• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
no ted už naštěstí nee,jsem se tam jen ukázat jak chodíme,tak snad bude vše ok,ráda bych tuhle kapitolu života s vojtěním už uzavřela-byla to moje noční můra,ale jde vidět,že malému pomohla,tak k něčemu dobrá byla :dizzy_face: no právě je to dálka hrozná,když si jen v zpomenu,že jen do Přerova za babičkou sme jezdili vlakem nějakých 6,5 hodiny,tak to byl fakt mazec,nerada sem jezdila vlakem,radši autobusem.ale autem je to nejlepší,člověk si může udělat přestávky jak chce a je to hlavně rychlejší
15. říj 2009 v 09:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
ani vás nedočtu, všem děkuju za přáníčka!!!

Hani to je na prd s těma cihlama, na to jsem zapomněla reagovat :confounded:

Jinak venku chumelí jako blázen!!! Jsem ráda, že jsme tomu jakžtakž utekli!!

Malej už mi brečí, budí se! Tak páá
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terez taky přejeme všechno nej k svátku :slight_smile:

add cestování-já jedině autem,vlakem jezdíme jenom kousek do Třeboně kvůli Páťovi,protože je to přeci jenom něco jiného a autobusem skoro vůbec nejezdím :slight_smile:

add zimní boty-já jsem objednala malýmu zase Superfity,ale čekám až mi potvrdí,že je mají na skladě :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je mají a už jsem je zaplatila,tak teď už čekat až přijdou :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez vsechno nejlepsi
15. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka máš někde adresu přes kterou jsi je objednávala? Jsou tam i ukázaný,docela bych honzisovi taky šla do superfitů,měli jsme ted přes jaro a léto úplně suprový a i když stojí hodně,tak jsme je maximálně využili a byla jsem s nima moc spokojená
15. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady a jenom si už zadej velikost jakou chceš a vyjedou ti pěkný botičky :wink: http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/index.php?srch=&uri=zimni-boty&kat=100&cvel=&cbar=&cpik=&prodc_45=yes
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju holky :slight_smile:
A jak terfíte čísla u těch bot když to berete přes net? Ach jo, budeme muset vyrazit někam hned o víkendu!
15. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli-já taky,loni jsem je koupila poprvé a fakt byli dobrý,nepromočily se,nožičku měl pěkně teplou z nich a jsou strašně lehounký,což v zimě vítám,když jsou pak nabalený jako sněhuláci :wink: My kupujeme podobný model jako loni tenhle http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/superfit-3-00043-80-ocean.htm :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já Terez přeměřuju nožičku a dávám tam tak 2cm navíc :wink:
15. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez mě se to taky moc odhadovat nechce,ale ted chodí míša ve 20,tak 22 jí musí s punčochákama a silnějšíma ponožkama bejt a pro honzise 27, ted jedeme do tábora,tak asi zajdu do krámu,kde kupujeme botky a koupili jsme tam i superfitky,možná něco budou mít tam a když ne,tak už vím kam se obrátit líbí se mi tyhle www.detskeboty.cz/zimni-boty/superfit-1-00043-11-mocca-kombi.htm
15. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak míša je dneska od rána příjemná jakosina v zadku,na to jak dobře si to vybírá ted a jestli ještě půjdeme na to pigáro,tak mě klepne úplně :angry:
15. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no počasí hrozný. Jsme byli jen na rychlovku v Mercury, koupili jsme tedy ty jedny botky u Bati, ale to je tak do města a do golfek. Pak na lítačku a do sněhu to chce ještě jedny nějaký pořádný nebo sněhuly nebo něco podobného.
Hani, taky jsem zašla do Hypernovy a teda to, co mají v letáku, tak tam z toho nebylo vůbec nic. Ani ten blbej Sunar, jen pro ty nejmenší :angry: Tak jsem taky naštvaná.
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě omejou,mača měla jet z tábora autobusem v 9:40,autobus doted nepřijel,jednou napadne sníh a na vysočině je hned kalamita :frowning2: ,tak šla ted na vlak,no šílený

já seděla na záchodě a mezitím zas honzis poškrabal míšu pod okem,já bych mu nejradši ty ruce urazila,já nevím,proč jí to dělá a vysvětlit si to nenechá,přece ho nemůžu škrábnout taky :frowning2: ,na očkování nejdeme,nezbylo,tak někdy příště,stejně je ale musím obléknout a vyrazit ven koupit něco k obědu,nic tady nemáme
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni tu nožku měříš normálně od patičky k prstíčkům jo? Ale oni všude na netu asi tu stélku neuvádí nebo jo? Ty vaše boty vypadaji dobře, já jsem zvědavá na co natrefíme my, ale to zkoušení zase, to bude otřes :confounded:

Mispuli tak dej vědět jak jsi se trefila, jestli to objednáš :sweat_smile: :grinning: to mě mrzí že Honzík Míšu poškrábal, já vím jak to myslíš, asi nic nenaděláš, taky malý nevysvětlim že děti se nekoušou a nehoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska honila Marušku u Hanky :sweat_smile:

Holky a ty sněhule když je o nich řeč... myslíte si, že jsou OK, kupovat to někde v obchodě? Jako kvůli nožce myslím, to asi nemá ten certifikát co? Já nechci rejpat, jen mě to zajímá, já bych radši ty sněhule teploučký práve :wink:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mě by se nejvíc líbilo něco takového, jako sem holky házely odkazy, aby botky nepromokly. Vloni jsme měli taky jedny od Bati, něco podobného, taky nepromokaly, ale to Domča ještě moc nechodil v tom sněhu. Letos to chce minimálně dvoje botky a z toho jedny fakt do těch břeček a mokrého sněhu.
15. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a rodiče tu můžou být ještě tolik let co?

Beat zrovna jsem si říkala,že jsi tu nějak brzo.A už vidím důvod. :wink: Tak zítra už to dáte.

U nás sněží od rána,ale taje to je tam 5stupňů.
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
také si myslím,že letost už budem potřeobvat 2boty.Koupila jsem jedny ve zdravotních potřebách ty bude mít do města a tak a na sáňkování mám vybrané u Bati
15. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka má holčičku a koupila jí mooc pěkné botičky vysoké a má je zapínané na zip a holka jí v otm řve,protože nechce mít tak vysoké boty a uplnou nožičku.A ke všemu včera spoklkla magnet z ledničky,tak čekají jestli vyjde a když ne jdou zítra na rentgen
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo přesně tak a říkám si,jen at tady jsou ještě dlouho,at si užijí vnoučata,ale na co mi za x let bude dům se zahradou,když by jí dětičky potřebovaly ted,sice tam samozřejmě můžeme chodit,třeba i denně,ale to není ono,však to samy znáte

míša mi ted vylila polívku,došli jsme si pro ní,samozřejmě mě neposlechla a než jsem donesla hadr,tak se skrz to proběhla,jak jinak podklouzlo jí to a pěkně si ustlala na zemi a zase další řev,jestli já je dneska neumlátím,tak na mě sousedi pošlou tu sociálku,nedělám nic jinýho,než že na ně jen ječím,co děláš,to nesmíš,nrch jí na pokoji,nehopsej po tý posteli.... :frowning2: asi je to tím počasím
15. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo holky to je pěněz na ty hadry na zimu co :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli moc děkujeme za věcičky! :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už přišly :wink: Myslíš,že něco z toho použijete?
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to jo peněz hromady.Mě ještě chybí roláky a rukavice.A pak si snad už konečně něco koupím já
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo já jsem nechala udělat nákrčník a rolák asi ani kupovat nebudeme, ale to by mi musely ty věci od tý pani ještě přijít, což mi připomíná že jí jdu napsat o číslo balíku, už toho mám dost :confounded:

Mispuli určitě užijeme, potěšila mě ta malá kombinézka, nečekala jsem takovou zimu tak malej má jen větší a včera mu koupila moje máma tak jsem se zaradovala že bude mít menší, ale koupila úplně stejný číslo co máme, takže na nic :unamused:
15. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, to je super, jak to tady teď jede :slight_smile:
Terez, všechno nej nej nej!!! Jo a jak ses provokativně ( :wink: :grinning: ) ptala na váhu teď, tak tipuju kolem 8 kg. Uvidíme, v listopadu půjdem na 18ti měs. prohlídku, tak snad se nechá zvážit. Je to holt prcek :sweat_smile:

Hani, dík za odkaz, pokusíme se to pak najít. V Nedbalce myslím bydlela má kamarádka a spolužačka Denisa, jestli se nepletu, tak snad budu trošku vědět. Jinak s taškama to nebylo žádný špatný znamení. Prostě jste podobná rodinka smolařů jako my. Například když nám dělali okna, měli jsme je objednaný i s žaluziema. Nejdřív je zapomněli objednat, tak jsme čekali asi 3 týdny, pak je přijeli namontovat a zjistili, že jim je výrobce udělal širší než měly být. Takže až po dalších 3 týdnech jsme měli žaluzky :wink: Nevěš hlavu, o to líp se vám tam pak bude bydlet, než kdyby to všechno šlo moc snadno :dizzy_face:

Boty pořád nemám ani okoukaný, musím juknout někde na netu, abych měla aspoň představu. Kombinézu taky pořád nemáme, bundy máme 2 (jednu šílenou jsme dostali od Peťovo tety, která je nadšená z věcí, co jí připomínají "nadýchanou cukrovou vatu" :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no umíte si to představit, ale když bude nejhůř...) akorát jsou obě takový ne do moc velký zimy. Takže taky budu muset okouknout nějakou vyteplenou nebo s beránkem. Roláky nekupuju, máme spoustu šátků a šálu, tak to by mohlo stačit. Stejně v mrazech nebudem venku nijak dlouho, já jsem náchylná na močák, tak si musím taky dávat pozor...
15. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez to mám opravdu radost,že jí někdo využije,u nás jí nosil chvilku honzík a míša jí měla snad jednou,jak je březnová,tak jí vůbec neužila :wink:

terez,když tak píšeš o pletených věcech,kdybyste chtěly něco uplést,tak moje mamča vášnivě ráda plete,tak není problém,já bych i hodila nějaký foto,ale neumím zarábat s novým programem na zmenšování fotek,tak kdybyste náhodou nějaká měla zájem o to ,co mamča umí uplést,tak to můžu poslat na mailovou adresu :slight_smile:

jinak včera nám přišel leták z kiku a tam měli roláky za 60 kč dětský a za 89kč dámský,taky za 149 soupravu triko s dlouhým+flísová vesta asi tam budeme muset vyrazit,honzis potřebuje čepici,která mu bude držet na hlavě,všechny mu lezou z těch jeho plachet nahoru,jo a taky dámský prošívaný vesty za 309kč,tak jsem zvědavá,jestli tam něco z toho budou mít
15. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Terez, tak i tady všechno nejlepší :slight_smile:

teda, tady probíhá plná příprava na zimu :wink: teda boty nemáme, ale zatím je neřeším, počkám, co mi padne do oka, až se někam dostanu, ale fakt se mi líbí ten odkaz na ty goretexový :wink: Hyneček měl podobný, mám je schovaný na střídání, ale jsou to 27, takže smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad příští rok, i když nevím, nevím :unamused: ale stejně příští týden se snad vrátí podzim, takže zatím dávám podzimní a jedny ponožky navíc :wink: bundu, kombinézu, oteplovačky jsem vytáhla po Hynečkovi, takže taky pohoda :sunglasses: jen kdyby mě někde padla do očí nějaká supr čupr bundička za dobrou cenu, tak bych mu jí koupila :wink: Hynďa má bundu loni kupovanou v bazaru, ale super, lyžařskou alpine pro, tak jsem taky spokojená a navíc jsem byla nadšená, že se mi ještě vejde do kombinézy, takže na klouzání je taky vybavenej :sunglasses: jo, a roláky u nás plete babča, takže Jáchymek už má, mně dopletla teď a Hynďovi se do něj teď pustila :slight_smile: čepice Jáchymajda po Hynďovi a Hynďa z loňska :sunglasses:
15. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, na ten leták jsem taky koukala :wink: pro ty roláky se tam chci zítra vypravit
15. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, držím palce k zubaři!!! Mně trhala zubajda všechny 4 osmičky a dřív i 4 další zuby (se mi nevešly do pusy... :grinning: ), tak vím, jaký to je - dá se to přežít. Jo a horní jsou lepší než dolní, nevím, jaký budou trhat tobě...
Připrav si odvar z řepíku (na vyplachování) a nějaký prášky na bolest a budeš v pohodě.
Jo a tady ještě jeden tip pro tebe :wink: - http://www.novinky.cz/koktejl/181661-vytrhavani-prednich-zubu-je-v-jar-novou-modou.html
15. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek