• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Ahojky
ted dneska je tak hnusně.O víkendu jsme chtěli na chalupu a nevím nevím jestli bude takhle.

Mi dneska po hooooodně dlouhé době spali celou noc.A vztával v půl6.Ale stejně jsem ho pořád hlídala jestli je v pořádku.

Ráno jsme také zkoušeli doma vařit modelínu a povedla se nám akrorát modrá se mi zdá jiná než ostatní.Zatím chladne jsem na to zvědavá.

Hani a na jaké cvičení chodíš?Já chodila jeden čas na spining
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-já jezdím do Třeboně a to je pro tebe z ruky na kosmetiku :sweat_smile:

Hani-já chodím 2xtýdně na florbal,jednou týdně s Patrikem na cvíčo,kde se musím hýbat i já a je fakt,že se mi hodně zlepšila kondička :wink: :slight_smile: Na spining se taky chystáme s holkama,ale jedeme až skoro na konci měsíce,ale neva hlavně,že vyrazíme :grinning:

Míšo-vařila modelínu? :astonished: :astonished: :astonished:
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam chodíš do třeboně?Také jsem tam chodila na kosmetiku,když jsem tam byla na škole.
Já chodila za ten obchod na náměstí bylo to tak hernou.

Na cvíčo také chodím s Ríšou vždy v pondělí a dost se nalítám.Vždy se sebere a jde zkoumat něco jiného a cvičení se moc nevěnuje.

Modelína je u nás teď nejoblíbenější věc.Dala jsem mu vykrajovátka a plastový nožík.Musím pořád něco tvořit.Koupila jsem mu 4kalíšky za 100Kč.Je to modelína co nemastí a když to sní tak se mu nic nestane.Má jí asi měsíc a už je ošklivá nějak ztratila barvu.Koukala jsem po netu,jakou bych mu koupila jinou a narazila jsem,že se dá dělat i doma.

http://www.brydova.cz/napady/ostatni-/117-domaci-modelina-pro-deti-
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je o hodně příjemnější na ruce tato modelína akorát jsem si tam nedala tu vůni tak mi smrdí octem :angry: .A Ríša je z ní nadčený je hezky barevná :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo-já chodím vedle EONu na Hliníku :slight_smile:

ta modelína je fakt super :wink:
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ale co jsem tě posledně viděla tak vypadáš, že jsi v posilovně pořád :grinning:

Míšo u nás se taky po strašně dlouhý době spalo celou noc, bylo se u ní jen v 21h a to je fakt co říct u nás :confused:

Moni no to je z ruky a než já se někam dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta modelína vypadá hezky, ale Kristý pořád nechápe, že se nestrká všechno do pusy, takže takový věci jsou nás vyloučený, i knížky jsem jí musela všechny sebrat, protože je doslova žrala a trhala, vždycky jednou za čas jí zkusím nějakou dát a dělá pořád to samý!
9. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a ta je tam dýl?Nějak si nevybavuji,že tam byla.ale už je to nějaký rok co jsem ze školy.
Do Třeboně teď jezdíme jen do bazénu a občas se pak jdem projít.

Terez snad to těm dětem vydrží :wink: Mi chcem jít příští týden s holkama pařit tak snad nebudu doma v 11hod.

Ríšaa mi to do pusinky nedává.Ale kamarádky holčička také vše okusuje a hlavně tu modelínu tak jí musím vždyx uklidit.Myslím,že kdyby tuto ochutnali tak ji nebude moc chutnat.Je cítit tím octem.Ale odpoledne koupím vůni a bude to lepší.Je to tedy cítit,jen když k tomu čuchneš.

Terez a dojel manžel v pořádku?a už jsi obhlídla autíčko?
9. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo to se máš, mě už to rozčiluje jak všechn ožírá, ale úplně všechno, když má amok tak kouše do gauče, do svýho oblečení, do stolu... :confounded: a pořád nechápe že se maji dávat zavřený pusy nebo klidně ať dává ty kaprovitý, ale ona vyplázne jazyk a olízne tě místo pusy pořádný... a mě se to nelíbí protože vzbudí malýho takhle vždycky (když má mokrou celou hlavu) a taky když dává pusu někomu cizímu, nemusí každýho olizovat ne :confounded:

Jo MM dojel v pořádku, unavenej, měl za sebou ten den odřízených asi 500km ale auto jsem neviděla, Kristý se zrovna budila když přijel a malej vstal nějak po 22h a od 0h byl vzhůru celou noc... jinak je MM nadšený, líbí se mu, já se snad na něj kouknu dneska :slight_smile:

Jak prší tak nemůžeme ani ven, nemáme ještě pláštěnku na tenhle kočárek :unamused:
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo-předtím tam byla moje kamarádka a to je tak 4,5 roku zpátky co tam skončila(šla na mateřskou a teď si otevřela obchod s klenotama na náměstí v Budějovicích) a teď je tam ségra mojí kamarádky a ta je taky suprová :slight_smile: Myslím,že to tam tak 7-8 let funguje :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:míša taky pořád všechno rve do pusy,ale naštěstí knížky už neokusuje,pouze občas trhá :unamused: ,naopak knížky ted pořád nosí a prohlíží,ted si dokonce hraje chvíli sama,tak mám na chviličku klídek

jinak jsem byla v písku a udělala jsem si radost,koupila jsem si dvoje rifle/černý a přírodní/ ve slevě jedny za 595 kč a ještě nádhernej roláček,ten už bohužel ve slevě nebyl,ale je tak příjemnej,že jsem neváhala i za tu cenu 899 kč :sweat_smile: ,v rossmannovi měli akci na huggiess premium mega pack s ubrouskama za 319 kč

to je super,že máte autí :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Sýkor, ta modelína vypadá zajímavě, možná jí časem taky zkusím, akorát se bojím, abych neodělala nádobí, jsem stará patla :wink:

Já si dnes taky udělala radost a koupila si 2 mikiny, ale jen u Ťamanů, obě za 600 :sunglasses: :grinning: . Ještě chci kouknout na nějakou podzimní bundu a trička. Dostala jsem nějaký penízky k narozkám s tím, že musím našim ukázat, že jsem si koupila i něco pro sebe, tak se musím snažit (a stejně půlku utratím za Dendu, nemůžu si pomoct :grinning: ). Luci, tak koukám, že jsi taky nakoupila. Rolák bych si za ty peníze nekoupila, ale ani za menší a ani zadarmo, já roláky nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale džíny jsou za super cenu.

Dendu asi hodně trápí ty zoubky, od včera jí dávám sirup Nurofen, aby tak netrpěla. Taky jak pořád srajdí, tak má úplně červenou prdelku, tak mažu čím se dá, ale nic moc (máme Bepanthen, Rybilku a nějaký vzoreček Elasti-Q s heřmánkem) ...
Teď dokonce usla po obědě, tak nevím, co s ní je. Je nějaká smutná...

Jinak my knížky nejíme :grinning: Docela i koukám, jak je na ně D opatrná a čte pořád. Asi bude po mně :wink: (teda dřív, teď jaksi na knížky nemám tolik času...)
9. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo koukala jsem,že už jsi faninkou brydové.Má tam moc pěkné věci.

Terez Ríša dá pusu,jak kdy někdy otevřenou a někdy zavřenou.Ale nejraději dělá mojí mamce čertovksou pusinku.Dělá jazykem čerta a pak dá pusu a celou tě olíže.Ale dělá to fakt jen mojí mamce nikomu jjinému.

Teda maličkej a teď to dospává co?Hlavně,že se auto líbí manželovi.To je vždy důležitý,když je chlap spokojený s autem.Mi co jsme měli Fiat tak manžel občas řídil a nechtěl si ho moc brát.A teď co máme Forda tak by si zadek jen vozil. :slight_smile:

Luci super úlovky.Já se chystám příští víkend do ČB nakoupit něco pro sebe.
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,já Brýdovou mám moc ráda a dost jsem od ní nakupovala než se narodil Patrik,ale teď mám docela chuť udělat Páťovi nějaké trička,tak uvidíme :wink:
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Míšo, já už na tu Brydovou kdysi koukala, má tam krásný věci. Ale jen na to mít čas.
Jinak teda jsi si dobře nakoupila. Bych potřebovala taky nějaký džíny. Jenže když jdu s Dominou někam, tak nemám šanci si něco vyzkoušet :slight_smile:

Domina mi dneska odmítá spát a zrovna bych potřebovala, aby byl na odpoledne vyspalej. Přijedou naši, tak ať si s ním pak užijou :slight_smile: Počasí mě štve, jsme tu měli dělat právě s tátou nový plot a ono leje, tak snad aspoň něco stihneme udělat.

Akorát já si dneska nějak přes noc snad skřípla nerv někde pod krkem a nemůžu pořádně otočit hlavou a ještě to docela bolí. No vidím to zase na Brufen :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jde pak všechno moc pěkně umýt.A na tom teflonu ti nic nezůstane.

já chci od Brydové ukusit ještě ty růžičky z listí.
9. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
růžičky z listí? :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: koukám, že ty naše dětičky rozjely čtenářskej kroužek :grinning: Jáchymajda taky furt nosí knížky a chce číst, už má svý favority, který chce furt dokola :wink: a taky miluje malování :slight_smile: vždycky mě táhne pro pastelky a chce papír, asi to bude jinej malíř než Hyneček, kterej s tím bojuje pořád :sweat_smile: okusovat se u nás přestalo, knížky občas trhá, takže vedou leporela :wink:

taky koukám, jak se tu nakupuje :wink: já si chci koupit k narozeninám nějakou šmrncovní zimní bundičku, nejlíp ve slevě :grinning: tak až pojedu do školy, tak chci juknout :wink:
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:já dřív roláky taky nesnášela,ale v posledních letech jsem jim přišla celkem na chut a tenhle je z úplně úžasnýho materiálu,vůbec necítíš,že máš něco u krku :slight_smile:

míšu taky trápí ty stoličky,v noci se budí pláčem a chce k nám,takže chodíme spát do pokojíčku k honzisovi na postel,taky začala ráno dřív vstávat,ale na druhou stranu včera usnula už ve 12:15 a dneska dokonce v 11:45 a ještě spí,jo a abych neutrácela málo,tak jsem ještě koupila honzíkovi tepláky do školky s bořkem stavitelem :wink:

věrko byla jsem nakupovat bez míši,pohlídali mi jí babi s dědou a docela si to společně užili,s ní bych nekoupila a hlavně nezkusila skoro nic :unamused: ,koupila jsem si rifle Marwin,šijou je tady u nás v Protivíně,v písku má obchod,už jsem si je koupila po několikátý,jsem s nima moc spokojená,Franta si je tam pojede koupit hned v pondělí,taky nějaký potřebuje a dneska neměl čas,jinak jsem ještě koukala v píseckým lidlu měli trojpaky triček s dlouhým rukávem,ale bohužel nevím cenu,ale byly hezký,jak holčičí tak klučičí
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo má to na svých stránkách a ještě tady
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7668
9. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky potřebuju koupit nějakou sportovní bundu a nějaký kratší kabátek ke kozačkám a nějaký zimní sportovní boty,ale nejprve musím pořádně oháknout Patrika na zimu,tak až pak se uvidí co si koupím :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,je to úžasný,tak to by byla pěkná dekorace :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kratší kabátky mooc pěkný mají v CA v globusu.Minulý týden jsem tam na ně koukala.
teě ještě,aby oschly listy a jdu na ně :wink:
9. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli panter:co hokej?Jezdíte?Když jsme byli naposledy v Táboře,tak hráli s Ústím a Honzík,že chce jít taky na hokej,tak ho franta s mým bráchou vzali a byl nadšenej,vydržel to skoro celý,tak uvažujeme,že ho zkusíme s sebou vzít do budějek,tam je ještě větší rachot než v táboře :wink:

zimní bundičkou bych taky nepohrdla,tu svojí už mám asi 6 let,docela dlouho jsem si nic na sebe nekoupila,tak to pak jednou za čas rozjedu ve velkým a asi nastal ten čas:sweat_smile:

kamarádka v prosinci po dvou letech mateřský nastupuje do práce,nějak strašně rychle to utíká,já pořád neteři říkám,že už se ve škole nepotkáme,ale když to tak počítám,tak možná na půl roku jo,je otázka,jak se dohodneme s ředitelem,měla bych pak nastupovat v pololetí,což je docela blbý kvůli kolegům a rozvrhům
9. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MM mi psal´,že jsou v Litvínově a že jdou fandit Motoru,tak jsem zvědavá jak budou hrát :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

o té domácí modelíně jsem už slyšela. sestřenka jí jednou dělala a kus jí zbyl,tk tím ozdobila i slaný dort a vypadalo to dost dobře....... :wink:
ty růže vypadají skvěle, ale mít ještě šikovné ruce.....

syk - byla jsem včera na pilates, byla to fakt bomba a těším se na další cvíčo!!! je to tady na Máji v MC....

dneska jsem v tom MC na Máji byla, je tam ta buzra. nakoupila jsem za 700, ale koupila jsem Honzíkovi krásnou bundičku a oteplováky,tak jsem nadšená!!!

tý jo do práce si vůbec nedokážu představit, fuuuuuj..... :grinning:

ad nakupování - tak v tom jsem úplně hrozná, si neumím vůbec nic koupit, tak chodím pořád jak ..... :frowning2:

terez jo a hubená, já jo... no to byl dobrý vtip....... :grinning: potřebuju ještě pár kilo a zformovat ty povolený špeky..... :grinning: :grinning:

jo a jedna pod čarou, jsem po 22 měsících žena a je to teda maso........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka:to tedy fandili špatně :wink: ,snad to bude v neděli lepší

taky potřebuju formovat špeky,zůstaly mi na břiše a se.ou mě

včera kamarádce umřela po 4 měsících od narození holčička,měla vrozenou vadu střev a držela se,ale bohužel,je mi z toho strašně smutno a ze všeho nejradši bych pořád objímala a líbala svoje dětičky,jdu zapálit svíčky
9. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já špeky formovat nemusím, zformovaly se mi samy do jednoho velkýho :grinning: :grinning: A dost, vychrtliny jsou pasé a my oplácaniny vedem!!! :grinning:

Luci, to je mi moc líto, že ta holčička umřela, to byla ta Deniska, jak jsi mi o ní povídala v úterý? Musí to být hrozný, i když věděli asi od začátku, že to nepřežije, tak stejně určitě měli v sobě pořád naději... Škoda, tak snad se jim povede ještě jedno dítko, když se ten "velkej bráška" tak těšil... :frowning2:

No nic, jdu na kutě, zítra odpo máme rodinnou oslavu několika narozek (jsme se nějak nemohli sejít, tak slavíme narozky z léta i podzimu až teď) a v neděli směr Plzeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez našla jsem tady při uklízení pár nepoužitejch jednorázovejch přebalovacích podložek,tak ti je přibalím k těm věcičkám,ju,my už je vážně nepotřebujeme

leni jo to byla deniska :frowning2: ,já jsem pořád věřila,že se to v dobré obrátí,to víš do dalšího se asi hned nepohrnou,chtěj absolvovat nějaký vyšetření,proč ta vada a hlavně se budou sbírat psychicky

my máme jít odpoledne taky na oslavu kamarádovejch narozenin,ale ještě nejsem rozhodnutá,jestli půjdeme,není to přímo tady v protivíně,ale kus za,cesta po asfaltce lesem,což by mi nevadilo,cestou tam by s námi šel tatka,ale ta cesta zpátky se mi nějak nechce absolvovat,ještě ke všemu to má bejt venku,v noci i ráno pršelo,tak mám srach,že zem nebude suchá a že budou mokrý,tak fakt nevím,zase na druhou stranu venca je výbornej kuchař a určitě budou nějaký dobroty
10. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

mispuli, s tou kamarádkou je to hrozný :frowning2: není asi nic horšího, než když umře dítě :frowning2:

jinak na hokej jezdím pravidelně, mám perrmici, tak jsem ráda, že si od těch mých chlapů oddychnu :wink: manža se postará, už to máme tak zavedený, co je Hyneček :slight_smile: to mám místo kosmetiky, nehtů apod. :grinning:
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Terez, gratulka k autu :wink: bez něj si to nedokážu představit
10. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek