• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Terez no to by sme pak teda mesměli mít žádný fusak :grinning: :grinning: ale vím jak to myslíš,malej už teda docela dost chodí sám,takže nevím jak to bude v zimě s capkáním venku,ale on je pecivál,takže v korku vydrží dlouho-snad m uto teda zůstane
13. říj 2009 v 11:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristý se dost změnila jak se narodil malej a hlavně je zvyklá od Martina na tahání, on ji netahá, ale ona ví že ji vezme když si to vydupe, takže se chce věčně tahat a jak byl s námi doma tak ji nosil hodně, takže si zvykla a zkouší to teď i na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: než se narodil malej, pár měsíců zpět chodila úplně sama, od nás k Albertu, tam šla do kočárku (než jsem nakoupila) a pak zase zpátky ťapkala, max. se kousek popovezla a teď prd a nebo lítá kam nemá - do trávy, pod auta, za psama... jeden čas už byla "disciplinovanější" škoda no :confounded:
13. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda :frowning2: tak snad se zase brzo srovná,ale řeknu ti že vím jak to myslíš,jak byl malje na víkend u Ládi mamči,taky byl jak urvanej ze řetězu neposlouchal,ani naše slavné počítání do pěti nefungovalo-tedm usím zatukat,že už to zase funguje.ale je fakt hrozně protivnej,furt se vzteká,ječí,no děs,fakt doufám,že ho to přejde,jinak mě odvezou :sweat_smile: :grinning: já na to fakt nejsem zvyklá.proto říkám,že vy všechny ste na tohle měli lepší školu než já :grinning:
13. říj 2009 v 11:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat u nás se po roce ty vzteky taky zhoršily, četla jsem někde článek že to hodně začíná tak jsem se zasmála, že horší už to nebude a bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tím si projde asi každý dítě a když je Danísek jinak zlato, tak to brzo přejde, já ho teda ještě neviděla pořádně řvát a vztekat se, to Kristý včera okusovala nábytkovou stěnu vzteky a já už na ní kašlu, jen se jí směju a říkám jí jak je hnusná, aby se na sebe podívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: záleží teda jakej ten vzek je, někdy dostane výchovnou přes zadek ať má proč ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi a na Phila nedělají nánožník, nebo za nej taky chtějí ažžžž moc :sweat_smile: k zappíku byla taška na přenášení kočárku a já jí stejně vůbec nepoužívám a pak mi segra do toho ušila vložku a už se to nesloží úplně-úplně a do tašky se to nevejde, tak jsme jí rozpárala a ušije se z toho nánožník a bude to ladit ve stejný barvě.

Pouť byla super, byli jsme s Natálkou i v sobotu večer na kolotočích a to byla nejvíč nadšelá, jak to všude blikalo :grinning:
13. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já fakt doufám,že ho to přejde :zipper_mouth: :rolling_eyes: no malej právě bije nás přes obličej z ničeho nic-přijde k tobě a flákne ti jednu,to bych ho nejradši seřezala,dělá to 100krát za den!!!! :angry: a nedá si říct a nedá.

Jck pout vám závidím,muselo to být super,těším se na příští rok,snad s prckem taky už nějakou absolvujem :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck no já bych originál ani tak nekupvoala, jsem ráda že jsem se vyvlíkla z tý pláštěnky za litra :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila bych nějakej uni nebo nechala ušít od pani na MMB co mi dělala vložky, je šikovná a udělala by mi to hezky barevný :slight_smile:

Beat nás naštěstí nebije, ale malýho jo :confounded:
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad mu to vydrží alespoň do pátka.Chcem jít s holkama večer ven.I když dneska se teda kroutili,že se jim v zimě nikam nechce. :angry:

Fusak máme z minulého roku.Máme oranžový s kachnička po manželovi.

Terez třeba si jen vyžaduje pozornost.Ono jí to přejde.
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo no je prostě vzteklá od povahy a to šíleně, spíš si vynucuje věci který dostat nesmí a hlavně jak jsme doma celá rodina nebo je tu návštěva, to se chová nepříčetně, když je se mnou sama, tak to jakž takž jde, samozřejmě jak kdy :slight_smile:

Jé já bych taky někam vyrazila, ještě si počkám tak rok asi :grinning: :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a po kom to má?
No já také doufám,že vyrazíme.Byli jsme od porodu 1x a to jsme byli v 11hod. doma tak snad to klapne

Odpoledne jedu do Čb a manžel mi dovolil koupit si nový kabátek tak snad ještě bude ten co jsem si vyhlídla :wink:
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo už když ji viděli příbuzný jako mimino tak říkali že po MM, že byl příšerně uvřískanej a já s ptám pořád mámy jaká jsem byla a ona tvrdí že strašně hodná, že jsem pořád spinkala, od půl roku celou noc... pořád se jí ptám jestli je to tak, jestli na to moje zlobení třeba jen nezapomněla a ona tvrdí že ne, že jsem fakt byla hodná, tak my máme děti asi po MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: u malýho asi těžko soudit, ale nespí teda, určitě ne to co by měl na svůj věk naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užij nákupy, já letím za malou a malej snad bude spát konečně :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ber to tak,že si zase dost věcí v životě probojuje.A nebude s tí mít problémy.
Myslím,že na zlobení se nezapomíná.U nás jsem byla zlobivá já a MM byl zlatíčko.Pořád spal a nebo tam kde ho nechali tam ho našli.A z našeho Ríši je hotová tchýně.Měla 3hodné kluky a Ríša jí dává zabrat.Pořád říká,ten je tam živí to je strašný a jak zlobí.
13. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vybudete davat fusek,ja uz ne. My ani v kocarku nejezdime. Tak max.1x za mesic. Pekne po svych chodi
13. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevite jeste preockovani proti pneumokoku se taky plati?
13. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jestli ti v kočárku malá neni tak je fusak určitě zbytečná věc, já počítám že Kristý se bude chtít ještě povozit sem tam, ale přemýšlím že ten fusak bych taky vypustila, koupím tlustou deku a narvu na to ten nánožník :sweat_smile: stejně budeme trajdat jen někde kolem, dneska jsme měli teda dobrou zkoušku, vylezu, začlo lejt a sněžit, malá řvala pod pláštěnkou, tak jsem šla jen do obchodu naproti a tam začal řvát malej a ječel až domů, no takže my půjdeme ven v zimě asi minimálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já nevím co myslím tím přeočkováním, ale všechny ty vakcíny se platí :wink:

Míšo tak to je paráda, že měla tchýně 3 hodný kluky, ta se má :sweat_smile: :grinning: Já jsem zvyklá od Kristý na ten řev, ale už jsem zapomněla jak náročný to bylo když řvala třeba hodiny v kuse, tak do toho se zase těžko dostávám :wink:
13. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.s těma záchvatama vzteku,my jsme na tom ted taky tak,malá si lehne na zem a kopa nohama a ječí a ječí,většinou ji ignoruju,občas plánu a vynadám,v neděli to přehnal manža,šel ráno na záchod a aby za ním nemohla,tak zavřel dveře,jenže ona začala brečet,že šel tatka pryč,tak jsem jí pustila do koupelny,aby viděla,že tatínek neodešel,no a ona zase spustila,já si šla lehnoput,za chvilku slyším,že jí vyhrožuje,že půjde pod sprchu a najednou slyším šoupačky od sprcháče,vodu a děsnej řev,von jí tam šoupnul v pyžamu :frowning2: ,tak jsem mu řekla,že to nebylo nutný a že to přehal,že stačí pustit sprchu a umejt jí tam obličej a né ji tam postavit celou,chudina se klepala jak ratlík,no a to nebyl žádnej obr záchvat,to dneska mi tu předvedla větší,před chvílí vytuhla,přetloukla to ve svojí obvyklou dobu a zmohlo jí to,no za hodku jí vzbudím

jinak my na velkou zimu vytáhneme zpátky velkej kočár,nejhorší je,že já když jsme tenhle kočár přivezli domů,tak jsem si někam schovala to madýlko,který se tam dává,když z toho chci udělat sporták,takže budu muset zajít v táboře do krámu a zeptat se,jestli to jde objednat zvlást :angry: ,ale stejně pochybuju,že v něm bude chtít bejt,poslední dobou s sebou většinou vláčíme kočár jen proto,abych měla kam dát nákup :cry: a na naše golfáče je pěkně blbej nánožník,kterej tam vůbec nedrží :unamused:

počasí se tady taky mění,chvíli sluníčko,chvíli tma,pak déšt,kroupy,sníh...,jsme zavřený doma,naštěstí jsme to stačily s míšouvemku oběhat dopoledne,když ještě bylo trochu slušně,zítra jdu ke kadeřnici,takže bych si tipla,že budou padat ho.na s hákama :sweat_smile:
13. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ona byla na 3 vakcinach a ve dvou letech ma prijit na preockovani.
13. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky k tomu ockovani proti penumokokovym infekcim, je pripravena novela zakona a to konkretne:
"Hrazená péče dále zahrnuje poskytnutí očkovacích látekproti pneumokokovým infekcím, bylo-li očkování zahájeno mezi třetím a pátým měsícem věku pojištěnce a pokud 3 dávky očkovací látky byly aplikovány do sedmého měsíce věku pojištěnce; hrazená péče zahrnuje i přeočkování ve druhém roce věku pojištěnce".
Tak ted to jeste musi vyjit ve sbirce zakonu - jo ale novela bude asi ucinnna od 1.1.2010, takze bude potreba to zjistit na detskym
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nas se netyka,my ted meli 2 roky ted. A ockovani jsme byli 3x do 7 mesice. Musim pockat az prijdou penize,abychom mohli na ockovani,proto jsem se ptala.
13. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli já už chtěla malou 100x osprchovat a nejlépe totálně ledovou vodou, ale nikdy jsem na to neměla, ani na to abych ji třeba kousla, jak se radí když koušou děti :confounded:
13. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ty máš Terezku v září, co jste jí kdysi koupili k vánocům když jí byly jen 3měs.??

A pak by mě zajímalo jak jste to řešili vy Hani jestli jste dětem dávali třeba stejný počet dárků nebo jak? Vím že ten prcek to nevnímá, ale jen dotaz :wink:
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez my dali co vim hraci deku s hrazickou,jinak asi obleceni jsme dostali od ostatnich
13. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak tu hrací deku s hrazdičkou máme a asi ji budu muset zrušit, jediný co se s ní děje je to, že Kristý každej den tu hrazdu zbourá a pak tak příšerně ječí a rve z toho ty hračky, že je stejně celej den holá... no asi malej mít hrací deku nebude :confounded:
13. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terez ty děti se na tebe snad domluvili.

Luci teda tvůj manžel to je frajer.to náš táta by neudělal i když sebe víc zlobí tak mu vždy vysvětlí.

Jinak dneska jsem koupila malému skvělou čepku a šálu na zimu v Taku a botičky v Santé.A kabátek už neměli co jsme měla vyhlídlí.
13. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo no asi to bude brácha se ségrou, vizáží si moc podobný nejsou tak aspoň ten řev :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na kolik tě vyšly botičky? A jak vypadají, hoď foto! :slight_smile: já chci nějaký vysoký a teplý pro Kristý.
13. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :wink: tak u nás se taky vztekáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna v sobotu ho manža omýval studenou vodou :grinning: ale já si furt myslím, že tohle období nebo spíš dvouleťáci jsou nejhorší, jsou svéhlavý, chtějí to po svým a jsou ještě malý na to, aby se jim to vysvětlilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak už to bude lepší :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda doo období klackovatosti :sweat_smile: tu má teď Hynďa a až ho to přejde, tak přijde puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak alespoň jsou si v něčem podobný :grinning:
Botičky mě vyšli na 850Kč
13. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jeslti tam něco uvidíte je to špatná kvalita z telefonu.Zkusím to zítra za světla
13. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, téda, je vidět, že bylo dneska hnusný počasí - tolik stránek popsaných za jeden den bylo naposled před rozdělením téhle diskuze na dvě části :wink:

My fusak máme takovej flaušovej, je spíš na jaro/podzim, ale dám do něj v zimě ještě tlustou deku a bude to. Ještě tu mám klasickýho berana, ale už netuším, jak je velkej, jestli se do něj Deni vejde, ale asi jo... Nechce se mi kupovat další. My budem nejspíš v kárce hodně, Denda se docela ráda vozí, ale uvidíme, jak to za těch pár měsíců bude. Hlavně se těším, až bude sníh - opráším moje stoletý klasický sáňky (nááádherný červený i s opěradlem - doufám že budou v pořádku) a budem procházkovat na nich :sweat_smile:

S těma záchvatama to máme zatím celkem v pohodě, taky se vzteká, ale docela se jí dá ukočírovat. Pro studený sprchy moc nejsem, ale to je každýho věc.O tom vztekání atd. jsem četla tuším v knížce od Matějčka, že ty dětičky s sebou takhle švihaj a dělaj šílenosti, protože jejich nervová soustava není ještě natolik vyspělá, aby pochopily, že nějakou věc opravdu dělat nesmí. Takže jediný řešení, co je v té jejich hlavičce napadne, je začít se vztekat, dupat, válet po zemi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zimní botky taky nemáme, jaký budete kupovat? Nějak ani moc nemám představu. Akorát co mi říkala kámoška, tak prý klasický sněhule jsou v tomhle věku naprd :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek