• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
A to jsou doma nebo někde na výletě? Mě to přijde dost ten týden, jestliže je někdo doma a neukáže se víš :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to netuším,měla sem v plánu jí napsat minulý týden,ale nějak se mi to vypařilo z hlavy :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 11:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No však oni se ukážou až budou chtít :slight_smile:
Drž nám dneska palce, Martin se jde podívat na posl. možný auto pro nás, když nevyjde, tak nevím jak dlouho bez něj ještě budeme :astonished:
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co kočárek, jak to s ním jde? :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu vám ty palce teda držet!!!snad už to vyjde!!!!jinak náhradní máte u nás jo??není problém ho půjčovat!!! :wink: teda jen vám,nikomu jinýmu tak moc nevěřím :sweat_smile: myslím tím naše splečné známe třeba Verča a atd. :zipper_mouth: :grinning: jo kočárek je boží,sice malej už je do něj obřík,ale vejde se tam i s fusakem určitě.ted budem kupovat postupně ty kolečně,páč ty přední sou už fakt hodně sjetý tak hrkají a vhledem k tomu,že jedno kolečko stojí 1300 tak pecka :sweat_smile: :sweat_smile: jenže je to ke všemu ještě ze slovenska,v česku sem prodejce nenanšla :confounded: toho na Slovensku mi našla jedna mamina tady na koníkovi
5. říj 2009 v 11:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :dizzy_face:
tak jsem vám dočetla, tak...držíme palečky na snažilkování a krásný ježdění s novýma kočárkama :sweat_smile:

My už jsme celkem zdrávy, tak nějak :confounded: mě se ještě drží trošku kašel, ale malá už o.k. Dneska jsme byly na yamaze tak malá usla hned, vždy jí to hrozně unaví, všechny ti dětičky...nedělá tak to co má, spíš všechny okolo pozoruje a jakmile se jedno dítko začne věnovat něčemu okolo, tak Natálka se hned přidává :grinning: tak si tam prospěvuji a tleskám sama :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez 3.4.

Také si myslím,že u toho 2dítě se ty čárky nějak moc nehlídají.Pokud to snažení netrvá přez rok.

beat a máš někde fotečku kočárku?
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat už jsem jukla na FB
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Téda, copak to tu řešíte za věk? Kéž by mi zas bylo 22... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mám takovej pocit, že tady budu nejstarší, co? 31 - má někdo víc??? :sunglasses:

Se spaním to máme teď taky divoký, přes den mi zase už 5 dní nespala, ale pak odpoledne hrozně prudí. Teď už skoro hodinu rebeluje v postýlce, tak už ani nedoufám, že by zabrala. V noci celkem dobrý, pořád spí těch 12 hodin, ale jak jí rostou ty stoličky, tak se teď tak 2x za noc vzbudí. Ale v pohodě, většinou zas hned usne.

Jinak teď řeším, jestli nepojedem k dr. Poslední 2 týdny Denda kaká tak 3x denně, nemá průjem, ale takovou blé konzistenci. Tak nevím, jestli to je pořád k těm zubům... :confounded: Jak to míváte vy s kakáním při zoubkách?

Terez, té kamarádce jsem ohledně toho "vozítka" psala, odepsala, že o tom popřemýšlí, tak nevím. Jmenuje se Pavlína, kdyby se náhodou ozvala...
5. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a dneska jsem koupila v Albertu Pampersky - Active Baby za 199 Kč. Je to ten Jumbo pack, našich (Maxi) je tam 70 ks. Nevím, jestli to je v akci nebo nějaký doprodej, tak zkuste kouknout taky, je to za super cenu...
5. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,co ten zítřek,počítáte s námi?Kadění u zubů máme pořád takový jako píšeš,že máte i vy ted,jo a věk,ožná jsem nejstarší já mám kristova léta :wink:
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, počítáme s tím. Kolem deváté, možná chvilku po, se budem motat kolem nádraží. Už jsi přemýšlela, kam potřebujete zajít a tak? A prodalas tu kombinézku?
Jé, tak to jsem ráda, že tu nejsem jediná přes 30 :slight_smile:
S tím kaděním to je síla, už mám zase v hlavě asi 10 nemocí (vážných), co by mohla mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Jsem asi moc plašan... tak snad to přestane, až se ty stoličky doklubou (vlastně pak začnou určitě růst další...)
5. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nemám konkrétní cíl,možná bysme se mohly cournout přes park a dojít do Igy,tam už jsem nebyla věčnost,ale jestli máš nějakej jinej plán,tak se přizpůsobíme :wink:

holky,žádná se k nám nepřidáte?
5. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu nakrájet a naložit masíčko,budu dělat slavnostní večeři,dneaka máme 7 let od svatby :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda zítra jedeme do Budějovic,ale na plavání a vezeme sebou babičku,tak jindy :wink:

Leni-tak to jsme stejně starý-mladý :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Stáňo a byly jste u toho kožního nebo se teprve chystáte?

Leni já myslela že je ti taky tak 25 :grinning: to vypadá že si o každým myslím že je mu 25, ani nevím proč :grinning: a taky si neuvědomuju, že jsem starší a starší, mám pocit, že MM je pořád 18 jako když jsme se poznali, občas musím opravdu přemýšlet kolik nám vlastně je :sweat_smile:

Leni ty Pampersky asi maji jen u vás, dneska večer jsme tam šli, tak jsem se schválně dívala a za 199,- měli jen ty New Baby a zbytek nějak ke 400,- asi 399,- :confounded:
5. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni 31?Teda tak to bych neřekla úplně jsi mě zarazila.Když Ríšu zlobili zoubky tak měl vždy průjem a musel do vany.Ubrouskama bych to nezvládla.

Terez a co to auto klaplo to?
5. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor neklaplo :frowning2: zrovna koukáme na net co bychom vybrali jiného, už jsme v koncích - přes měsíc bez auta :pensive:
5. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez zkus juknout na autobazar do Veselí na net
http://www.automarketeuro.cz/
5. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

tak my jdem zítra taky na plavání...... :frowning2:

leni, tak já byhc řekla, že nejstarší jsem tu já..... :frowning2: ale psát to ani nebudu, protože by jste se mnou pak nemluvily....... :grinning: :grinning:

terez, ještě kojíme a asi dlouho budem..... :wink: v noci se budí tak dvakrát, ale dávám mu jen jednou, snažím se co nejdřív k ránu.....

mispul - tý jo, 7 let, to nevím, jeslti s Milanem vydržíme....... :grinning: :grinning:

Terez, to nevím co poradit k autíčku, my co kupovali auto v bazrau, tak ten bazar už neexistuje..........
5. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak uvidíme, zkoukla bych klíďo i Lannovku - sekáče, ale podřídíme se. Dendu ty krámky budou stejně bavit vždycky chvilku :slight_smile: Jo a snad ráno nezapomenu zabalit ty čaje, blbá jsem na to dost :grinning: Před 11.hod. budem muset vyrazit k domovu, ale to by asi tak nějak mělo vyjít i vám, ne?
Jinak super holky, teď už si tu nepřipadám tak staře, když tu mám vrstevnice :slight_smile:
U nás v Alb. je měli jakoby stranou, nebyly v regálech a měli myslím jen 3 velikosti - 3,4 a 4+. Možná už tam zítra ani nic nebude. Já bych si jich ani nevšimla, ale potkala jsem cestou 3 ženský s Pamperskama po 2 balících, tak jsem si říkala, že asi někde budou v akci... :wink:
S tím kaděním díky za uklidnění, snad to brzy přejde...
Terez, bez auta je to děs, moc vás (hlavně tebe) obdivuju, jak jste to nakonec zvládli i s porodnicí a vůbec se vším...
5. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
a pak,že jsme závislačky koníkový :grinning:
7. říj 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak dneska budíček v 5,45,ale do 6 se se mnou válel v posteli,ale pak jsem musela vstávat :confounded:

Dneska máme volnější den a má být hezky,tak ještě využijeme posledních hezkých dnů k pobytu na zahradě a zajdeme ke kamarádce na kafíčko a Patrik si tam bude hrát s její dcerou,takže si to užijeme oba dva :grinning:
7. říj 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: koukám užíváte si sluníčka, je to paráda, škoda, že to skončí :pensive:

jinak u nás děs běs :unamused: Jáchymajda se na mě furt věší, chce chovat a mazlit se, nic neudělám, nemůžu k netu, k plotně, ani na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vůbec neznám, ale určitě to má k zubům, doufám a počítám, že už brzo ty tři vylezou :sweat_smile: navíc máme rýmu jako trám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terko, to mě mrzí s tím autem, budu držet palečky, ať co nejdřív něco seženete, já si to bez auta nedokážu představit a to máme všechno dá se říct po ruce :frowning2:

Mišpuli, všechno nejlepší k výročí :wink: doufám, že jste to pěkně oslavili :slight_smile: my měli v červnu 8 let od svatby a 12 let, co jsme spolu a já nedostala ani kytku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: večeři na oslavu mi manža slibuje dodnes, tak nevím, kdy se na ní dostanem :grinning: no, třeba někdy jo, udáme děti a půjdem :grinning: :grinning: :grinning: hahaha :sweat_smile:
7. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my jsme si to s Lenčou a Dendou včera krásně užily,nakonec jsme jen obešly kousek města a došly na dětský hřiště u plavečáku :wink: ,třeba si to někdy zopakujeme,až bude mít manžel zase nějakou pracovní zakázku v budějkách,škoda jen,že to krásný počasí má skončit :frowning2:

Oli:my měli 9 let od seznámení v září,máme to frantovi narozky,takže se to dobře pamatuje,a přesto jsme letos zapomněli,mluvili jsme o tom týden před tím a pak zapomněli :wink: ,jinak jsme to oslavili celkem obyčejně,kytku jsem dostala nádhernou,franta ji nechával dělat tady v květince a ženský mě znaj,takže ví,co se mi líbí,byly tam růže a frézie,tak strašně krásně voní,chci si jí vyfotit,než mi uvadne,no a k večeři jsem nám udělala panenku s jablečno-brusinkovou omáčkou a musím se pochválit :slight_smile:

terez je fakt,že ve velkým městě je to bez auta naprd,mě to tady na vesnici tak nepřijde,ale kdybych ho měla,tak bysme asi vyrážely s dětičkama na výlety a návštěvy,tak snad se vám brzo něco podaří sehnat

jinak jsem si včera večer byla zhuntovat tělo,šla jsem si klukama zahrát basket,kupodivu zatímdneska v pohodě,jo a oli,to znám,mišák taky na mě pořád visí,jsem jedinej člověk,kterej jí může pochcovat a stejně se hned drápe pryč,prostě bezprdelatý dítě,lenča by vám mohla vyprávět :wink: :wink:
7. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

My máme taky dá se říct všechno po ruce, ale přesto jsme rádi mobilní, ráda bych za babičkou, je na tom špatně, vzkazovala jsem jí už před porodem po mamce (protože mi máma řekla, že babička chce umřít) že nesmí že musí vydržet na malého, tak se bojím, aby fakt neumřela, neni týden aby nebyla s něčím novým v nemocnici, mrzelo by mě kdyby malýho neviděla :confounded: a co se týče obchodů tak taky všude dojdeme, ale občas si člověk na něco vzpomene večer, třeba z lékárny že to potřebuje a prostě smůla :unamused: Děkuju všem za palečky, snad něco brzo bude :wink:

Jo Leni co se týče věcí kolem porodu bez auta, tak za to vděčíme kamarádům, sami bychom měli smůlu no :sweat_smile:

Zrovna jdu objednat ty probiotický kapky, malej skoro pořád brečí a nespí, začíná to být na budku.

Sykor na ten bazar už jsem koukala díky, v našem cenovém rozpětí tam neni nic co by nás nějak zaujalo :confounded: MM dneska nebo zítra ještě objede dva bazary kde jsme viděli nějaký auta a taky kamarád se pokusí nám něco sehnat, akorát že nám všichni chtějí prodávat 2,5l nebo prostě vysoký obsahy a to já nechci, jednou jsme měli 2,0l a když přišla pojistka tak nebylo měsíc co žrát :sweat_smile:

Mispuli my máme v prosinci 8 let od seznámení, vlastně od seznámení už to bylo, tak od chození :slight_smile:

Mějte se všichni hezky, užívejte sluníčkové dny :sunglasses:
7. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!

Včera jsme měly fajn dopoledne s Mišulí a Luckou, docela se mi zdála Denda i unavená, ale nakonec zase odpo nespala. Už to je týden (kromě jedné půlhodinky, asi měla slabou chvilku :grinning: ), tak doufám, že zase začne. Takhle kolem ní lítat celý den bez přestávky je docela síla.

Dneska jedu odpoledne k tetě kadeřnici, doufám, že nevybouchne hlídání (mamka má zánět močáku, tak snad to vydrží...). Tak se hrozně těším, jdu na melír a stříhání. Hlavně se těším, že si po týdnu umyju vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dostala jsem zákaz, že na špinavý to mnohem líp chytne, ale už jsem jak na trní a připadám si jak nějakej bezdomáč :grinning: :grinning:

Venku je nádherně, byly jsme na dvorečku, teď vaříme polívku a pokud D zase po obědě neusne, tak zas vyrazíme na zahradu sbírat ořechy - Dendina oblíbená činnost, padají k nám od sousedů.
Jinak nějak nemůžu vymyslet, co budem zítra vařit - nemáte tip? Já nějak to kuchtění moc nemusím, navíc mám pocit, že vařím pořád dokola to samý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terez, najít auto je síla, viď. My taky hledali snad 2 měsíce po bazarech, nakonec nám tchánovci přidali nějaký peníze, ale museli jsme koupit nový. Tak máme to Polo, ale nic moc - je hrozně malinký. Škoda, že jsme se od nich nechali ukecat, chtěli jsme bazarovýho kombíka, ale tchán je "černá kronika" - moc kouká na občanský judo apod., takže vyšiloval, že koupíme bazarový a určitě bude kradený a pak nám ho vezmou :grinning:
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni držím palce a užij si to, já jsem se rozhodla že si najdu nějakýho koníčka do kterýho měs. investuju 600,- jako má MM na posilovnu, takže buďto budu nakupovat hadýrky nebo nějaký nehtíky, popř. ta kadeřnice, ale kde na to budu brát čas to už nevím :sweat_smile:
7. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je fakt krásně.
MM má dovču tak vyrazíme někam na výlet.

panterko ať jste co nejdřív zdravý.

Terez nehty jsem měla asi 3měsíce.Chodila jsem do studia byla jsem tam vždy tak přez hodinu.Pak jsme si to koupili s mamkou a ségrou domů a stejně jsem na to neměla čas.Tak máme zase svoje nehty
7. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek