• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Ahojky Andreo, myslím že se můžeš obrátit na porodní asistentku Mirku Caplovou, dělá i nějaké návštěvy po porodu, myslím že by určitě poradila:
http://www.porodnibaba.unas.cz/

A gratuluju k malýmu prckovi :dizzy_face:

Mispuli to je Honzík fakt statečnej, i dospělej brečí když ho chytnou zuby :sweat_smile: :pensive: Doufám, že mu to Dr. dneska spraví a bude dobře!!! :slight_smile:

My jsme dneska už po dlouhý procházce, madam se rozhodla v noci vyvádět a vstávat před 6h :confounded: takže co doma s nervákem, tak jsme šli pěkně pěšky do Tesca, tam jsem jí koupila krásný plavečky za 120,- (maji slevy :slight_smile:), malýmu 2x rukavičky a bodýnko, dohromady za 60,- a ještě tam naběhnu sama o víkendu a koupím si pro sebe plavky (na ty maji taky 30% slevy) a já potřebuju nějaký přes těhu, ráda bych zase do Třeboně na bazén třeba o víkendu :dizzy_face: cestou zpátky jsem to vzala přes Kik a tam jsem ještě nechala 90,- za nádherný šatičky pro Kristý :dizzy_face: no hrůza, radši abych chodila s prázdnou peněženkou :grinning:

Leni co ty botičky, dneska jsem kolem pani 2x šla, tak jsem tam nakukovala :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu a přejeme Filípkovi všechno nejlepší k svátečku, hodně štěstí, zdraví, lásky a brzo ségru jo :wink: :dizzy_face:

(nevím kde budeš číst tak jsem ti to napsala do obou témat :slight_smile:)
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji všem krásný den.

krista: já jsem jeho dudlík

Také se těším až budu malému gelovat vlásky.Možná mu je nageluji teď těch jeho pár vlásků na svatbu. :slight_smile:

Ať je Honzík dneska statečný.

Slavu také se připojuji vše nejlepší k svátku Filípkovi :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Děkujume ke gratulacím. Filípek je na chate s babičkou a dedou a vubec se mnou nechtel mluvit :cry:
26. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavu.přidáváme se ke gratulacím,filípkovi všechno nej,nej :slight_smile: :slight_smile:

terez:já kam dneska vlezla tam jsem nechala hafo peněz,ale zase jsem nakupovala do zásoby a nakonec jsem koupila u vietnamců sobě žlutý tričko,prostě se mi líbilo,tak je moje :wink:
26. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak na sebe jsem utrácela o víkendu :grinning: Koupila jsem si taky jedno tričko, akorát si příště musím přičíst pár čísel, pořád mi nedochází že už jsem slon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky,honzík byl držák,vyvrtala mu to a nechala to otevřený,máme ledovat,buď to ustoupí nebo bude muset napsat antibiotika

tak se tu teď zatáhlo,uvidíme,jestli se od šumavy něco přižene a přežene
26. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Filípkovi taky přejeme všechno nejlepší.
Tak a zázraky se dějí - máme botky!! :grinning: Jsem z nich nadšená, jsou to ty červený s páskem přes špičku - http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/396/n-850-902-34-14/ ale ve skutečnosti jsou mnohem hezčí. No ale příště vyrazíme do tý Český ul., teď tam kupovala botky kámoška a říkala super výběr a ochotný prodavačky...
No a teď začnu shánět botky pro mě - potřebuju kecky, pantofle a nějaký baleríny nebo tak něco k sukni atd. To zase bude akce :grinning:
Odpoledne jsme si udělaly s Deny piknik na zahradě s koupačkou. Takže jedna cesta ze schodů a zpět s Deny, druhá pro bazén, třetí pro kýbl s vodou, čtvrtá pro jídlo a deky (každá cesta = 50 schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...no a za půl hodiny, co jsme se usadily, se to zatáhlo a začlo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale nechala jsem všechno v zahradním domečku, tak příště už to nebude takovej záhul...
Ještě abych nezapomněla, Luci, gratulujem k Míši chození, je to šikulka!
26. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré,i když tedy pěkně ošklivé ráno,tady fičí,prší a co teče vody v řece :confused: ,buřina v noci byla pořádná,na chvíli vypad proud,tak to fakt bylo skvělý,takovou tmu už jsem dlouho nezažila,tápali jsme po bytě,než mě napadlo,že si můžeme posvítit mobilem :wink: ,radši jsme si pak převařila vodu,co kdyby náhodou to vypadlo v noci zas,dětičky naštěstí spali a to nejhorší zaspali,jinak se tam míša dneska pořád převalovala a vrtěla a odkopávala,honzis se na mě mačkal,ale jinak v poho

vypadá to,že zánět u honzíka na ústupu,jestli fakt pomohlo,že to vyvrtala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni,to jsi se pěkně naběhala :grinning: :grinning: ,ale i půl hodinka dobrá,botičky jsou moc hezký,já ještě budu púotřebovat pro mišáka nějaký plný,že bych si udělala výlet do budějek :wink:

ještě jednou díky za míšu,ona jak kdy,pořád ještě je spokojenější na kolenou,ale chvíli tady včera chodila s rukama nad hlavou a oblíbenou trasu od gauče na balkon,už zvládá naprosto bravurně
27. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak u nás opět noc nic moc, asi jsem tady malou moc vychválila, byli jsme u ní 3x, šla spát v 20h a vstala v 5:20 nebo v kolik :confounded:

Já dneska byla na kontrole, tak prcek se má čile k světu :slight_smile:

Leni paráda že máte konečně botky, to se bude ťapat :dizzy_face: no to bych nedala ty schody :grinning:

Mispuli to je super, že to děcka zaspali, u nás teda rány šílený, byla jsem u Kristý zavřít okno a když jsem zaklapla dveře tak začla brečet, tak jsem se vrátila a ona stála v postýlce vykulená šmudla naše :slight_smile: a ráno jsem zmokla na cestě k Dr., nevzala jsem si deštník frajerka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

naše noc taky nic moc. Ale zajímavé je,že když to hodně foukalo,byla bouřka a padaly kroupy,tak pohoda,pak to přestalo a ona se začala budit.

Kristy gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
27. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svoma asi ji zrovna ten hluk uklidňoval, to se říká jak se dobře spí když prší a u nás to teda asi neplatí :sweat_smile: ale ony jí určitě trápí ty zoubky, jen aby jí to nezůstalo až bude po zubech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co váš víkend, dobrý? :slight_smile:

Jo ještě k těm schodům jak jsem psala, tak dneska jsem letěla pěšky do 5.patra, protože někdo blokoval výtah :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli v ČB a akorát jsme to stihli do auta,než se zkazilo počasí,před panelákem jsme museli půl hodiny dřepět v autě,padaly obrovské kroupy,tím dostat do hlavy by asi nebylo moc příjemné.
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víkend byl super a samozřejmě že tam spinkala celou noc,jí asi zaškrtím. Nechápu proč pořád tak řádí,zoubky jí netrápí,naštěstí je úplně vpoho,když jí rostou,asi to máme v rodině,nikomu v rodině ani příbuzných nedělaly problémy,když začaly růst.
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo tak kroupy tady nebyly, ale hromy a blesky a hodně lilo, to jo, mě tohle počasí nevadí, ale nesmí mi to budit dítě :sweat_smile: a musím být doma :grinning:

Já teda nevím jestli to na ty zuby jen nesvádíme, na něco se vymluvit musíme když nám v noci ječákuje, i přes den je dost protivná, ale to má prakticky od narození, takže se pořád na něco vymlouváme, prdíky, zoubky... člověk si to potřebuje nějak oddůvodnit :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :grinning: .My měli andílka do 4 měsíců a pak už jen ječáky. :frowning2: Ještě že aspoň před návštěvou dělá andílka,protože jiank už vážně nevím. Včera v ČB taky udělala děsnou scénu,vzteklina jedna. :unamused:
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady byla bouřka v noci taky pořádná, Deny se dokonce i vzbudila - a to se často nestává. Byla nějaká vykulená, asi jak se blejskalo...no ale stačilo jí krátce pochovat a spala dál. Jo a mamka mi volala z chalupy - na Besednicku - a tam prý kroupy byly.
Luci, tak až pojedete do ČB, tak dej předem vědět a mohly bysme se domluvit na nějaký kafčo, co tomu holky říkáte???
Musím zas letět, D je nějaká protivka dneska, tak se tu po mně pořád sápe. Asi jí dám dlabanec už teď a půjde spát dřív...teda snad :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Patrik spí a já bych hodila šlofíka s ním,ale musím žehlit :unamused:

U nás v noci byla pěkná buřina a malýho to probralo na 2 hodiny :angry: :angry: :angry:

Terez-to je super,že Lukášek je OK :wink:

add srazík-jsem PRO :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si hodila šlofíka a vyžehlit bude muset MM :grinning: :grinning: :grinning: to jo,stejně mě to nemine :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.to je dobře,že kontrola byla v pořádku,taky ti tejdny hezky naskakujou :wink:

šlofíkem bych taky nepohrdla,ale dětičky mě nenechaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ráda se s váma setkám,zatím ,ale nemůžu říct kdy,taky podle počasí,určitě by to bylo někdy v následujících 14 dnech,protože pak jedeme na dovču a ráda bych ,aby měla míša plný boty ještě před tím :wink:
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, zanedbávám vás. Jsme už od pátku u našich, v sobotu jsme dělali Kájince oslavu, dostala od tety a strejdy pískoviště, tak je o zábavu postaráno. Buřina se nám tady vyhla - rozrazil to kopec, tak dobrý. Dneska od rána fotíme na památku, včera jsme koupili s dědou vodovky a malovali. Kájinka chce dneska malovat obrázek pro tatínka. Včera měla nějakej depresivní, asi jí budu muset přebrat barvy :grinning:

Filípkovi dodatečně vše nej, Míša je šikulka! Snad jsme na nikoho nezapomněli. Kdybyste plánovaly sraz, rády půjdeme. Mějte se zatím hezky.

Jo, Terezko, pohlaď za nás bříško :dizzy_face: Je dobře, že to Lukášek všechno takhle ustál :wink:
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:přejem Kájince všechno nejlepší k narozkám,ať si to hezky uzije :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svoma já mám andílka vždycky pár dní v měsíci a vždycky si tak zvyknu, že je těžký si odvykat :confounded: ale spaní v noci je slavný od 10měs. a už pár týdnů to skřípe :sweat_smile:

Holky tak kdy bude ten srazík, zní to super, řekněte tady který dny můžete a nemůžete (kdo má třeba cvičení, plavání, doktory atd.) a musíme se domluvit, dokud tu zase všichni nemarodí :sweat_smile:

Oli no jo dneska má Kájinka další velký den, tak všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, ať je pořád taková hodná a šikovná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mispuli myslím že pro nás Budějovický není problém během těch 14ti dní se zařídit! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu pouze dopoledne,odpo už mám i honzíka,ale vlakem je to od nás kousek,tak jsem tam hned a spojení skoro každou hodinu,když pojedu s mišákem s golfáčema,tak je to v pohodě,už to mám vyzkoušený,jely jsme na srazík ve Strakonicích,viděla bych to na začátek příštího týdne,buď pondělí nebo úterý,tak hlaste jestli můžete :wink:
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím že v PO ani ÚT nic nemáme, akorát u nás je problém že vstává brzo a pak chodí i brzo spát :sweat_smile: že teda kolem 10h-12h spí. Ale to by se kdyžtak nějak udělalo a natáhlo to spaní :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkujeme za přání :dizzy_face:

My můžeme i v pondělí a úterý, ve středu máme cvičení - dopo.
27. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj, především gratulujem Kájince k narozkám!!!
A Terez, taky gratulace ke zdravýmu Lukáškovi, jsem to tu předtím jen tak projela a ani jsem si nevšimla, že jste byli na kontrole.
My máme pondělky nabitý, máme po o to plavání, takže my hlasujeme pro úterý :grinning: Kdyby to bylo v pondělí, tak se pokusíme zajet aspoń na otočku, pokud to nebude na druhé straně města...
27. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj = ahoj :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni děkuju, to nebylo nutný :grinning:
Však jsem to taky prohodila jen tak, že mám dneska zase rozlítanej den od rána :grinning:

No vidíte tak to místo by mě taky zajímalo, hlasuju pro něco kam jede bezbariérový autobus nebo kam dojdeme pěšky :sweat_smile: Nejhorší je, že malá mi přestala spát v kočárku, tak to bude bída jestli pak budeme od někud prchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez neboj, třeba bude v pohodě, když tam bude mít "kamarádky". A kdyžtak jí uvozíme :wink:
A co to IGY - Bazilika? Jede vám tam něco? Nebo někam ven?
27. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek