohly.

Leni, jsem ti chtěla napsat, že mail s "vážením" mě pobavil - konečně jsem přišla na chybu :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Terez, já si už ty bolesti při zavinování dělohy moc nepamatuju, ale vím, že jsem si říkala, že je to mnohem horší než při Hynečkovi :sweat_smile: pamatuju si, že jsem taky hodně ležela na břiše, ale dlouho mii to dělalo problém, protože jsem pořád měla pocit, že mám prcka v bříšku, tak mi to přišlo nepřirozený :sweat_smile: a neboj, však se v pohodě zajede a budete trajdat po venku :wink:

já jsem zjistila, že Jáchymkovi je kombiinéza, oteplovačky a bunda, co měl loni po Hynečkovi, je to vel. 86 a je mu dobře, tak snad vydrží, mám tu ještě jednu kombinézu vel. 92 a ta je teda obrovská :sweat_smile: no, ale nějakou frajerskou zimní bundičku bych mu chtěla koupit.. tyhle jsou ještě takový docela dost slaďounký, ale na klouzání to bude stačit :wink: maj v tom Tescu taky něco pro kluky? :confused:
25. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli.s malej je zatím hodnej, takže půjčovat se bude až bude zlobit :grinning: :grinning: :grinning:
To je paráda, že si užíváte, tak to má být :slight_smile: a moc to s prací nepřehánějte! :slight_smile:
Nás mrzí víc a víc, že nemáme ten domeček se zahradou, MM říkal, že když jsem byla v porodnici, tak byl na návštěvách u lidí co maji domy a zahrady a od malý byl celej den pokoj, tady neví co by roupama dělala a já se jí ani nedivim a to courání kolem baráku ji nezabaví :confounded:

Oli - Panter no o ležení na břiše mi povídej, já jsem ležela asi den po porodu na břiše a přísahám že se mi tam udělala bulka která jezdila ze strany na stranu, opravdu nechutný! Říkala jsem to svojí sousedce na pokoji a ona mi den na to říkala to samý, že to bylo přesně jak jsem popisovala a tu bulku jsem si mohla ještě nedávno nahmatat jak mi pořád tvrdla ta děloha prdlá, teď už snad scvrklá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a teď koukám do toho letáku, když se ptáš, ale asi ti neodpovím, protože ho měla Kristý tak ho neni ani půlka :confounded: to ji MM pěkně naučil na letáky a já to poctivě zakazovala rok a půl, aby si nevyřvávala kdejakej papír :confounded: Jo a k těm kombinézkám, teď koukám že jsou kojenecký a vel. jen 0-18měs., takže pro nás smůla a řekla bych že skoro pro většinu tady :unamused:

Taky jsem od jedný pani objednala Kristýnce pletenou šálu, čepici, nákrčník, rukavičky a čekám už tři neděle, pak mi máma říkala, že by mi to teta upletla, ale teď už bohužel a nemám čas lítat a shánět vlnu :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda všem,
oli.s - jojo, taky jsem se bavila. A díky za mailíky.
Terez, to je mi fakt líto, že to tak bolí. Zase měj radost, žes měla porod bez nástřihu, to je asi super, viď. Takže od začátku můžeš sedět?
Pro nás to ještě bude myslím dobrý - ty kombinézky, většina 12-18 věcí nám je, některé jsou nám i zatím velké. Tak by to mohlo vyjít.
Dneska jsem se konečně dokopala na Magistrát odhlásit pesana - no a budu tam muset ještě jednou. Paní úřednice mi dala vyplnit formulář a pak pravila, že musím mít číslo známky. Měla jsem s sebou papír s číslem Míši čipu, ale to jí nestačilo (chudinka by to musela najít podle jména majitele, což je hrooozná práce). Tak jsem byla celkem naštvaná a teď budu muset obrátit byt naruby a najít známku (nedávala jsem jí to, protože kdyby se ztratila, měla ten čip...)
25. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer,

no možná budou v tom tescu mít ty kombinézky i větší.......

se musím pochlubit - jsem dneska viděla Lukáška a je to pr´dolinka malinkej, takové slaďounké miminko, že mě znovu popadly těhotenské chutě.......... :grinning: :grinning:

dopeču štrůdl a jdu, zítra jedem opět k našim a budem kopat nájezd...... :frowning2:

papa a hezký prodloužený víkend - má být hezky,tak si ho krásně užívejte............
25. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni ale je blbý že to nemá volný nožičky, já nevím jak bych tom Kristý nacpala do bot :sweat_smile: Možná ustříhnout no :sweat_smile:
No to je kravajzna na tom Magistrátu :unamused: Jo porod bez nástřihu, myslím si, že i kdyby Dr. stříhnout chtěl tak to nestihne :sweat_smile: na tom křesle jsem opravdu mohla být tak minutu a malej byl venku :slight_smile:

Hani ty jo, já si myslím, že já nebudu chtít hodně dlouho o miminkách slyšet teď :grinning: ne že by malej zlobil, to ne, ale prča to nebude no :sweat_smile:

Teď koukám, že on je v PO svátek, já to ani nevěděla :sweat_smile:
26. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to je blbý, že to má ťapky. A nejsou to ty sundavací? No, uvidíme, ale my s ťapkama mít nemůžem, jak by v tom chodila?? Sakra a já myslela, že už budem mít kombinézku. No, ještě máme čas.
To je skvělý, že to šlo tak rychle, Terez. A umím si představit, že teď budeš mít pěknej frmol, ale zase kdo má děti takhle po sobě, tak si to později chválí, že si krásně spolu vyhrajou a maminy mají klídek :wink:
26. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni podle fotek to vypadá, že sundavací nejsou, ale nechci ti kecat, je to malá fotka, však počkej maji akce na tyhle kombinézky, tak budou mít i na jiný, uvidíš :slight_smile:

Jj já jsem ráda, že jsou rychle po sobě, vždycky jsem to tak chtěla z mnoha důvodů výhodných především pro ně, hlavně taky finančních, abychom jim mohli dát všechno co si přejeme... docela mě v tomhle ale zklamala naše Dr., už jsem to říkala i Hance :frowning2: když jsme tam přišli, tak Kristý se pochopitelně vztekala, tak jsme si s MM dělali legraci a říkali jí, že je vzteklá, ale nijak jsme to tam nehrotili, jen jsme to tak utrousili na ten její řev... a on říkala, že měla sama takhle děti a že ta starší jí to dodneška nemůže zapomenout, ať si uvědomíme že Kristý je taky ještě miminko... mluvila s námi jakobychom se jí nevěnovali :frowning2: já si naopak myslím, že Kristý je pořád ta první a na prvním místě, protože malej opravdu 3/4 dne prospí, takže Kristý skoro nestíhá jak se u ní s MM střídáme a když jí krmim a malej začne v ložnici plakat, tak prostě musí těch pár minutek počkat... nevím jak Dr. vysvětlit, že se jí věnujeme, asi vypadá jako zanedbaná když nedává ještě věty - na který se mě ptala :confounded:
26. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terez,
a to ti říkala Matoušová? To zrovna od ní nebylo moc hezký, to je přece každýho věc.
Mě se už v roce ptala, jestli Domča říká slova. No doteď řekne akorat tam mama, tata, babi, dede a mňam :grinning: Občas se snaží nějaký slovo zopáknout, ale to se mu zatím nedaří. Tak jsem si říkala, co mi řekne, až tam půjdu příště a já na ní od té doby u nás nenarazila.
26. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Věruš jj to mi říkala Matoušová, MM byl v čekárně když se mě na to ptala a říkal mi že je mu to absolutně fuk, že Kristý nedává ty věty, protože ona nám rozumí, donese ti doma cokoliv jí řekneš od oblečení (jmenovitě) přes hračky po ovladače, mobily... a taky vidíme že třeba bratrancova holčička nemluvila snad do dvou let ani fň a už vůbec ne před cizími. Kristý jeden čas mluvila na všechno slovama, uměla jich teda stejně jen pár, ale říkala je. Teď si většinou oblíbí jedno slovo a to opakuje na všechno :confounded: nedávno to byl táta, teď je to máma nebo mimi :unamused: říkala mi hlavně ať na ni mluvíme hodně, ale to opravdu děláme pořád, my jsme dost ukecaný, takže v tomhle výčitky nemám a ono to přijde :wink:

Co se týče toho věkovýho rozdílu, tak to je snad první člověk co mi přišlo, že toho že měl děti rychle po sobě lituje a jako by tím odsuzovala i nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Terez, s tou doktorkou jsi mě teda dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych sice nikdy do dětí tak rychle po sobě nešla, ale je to každýho rozhodnutí a zrovna od doktorky mi tyhle připomínky přijdou dost neprofesionální :unamused:

jo, a o tom mluvení jsem Ti to říkala, jak to bylo s Hynďou, ne? :wink: já vůbec nemám strach a vůbec to neřeším, Jáchymajda taky skoro vůbec nemluví (to jsi viděla) a vím, že to dr. u Hynečka vůbec neřešila, jen se ptala, jestli rozumí :wink: kašli na doktorku!
26. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez nase prdolka dava vety az ted a to jen kdyz chce,takze klid neboj,kazdy na to ma svuj cas a neni to zanedbanim,ja ji ctu porad,povidame si a treba kamaradky syn mluvi uplne krasne a uz dlouho (stejne stary)
26. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tak jsme dneska měly pozdější večerku, byly jsme s kamarádkou na zahrádce na kafču. Přišly jsme domů po půl osmé a fakt jsem měla blbej pocit, že s Deny ponocuju - je strašně brzy tma :confounded:
Terez, s tou Matoušovou jsi mě fakt dostala, docela jsem ráda, že jsme se rozhodli nechodit k ní, ačkoliv jí máme za rohem. S mluvením je to hrozně individuální, znám klučíka, co ještě před 2.rokem mluvil nejen ve větách, ale v souvětích - fakt úžasný. A taky znám spoustu dětí, kterým budou za pár měsíců 3 a řeknou tak 20-30 slov ztěží a ani náhodou ve větách. Vůbec si z toho nic nedělej, ani z toho, co ti řekla o tom "odstrkování" Kristý. Mě přijde skoro i logický, že se spíš věnuješ tomu staršímu, vždyť miminka většinu času prospí. Ta dr. by potřebovala ránu, takhle tě nervovat týden po porodu!!! :angry:
26. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
terez ta vaše doktorka mě tedy dojala,jsem zvědavá,co by říkala na naši míšu,když jsme ted byly na kontrole,tak se mě držela jak klíště a řvala jak pominutá,když jí měl doktor jen poslechnout,takže se tím netrap,myslím si,že my jsme na tom úplně stejně jako vy,míša taky rozumí a mluví si občas svojí hatmatilou a občas z ní vypadne normální slovo,dneska ode ně dostala přes zadek,myslí si totiž,že jí všechno projde :unamused:

holky dneska jsem v táborským tesku ulovila tohle,ze 399kč zlevněno na 199kč,tak jsem po tom šáhla a neváhala ani minutu :wink: www.prixmoinscher.com/poupees/oid1009553220.html,jinak tam zase měli spoustu slev na hadry,ale já neměla čas,franta na mě čekal s dětma v autě a chvátali jsme domu :sweat_smile:
27. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás musím pozdravit...teď momentálně doma chcípáme :frowning2: včera odpol mě zkolil bacil :angry: dneska už to trošku jde. Natálka měla trošíčku rýmu a tak se jí to taky rozjelo i s kašlem, tak se celý den povalujeme v posteli u televize a vůbec nám tonebaví :frowning2:

Terez...tak dr. je asi trošku v "jiným lese" úplně mimo, vůbec bych si z toho nědělala hlavu, oni jsou kolikrát dr. asi dost přepracovaný a rodiče se jim motají (naše dr. taky něco hustila do kamarádky a pak jí došlo, že to chtěla říct úplně jiný mamině, ale prostě si je popletla). Ale na jednu stranu se přiznám, že já osobně jsem dítka rychle po sobě nikdy nechtěla abych to jedno o něco neošidila z důvodu věnonání se druhýmu :sweat_smile: Koukala jsem, že prodáváte kočárek i to sedátko, co máš jinýho v plánu??? jestli můžu být zvědavá :sweat_smile:

Mějte se všichni krásně, já jdu pokračovat v ležení, večer nakouknu, zatím papa
27. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli....mooooc hezká kárka, to bude mít Míša od Ježíška?
27. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jck:trefilas to,přinese ježíšek :slight_smile: :slight_smile: ,

mě bylo mizerně v pátek,ale během soboty se to srovnalo a dneska už je to v pohodě,ale pár paralenů jsem do sebe pumpla,míše se taky rozjíždí rýma,měla jsem strach z noci,ale byla v pohodě,tak snad to tak bude i dneska a kašel se nám vyhne,ve čtvrtek máme jít na očkování,tak snad ji nic nezkolí a doufám,že budou mít vakcínu :rolling_eyes:
27. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mi jsme se vrátili z chalupy a bylo tam super.

Bili jsme ještě odpoledne v ČB,tak jsem zajela do KIKU a mám konečně kombinézu,a bundu.

Terez Kristýnka až bude chtít se rozpovídá.A nebo na lehké věci dělej,že jí nerozumíš a ono jí to donuti.
27. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli kočárek pěkný.Tak to už nebudeš potřebovat ani ten kupón :wink:
27. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek