• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Jck ne to je normální typ a všechno tam jde stejně jako na toho Vibe a neni to starej typ, jen ten nejlevnější, rozdíly jsou tam akorát v polohovací rukojeti, madle a dalších maličkostech, které nemají na funkčnost vliv :slight_smile: včera jsme byli v Bejbycentru tak jsem to viděla :wink:

Leni pochopila jsi to správně, ani nevím co víc k tomu dodat, miminko dole a starší dítě nahoře no... až budou oba dva sedět, tak by bylo lepší toho lehčího dát nahoru a menšího dolu (tam bude přidělaný to sedátko), ale to zatím neřeším, malá už jeden čas jen běhala, teď se chce prostě vozit, třeba zase změní názor a bude lítat :wink:

Jo holky byla jsem v Tescu a nic moc ta akce teda :confounded:

Dneska jsme byli u Dr., tak malej přibral 300g za týden, už má přes svou porodní váhu a nechala jsem si napsat Sab a budu to do něj hustit, protože dneska v noci zase několik hodin probrečel :pensive:
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres...já jen tlumočím co jsem se dozvěděla, přiznávám,že jsem na ty stránky koukala až pak :sweat_smile: hlavně aby vám ho poslali rychle a mohli jste spokojeně jezdit :wink:
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se Terez za překlep :wink:
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zkus jí prodat. Když se to nepovede, tak jí vezmeš s sebou do ČB a já na ní kouknu, jo? Ale určo jí zkus prodat, já ti takhle na dálku nemůžu říct, jestli bych si jí vzala nebo ne.
Jinak jsme dneska byli v kině (po 1,5 roce :cry: - to budem muset dohnat, když teď máme hlídací babi doma) - Hanební pancharti - super super, kdo máte jako já rádi Tarantina, tak moooc doporučuju!!!
30. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste??? když je venku tááák škaredě :sweat_smile:
to počasí mě s... a ještě jsme pořád trošku nachcíplí :frowning2: chodíme ven jen odpoledne (dnes jdeme ke kožnímu). Natálka je protiva, jak jsme doma, pořád chce ven, přes léto jsme byly venku pořád, doma jen na obídek a spaní a teď musíme být zalezlý a odpoledne topíme :confounded: už to začíná ta hnusná zima :frowning2:

Doufám, že jste všichni zdraví. všem přejeme pěkné odpoledne, pa
1. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Leni to je super že jste si užili kino, taky někdy půjdeme, tak za 10 let :grinning:

Stáňo já jsem doma, čekám na kočárek, zatím se mi moc nechce s děckama ven bez něj. Když jsi zmínila toho kožního, tak si musím postěžovat, skoro celý těhu jsem ekzém neměla, to byl život :dizzy_face: a sotva jsem porodila, hned první den v porodnici mi začly olejzat ruce a už to zase praská, zatím se to dá, ale bude hůř :pensive: a já si nechci na to nic mazat, přece jenom pořád sahám na děti, tak budu doma zase brečet od bolesti za nedlouho :confounded:

Co dělá váš ekzém Stáni?
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Stáni ještě co se týče toho kočárku tak jsem psala do toho obchodu před objednávkou a byla jsem ujištěna že se to dá užít jak pro novorozence tak pro batole - zároveň. Já jsem si radši všechno pozjišťovala :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je super s kočárekem, přejí krásný první kočárkování. Jak jsem ti psala, já jsem jen tlumočila co se mi doneslo (neštěstí to nemusím řešit osobně :grinning: ).
Náš exém je takovej koloběh, jednou dobrý, jednou na prd a nejhorší je, že vůbec netuším co má na to vliv, dnes jdeme ke kožnímu, jen proto, že tam chodí moje mamina, tak jsme se k ní zase přidaly, když jsme tam byly asi před půl rokem, tak mi dr. řekl, že by něco pro Natálku měl, ale až jí budou dva roky, dřív to nejde, tak jsem zvědavá co nám doporučí, pak se uvidí
Taky tam jdu sama se sebou, protože jsem si nechala napsat "něco" prášky byly na 3 měsíce, proti oparům (jak mám rýmu, zrovna teď, tak se mi v nose, pod nosem, okolo nosu udělají opary a mám nos jak pátrací balom :frowning2: a bolí to) tak jsem brala vitamíny-prý, ale vůbec to nepomohlo, tak uvidím co mi na to řekne, až se uvidí, doufám, že se nelekne :grinning: vypadám fakt jak blb :angry:
Večer písnu jak jsme dopadly...třeba ti taky něco chybí, co jsi v těhu měla a proto byl exém v pohodě a teď se zase klube :unamused: je to věčný boj :angry:
1. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stáňo no chybí mi malej :grinning: (něco co jsem v těhu měla a teď nemám :grinning:) i Slávka mi kdysi říkala že v těhu měla ekzém krásný :unamused: prostě ty hormony jsou jinak no :unamused: MM říkal že asi budu muset bejt zase těhotná, ani mě nehne :sweat_smile:

To mě mrzí, že vás to taky tak trápí, já vím, že nejhorší je to na dětech :frowning2: malý jsem vysadila to mlíko a musím zaťukat že už se to neobjevilo, ale bojím se co malej ještě.

Mě říkala pani co jsem s ní byla na pokoji v porodce, že její maminka s tím má taky trápení a že jí dělá nějaká známá mastičku přímo z trávy a to jediný jí dost pomáhá :wink: a že je to úplně jiný než ty kupovaný, celkem tomu i věřím, ale zrovna nevím o žádným travaři :grinning:
1. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsem to měla napsat :grinning: :grinning: :grinning: třeba mě ten dr.kožní říkal, že mi chybí vitamíny nebo co a proto se mi dělají ty opary, tak jsem to 3 měsíce papala a ono to stejně nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s exémama je to prý to samí

ale napsala jsem to fakt divně :grinning:
1. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

tady je ticho po pěšině :grinning: :grinning: já se vrátila ze sociálky a z kauflandu,tak sem ráda,že to mám za sebou.ale ráda bych ven teda,tak asi ještě vyrazíme ma prochajdu :dizzy_face:

terez ty hele můžu se ti zeptat Naďi(Ládi tatky přítelkyně)ted sme se bavili,že má známou,která dělá mastičky z trávy,ona jí používá na záda,tak se ti můžu optat,jestli by ti taky neudělala.bože,to je tady ale propagace-doufám,že to někdo nečte :confused: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to by bylo špičkový, nevím jestli bych to mohla teď když kojím aby nebyl malej zfetlej :sweat_smile: ale potom to klidně zkusím, on člověk zkusí fakt všechno, já třeba vím, že mi trošku pomůžou kortikoidy, ale sama MUDr. mi kdysi říkala, že pak nesmím aspoň 3h sahat na dítě a to nemůžu zaručit, malej se mi budí jak kdy, přes den je to nereálný a v noci taky nespí dýl jak ty 3h v kuse, takže tak :confounded: mohla bych na injekci co jsem dostala jako těhu s malým (ale těhu jsem být nesměla) to ale v krajním případě.

Jck no je to pravda, budou to vitamíny a zanesený játra - v případě těch ekzémů si myslím :confounded:
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ok,tak pokud by sme jeli o víkendu na Mrhal tak se ti určitě optám ju???já sy myslím,že by to v ničem nemělo vadit,že by se to do mlíka dostat nemělo-teda pokud to nebudeš jíst :grinning: jem i to líto,že takhle zase trpíš :frowning2: jak ste to dneska doma zvládli bez Martina???
1. říj 2009 v 16:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terz IP

holky,kdybyste chtěly,tak zítra celý den a v sobotu dopoledne tady maminy dělají burzu podzimního a zimního oblečení,čas sem hodím večer,nějak jsem se zapomněla podívat odkdy dokdy,já jsem tam pár kousků nesla a bylo tam toho požehnaně a ceny jsem koukala super,pokud by některá z vás měla zájem,z budějek jste u nás za půl hodky a koná se to v místním kině :wink: ,písnu vám do IP můj telefon,kdybyste se chtěly na něco zeptat
1. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ty mastičky z trávy jsou prý skvělý, moje teta jí používala taky - na křečáky a moc jí pomáhá. Ono to má hodně široký použití - ekzémy, klouby, různý bolístky... A myslím, že by to snad ani nemělo vadit při kojení, vždyť se prodávají i dětské konopné krémy, ne?
Jinak to počasí fakt nic moc, taky jsme většinu dne venku a je to dost nezvyk. Denda taky pořád mlátí do dveří a nosí mi botičky, že chce ven...
1. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat zatím ani netrpím, prasklo mi to jen na jednom místě, ještě to jde, ale vím že bude hůř, hlavně přes tu zimu to prý bývá ještě horší, jak je sucho atd. a já si teď ty ruce fakt ničím nemažu hlavně kvůli malýmu :slight_smile:
Dneska bylo fajn, Kristý se vztekala míň a malej celej den spí a prdí jako slon po tom Sabu :astonished: čumím jako blázen, pamatuju si že Kristý mi po Sabu vrhala šavle :astonished: no ale bojím se noci, jestli mi chrápe přes den tak v noci bude čučet nebo brečet :astonished:

Mispuli my máme smůlu jak nemáme to auto a se dvěma dětma busem :sweat_smile: no ona stačí Kristý + autobus = katastrofa :grinning:

Leni jj ty konopný krémy jo, ale já mám právě na mysli jako nějakou domácí mastičku a to nevím no, ale snad by to vadit nemělo. Beat určitě se mi poptej :slight_smile:

Hoooooooooollllllllllllkkkkkkkkkyyyyyyyyyy zítra budu mít kočárek!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez no,když si vzpomenu,jak si to měla,tak bych ti moc přála,aby tě to znova nepotkalo v takový míře :pensive: pokusím se ti tu mastičku zajistit :wink: tak to je moc fajn,že je Kristý hodnější,už se moc těším,až vás uvidím,to je super,že kočárek bude zítra!!!!!!!!!!!!!!!to sou tedy rychlíci!!!! :astonished: :dizzy_face: tak to budem moc vyrazit příští týden na prochajdu :dizzy_face: a neboj,Lukášek bude spát jako dudek,vzpomen si na Dádulu,ten spal furt :grinning: jo teda,až na období kolik a kojení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 19:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

tak my venku byli,ale je fakt hnusně. frkáme ostošest a teď mám trochu rýmu i já a cítím to v nose...... :frowning2:(

holky, jak tu probíráte ty burzy, tak příští pátek a sobotu je burza v MC Máj tady u nás: http://www.mc-maj.com/?co=cti&id=855

jo a taky jeden typ na výlet kdo by chtěl........ http://www.zoo-ohrada.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=290&Itemid=451

tak jdu žehlit, i kdžy se mi tééééééééééééééééééééééééééééééééééééééda ale fááááááááááááááááááákt vůbec nechce.....

Terez, na kočíkjsem zvědavá..... :wink:

tak zatím papáááááááá
1. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:v úterý na stopro pojedu do budějek,myslíš,že bysme se mohly sejít a samozřejmě kdokoliv další bude chtít nás poznat,ještě jsem nekoukala,v kolik,ale asi kolem devátý bych tam mohla bejt,určitě předem napíšu v kolik.Uvítáme všechny,v půl dvanáctý jedeme ke kamarádce měřit okna,takže si mě franta někde vyzvedne,tak tam máme čas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo, budu s tím předběžně počítat a pak se ještě domluvíme na časech, jo?
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez už máte kočárek? Nechcete se v úterý přidat,já bych ti ty věcičky přivezla a odpadlo by poštovný

míša usnula s naším velkým plyšovým krokodýlem,až s k tomu dostanu,tak to hodím do albíčka,razím za tatkou na pivko,tak pa a dobrou
2. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
jo kočárek máme, dneska jsme ho museli i projet, musela jsem na rychlo do města :slight_smile:

Mispuli já radši zaplatím to poštovný :sweat_smile: ještě fakt nenaplánuju s dětma takhle výlet, vlastně ani nevím kam jste domluvený, navíc malej se skoro pořád kojí a já nejsem z těch co kojí na veřejnosti někde :sweat_smile: nevadí mi to, ale sama to nedělám :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, kočárek je super :wink: Jak se v něm líbí dětičkám?
3. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero právě že dětem se tam líbilo, Kristý neměla hysterák v autobuse a dokud neviděla tatínka tak se chovala opravdu hezky, jakmile jsme se sešli s MM, tak chtěla ven a jen se tahat, v bance stropila zase scénu, že si nás asi budou dlouho pamatovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já budu hlavně chodit ven sama, takže si myslím, že se to bude dát využít dobře, ale musím zaťukat :slight_smile:
3. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je super, to zvládnete všechno v pohodě :wink: A scény jsou i u nás na denním pořádku :slight_smile:
3. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš já chci aby bylo už po scénách :sweat_smile: to je fakt strašný ty vzteky, včera jsme se s Beat ani pořádně neslyšely přes její řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě cestou domů krásně řvala a soplila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, to je super, že už máte vozítko :slight_smile: jsem koukala na fb, že budete mít nový vozítko i pro vás? tak držím palce, ať to všechno klapne :wink:
3. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nejsme domluvený na ničem

já pojedu vlakem od nás v 9:20,takže v budějicích jsem těsně před 9:00,leni jste schopný na mě v tuhle hodinu počkat na nádraží nebo se sejdem dýl cestou někam?
3. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli jj mělo by být dneska, nejdýl v pondělí auto i pro nás, snad to klapne a nebudeme nějak zklamaný :wink: díky za palce :slight_smile:

Mispuli tak to je pro mě tuplem těžký se někam vypravovat když ani nevím v kolik, prostě to s těma dvěma malýma dětma po týdnu a půl co jsem doma ještě nedám :wink:
3. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Terez tak ať to dobře dopadne.

Mi jsem od minulého víkendu také scháněli auto.Měli jsem 5favoritů.Ve středu jsme jeli na kukandu do Veselí a hned jsme koupili auto a od čtvrtka ho máme doma.Měli jsme Fiat Punto 3dvéřák a teď máme Ford Focus kombi.
3. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek