• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Santé je v Globusu v Géčku.Jukni na net.
13. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

tu probíráte počasí,co na to říct,snad je bbbbbbrrrrrrrr,hnus fialovej!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: my sme absolutně nevybavený na takový počasí!!!!jediný co máme sou dvě zimní bundy,který sme dostali loni,nic jinýho!!!!!já malému zatím punčocháče ještě nedala,ale asi už začnu.nejhorší to bude s botama,máme kožený takový podzimní,ty nosí tedka,do zimních se mi ještě nechce :fearful: bojím se,abych je nekoupila a v prosinci nemusela kupovat znova :pensive: navíc musím ještě někde koupit zimní čepici páč tu taky žádnou nemá,chjo,tohle počasí nás fakt zaskočilo a to nemluvím o sobě,já na zimu nemám absolutně nic :unamused:

řeknu vám,včera byla hrzoná noc,malému rostou stoličky jak to tak vypadá,vzbudil se v jedenáct a brečel až do jedné :pensive: hrůůůza opravdu,chudák Láda,se moc nevyspal do práce,sem ho posílala na gauč at se jde vyspat,ale nechtěl.a ted drobek spí.musím dneska koupit nurofen,ten nám už došel

docela Vám závidím ty hokeje,ráda bych se šla taky někdy kouknout!!!!už sem tam nebyla dlooouho :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, řekla bych, že nám teplota během týdne klesla o 20stupňů :confused: je to fakt děs! my teda čepici máme - mountfielďáckýho kulicha po Hynečkovi :grinning: asi ho už nasadím, dneska jsem dalal čepici i Hynďovi :unamused:

Beat, tak na hokej vyraž :wink: hele kousinka tam chodí pravidelně s Álou :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor, dík za tip :wink:
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tady se kecá :slight_smile:

Mispuli já jsem si tam toho vyhlídla kopec, ale nedělám si naděje, každej rok vyjde jejich katalog a půlku věcí nemaji ani nedostanou, takže tak :rolling_eyes: a akce platí od 14.10. - nemá smysl tam hned ten den letět, loni jsme takhle byli s Beat (že Beat) a v den akce neměli vůbec nic, měli to tam na paletách, snad až za týden to měli funkční :rolling_eyes:

U nás začínají noci být noční můry, ani přes den to neni slavný, dneska by mi měli přijít ty probiotický kapky, stejně nevěřím že pomůžou, možná to maji naše děti v povahách, i když ta Kristý aspoň v noci jen jedla a spala, řvala až v pozdějším věku. MM je taky totálně nevyspanej, ale do obýváku jít nechce, prý až bude hodně zle. V pátek jde do hospody tak se zbláznim lítat ke dvěma děckám řvoucím, protože naše Kristý se budí pořád hodně :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat a co děláte tento týden?
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter,což o to já ybch šla i sama-Ládík by pohlídal,ale dokopat se tam :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a koukám že řešíte zimní věci, já jsem objednala od jedný pani na MMB pletený věci, je to přes měsíc a ty věci pořád nemám, ale psala v pátek nebo včera (teď si nejsem jistá) že poslala balík, tak snad :rolling_eyes: protože jinak mi malá umrzne!
13. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terez, a co zuby u Kristýnky? už je má venku? my to teď měli taky úděsný, ty noci, ale teď už 3 noci spí v pohodě a zuby mu akorát vylezly... snad se to zlepší, i když vím, že tohle slyšíš a říkáš si už dost dlouho :pensive:

Beat, prostě se seber a vyraž sama:wink: pokecáme :grinning: :grinning: já tam taky jezdím sama bez toho svýho chlapa :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemejšlím, že půjdem obejít nádraží :unamused: se mi ale nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mě ještě straší ta ušní dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez koukám,že máte doma fakt veselo :unamused: no abych řekla pravdu,taky se bojím už dnešní noci,mě z toho jekonu bolí hlava,je fakt protivnej i přes den to je děs-snad je to jen nějaký období blbý,nebo já nevím,ale na tohle fakt nejsem zvyklá,tak ted docela trpím :zipper_mouth: :pensive: kde je to moje zlatý,hodný dítě :sweat_smile: :grinning:

jo Tesco je krám,který by mohli zavřít :angry: Ládík tam byl včera pro plínky,chtěl vzít nějaký pečivo a oni tam v sedm večer měli velký prd!!!!!!navíc měli tam jen nějaký pidi bagetky u kterých měli cenu nějak 2,50 nebo tak nějak a u kasy mu je naúčtovali skoro za 7 korun!!!! :angry: on si toho všiml,řekl to pokladní,ale stejně to prý mají dobře,tak si vyber.a to je to nonstop otevřený,by mě zajímalo co nabídnou člověku za pečivo,který tam přijede v jednu ráno :angry: s těma hračkama má Terča pravdu,to bylo loni šílený!!! :angry:

Terez neděláme nic :zipper_mouth: krom teda zítřka,to sme se měli sejít s Hankou ve stromovce-ani náhodou v tomhle počasí,tak se to asi zruší a ve čtvrtek to jediný den sme totálně zabitý-jdem na vojtu a pak odpoledne nám mají jít konečně opravit dveře na balkon a udělat tu spadanou omítku
13. říj 2009 v 09:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli,jestli ted v neděli pojedu,tak si musíme napsat a sejít se tam ,ráda bych poznala zase někoho dalšího :wink: :wink: , no my jsme kromě těch bot na zimu celkem vybavený,většinu věciček míša zdědila po bráchovi,bundičku jsme dostaly od kamarádky,a pak jsem našla v pytli asi další 3 zimní po honzisovi,co už by mohla oblíct

ad noci,u nás docela dobrý,až na to že se probudí k ránu a chce k nám,má otevřenou postýlku,takže si vyleze a přijde,kdybych jí to zavřela,tak řve jak pominutá,takže když si nechce lehnout vedle mě a ječí,tak jí sbalím a jdeme do honzisovi postele,tak to bylo i dneska :unamused:
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, určo si písnem :wink: já jedu stopro, vynechala jsem ten předminulej zápas a jak jsem si psychicky neorazila, tak hned bylo doma dusno :grinning: takže prostě jedu! :wink:

my jsme taky na zimu vybavený po Hynďovi, navíc to Majda nosil u loni, takže se docela divím, že mu to ještě je, je to vel. 86 a je mu to dobře, jsme zkoušeli i někde bundu 92 a ta byla teda ooobr, tak nevím, myslím, že nám to do konce zimy nevydrží, ale zatím je to ok :unamused: jen bych chtěla jednu novou bundičku, protože mi tohle přijde docela miminkovský :sweat_smile:

u nás ty noci nebyly, že by prcek řval, on se prostě vzbudil a nechtělo se mu spát, takže ponocoval :unamused: neřval, ale povídal si, bouchal do špršlí a tak, manža spal jak zabitej, ale já jsem byla vzhůru :unamused:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tohle její nespaní trvá už zase tak strašně dlouho, že je nereálný aby to byly pořád zuby, chybí jí teda ještě asi 8 (všechny 5tky a všechny 3jky, jinak zbytek je venku :slight_smile:).

Já jsem nadšená, dorazily teď ty kapky a taky jsem zkoušela pláštěnku co mám z golfek na Phila a ona pasuje!!! Ušetřenej je skoro litr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beat zítra jdu s malým k Dr. a přijede mamka a chce jít někam s Kristý, tak to taky nemůžu a ten ČT nemůžeš ty, tak co pátek? Snad bude lepší počasí nebo můžeme být u nás doma třeba no :wink:

Beat a prosímtě nepamatuješ si jak se dávkujou ty probio kapky?

Musím letět, dala jsem malou spát, ale malej se budí, tak tady budu kdyžtak s ním na ruce a to už mi nepůjde tak psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je super,že už máte kapičky :dizzy_face: s tou pláštěnkou je to taky moc fajn,peníze ušetřený se budou hodit na Vánoce :grinning: ty jo Terez to vůbec netuším,jak se dávkovali :zipper_mouth: ale na netu by snad mohl být návod,ale myslím,že určo se kapali před každým kojením????? :confused: :fearful: jo v pátek by sme mohli přijít určo :wink:

ty jo ted ještě k těm všem nákladům na oblečení musím připočítat ještě zimní fusak,ten tky nemáme,to je litr :rolling_eyes: chjo
13. říj 2009 v 10:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já to na netu našla, 5 kapek denně, ale jako naráz? :sweat_smile: už si to fakt nepamatuju, ale asi jo, hned to do něj nakapu až to půjde :grinning:

Fusak my máme, ale jen jeden, tak asi budu muset koupit taky ještě jeden :confounded:

A Beat o víkendu jsem viděla tady naproti docela pěkný (sice na můj vkus by tam nemusela být výšivka, ale za ty prachy) vyteplený kalhoty a stály do 100,- asi 89,- nebo tak nějak kdybyste potřebovali, já se na ně taky chystám :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ty jo,tak to fakt nevím teda :zipper_mouth: já měla za to,že se to kape každý kojení,ale je možný že si to s něčím pletu-dyt víš,že sme toho taky zkoušeli dost :sweat_smile: no já už koukala,že koupím použitý fusak,ale ty ceny vyjdou skoro nastejně,nejlevnější je beránek,ale toho máme doma a ten fusak je dost malý,navíc sem i moc nepáčí :sweat_smile: chtěla bych ten emitex,nebo ještě jednu značku sem našla docela levnější-už nevím jak se jmenuje.to víš,našla sem tam nááádherný fusak,ale stojí přes 2000 :sweat_smile: to by mi u Ládíka neprošlo,navíc je to fakt pálka šílená.fakt??já tu jedny vyteplený kalhoty mám-krásný bílý,ale nevím,jestli už mu nebudou malé :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 10:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat také jsem čekala na boty a teď už je fakt musím koupit.
Pěkné čepice mají v KIKU i se šálama.

U nás dneska byla výborná noc.Ríša šel spát v půl8a vzbudil se až v 7hod.ráno.2x jsem koukala na budík jestli je vážně tolik hodin.
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat nemyslíš tu druhou značku Kaiser? Ten je pěknej a stojí podobně jako emitex, ale mě víc vyhovuje Emitex v tý variabilitě, já mám ten 3v1 Combi a kupovala jsem ho asi za tisícovku - novej.

Sykor tak to je paráda, blýská se na lepší časy! :slight_smile: v Kiku jsem na ty čepičky taky koukala, už nikdy si nenechám nikde nic plést :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a boty taky nemáme, jak nebylo to auto tak se nebylo ani kam dostat a tak ani nevím co kde prodávaji, ale musím to omrknout co nejdřív, chtěla bych něco pořádně teplýho :wink:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26595691&tab=1 tenhle fusak se mi moc líbí-samo v jiné barvě,ale ta cena!!! :pensive: já bych právě taky ráda emitex kvůli té variabilitě,ale co jsem četla,prý moc do našeho kočárku nejdou,tak nevím :confused:

Sykor gratulace,snas tak budete vesele pokračovat dál :dizzy_face: na ty čepičky s rukavicema jsem taky koukala,ale v letáku my ty barvy přišli hezčí než na živo,ale asi to koupím,pokud nenarazím na něco jiného
13. říj 2009 v 10:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat koukni občas na MMA dávaji tam do aukcí taky novž fusaky :wink:
Ten fusak co jsi dávala odkaz bude mít jedna kámoška odsud do Casualplaye :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo tady je používanej za super cenu (zatím):
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4114540
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já bych ráda černej bud s bílím ve vnitř,nebo modrý vnitřek,sem hrozná já vím :sweat_smile: :grinning: já našla ještě jeden fusak http://www.nej-kocarky.cz/eisbarchen-fusak-2009/ ten vypadá taky dobře,ale nevím,jak je veliký,nemůžu koupit nějaký pidi,když mám takovýho obříka :frowning2:
13. říj 2009 v 11:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez tak jsem konečně poslala balík,tak doufám,že z toho ještě něco stačíte použít :wink:
13. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak to jo, já na barvu moc nekoukala :grinning: a s bílým bych pro nás nebrala, protože počítám že v zimě bude i chodit, to by asi dopadlo :sweat_smile:

Mispuli tak děkuju, no a jak se domluvíme? :wink:
13. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bych musela mít celý fusak černý,aby nebyl špinavý :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 11:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hele ani z černý nejde špína zrovna dvakrát dobře,určitě ne z toho vnitřního fleecu, já to myslela tak, že ten vnitřek bych právě nechtěla světlej, stačí ta béžová naše, ale Kristý v tom nechodila :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a dětičky :dizzy_face:
vůbec vás nestíhám, o víkendu jsme byly u babi na pouti, tak si to Natálka krásně užila...už jsme tam nechali plno korunek za kolotoče :grinning: a jinak jsme nekoupili nic :sweat_smile: největší úspěch měli houpačky a skákací hrad :grinning:

Koukám, že řešíte zimní fusaky do kočárků, tak to naštěstí řešit moc nemusím, švagrová nám ušije zateplený nánožník na zappky a to bude stačit, stejně už moc času v kárce netrávíme, to jen kdyby náhodou, jsme museli ťapkat dál :sweat_smile:
Musím vás kousek dočítnout abych byla v obraze, zatím se mějte a přeji krásný den, u nás leze sluníčko a přestalo pršet :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Stáňo, nánožník taky řeším, jestli na Phila narvu z golfek :sweat_smile: kupovat se mi ho teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já taky počítám že Kristý se bude plácat ve sněhu a že venku moc nebudeme, ale co kdyby se chtěla vozit, mrška :grinning: vy už jste větší no :slight_smile:

Ta pouť musela být super :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek