• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Míšo, ty botky vypadají moc dobře. Měli i "holčičí" variantu?
Jinak koukám, že je Ríša taky pěknej horolezec, mohli by s Míšou od Lucky vystupovat společně - viz. ty Lucčiny fotky, kde Míša vylejzá na umyvadlo :grinning:
13. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně,jak říkáš Leni.Také jsem chtěla takové sněhule vysoké a pani mi říkala,že jsou lepší nižší.Lépe se jim v tom chodí.A koupila jsem o velikost větší.Jak mi poradila.Stejně bude mít punčochy a ponožky a je ještě ve vnitř kožíšek
13. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zimni boty jeste nemame. Ted nosi kotnickove,ted zatim staci a pak koupime zase FARE
13. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Jojo měli i holčičí variantu.A nebo ti je do 2dnů objednají.je to nové zboží od včera je tam mají.

Třeba s Luckou domluvíme nějaké vystoupení :wink:
13. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci - až nebude tak hnusně jako dneska - oběhnout nějaký dětský obuvi, prý jsou super ty v České (nebo Krajinské). Takový obyč zimní máme doma, nový, jsou asi tak 10 let starý, ale nenošený - přivezla je kdysi mamky kámoška, koupila je vnučce a koupila blbý číslo. Nejsou úplně "in", ale na lítání budou super, pokud Dendě nevyroste moc noha. Ale chci právě ještě nějaký frajerský... :wink:
13. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na sáńkování budou fajn.Také pak budu muset koupit ještě jedny na sáňkování,ale to se rozhodnu až podle sněhu.A ty budou také obyčejné
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholkííí, vy jste kecky, že vás teda dočítat ani nebudu........ :wink:
jen jsem zahlídla téma fusak, tak my máme tkaový ty beránkový po nás,alenevím, jak teď s ním páč do golfek ho nedám, že jo...... takže do kočárku dáme na zádíčka kožíšek a dál nevím....... :frowning2: asi hodně oblíkat......
ta zima je fááákt šílená..... :frowning2:(( br, fuj, fuj....

a zimní botky taky ještě nemáme, maru z loňska nebudou a tak budem muset něco koupit,ale vůbec letos nevím.........zas asi koupíme tady na Máji v obchodě......

leni, to přije´d sem na ten Máj, jsou tu o dost levnější než v té České (i když v české je trochu větší výběr....)

jdu chrupčit, brou,brou......
13. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

teda dneska to je zima.Máme jen 1,4stupně.Ale neprší a ani nesněží,ale asi to dlouho nebude trvat.

Do alba jsem dala fotky.Znovu jsem vyfotila boty a bundu se šálou.Už je to lépe vidět než včera.
14. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

teda to je fááákt hnus..... :frowning2:( tak my máme na teploměru 3 stupně....... brrrrrrrrrrrrrr
bych potřebovala, aby začalo pršet až někdy po třetí hodině, mají nám dovézt tašky a je to tam mokrý,tak nevíme,jestli se tam dostanou...... :rolling_eyes:

terez, zapomněla jsem včera napsat, že na tebe myslíme, teď to bude hrozný,ale časem se to trochu zlepší, uvidíš!!!! až se trochu sžijete, tak bude líp......... :wink:

jo, sykor - jsme nakonec naznali, že by jsme ten vláček nikam nedali, tak koupíme hasičské auto co jsem viděla v tescu a peřinu a povlečení a tím budou dárky vyřešený. ty vláčky by se mi moc líbily, ale není místo, třeba jednou do domečku....... :wink:
14. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, venku zima a dnešní noc nebo spíše ráno úděsné,míša se probudila v půl pátý,v mojí posteli se se mnou začala přetahovat o peřinu a řvát,tak jsme šly vedle do pokojíčku,bylo na ní vidět,že se jí chce spát,ale nemohla zabrat,kroutila sex,bol elo jí bříško,v šest se rozhodla vstávat,tak jsem jí zatrhla,že do ložnice nepůjde,tak nejdřív kopala vzteky do dveří a pak do zdi,chvilku na to se uřvala pod polštářem a spala do čtvrt na devět :frowning2:

hani a na máji je to co za obchůdek s botama?

v půl jedenáctý jdu ke kadeřnici a nemám hlídání,tak bude muset franta odvézt malou k babičce a já si jí tam pak vyzvednu,zpátky budeme muset pěšky,takže jí musím pěkně nabalit

jinak s tou studenou vodou,mě by nevadilo,kdyby jí omyl obličej,mě naštval,že jí tam postavil v pyžamu,jinak to on občas zasáhne,ale mám pocit,že v situacích,který mě přijdou celkem v pohodě,a když vylítnu já,tak většinou bejvá klidnej :unamused:

mě včera přišla stavebnice a puzzle pro honzise,takže další 2 vánoční dárky už máme :wink:
14. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kroutila se,neměla sex :grinning: :grinning: :grinning: ,ten měla maminka v noci :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, jj, taky je to u nás tak, že když vylítnu já, tak jsem hysterka a manža je v klidu, ale on kolikrát vylítne zrovna, když mi to nepřijde tak hrozný :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli,to jsem ráda,že je to i jde stejný :wink: ,jdeme se oblíkat na tu sibérii
14. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Mispuli mě taky někdy bývá všechno jedno a je den kdy vylítnu za kravinu, prostě se to občas nakupí... mám den kdy se jejímu hysteráku směju a den kdy dostane okamžitě na zadek ještě ani pořádně nespustí...

Dneska jsme byli s malým u Dr., tak váží 4110g a měří 53cm takže nabírá dobře a já včera když už dlouho brečel měla takový choutky že snad koupím UM, mě to kolikrát tak štve, nic nejím, kojím furt a on stejně brečí a brečí... vím že ani s UM by se prdíky nevyřešily, ale rozhodně nepřispívá ke spokojenosti matky, že nemůže nic pořádnýho jíst - tohle na prdíky, tamto na alergie... :unamused:

Hani já jsem ostuda, už ti konečně musím vrátit ty věci :sweat_smile: nejste doma o víkendu? Že bych přes den nechala děti taťkovi a prostě k tobě odskočila nebo jen s malou :wink:

Co se týče sexu tak mi to šestinedělí přijde nějaký dlouhý :sweat_smile: jak neni člověk nikde pořádně šitej :sweat_smile:
A příšerně mě bolí záda, měla jsem to po porodu i s Kristý a zřejmě je to tím že kojím vsedě, ale já to jinak přes den s malou dělat nemůžu, s ní jsem se kdysi naučila kojit vleže a lehala si k tomu, ale teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: no smůla :wink: budu to muset vydržet.
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Míšo ještě jak jsi včera psala, že tchýně je hotová z Ríši, tak moje máma je zase hotová z mých dětí - obou. Dneska jak malej zase vytrvale brečel tak se mě pořád ptala jestli nemá hlad nebo co mu je, to mě utvrzuje v tom, že všechny děti takový opravdu nejsou :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jak jsem si myslela, že ta zima letos přišla děsně brzo, tak podle tohohle http://lipno-online.cz/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=1262 to zas o tolik dřív není :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu jen na skok. Luci - my měly taky šílenou noc (schválně píšu tvrdý y, jelikož náš tatínek vše zaspal a ráno se podivoval, jakto, že nespím v ložnici... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - Deny se vzbudila ve 3,15 s šíleným řevem, nepřišla jsem na to, co jí je - asi zase zuby? Nemohla zabrat, přebalila jsem jí, dala Calgel a Nurofen, pak jsem zkoušela jí uspat i v posteli u mě, ale nic. Takže nakonec usla někdy po 6. ráno... Před chvilkou zas zabrala, tak jdu taky zalehnout, protože jsem nějaká hotová. Už jsem se namlsala toho, že spí celou noc a teď mi ty 3 hoďky dost chybí...

Hani, kde tam je ten obchůdek s botama? Já znám v těch vašich končinách jen pár "orientačních bodů" - Multikino, MC, Jiskru - takže nevím, jestli bych to tam našla. Ale možná bysme tam někdy vyrazili s Peťou autíkem...

Terez, Luky je teda véééélkej!!! My měli 4330 ve 3 měsících :grinning: :grinning: ale u nás to je tak trošku extrém asi...
14. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani hlavně,že jste vybrali něco :wink:

Luci je vidět na co myslíš při tom psaní :wink:

Terez teda malej má pěkné míry.Hlavně,že si babička užila vnoučat. :slight_smile:

Mi jsem šli po obědě spát a Ríša se vzbudil a má 37,6teplotu tak jsme doma.A ani mi to dneska nějak nevadí je tam fakt hnusně.Jen pořád kňourá a chce chovat.Ale nevím co mu může být.Zuby máme venku kromě těch posledních a ty prý rostou kolem 2roku.A rýma nám také neteče.
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo.já už jsem taková,když nemyslím na děti,tak myslím na to :grinning: :grinning: :grinning: a obráceně

kadeřnici jsem dneska zvládla,ale moc mi s tím nedělala,jen zastřihla konečky,tchán to na mě ani nepoznal :wink: ,myslela jsem ,že se mezitím míša u babičky uřve,když měla spánkový deficit,ale v pohodě,spala ted hodku,možná by spala dýl,ale honzis na mě hulákal z ložnice,takže ji vzbudil :frowning2: ,no snad tedy usne dřív večer,o čemž pochybuju,jo leni u nás to bylo bříško,už druhej den nekadila a na to není zvyklá,holt se zase provrtal další zub

ven nejdeme,je tam zima psí a před chvílí zase pršelo :frowning2: ,zítra ráno volám k doktorovi,jestli máme přijít na očkování,měli jít před 14 dny,ale byly chcíplý/dětičky/,tak ted musím čekat,jestli někdo vypadne :confounded: :sweat_smile: a odpoledne jde tatka s honzíkem na kontrolu k zubařce a já na to trhání osmy

v pátek jdeme se známejma v táboře na véču a jako překvapení k výročí naší svatby to kamarádka objednala v restauraci,kde jsme měli svatební oběd i večer :wink: ,tak jsem zvědavá,já myslela,že už jí zrušili,no a pak jdeme na bowling a pak možná na dýzu pro starší a pokročilé

aaa míša tlačí :slight_smile: :grinning:
14. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cholkí.........

Leni, je to přubližně v těhle místech....... : http://maps.google.cz/maps?hl=cs&source=hp&q=oskara%20nedbala&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl snad se ti to zobrazí dobře.....

jj, taky jsem se ráno nasmála mispuli ...... :wink: máš to dobře pomotaný........... jen aby na vás nepřišla sociálka...... :grinning:

Terez, já ti chtěla v sobotu psát,ale nakonec jsem se sekla v tescu a šla jsem dom pozdě. víkend tu tentokrát asi nebudem, ale zkusím zítra přes den ti nějak písnout na mob. když půjdem ven,ju......

já jdu ke kadeřnici v pondělí - tááááááááááák se těším........

normálně jsem nás objednla k zubaři a naše zubařka, že nás vezme až po novém roce - to je teda síla, tak jsme šli na preventivku k sousední a ta má čas až na Mikuláše - no to je síla, co.....!!!

a jinak tašky, holky, oni nám dovezli tašky stejně špatný, jako jsme tam měli, jsem z toho špatná, protože se všechno posouvá a začíná zima a takhle to nedoděláme, si říkám, jestli to není Boží znamení a nemáme se na to vykašlat........ :frowning2:(
14. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
tak mi máme stále teplotku,ale bez rýmy.tak uvidíme co se z toho vyvbí.

Terez vše nejlepší k dnešnímu svátku a hlavně hodné dětičky :slight_smile:

Hani já jsem si také volala k zubaři a vemou nás až v prosinci.
Určitě se na to nesmíte vykašlat.Uvidíš zase to půjde dobře.Říkej si budem ve svém budem tam mít klid.Co já bych za to dala jít do baráku.Mí scháníme a pořád nic a když už je pěknej tak se drahej.A pozemky tu vůbec nejsou
15. říj 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Leni a kolik má Deny teď? :sweat_smile: :grinning:

Sykor děkuju :slight_smile:

Hani já jdu dneska ráno s dětma na Šumavu, kdyby si si to tady nestihla dočíst tak ti písnu SMSku a kdyžtak vezmu ty věci sebou, mě jde jen o to ti to tam hodit ať nejsem ostuda a nemám to zbytečně dlouho :wink:

Mispuli tu večeři vám závidím, nedostali jsme se pořádně ani s malou, nepočítám, že teď to bude lepší :sweat_smile: :grinning:

Dneska jsme se holky konečně vyspali v noci, malej se budil jen na jídlo a nebo koukal, žádnej řev, takže dobrý, v 5h vstal, před chvilkou šel spát - doufám!!! A teď se budí malá, tak musím za ní :slight_smile:
15. říj 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez Všechno nej k svátku :dizzy_face: Tak to je dobře, že byla dobrá noc. To určitě bude tak pokračovat víc a víc :wink:

Hani, to je teda blbý s těma taškama, ale určitě to nenní znamení, že se na to máte vykašlat. Bude to ještě hrozný určitě několikrát, ale pak budete ve svým baráčku a pak to bude už jen a jen dobrý :slight_smile:

To počasí mě štve, taková zima, my tu máme 1 stupeň :angry: Chtěla jsem jet někam na boty, ale uvidíme, se mi do té zimy nechce.
15. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

holky děkuju....... :wink: no někdy je to na hlavu........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my taky koukali pořád po hotovém baráčku, ale nic nebylo, přesně jak píšeš, buď to bylo nepoužitelné, nebo blbý místo a nebo šíleně drahý - tak jsme šli do stavby (no nevím,jesti jsme si pomohli......... :wink: )

Terez, taky vše nej k svátečku. my budem doma tak do devíti, půl desátý, pak bych potřebovala odjet. maru nemá ty zimní boty )včera jsme se jeli podívat do Marcury do hypernovy a sněhule za 200 tam teda neměli ani náhodou, ten krám mě štve, nikdy tam nic nemají....... :frowning2: ) tak musíme někam jinam, ať nám prďola nezmrzne......

no vida, spaní se lepší, to bude dobrý za chvilku.... :wink: ježiš, už skoro měsíc, to není ani možný....... :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,venku pěkná klendra

terez všechno nejlepší k svátku a jak už psaly holky,hlavně chvilku klidu a odpočinku :wink: a vidíš dětičky ti daly k svátku dárek,klidnou noc :slight_smile: ,jinak tu večeři si můžeme dovolit jen díky tomu,že moje rodiče nemaj problém s tím pohlídat naše dvě třeštiprdla,no a hlavně bude doma i strejda,takže nás pak honzis nepostrádá a taky už se těším,mohla by to bejt pěkná akcička

:wink: my dneska po strašně dlouhé době úplně suprová noc,míša se vzbudila akorát po půlnoci na mlíko a k ránu na čaj a jinak spala u SEBE!!!!!! až do 7 ráno,kéž by jí to chtělo zase chvilku vydržet

volala jsem k doktorovi kvůli tomu očkování a mám si zavolat až kolem 11,to budou vědět,jestli někdo vypad nebo ne

hani takže ten obchod je na Nedbalce?A ty tašky,to je naopak dobrý znamení,jako že se nenecháte něčím takovým rozhodit

:wink:

Míšo:tady taky pozemky nejsou,já tedy po baráku nějak extra netoužím,navíc prej máme zdědit ten po frantovejch rodičích,ale to bude bůh ví kdy a mám obavy,že tam by pak snad bylo lepší srovnat ho se zemí a postavit znovu :frowning2: je to barák ze 30.let 20.století,takže strašně velkej a při tom neskurečně debilně řešenej vevnitř,tak uvidíme,jenže je tam daná nová střecha,půda připravená na udělání podkrovní místnosti,nový okn ,dveře...,takže to se bourat nebude
15. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno mamulky :dizzy_face: dneska jsem tu výjmečně brzo,páč sme měli jít na vojtu a my zaspali :zipper_mouth: :zipper_mouth: ostudy jedny!!a to sem fakt měla i budíka!!!no nechápu to,to bude tou vzrušujcí nocí :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak druhý pokus máme zítra,máme jít na stejnou hodinu,tak snad tentokrát nezaspíme,to už bych se hambou propadla!!! :pensive:

Terez ještě jednou vše nej,nej a hodný dětičky k svátku-ty hodný děti můžou být pořád,né jen ve svátek jo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám,sme se stou kadeřnicí nějak rozmohli,já jdu v úterý :grinning: a už se táááák těším!!že tam zase budu tři hodiny :grinning: :grinning:

Hani koukám,že máte problémy se stavbou,to mě moc mrzí,ale ono to fakt bude jak na houpačce,jednou vše ok a podruhé na houby,ale uvidíš,že budete brzo bydlet!!!!!moc vám to přeju :dizzy_face:

tak já si jdu malovat obličej a vyrazíme nakoupit,at tu nejsme hlady :grinning:
15. říj 2009 v 08:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez taky doufám,že si tu večeři užiju,dneska odpoledne jdu na to trhání tý osmičky,tak snad už to bude zejtra v pohodeě a jinak naše zubařka taky obědnává zhruba po půl roce od zavolání,ale my jsme vzorná rodina,chodíme pravidelně,takže nám většinou dává termín už na kontrole

holky venku sněží,to je fakt super,chtěli js,me jet zítra do tábora vlakem,ale uvidíme v tý zimě se mi nechce nic,ale ve vlaku už by mohli topit,tak možná jo,honzík si totiž vzpomněl,že babička od nás minule odjížděla vlakem,tak pořád otravuje,že chce taky :wink:

bea kdo nebo co je vojta?
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli ahojky :slight_smile:

tady zatím nesněží,ale nedělám si naděje,že by nesněžilo-sotvo vyjdu ven,tak začne,se vstadím :grinning: :grinning: my sme ted přemýšleli,že by sme jeli vlakem na to Slovensko,ale i pro mě je tak dlouhá jízda neúnosná-nějakým 8 hodin,plus pak ještě autobusem,tak nevím,jak bych to tam s prdelkou přežila,tak radši pojedem autíkem přes Rakousko a budem tam za pár hodin.Jinak vojta je vojtovka :grinning:
15. říj 2009 v 08:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já nevěděla,že taky vojtíte

jinak na slovensko je to fakt dálka,nám to stačí od nás do tábora,stejně musíme v budějkách přestupovat :wink:
15. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek