• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Leni.tak míša spala ještě v autě než jsem do jeli k tý kamarádce do nových Hodějovic,tam jsem jí vzbudila a pak spalacestou domů v autě,jeli jsme přes bukovsko,ještě jsm etam museli zajet služebně,takže se celkem vyspala,ale ona v autě spí skoro vždycky,bylo nám s vámi fajn,do ip ti pošlu mailovku,nějakm eto včera nestihly :wink:

terez,koníček je třeba :slight_smile: :slight_smile: ,ale je fakt,že zatím asi nebudeš mít moc času

ad nehtíky,líbí se mi to,ale mít je nemůžu,už ted jsem nervozní,když mám trochu delší :confounded:
7. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor já právě gelovky jednou měla a upadly mi za dva dny asi a pak se mi dávaly asi půl roku dohromady ty moje původní nehty, tak já nevím jestli do toho jít znova, ale svoje mám teď škaredý, já mám celkově škaredý ruce, ještě ten ekzém :unamused:

Tak mi holky poraďte jinýho koníčka, ale utrácet za věci na sebe, to mě bude kdyžtak bavit :grinning: jak se znám tak stejně budu kupovat věci dětem za to :sweat_smile: ale to mě těší víc než utrácet za sebe :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zrovna jsem někde (myslím na seznamu, jak je tam ten odkaz pro ženy) četla, že chlapům se vlastně gelový nehty nelíbí a děsí je :grinning: :grinning: já bych s nima fungovat nemohla :wink:

sykor, u nás je to jen o tý rýmě, v noci má nosík čistej, dýchá se mu v pohodě (ťuk, ťuk, ťuk), jen mu děsně z toho nosu teče, tak si říkám, že to snad má taky k těm zubům, teda doufám :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, tak nějak, já jsem taky nervozní, když mám nehty trošku delší :grinning:

jinak dneska je tam krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak musím říct, že nám se školou sice přibylo lítání po kroužcích, ale zase jinak je to pohodička :sunglasses: Hynďa si dojde sám do školy i ze školy, nemusím ho vodit jako do školky :wink: a když uděláme po o úkoly, tak jde s kámošema ven a já mu jen řeknu, v kolik má přijít :slight_smile: Jáchymek tou dobou spí doma, takže se s náma nemusí otravovat, ale vyblbne se venku :wink:
7. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli když já mám ty ruce kvůli ekzému tak škaredý víš :frowning2: tak jsem chtěla něco pro zkrášlení :wink: já bych si klidně nechala upravit vlastní, ale ty mi teď nějak nerostou!
To je fajn, že máte doma pohodičku :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já měla pryskyřici s porcelánem.A ty fakt drželi.Vlbec jsem je nemohla sundat.
mě se strašně dělají záděrky.A když jsem měla umělé nehty,tak jsem měla klid.
7. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to já jen tak, že mě to včera zaujalo :wink: já bych je nikdy mít nemohla, už takhle, když mi trochu narostou moje nehty, tak se hrozně bojím, že prcka poškrábu :unamused: ty nehty se prostě musí umět nosit :wink:
7. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,
rozebíráte nehtíky - já si jednou nechala udělal (dala jsem si je jako odměnu, už je to hoooodně dlouho) přijela jsem dom s krásnýma, dlouhýma zlatavýma nehtama a mamka mě poslala kopat brambory...... :wink: (a to jsem si je předtím ještě přivřela do postele......) já je taky neumím nosit. už by je taky nikdy nechtěla, bylo to dost drahý, si je nechat každý tři týdny doplňovat a pak ty moje nehtíky byly úplně zničený - to budu radši bez nehtů - i když se mi líbí, když to má někdo hezky udělaný.....

Terez, s autíkem je mi to líto, kdyby jste potřebovali někam odvézt, tak řekni, jsme tu kousek, většinou máme auto doma..........!! věcičky, no my se snažíme kolem desáté chodit ven a nebo pak k večeru, kolem té šesté jsem už většinou doma (to je ale dlouho) tak se někdy domluvíme a zaběhnem si.

co nový kočárek, vlastně?? si to nedokážu nějak představit

to bylo dneska nádherně což. jsme byli u kamarádky co čeká každým dnem miminko, tak jsem si tak nostalgicky představovala sebe před rokem. Honzík je už tááák veliký, ten časík taaaaak letí...... :frowning2:
7. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Věrko vše nejlepší k dnešnímu svátku.Hodně štěstíčka,zdravíčka lásky a hodného malého.
8. říj 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Míšo, moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani, psala jsem ti do IP, ale právě pak nešel ten Koník, tak to tam možná an nemáš. Ten jedlý papír si od tebe ráda vezmu. Domluvíme se :wink:

Jinak dneska čeká Domču první zubař, tak jsem na to zvědavá, hlavně, jestli otevře pusinu :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Věrce přejem taky všechno nej k svátku :wink: :slight_smile:

add zubař-Patrik tam byl už 2x a v listopadu jdeme zase :slight_smile: Pusu neotevře,ale já mu zmáčknu pusinu a doktor tam vrazí prsty a projede to :grinning: :grinning: :grinning: Patrik při tomhle řve,ale jakmile mu nikdo nekouká do pusy,tak je v pohodě a je kamarád s doktorem :wink:

add nehty-já je měla 2x v životě a i když se mi to líbí,tak už si je nedám :sweat_smile: Nejsem na to zvyklá a moc to s dlouhýma nehtama moc neumím :unamused:
8. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Holky tak já bych si nenechala udělat nějaký megadlouhý, takový ty klasický, abych samozřejmě mohla s dětma fungovat, nepotřebuju nikomu vyškrábat oči :grinning: vařím, peru, myju nádobí - prostě klasická žena :slight_smile:

S tím autem jste hodný všichni, jednoho favorita už máme a zítra nebo o víkendu se jede MM podívat ještě na jedno auto - až do Chrudimi :confounded: ale vypadá dobře, je to nějaká limitovaná edice... no a kdyby neklaplo tak doufejme, že nejdýl v pondělí máme auto :wink:

Hani novej kočárek je super, včera mi MM konečně nafoukal kolečka, ale jinak jsem parádně mobilní, i Matoušová koukala :slight_smile: dneska se chystám s dětma do obchodu, v tomhle mi to moc vyhovuje, protože pokud neni Kristý připoutaná tak je to s ní v obchodě opravdu za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak býváte doma o víkendech, to asi moc ne viď? Já jen že bych tu nechala manželovi děti a odběhla bych ti ty věcičky vrátit, ať to nijak nehrotíme, protože já teď s malým neumím naplánovat přesný čas kdy se dostaneme ven, když už se chystáme, tak on usne a spí dlouho a když budeme doma, tak mi nechce spát vůbec.

Věruš také přejeme všechno nejlepší!!! :dizzy_face: ten zubař určitě dopadne dobře, když máš ten svátek :grinning:

My jsme byly u zubařky asi 3x a myslím si, že na nás nikdy nezapomenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

věrce všechno nej a aspon chvilku odpočinku :wink:

koukám,že se nám ti zubaři nějak sešli :wink: ,my s míšou jdeme v pondělí/pprvý :stuck_out_tongue_closed_eyes: /a s honzisem večtvrtek,to bude větší horrorr :sweat_smile:

terez to je suer,že aspon tenhle kočárek kristý toleruje :slight_smile:,věcičky pošlu asi na začátku příštího týdne,nějak musím splašit něco,do čeho to zabalím :wink:

míše se začaly prořezávat stoličky,takže fakt super noc :confounded: :sweat_smile: a k ránu už spíme na našem letišti všichni 4,protože ona se prostě do postýlky nevrátí,mám pocit,že do vánoc bude spát v honzisově posteli a honzík na velký
8. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju :dizzy_face:

Terez, tak to je dobře, že bude už auto :wink: A s kočárkem taky super, to je fajn. Já včera viděla tenhle pro dvojčata a ten byl taky úplně super.
8. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to nechvátá :wink:

Věruš jo? A kterej jsi viděla, známá je těhotná v 8tt a zjistili že to budou dvojčátka, tak koukaji po kočárcích :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Veru, taky všechno nej... :wink: nic mi od tebe do IP nedošlo..... :frowning2:

zubaři, no tak to mi ani nemluvte, musím objednat Honulku, ale pořád na to nějak zapomínám......

ted tu jí křupínku od Maru, ježiš, jdu na ně, nebo se mi udusí..... :confused:
8. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, myslím tedy, že to byl jako váš kočár, protože to mělo ty kola, já to moc nezkoumala, ale byl to normální kočár pro dvojčata, děti jsou vedle sebe, ale právě byl trochu odlišnej od těch klasických a ty děti tam byly tak krásně zachumlaný, myslím, že byly jen v takové vložné tašce a barva byla taky taková ta červená s černou jako máš ty. Vypadal fakt hezky. Ale jestli je někde na netu, nevím. Potkala jsem je ve městě, mohli to být klidně cizinci.
8. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš no jooo, teď mi to došlo, že dělaji tenhle i pro dvojčata, jsem ale blbá :sweat_smile:

Musela jsem ven aby mi malej chvilku přestal řvát, teď jsme přišli, vzala jsem si jídlo, zapla PC a už zase řve, tak pááá :pensive:
8. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska už počasí horší, včera ale bylo léto, co? U tety kadeřnice jsem si to užila, shodila jsem přes 20 cm a mám krásně lehkou hlavu :grinning: Ještě jsem si nechala trošku melír. No, Peťa byl na mě docela nasr.., že to mám moc krátký, ale bude si muset zvyknout :wink:
Terez - a co jako koníček zajít na kosmetiku? Chodila jsem před těho do Otakarky, tam byla taková mladá holčina a měla i ten laser, docela to pomáhalo. Třeba by ti to pomohlo na ty jizvičky po neštovicích a hlavně by sis tam krásně odpočinula. Já tam pak byla v těho a normálně jsem tam na chvilku vytuhla :grinning:
My u zubaře byli v červenci všichni i s Deni, moc se jí tam líbilo. Povozila se na křesle, půjčila si "zrcátka", zubařka jí koukla do pusinky a bylo. Deni jí v pohodě otevřela, když se přiblížila s kartáčkem, je zvyklá od čištění zubů. Teď tam půjdem někdy na přelomu roku.
Dvojčátkový kočárek má skvělej jedna kamarádka od nás ze Sucháče, zkusím ho najít na netu. Má tam kluky naproti sobě a je tam skvělej "volant" na zatáčení - http://www.baby-eshop.cz/kocarky-pro-dvojcata/kocarek-pro-dvojcata-peg-perego-duette&mb_cmp=zbozi&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_term=payclick&utm_content=textlink&utm_campaign=products
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak gelový nehty jsem nikdy neměla, nemám moc ráda dlouhý nehty. A když, tak mám celkem v pohodě ty svoje :slight_smile: Ale teď si to ani neumím představit, jak bych to dělala s delšíma, to by byla Denda pořád poškrábaná...
Terez, s autem držím palce! A s kočárkem to máte skvělý, hlavně, že se tam Kristý líbí...
Jo a Denda dneska zase nějak nechce spát, zase tam už půl hodiny huláká. Ale včera - když jsem šla pryč - tak spala 2 hodiny... :angry: Si to umí vytipovat, když jdu pryč, tak spí a když jsem doma a ráda bych si od ní oddychla, tak řádí
8. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpátky. No u zubaře to celkem šlo, ale znám Dominu. Samozřejmě pusu otevřít nechtěl a bránil se, takže já mu přidržela ruce, sestra otevřela pusu, dr. to projela a za 5 sekund bylo po všem. Tak pak už byl klidnej :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a včem taková kosmetika spočívá? :grinning: já to vůbec neznám, co tam s tebou dělaji, já vždycky myslela že tě namalujou :sweat_smile:
Jinak ten kočárek je fajn, já v tom taky už dvojčátka viděla, kdyžtak ho navrhnu MM kolegyni, včera zjistili že budou mít jednovaječný! :slight_smile:

Věruš tak paráda že se to povedlo :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,já chodila na takovou "obyč" kosmetiku, která většinou vyšla kol. 500 Kč. Co tam s tebou dělají záleží na tobě, co si vybereš. Mně většinou napřed odlíčila, vyčistila "beďary", šoupla nějakou masku, někdy jsem si nechala dělat masáž obličeje - super relax, pak ten laser, napatlaj ti nějaký krém a buď tě nalíčí nebo můžeš sama. Já si ještě nechávala upravit obočí a nabarvit obočí i řasy.
Věruš, to je fajn, že jste to nakonec zvládli. Doufám, že dostal obrázek za odvahu :slight_smile: Jo a vlastně všechno nejlepší k Tvému svátku!!!
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to zní parádně, ale asi to taky budu muset nechat až nebudu kojit, jsem takovej hňup že bych si to neužila, myslela bych na to jestli manželovi doma neřvou děti akorát :sweat_smile:
8. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že řešíte kosmetiku. Já na ní začala chodit až letos o prázdninách a je to bomba. Vřele to doporučuji. Já platím 400,- a krásně si u toho odpočinu. Dělají mi také odlíčení, čistění pleti a dekoltu peelingem i hloubkové čistění pleti (to je jediné trošku nepříjemné), masáž pleti i dekoltu a masku. A ještě ke všemu je to milá ženská a ví kdy má kecet a kdy mě nechat být.
9. říj 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,tak já na kosmetiku chodím asi 6 nebo 7 let a nemůžu bez ní být,teď jsem byla teda asi po půl roce,ale teď zase začnu chodit každý měsíc :slight_smile: Platím 550,-Kč a dělá mi masáž obličeje,odlíčení,úprava obočí,barvení řas a obočí,maska a pak trochu mě přepudruje,abych jela domů v nějakém dobrém stavu a ne jako lesklé kulky :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně to obočí mi udělá fakt luxusně,protože to si tak sama fakt nevytrhám a kosmetiku si fakt užívám.Teď si místo masáže obličeje nechám udělat masáž dekoltu :wink:
9. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, Moni tak to zní super, určitě budu chtít kontakt až bude čásek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré uplakané ráno...... teda to je fakt hnusně....... :frowning2: jedu s dětma na VOjtovku a musíme busem, to bude hrůza v tomhle počasí............ :frowning2:

ad kosmetika - tak já byla párkrát, ale je fakt, že je to super. nejhorší bylo, že když jsem byla unavená, tak jsem tam vždycky skoro usnula....... :wink:

jsem byla včera po hooooooooooooooooodně dlouhé době cvičit, tada řrknu vám, to tělo fakt ztuhne, když člověk nic nedělá. jsem si řekla, že budu pěkně chodit každý týden, aby člověk od těch dětí trochu orazil....... :wink:
9. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek