• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Terez ty prodáváš kočárek?Už má vybraný jiný?
27. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
jj kočárek prodávám a všechno ostatní, budu kupovat Phil & Teds, dneska jsme se na něj chtěli jít podívat, ale je ten svátek, takže až zítra a pak ho kdyžtak objednám přes net, potřebuju vědět, jestli se nám vejde do výtahu, když máme snad ten nejmenší na světě co existuje. S naší Kristý prostě nevím co jinýho a v tom Phil & Teds sedí ty děti nad sebou, tak snad bude konečně spokojená že je na jednom místě jako malej.

Mispuli kárka je nádherná!!! :slight_smile:

Marodům přejeme brzké uzdravení.

Já se děsím toho že malej má otočený spaní, nevím jestli to jde poznat takhle brzo, ale přes den se prostě nají a spí a v noci na mě kouká nebo brečí, dneska vyloženě řval, takže výborná kombinace. Malá vříská celej den, lepší to s ní asi už nebude a malej mi zase dává v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chtěla jsem to, tak na co si budu stěžovat :wink: jsem za ně stejně ráda.
28. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem při volném pondělku :wink:

terez ,srovná se to,neboj :wink: :wink:

já měla strach z míši,jestli se jí v noci spustí rýma a místo ní to přepadlo honzise,těsně před půlnocí se mu spustila rýma,takže spal mezi náma,nos totálně ucpanej,ale smrkat on nebude :confounded: ,ráno měl mírně zvýšenou teplotu,tak jsem mu stejně dala panadol a kousek diazepamu,po lonských zkušenostech s křečema z horečky,mám hrůzu z teplot,no a už mu otrnulo a nechce bejt v posteli

takže pokud se to nějakým drastickým způsobem nerozjede a bude k tomu,že bych moh jít do školky,tak bych chtěla jet do budějek ve středu,leni,bude ti stačit,když to sem písnu zítra večer,jestli jo nebo ne?
28. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teda tak to ti přeju, aby se Lukáškovi brzy to spaní urovnalo. Takhe to máš aspoň na střídačku :grinning: Ba ne, já když si vzpomenu na sebe, mě ale Domina řval furt, jemu to bylo jedno, jestli byla noc nebo de.
Jinak jsem na nový kočár zvědavá, ten se mi moc líbí.

Jsem u našich, čeká mě dneska cesta zpět, ale moc se nějak necítím. Měi jsme už v sobotu sraz ze základky, tak mi to dalo teda dost zabrat :grinning: A to jsem měla za celý večer jen tři skleničky vína a nějakýho panáka a jsem vyřízená ještě dneska :sweat_smile: Jo tělo stárne a hlavně na to nejsem už vůbec zvyklá.
28. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že tady jsou snad všichni marodný, no malej má už z porodnice hnisající oči a je to tak dva dny co to začlo i malý, takže já budu asi lítat zase po očním :frowning2: mě už to fakt štve, malá to má prakticky celej život, neni měsíc aby to neměla! :pensive: do toho má malej ještě takovou krvavou skvrnku v oku a mě přijde že se mu to nelepší, tak se bojím, aby s tím očkem něco neměl, ale oční už ho prohlížela a nic na to neřekla :frowning2: nemělo náhodou taky něčí dítko tady po porodu "prasklý" očko?? Potřebovala bych vědět kdy to tak zmizí ať vím že je to v pořádku :frowning2: ve ST jdeme zase k Dr. tak se na to pochopitelně poptám :wink:

Vero no taky vzpomínám na to jak Kristý řvala pořád jako mimino, ale začla mi až ve 3 týdnech, malej už začíná pomalu taky - prdíky :unamused: a to fakt nic nejím, ještě jsem pila ten fenyklový čaj, ale přijde mi to akorát horší (jako kdysi u malý) tak se na to vyprdnu, koukala jsem že všechny kapičky na prdíky jsou až pro straší děti :confounded: a jinak malá kdysi právě v noci spala, přes den řvala, ale v noci se najedla a usnula, to byla klika, teď je to naopak no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jinak mě bude stačit se asi k alkoholu jen přiblížit a budu ožralá, 2,5r abstinence se mnou asi udělá svý :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no právě, já občas, když je někdo u nás, tak vypiju sotva skleničku vína a to jí mám od odpoledne do večera :slight_smile:) Jinak nic. Úplně mi stačila ta první sklenička a už jsem to cítila.
A nechceš zkusit ty Probiotické kapky? Ty jsou teda od měsíce až, tak jedině to do té doby vydržet. Ale já na ně fakt nedám dopustit, mě zachránily nervy :grinning: Ale mi je dávali až ve třetím měsíci. Ale kamarádka je začala dávat malé od toho prvního měsíce, taky už nevěděla co s malou a pak m psala, že jim to taky dost pomohlo.
28. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero pomohlo jo? Já je zkoušela kdysi malý a úspěch žádnej, ale je fakt, že ona asi řvala tak nebo tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já je asi objednám, viděla jsem že je tady prodává nějaká maminka za 300,- nový nenačatý, tahaji to z Polska nebo odkud, za 600,- je kupovat nebudu :slight_smile:
Pamatuju si jak jsem se kdysi modlila aby Kristý byl ten měsíc, čekala jsem na to jako na smrt a pak jsme zkoušeli Babycalm. Takže u malýho se taky ještě načekám :astonished: :unamused:
28. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, u nás pomohly během tří dnů, to se stal úplnej zázrak. Ale taky už byl starší. Samozřejě, že ho to nepřešlo úplně, u nás měl prdy snad do 8. měsíce, ale prostě už to nebylo tak intenzivní a dokonce jsme najednou měli i fotky, kde neřve :grinning: Ale to víš, to může na každé dítě působit jinak.
Jinak já nevím, 600,- je dost, ale já si je tenkrát taky chtěla objednat a ta lékárna byla asi solidní, protože mi napsali, že mi je bohužel nepošlou, protože to musí být v lednici a ne někde dva dny na cestě. Že vlastě ty účinky se snižují, mizí ty živé kultury. Tak nevím, aby to právě pak mělo ten správný účinek.
28. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez...ať dobře pořídíte s kočárkem (ta moje ob-sousedka co ho má, má na něj už asi 5 reklamaci :sweat_smile: ) a s pánem v bejbycentru není prý řeč :angry: ale jak sama říká, tak jiný takový není, tak by ho nedala a holky jsou v něm moooc spokojený.
Viděla jsem ho na mmb asi za 12,použitý, to už není tak hrozný :sweat_smile: hodně štěstí při nákupu :wink:
28. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero aha :confused: ale my jsme je kdysi objednávali s Beat a já tuším že jim pomohly, protože jsem jim potom dávala ten svůj zbytek, ale už je to dlouho, nechci kecat :wink:
28. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

Terez ty jo,ty si fakt užíváš :confounded: to jem i líto,že ti i malej takhle marodí,jinak přece Danísek měl popraskaný očička,měl prasklé žilky u obou očí kolem dokola kolem čočky,zmizelo mu to tak za dva měsíce??fakt nevím,ale vím,že to měl dlouho,neboj určitě to budem ít i malej v pořádku,zvlášt jestli ho už oční prohlížela,kdyby to bylo něco na vadu,snad by to poznala :wink: nechceš nějak pomoc??třeba pohlídat Kristý,nebo cokoli??my se doma jaksi nudíme :sweat_smile: čekáme na kočárek a s tím starým se pořádně nikam jezdit nedá,tak sme skoro pořád doma :zipper_mouth: ráda bych už i viděla Lukýska :dizzy_face: :dizzy_face:

jj probiotický kapičky byl pro nás zázrak!!malému pomohli,kombinovali sme je s kapičkama babycalm a super :dizzy_face:

Terez ted to čtu,vy nakonec budete prodávat kočárek???jak to???? :fearful: nějak to tu nečtu,tak se omlouvám :zipper_mouth:
28. zář 2009 ve 14:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Beat, klidně zítra můžete přijít, ale ještě nevíme jak budeme doma, půjdeme do Bejbycentra - pěšky/autobusem, tak to bude na dýl a my se hlavně musíme řídit podle malýho.

To si nepamatuju že to měl popraskaný, malej má jeden velkej krvavej flek, neni to vyloženě jako prasklý žilky, tak jsem se toho právě bála, snad to zmizí co nejdřív, ten pohled je žalostnej :astonished:

Kočárek prodávám protože chceme koupit toho Phila, kvůli Kristý :confounded:
28. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez přijdeme moc rádi!!! :dizzy_face: to nevadí,budeme doma celý den,jen doufám,že mi už přijde kočárek,už se na něj mooooc těším!! :sweat_smile: :grinning: jj měl to popraskaný,vypadal s tím hrozně zvláštně,ale jak měl tu žloutenku tak do toho měl strašně žlutý bělmo,tak to asi nebylo tolik viditelný,ale vím že sem se na to ptala už na neo i Matoušový a všichni říkali,že to zmizí a měli pravdu,i ted vydí dobře,spíš mi přijde že má něco s ouškama,páč nechce poslouchat :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: jak to kvůli Kristý??se jí na sedátku nelíbí?? :astonished:
28. zář 2009 v 15:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nechci to zakřiknout,ale malej nám začíná pomalinku chodit :dizzy_face: :confused: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 15:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristý se nelíbí nic, sedátko/skejt, prostě nic, takhle by byli v jedný úrovni s malým tak snad by už neremcala :confounded: a potřebuju jí mít prostě v kočárku když chci nakoupit, ona jinak vůbec neposlouchá, ani na procházkách už zase neposlouchá, skáče pod auta, běhá trávou, chodí za psama... škoda mluvit :confounded:

Tak to gratulace ke krůčkům, já se ozvu teda zítra až budeme doma, nevím jestli půjdeme ráno nebo odpoledne, podle dětí prostě.
28. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se chová k malému??nežárlí???koukám,že to sn í nemáš jednoduchý :frowning2: ale ona se určitě brzo srovná a bude zlatá!!oki tak se ozvy :dizzy_face:
28. zář 2009 v 16:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to bohužel musím zrušit,mohla jsem jen ve středu,ale honzis měl zase zvýšenou teplotu,takže do školky určitě nepůjde,takže to posuneme o týden joo?sehnali jste nějakou tu kombinézu,mám tu naší zkusit prodat ted v pátek a v sobotu tady na burze?

terez míša ted má taky vztekací období a ječící k tomu,venku přesně tak jak píšeš,nejradši mokrou travou,po silnici,na druhou stranu než potřebuju a psy a kočky bych odstřlila na měsíc,nic proti vám holky,určitě se o ně dobře staráte a trus po nich sbíráte,u nás to občas dělá míša a žene se ke každýmu,at velkej nebo malej a jak už jsem psala,oblíbila si záchod a chodí si do něj mejt ruce,bud do něj něco háže nebo z něj něco tahá :frowning2: ,dneska dostala přes prdíznu od tatky a usnula až ted ve čtyři,takže jí v pět nemilosrdně vzbudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat spíš než na mě žárlí na Martina, každým dnem je pro ni malý míň a míň zajímavý, ale kdykoliv brečí tak se k němu hrne nebo nás na to upozorňuje, pořád ho olizuje (a to doslova, protože neumí dávat zavřený pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:) dává mu dudlíček apod., ona je jako dobrá ségra a já vím, že ty vzteky by byly i bez malýho, takže to se nedá nic dělat, jen prostě vydržet, ale vědět že ji fakt ty řevy zůstanou od mimina tak je jedináček :stuck_out_tongue_closed_eyes: za malýho jsem ráda, ale ona je dost náročná sama o sobě.

Mispuli když u nás to období trvá už tak hrozně dlouho a stupňuje se to... už neni daleko od toho aby se vzteky válela po zemi, občas už jí ty nohy haprujou a zvykla si dupat když se jí něco nelíbí, no se mnou v tomhle nepochodí, čím víc se bude vztekat tím víc půjdu proti ní, nikoliv po její vůli a nejhorší je že na ni platí jen zařvat, takže my tady skoro pořád řveme :confounded:
28. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stáňo tahle věta se mi líbila :grinning: "Je černy ale barba je vyžrana od slunce" :grinning: :sweat_smile:
My budeme mít nový za 9,5tis., ale je fakt že bez fusaku, pláštěnky...
28. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to ani nečetla...ale je to napsaný hezky :grinning: :grinning: :grinning: a jaký??? hodíš nám odkaz :wink:
28. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:to už míša udělala,že si sedla na chodník a řvala jak pominutá,měla smůlu,čapla jsem jí a pošeptala do ouška,že jí přisadím,aby měla proč :unamused: ,ale chápu tě,mě to taky žere a stejně s tím nic neudělám,musí z toho vyrůst,honzík měl kdysi taky vztekací období a to bušil hlavou o zem nebo do zdi,to naštěstí zatím nedělá
28. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, koukám, že jste si užívali krásného dne..... :wink:

Terez, kočárek vypadá dobře, ale člověček, jestli Kristý takhle řádí na všem,tak nevím, nevím,jestil se jí v tomhle bude líbit....... :wink: a jak to jde??

my jsme nachcípaní.... :frowning2: o víkendu Honzík, toho to už celkem pustilo a teď to má Maru, takovou vodovou rýmu, že my mohla mít pod nosem okap........ :frowning2:

jsem vám něco našla, kdo byměl chuť na výlet....... :wink:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajimavosti/123554/v-praze-bude-veletrh-bezpecnych-hracek.html
29. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vztekání, no tak Maru se nevzteká, že by se vztekala, ale je protivná a taková tak trochu "uječená" že mi někdy tečou nervy i bez vztekání........ :wink: zato Honzul, tak to bude asi vzteklýnek........ :rolling_eyes:

tak jdu, slíbila jsem Maru, že s ní půjdu dneska spinkat.....

tak papa
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak zase nestíhám. Včera se nám vrátily "holky" (= babička a mamka) z chalupy, dneska jsem jim šoupla malou a makala celý den na zahradě (a nějak to není vidět...zítra pokračuju...)
Luci, to je blbý, že ti to nevyšlo. Já s tou kombinézkou nevím, bylo by mi to dost blbý, kdybys mi jí schovávala a já si jí pak třeba nevzala - já tu velikost na dálku neodhadnu. Tak jí vezmi na burzu, my máme ještě čas nějakou sehnat. Ale stejně díky moc.
Deni je taky pěkná vzteklinka, když není podle ní. Propíná se do luku, dělá, že nemá nohy... :grinning: no mají to ty dětičky asi všechny nastejno :grinning:
Terez, kočárek vypadá hezky, to jsem zvědavá, jak se vám osvědčí. Zrovna před týdnem jsem potkala kámošku, bude mít děti asi o 17 měs. (pokud porodí v termínu - před Štědrým dnem) a taky řeší kočárky. Poradila jsem jí právě to boční sedátko jak máš ty, tak ani nevím, jestli na to koukala. Kdyžtak jí hodím odkaz na tvou stránku MMB, jo? kdyby náhodou...
29. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terez-koukám,že máš záhul,tak ať se Lukáškovi brzo otočí spaní a bude to OK :wink: :slight_smile:

My dneska měli plavání a zítra jedeme na náhradní hodinu,večer jedu na angličtinu a hned potom na florbal-to bude zítra teda mazec :grinning: :grinning: :grinning:

Nějak moc nestíhám,tak se omlouvám :sweat_smile:

Nějak jsem se teď rozeřrala a budu se muset trochu krotit nebo bych si mohla začít kupovat nový šatník :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Patrik stále moc nemluví a na nočník taky nechodí,ale vadí mu už když je počúraný a tak mi hlásí,že je mokrý a nebo pokakaný a to i když má plenku,tak to je aspoň pokrok,ne? :sweat_smile: :unamused:

Tak jdu na kutě!Brou noc! :wink:
29. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to bych ti byla vděčná kdyby si mi pomohla prodat to sedátko :sweat_smile: nějak ty peníze fakt potřebujeme, na ten novej kočárek jsme si museli zase půjčit, jako obvykle u nás :confounded:

Stáňo budu mít tenhle, už mi psali, že mi dodaji asi 5.10.2009:
http://www.promimi.cz/images-goods-cache/4295_prew_800.jpg

Já myslím že Kristý se tam líbit bude, bude ve stejný úrovni s malým, nebude si mít na co stěžovat a i kdyby se jí tam nelíbilo, tak už má prostě smůlu, nic jinýho co by se jí líbilo už nevyrobili :rolling_eyes:

Hani tak ať jste brzo fit, dětem pořád teče z očí, u Kristý musím zaklepat že už je to lepší, u malýho taky, ale dneska nám končí kapičky tak nevim co bude potom, jinak malej brečí hodně v noci a Kristý dělá jednu scénu za druhou přes den, takže tak, za chvilku razíme k dr. a bude tam ta druhá, tak jsem na ni zvědavá, z Matoušový jsem neměla minule nejlepší pocit.

Musím letět, malej brečí, písnu později.
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobré ránko

Terez...to je ale ten jakoby samostatný na jedno dítko, ne? k tomu se muí dokoupit to sedátko? asi a taky mi říkala ta moje sousedka, že na ty starší typy nejde dát to sedátko dopředu, prý...pak nemužeš dát jakoby malýho úplně do lehu, protože ba se malá pod něj nevešla, nechci plašit, vím to jen s doslehu :sweat_smile:

U nás taky ještě trošku chrapotíme, ale už je to lepší, pořád se nás drží rýma, potvora jedna :frowning2:

Všem přejeme krásný den :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Terez, tak já jí písnu ten odkaz, třeba se jí to bude hodit, třeba ne, ale za zkoušku to stojí...
Jestli jsem to pochopila správně s tím kočárkem, tak by to starší dítko mělo sedět vepředu a miminko by leželo jakoby pod ním, ne? Tenhle kočík jsem sice v akci neviděla, ale tyhle typy asi tak fungují...??
30. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

počasí nic moc,docela citelně se ochladilo,museli jsme na chvilku ven,koupit kaši a houskovej knedlík k obědu,dětičky ho právě poobědvali,suchej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,guláš odmítli,mám pocit,že na nás brzo někdo pošle sociálku,nedělám nic jinýho než na ně řvu,ppřád se poštuchujou,honzis míšu věčně štípne nebo škrábne,ta pak ječí,včera našli žábu na tyčce,takže nejepší je dělat s ní bordel a rámus.

míše rostou asi stoličky,je vzteklá od rána do večera,zticha je jen,když spí,zase se oprudila,takže se těším,až budou ty zuby venku,do tý doby mě asi klepne

leni:zkusím tedy tu kombinézu prodat,nebo bys měla zájem?Příští týden bych chtěla zajet za vámi do těch budějek
30. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek