• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
oli u nás má permici jen franta,nemáme tak často hlídání,takže by se to finančně prodražilo,co si budeme nalhávat,levný zrovna nejsou,my chceme jet zítra i s honzíkem,lístek určitě seženu :wink:

tak jsme nakonec na tu oslavu nešli,ale ani mě to nějak nemrzí,jdu si s dětičkama lehnut do ložniceva pustíme si k tomu romantiku na primě :wink:
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, jééé taky fratuluju k autíčku . jsem to nějak přehlídla....... :wink:

mispuli - máme stejný program, jen já u toho jdu žehlit........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

dneska jsme byli doma bez Maru,ale odpočinek teda fakt nehrozil....... :angry:

tak papa a hezký večír......
10. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak jste si užili víkend?
Mi jsme byli v sobotu na chalupě a dnes jsem byli ráno v Třeboni v bazénu a odpoledne pouštět draka,ale moc to nešlo vítr byl slabí.Snad v týdnu to bude lepší,když hlásí velký vítr.

Terez a byli jste u té babičky?

V sobotu jsem také koukala na ten film Dům u Jezera a mooooc se mi líbil
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
děkuju za gratulace k autu :slight_smile:

Mispuli díky a budu chtít i to číslo účtu nebo prostě nějak se musíme vyrovnat :wink:

Míšo jj u babičky jsme byli, chtěla jsem ji s malým vyfotit jako je focená Kristýnka když ji jeli prvně ukázat, ale je na tom tak špatně, že jsem tu fotku radši nedělala... :pensive:

Jinak jsme celý víkend někde protrajdali, je super být mobilní :slight_smile: a neděli jsem věnovala úklidu, tak mám zase na chvilku pokoj, ale už teď vidím jak na mě volají okna a převlíct postele ještě atd. atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc malej je fakt nespavej, takže to jde jen když je MM doma, už se mi tady zase vrní, nespí vůbec v kuse, jsem ráda, že jsem stihla oloupat brambory na oběd :confounded:

Pááá
12. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my o víkendu byli převážně u mojí mamky a včera tam zůstal Páťa na noc a já mohla jít na florbal :wink: :slight_smile:

Jinak u nás počasí fakt nic moc a to už je MM víc jak týden pryč a možná přijede ve čtvrtek,ale pak bude jezdit do Soběslavi makat,tak si ho teda moc neužijem :frowning2:

Odpo vyrazíme asi na procházku,abychom se vyvětrali a pak jde na 2 hodinky ke tchýni dolů a já mastím na angličtinu :grinning: No s mým plným nosem si fakt skvěle pokecáme :sweat_smile:

Jdu ohřát polévku malému a trošku mu uklidit pokojíče,je doma sotva hodinku a bordel tam je jak v tanku :angry:

Jinak já taky koukala na Dům u jezera a móóóóóóóc se mi to líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak,alespoň ho viděla.

Já vždy uklidím pak přijde Ríša a vůbec to tak nevypadá,že bych něco dělala.

Já musím teď pochválit Ríšu spali jsem 2noc v kuse.

Tské se chystáme odpoledne ven.Musím na poštu a do dětského světa.Objednávala jsem si punčochy tak snad přišli.
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do dětského světa? :astonished:
12. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo ono se to tak jmenuje.Dětský svět.Mají tam oblečení,kočárky hračky,chlašky a tak
12. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to je? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás před chvíli padali malé kroupy :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady u nás v Týně ve městě.
Ríša potřebuje totiž 100% bavlnu jinak se mi osype.A to je jediný obchod kde jsem je sehnala.
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě.A to chcem jít ven
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvam se,ze jsem tu dlouho nebyla.
Moni gratuluji ke snazeni,at se dari
Terez vam k autu
A Verce ke svatku
Jinak pokud jsem na nekoho zapomela omlouvam se,cetla jsem jen posledni 2 stranky
12. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hezký i když počasově podivný den,

dopoledne jsme byly s mišákem u zubařky,nejdřív nechtěla pusu otevřít,ale nakonec pár těch svých zubáků ukázala,bylo to spíš takový seznámení se s ordinací,kdybych ji nedržela,tak by to tam prošmejdila totálně,lezla na křeslo a tahala za nějaký hadičky,no prostě děs,pak jí hlídala babička v čekárně a na řadu jsem šla já,poslední dobou mě pobolíval zub nahoře,myslela jsem si,že tam mám kaz,ale nakonec se ukázalo,že je to zakrslá osmička,která blbě roste,takže mi to bude ve čtvrtek trhat :frowning2:

měla bych tady poklidit,ale jak už to tady někdo psal,uklidím a v tu chvíli tady vybouchne bomba znovu :sweat_smile:

terez o penízkách se budeme bavit až v případě,že si něco z toho použijete :wink: ,dneska to dozabalím a zítra snad konečně pošlu
12. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, to je zase počásko :angry: Právě se tu prohnal déšť se sněhem, no spíš to byl ten sníh, podle toho, co zůstalo na balkoně :angry:
13. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Věruš sníh jo? :astonished: ty kráso!!! Já chci jít s dětma ven, asi to nechám na odpoledne až bude líp :slight_smile:

Včera přišel vánoční katalog z Tesca, to abych měla milion kolik věcí se mi tam líbilo :slight_smile:

Jo Míšo a já uklízím přes týden průběžně, ale vysávání, vytírání, žehlení nechávám na dobu kdy je doma manžel, protože jinak to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky to neni nějak extra znát, hned je tu nadrobeno, nakydáno, hračky vyházený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pořád z toho mám lepší pocit, než kdybych nedělala nic :grinning:
13. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teď už jen sněží, je to dost mokrý, ale fakt super teda
13. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš teď koukám, že máme mokrý okna, se na to vykašlu, nemám na ten kočárek pláštěnku a ven se nedostaneme tím pádem! :angry: :angry: :angry:
13. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tady už přestalo, ale fakt chvíli pěkně sněžilo i bez deště, už je to všechno pryč. Kdyby to bylo tak o měsíc dýl, tak z toho mám i radost, ale teď by ještě nemuselo teda
13. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Věrko u nás zatím jen strašně leje. :angry:

Terez už Vánoční katalog?Teda mi nemáme nic.Také vytírám když je MM doma a nebo když Ríša spí.

Holky bude dávat dětem zimní bundičky?Mi máme takovou podzimní,ale abych nebyla divná matka.

Dneska jedem do ČB pro zimní botičky.Včera na cvičení je děti už docela měli a sou jen 3stupně.Tak pro ně musím sject
13. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tady zatím neprší a ukazuje mi to 12 stupnů,takže žádnývedro,začnu dávat punčocháče,bundičku dávám něco mezi podzimní a zimní :frowning2:

a ty boty mě čekaj taky,taky budu muset do budějek,anička mě tam minule nalákala na ten obchod v krajinský,míša zimní boty nemá,hledala jsem starý po honzisovi,ty ještě nebyli ochozený,ale prostě jsem je nenašla :frowning2:
13. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tý jo, to je kláda! jsem už vyprala klukům zimní bundy :sweat_smile: je to teda síla, tady jsou teda 4st., je to tu i trochu protrhaný, ale fakt kláda :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem zjistila, že mi Hynďa vyrostl ze všech svetrů, tak musím zaúkolovat babču :unamused: chjo, to zas bude něco... o zimních botech mi ani nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas bude děs něco sehnat :angry: akorát sněhule pro Jáchymka se modlím, abysme měli dobrou velikost po Hynďovi, ale stejně mu musím koupit nějaký na normoš chození
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi punčochy dáváme už přez týden.

Pro botičky jezdím do zdravotních potřeb Santé.Včera večer jsem tam volala a paní říkala,že jim zrovna přišli nové botičky.
13. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor, a kde to je? ta zdravotní obuv? my už taky punčocháče dáváme dýl, hlavně podle počáska, v tom vedru ne, ale po ránu a když bylo hůř, tak jo :wink:

no, a dneska musím po o s Hynďou k ušní, protože už nám zase přestal slyšel :unamused: chjo
13. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už je taky líp, ale máme jako jen tři stupně, jak se to tu přehnalo.
Botičky musíme taky sehnat. Pořád jsem si říkala, kolik je času. Sice jsems e i někde dívala,a le nic se mi nelíbilo. Tak uvidíme ve čtvrtek, jak se mi bude chtít a jaké bude taky počásko. V tomhle mě to už do města nebaví chodit.
terez leták z teska nám přišel v neděli a už jsem si tam pár věciček vyhlídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

oli v neděli super hokej,co,honzík to zvládnul,ale myslím,že si to na dlouho vybral :slight_smile: :slight_smile:
holky, já teda doufám, že v těch podzimních ještě nějakou chvíli vydržíme :confused:
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, já jsem taky chtěla nakonec vzít Hynďu s sebou, protože se nám uvolnilo místo v autě (jinak jezdíme plný), ale on šel hned po obědě ven a tak se mu nechtělo, radši byl s klukama venku :wink: no, ono ho to nikdy nebralo, prostě je v tomhle spíš po taťkovi než po mně :grinning: :sweat_smile:
13. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no honzis strašně chtěl,dokonce už v pátek vypnul dvd a že chce boty a jet na hokej :slight_smile: ,tam po 1.třetině už chtěl jet domů,ale nakonec to vydržel,jen se bál,kdyžzhasli a houkali při golu :sweat_smile:

míša má ted nosící mánii,pořád mi tahá polštáře,peřiny,krokodýla.....

no my to zatím vydržíme v botaskách a botky nechám na konec měsíce 30. jedeme na kontrolu ke kolářovej,tak to asi sfoukneme s tím
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my si na zimní boty budem muset udělat extra výlet do čb :sweat_smile: a to teda nevím kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: celej tejden v letu a navíc manža pořád v trapu :angry:
13. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek