• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Sykor už jsem četla na FB, tak to je fajn, že jste sehnali tak rychle, my jsme měsíc bez auta, nebyly peníze, ani možnost shánět, ale MM už jede dneska domů, tak budto koupíme jedno auto v Č.B. nebo pořád nebudeme mít nic :confounded: :wink:
3. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
u nás dnešní noc i ty předešlé katastrofa.Už se snažím nekojit v noci a malej mi to vrací.V noci se tak 3x vzbudí a řve tak 5minut :frowning2: usne,ale vztává mezi 4-5hod.Katastrofa.

Terez koukala jsem na FB maturovali jsme stejný rok :wink:
4. říj 2009 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo myslím že to chce čas, že časem to spaní natáhne :wink: Kristý když nám začla spát celou noc, tak nám taky vstávala strašně brzo, ale natahovali jsme, nechodila jsem pro ni hned jak se vzbudila, vždycky až za pár minut a postupně jsme se dostali na čas tak 6:30-7:00.

S tou maturou to jsem netušila, že jsi maturovala taky takhle vysoký ročník! :slight_smile:

Jak jsi se mě ptala na FB jak to dopadlo s tou ženckou, co jsi měla konkrétně na mysli? Po našem urgentním telefonátu se obtěžovala to konečně nahlásit a ještě MM do telefonu vynadala že to auto má na odpis a když ji řekl, že to byla její chyba a jeho auto je taky na odpis tak mu řízla s telefonem, jinak s pojišťovnou už je to dlouho uzavřený, teď jen sehnat to auto, snad nám klapne zítra jedno.
4. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ještě jsem tam zapomněla dodat, že dodneška celou noc nespí, asi se nikdy nedočkáme, jsem ale vděčná za to že k ní teď chodí MM, protože já prostě nemůžu, s malým jsem kolikrát skoro celou noc vzhůru, nemůžu ani ráno vstát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamci,mam dotaz,zda je tu nektera,ktera ma TP v prosinci 2009 (10.-20.12.???).Koukala jsem do diskuse prosinec 2009,ale vetsina cekatelek je ze strednich Cech.
4. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Maceek, tady asi teď nikdo mimčo nečeká. Jestli mi tedy tady něco neuniklo :sweat_smile:

Nevíte někdo náhodou, dá se tady v ČB sehnat takový ten jedlý papír na dort? Třeba s obrázkem krtka apod.?
4. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
Dnešní noc u nás byla o něco lepší.Ale sousedům plakal ve 4patře chlapeček a náš táta vylítl co se děje a vzbudil Ríšu ve čtvrt na 7.

Terez Ríša právě hezky už spal.A teď začal strašně zlobit.Vždy se vzbudí a jsme tak hodinu vzhůru než zase zabere.Už jsem koupila i čaj na klidné spaní ze začátku pomáhal a teĎ je proti tomu snad imuní :slight_smile:

Kolik jsi myslela,že je mi?Ty jsi to napsala takhle vysoký ročník,jak kdyby jsme byli nějak hodně staré :slight_smile:

Měla jsem namysli,jak to s ní dopadlo.Jestli to s Vámi řešila.Tak ať dneska autíčko dopadne dobře.

Věrko ten jedlí papír by se snad měl sehnat v cukrárně ne?Nebo alespoň objednat.Tady u nás ho mají
5. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo ne vysoký ročník jsem nemyslela v tom směru že bychom byli staré, ale že jsme maturovali vysoký ročník, tak je to tři roky zpátky, takže to celkem vysoký ročník je :slight_smile: Nevím kolik jsem si myslela že ti je, nějak to poslední dobou neřešim tohle :sweat_smile: asi tak 25 možná, fakt nevím :wink: To je ti teda 22?? Já jsem měla nástavbu, takže jsem maturovala až po 5ti letech studia :wink:

Věruš vím, že ho maji na netu, na MMB, ale tady v Č.B. nemám tucha, snad dobrá cukrárna jak říká Míša by ho mohla mít :wink:

Maceek taky nevím o nikom kdo by čekal v prosinci, vím, že je tu těhule Kasyma, ale ta má TP daleko dýl :sweat_smile:
5. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo 22.Já jsem byla ve škole 4roky.A pak jsem si ještě dělala VOŠ,ale to mě po půl roce přestalo bavit.Stále se to pakovalo.A teď toho lituji,tak snad si jí někdy dodělám.
5. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

holky teda co tu máte s tím věkem....... :grinning: :grinning:

teda ty noci nezávidím, Terez musíš vydržet, ono se to pak srovná.... :wink: já si libovala, jak Honzík první tři měsíce spí úplně nádherně a pak se to otočilo, tak u vás to bude obráceně, Luky teď bude řádit a pak bude spát krásně..... :wink:

Věru, kdybys chtěla, já mám jeden doma navíc. tenkrát jsem objednávala dva stejný, protože jsme měli slavit Maru narozeninky společně s jedním kloučke, tak že jim udělám společný dort a pak se vyvrbila taková ošklivá věc, že z toho sešlo, tak mi jeden zbyl. podívej se do albíka, ten obrázek je na dortíku vyfocený. je to krteček s kalhotkama a průměr je asi 14cm........ trvanlivost má do února 2010, takže času dost......
5. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,prosím vás,nevíte některá kde bych našla nějaké orientační tabulky na alimenty? :frowning2:
5. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bože Moni, co to řešíš??? to ti takhle nepovím, ale snad každý právnik či na sociálce ti to určo řeknou.....
5. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ne,ale kamarádka má trable.Bejvalka jejího přítele pořád chce víc a víc :angry:
5. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ono je to těžký, berou to podle příjmu a podle majetkových poměrů. taky záleží, jestli byli svoji nebo ne. je to hrozně složitý. no, minimální alimenty jsou 1000, ale to je fakt úplně to největší minimum.....

http://www.zbynekmlcoch.cz/info/krize_rozvod/vyse_vyzivneho_alimentu_faktory_prumerna_hodnota.html
5. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani,díky :wink:
5. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mončo už jsem se lekla že se rozvádíš :astonished: ale vidím v profilu "snž" tak držím palečky :dizzy_face: doufám, že se pochlubíš hned jak najdeš // :sweat_smile: :grinning:

Hani děkuju za podporu, zatím to docela jde, když teda nepláče celou noc, dneska "jen" dvě hoďky, od 4h-6h, no a pak mi vstala malá :sweat_smile: takže tak. Na něm je vidět jak příšerně tlačí, mě ty prdíky vytáčí, proč ty děcka musí na to tak trpět a naše děcka obě dvě :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom ho třeba slyším prdíkovat, ale přesto si zatlačí a popláče :wink: jako nepláče mi celej den v kuse jako kdysi Kristý, tak si prakticky nemám na co stěžovat :sweat_smile:
Jo a Hani strašně děkuju za půjčení těch věciček, chtěla jsem se zeptat kdy býváte doma nebo jak budete mít čas, já bych ti to tam hodila :slight_smile:

Jo Moni a pěkná fotka :slight_smile:

Míšo myslela jsem si, že jsi starší, to jsem starší já :grinning:
5. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni fotečka se vydařená :wink: Ať Vám vyjde snažení co nejdřív.

Terez jen o kousek :wink:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo a kdy máš narozky?
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nevím jestli to dám včas vědět,protože určitě to nebude jako u Patrika,že jsem si dělala snad milión testů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ježiš,vy tady řešíte věk?Vy jste ale mláďátka :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moni já věk neřeším, to je teď poslední věc co bych řešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Proč myslíš že si nebudeš dělat milion testů? Jen nech bejt :grinning:
5. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vím jenom,jak mě to psychicky dost pokaždé dostalo,tak nechci aby to dopadlo i teď takhle :fearful:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, to jsem si ani nevšimla, Moni, že snažílkování......... :dizzy_face: a neboj, že těch testů nebude milion, ono jich bude miliony dva, viď Terez...... :grinning: :grinning:

Terez, tak o tom mi ani nemluv. nejhorší je, že oni se budí navzájem, jak jsme v tom malém prostoru - to je šílený.... teď je to teda malinko lepší,ale v kuse spaní pořád neznám.... :frowning2:
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ty myslíš jako před MS? Já myslela, že to myslíš tak až uvidíš // že si jich pak uděláš ještě k tomu milion :wink:
No já si myslím, že u druhýho těhu už je člověk rozumnější a tolik to nehrotí, ani na to nemá čas se pořád sledovat, aspoň u mě to tak bylo, totálně jsem se na všechno vykašlala ten měsíc co jsem otěhotněla, byly vánoce, bylo nám fajn :slight_smile: ale přesto jsem si z nějakýho důvodu udělala ten test dopředu, přestože předchozí měsíce jsem to nedělala a stejně jsem těm // nevěřila, protože jsem se nechtěla zklamat, ani manželovi jsem to neřekla :sweat_smile: poprvý (s Kristýnkou) jsem tady šílela a celá jsem se klepala když mi vyběhly // :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hani u nás je to podobný, musím zaťukat, že teda malej v noci Kristý nebudí (to by mě švihlo :sweat_smile:) ona se budí i tak sama a to tam lítá MM k ní :sweat_smile: ale jak ráno vstane Kristý tak mi malýho pravidelně vzbudí, i když on třeba celou noc nespal a pak zabral, dneska ho teda nechala to jsem se divila, naučila jsem jí dělat mu "pá pá" a odcházíme, tak musím zaklepat, že to docela respektuje, ale jak je doma MM, tak se chová opravdu jako fracek jak jsem ti říkala, všechny pravidla platí když jsme doma sami, jinak jak je doma MM, tak konec prostě :astonished:

A malej ti pořád nespí v noci v kuse? Jak často se budí, kojíte ještě? :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Moni si vyděsila i mě,že se snad rozvádíte!!!!!je dobře,že to tak není a že naopak se už snažíte o druhé mimi,já bych taky ráda,ale ted určitě ne,nejdřív tak příští rok ke konci-teda za předpokladu,že bude chtít i Ládík :unamused: tomu se moc nechce.už se těším,až ti tu budou blikat ty týdny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: držím moc palce,at se brzo zadaří!!!

nebudete věřit,ale malej mi tu usnul zase na zemi,na tom samém místě u stolu :grinning: :grinning: :grinning: asi tam je nějaká spací zóna či co!! :astonished: :astonished: takže,kdo máte nespací děti,šup sem s nima!!!! :grinning: :grinning:

jdu ho uložit do postýlky
5. říj 2009 v 11:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty Beat nech si takovýhle poznámky jo :angry: :grinning: Nemachruj tady na lidi co jim v životě dítě neusnulo u hraní na zemi :grinning: :grinning: :grinning:
Ládík určitě bude chtít, malej bude větší a větší a jemu se taky bude stýskat po tom miminku :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky zdá se mi to nebo tady dlouho nebyla Oli.s? Copak dělají s Kájou že se neozvou :wink:
5. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
:zipper_mouth: :zipper_mouth: už mlčím :zipper_mouth: :zipper_mouth: já to nemyslela zle,já jen že fakt usnul zase na tom stejným místě,tak mě to zarazilo,jestli tam fakt není nejaká zóna :zipper_mouth: :grinning: :grinning: už tedy mlčím!!!no nevím,nevím jestli bude chtít,já teda doufám že jo.včera byl na malého dost naštvanej,protože jak byl na víkend u babičky,tak byl jak z divokých vajec a dělal věci,který ví že nesmí-třeba nás mlátit do obličeje,tak bych chudák dost bitej přes ručičky,tak dneska už je to lepší.nevím,on asi jak je mladej,tak se na to nějak necítí na druhé dítě nebo nevím
5. říj 2009 v 11:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat jdi si s tím usínáním prudit někam jinam :grinning: Jéééžiš já vždycky když vidím ty fotky, tak žasnu! :slight_smile:
Ty si stejně budeš zase tak dlouho přát mít mimi až otěhotníš přes HA nebo s nějakým jiným zázrakem :sweat_smile: :grinning: Tak já jsem na malou naštvaná za něco denně, to si takhle neberte! :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no Olča tu nebyla týden :grinning: :grinning: to není tak dlouho :grinning: :grinning: ale mohla by se ukázat paní!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: asi užívají ještě krásného počasí dokud to jde
5. říj 2009 v 11:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek