• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
leni bude mi trhat levou horní a řepík asi nemám a v lékárně už zavřeli :frowning2: ,ale snad to bude v pohodě,jinak díky,že na mě myslíš,zatím jsem ještě v poho,ale v pět půjde do tuhýho,hele leni to abych se asi pořádně odpoledne najedla co?
15. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přišel mi jeden pěkný, aktuální vtip.......... :
Povídala kráva krávě:
# #
# # "Neruš, čtu si skripta právě!
# #
# # já jsem totiž chytrá kráva
# #
# # a studuji v Plzni práva.
# #
# # Až tam přijdu čtyřikrát,
# #
# # budu dělat doktorát!"
# #
# # Druhá kráva na to vece:
# #
# # Doktorát - ten získáš lehce-
# #
# # ba i diplom dostaneš-
# #
# # ale krávou zůstaneš!"
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani tak ten je trefnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani dobrý vtip :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak botky my pokoupili dneska tyhle: E9076 z tohohle katalogu:
http://www.essishoes.com/file1/Katalog-PZ-2009.pdf - v modrým. v naší velikosti toho pani už moc neměla, chtěla jsem na suchý zip,aby si to Maru mohla sama zapnout. obouvání jí celkem jde......
a koupili jsme ještě čepici a malýmu rukavice a 900 v trapu..... :frowning2: jinak jednu bundu má Maru z loňska ale stejně budem muset pořídit ještě něco ... no čeká nás toho ještě dost.....
15. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo, ty botky jsou dost dobrý, no ale ten litr taky..... :frowning2:

mispuli - tyhle dny znám a upřímně - jsem z nich na nervy......a pak žéééru sladký a jsem jak bečka a nemůžu se do ničeho vejít....... :frowning2:(
15. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani kolik stály ty botky vaše??? :astonished:
A co sněhuláka jste asi nestavěli viď :grinning:

Děkuju všem za přání k svátku, celý vás nedočtu :sweat_smile:

Leni z toho že je Deny prcek si nic nedělej :wink: já se bojím aby malá neměla nějakou nadváhu, má takovej pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
15. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky,tedy nic moc,měla strašně dlouhej kořen,zatím dobrý,akle až to přijde k sobě
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

terez o míše všichni říkaj jaký má tváře a mě se nezdá,že by byla nějak extrémně oplácaná,prostě jsou všichni zvyklý na honzíka :wink:
15. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-měří se to od palce k patě :slight_smile:

Hani-já vím,že je to garda,ale tyhle boty byly úplně skvělé,protože Páťa lítal normálně do kaluží a nohy měl suché a ani se mu tam nikudy nedostal sníh,protože ten jazyk je tam všitý,takže já jsem byla opět pro tyhle a vím,že mě nezklamou :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo já to beru. jsou fakt pěkný,kdyby byly větší,tak by si je člověk pořídil i sám, jen mi přijde,že na to ty výrobci hřeší, botky pro dítko na jednu zimu ( aněkdy ani to ne,když mu vyroste rychle nožka) a chtít za ně jedenáctset a víc je fakt dost.....
teď mi mamka říkala že snad u Bati mají mít zítra na zimní botky pro děti nějaké slevy............

Terez, asi 750........nemaji tu brousenou kůži,ale normální, tak snad by mohly i vydržet.... :wink:

před chvilkou jsme přišli z venku, teda tam je fakt zima, jak v lednu, fuj........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem z těch bot blázen! :astonished: co my pořídíme :unamused: a cena ať už 750,- nebo litr je prostě moc, ale chceme aby děti měli zdravou nožku tak co naděláme že :wink:
15. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Teda dneska mám radost hned od rána.Juknu na účet a oni už tam peníze a né,jako minulý měsíc.
16. říj 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,včera jsme toho napovídaly a dneska ticho po pěšině :wink:

terez,kdybys chtěla,znovu jsem se probírala věcičkama,mám tady pár pletených svetříků a teplejší flísový kalhotky na lukáška,kdyžtak bych to nafotila a poslal na mailíka,pokud mi pošleš adresu
16. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady dnes nikdo :confused:

Já konečně uspala do naše dítě. Spí teď v noci zase hrozně. Hrozně se vrtí, cestuje, pobrekává, budí a nespí třeba zase hodinu, tak pak je to dopoledne znát, jak je nedospalej, tak je protiva. Tak snad se z toho trochu vyspí.

Počasí pořád hnus, ale snad se to už začne lepšit. Je to docela hrozný, jsme byli zvyklý být pořád venku a teď tam jsme sotva hodinu. Domíka nebaví moc běhat, jak je nabalenej, rukavice nesnese, takže když spadne a má špinavý a mokrý ruce, tak řev. Samozřejmě je má hned i zmrzlý. Ještě měsíc aby aspoň bylo tepleji :sweat_smile:

Znáte taky tyhle stránky:
http://www.hraveuceni.cz/

Domík je právě má docela rád, tak občas u toho sedí a kouká a je chvíli zabavenej.
16. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru:nedávno je hodila jedna maminka z nedonošenců a já nemohla honzise s míšou dostat od počítače,říkala jsem že se tam musíme zaregistrovat,ale nějak zatím nebyl čas,ale moc se mi líbí

my se před chvílí vrátili z venku,nebylo tam tak strašně,protože nefoukal vítr,rukavice jsme ještě nedali,ale ty budou horor,ty budou sundavat oba
16. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak my lítali celý dopoledne. Byli jsme u dr. - kvůli tomu Dendy kakání, tak máme 8,40 kg - super (aspoň něco, že...) a kadění může fakt být takhle dlouho k zubům, prý jí začínají špičáky. Takže tak. Za 14 dní jdem na tu 18měs., předtím musíme na krev (kvůli tomu železu) a musíme odebrat moč - to bude teda akce, mám pocit, že to snad ani nezvládnem...

Jinak jsme byli v Globusu, mají akci v Mimiklubu na Sunary ochucený - za 188 Kč!! My pořád jedem na Sunaru a Hami, tak jsme koupili kakaovej a vanilkovej, zas bude na chvilku klid.

Na ty stránky odpo koukneme, ted jsem dala dračici spát. Díky za odkaz!
16. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera koupili miniprstový rukavičky a už jsme v nich běhali a v pohodě :wink: řekla bych, že se Jáchymkovi li íbí :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám na Vás prosbu. Zítra bychom chtěli zajít na oběd, nemáte tip na restauraci, kde není nakouřeno, je tam dětský koutek a dobré jídlo? Napadá mě jenom Pavlač, ale není ještě něco jiného? Díky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem merila nozicku a uz mame pres 16 cm,takze koupim kolem 18 cm,toz se cca 27,roste to nejak rychle
16. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Terez, přejem všechno nejlepší Lukáškovi k jeho 1.svátku.Hodně,štěstíčka zdravíčka,lásky a pokroku.
18. říj 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Míšo jsi hodná, ale už nám nic neposílej, za prvé jsi si nenechala ani zaplatit poštovné a to mě štveš :grinning: a za druhé máme miniauturní komodu, nevešly se mi tam ani tyhle věci :confounded:

Leni já jsem nějak nedočítala tak nevím co má Deny s kakáním? Průjem? Ten mívá Kristý k zubům pravidelně a je opruzená :confounded: Tak držím palce ať vám to všechno dobře dopadne :slight_smile: jinak v tom Globusu maji ten Sunar skoro pořád na akci nebo maji na akci Hami, my jsme to střídali, teď je Kristý ale už dlouho na tom rýžovým mléku.

Eho nic mě nenapadná...

Coko to je velká holka :wink:

Sykor děkujeme :slight_smile: malej si popřál k svátku po svým, včera skoro celej den nespal, tak jsem si říkala, že snad bude spát v noci, spal od 19-22, pak nespal do 0h, pak spal do 2h a od tý doby je prakticky vzhůru a brečí, před chvilkou spal 20min., abych teda nekecala, ale už jsem si pro něj byla než jsem dopsala tenhle příspěvěk.

Tak zase letím, protože Kristýna se furt vzteká a mě asi praskne palice z toho nevyspání. Pááá
18. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme Lukýskovi všechn onej k svátečku....

nevím co to je,ale Honzulka je protivný už třetí den....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my se vrátili z víkendu u našich,pátek jsme si užili maximálně,večeře byla výborná,pak 2,5 hodiny bowling a nakonec oldies disco,domů jsme dorazli v půl čtvrtý ráno :wink:

v sobotu se mi podařilo koupit míše v quick shopu zimní boty,stály 599,ale mamča tam měla 40kč slevu,tak jsme ušetřily :grinning: :grinning: ,jsou khaki barvy s růžovým kožíškem a růžovou výšivkou,docela dobře se nazouvají i přes míši vyšší nárt a maj povrch sumotex,takže by neměly moc promokat,jo a jsou na sucháče

lukáškovi taky všechno nej :wink: :wink: ,jak už jsem jednou psala,kdyby se nám narodil druhej kluk,tak by to byl taky lukášek :wink:

leni,míša už skoro 14 dní má tuhou stolici,taky nám vylezly spodní stoličky,tak čekám,kdy zase začne a polezou ty ostatní,jo a já trhání úplně v poho,pořád jsem čekala,kdy to začne bolet a ono nezačalo,tak jsem ráda :wink:
18. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukaskovi k svatku vse nejlepsi
18. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

LUKÁŠKU - všechno nej nej nej!!!

Terez, Denda má už pomalu měsíc takový "skoroprůjem" - prostě takový to víš co - řidší h...ínko a kaká tak 3x denně. Tak už mi to přišlo docela dlouho, abych to sváděla na zuby. Tak jsme jeli k dr., pochválila jí, že hezky přibrala a že to je na ní poznat- ještě než jí zvážili... Jinak to kadění může být k zubům nebo i z toho, jak dřív jedla málo a teď jí celkem pěkně, tak že si na to to tělíčko teprve zvyká, na takový zásoby :grinning: Nicméně, dostali jsme papír na odběry, pokud se to nějak zhorší, tak v pátek jedeme a uvidíme, jestli tam není nějaký bacil. Když to bude stejný nebo lepší, tak na ty odběry půjdem před 18měs.prohlídkou, protože dr potřebuje vědět, jak je na tom Deni s tím železem, jestli se to srovnalo nebo dostanem ještě kapky.

Luci, nám prý už začínají špičáky. Stoličky máme už venku všechny 4, takže teď už to bude k dalším :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsi šikulka s tím moudrákem. Mě horní nijak moc nebolely, ale dolní jo. Oba mi rostly křivě, jeden mi sekala zubařka a s druhým - jelikož mi vrůstal do vedlejšího zubu - jsem byla na zubní chirurgii a týden na neschopence s antibiotiky. A to bylo docela maso, drtili mě tam 2 doktoři a trvalo jim to přes půl hodiny. Uááá, ani radši nevzpomínat. Jediný pozitivní bylo, že jsem tejden neotevřela pusu, takže jsem jen pila brčkem polívky a docela zhubla :sweat_smile:

Botky stále nemám ani vymyšlený, ale včera jsme byli na otočku ve Slonovi - jeli jsme kolem - a mám kombinézu. A docela hezkou, je světle modrá se sv. zelenou, látková. Tak jsem ráda, že tohle mám vyřešený (a za 80 kč :grinning: )

Terez, tak snad budou dětičky dneska v noci hodný, ať můžeš nabrat sílu...

Eho, taky přemýšlím o nějaké takové hospodě, ale nemůžu nic vymyslet. S Deni jsme chodili akorát na zahrádky...
18. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo sýkor přejeme všechno nejlepší k svátku,hlavně zdravíčkko,to ostatní už určiTě máš :wink: :wink:
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuji.
Také přeji Míše všechno nejlepší k dnešníu svátku.Hodně štěstíčka,zdravíčka a úspěchů a ať moc nezlobí rodiče :wink:
19. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli Michalce vše nej,nej k dnesnímu svátku,hodný rodiče a hlavně hodně zdravíčka.to samé přejeme s Danískem i tobě Sykor :dizzy_face:

jinak malému rostou dvě stoličky a to je maso,hlavně v noci,dneska sem ho utěšovala asi třikrát,dostal i nurofen :pensive: má to tam krvavý,ale už jeden zub trochu kouká,to je děs,už aby ty zuby měl všechny,vůbec mu tu bolest nezávidím a jem i ho líto-vím jak mě bolelo,když mi z 1ky nahoře vyndavali jenom nerv,to sem měla bolesti neskutečný 14dní :confounded: fuj,už nikdy více a to jdu ve čtvrtek zase k zubaři,sem tam pomalu víc než doma :sweat_smile: jinak botky taky ještě nemáme :fearful:
19. říj 2009 v 10:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dodatečně přejeme vše nej Lukáškovi a dnes Michalkám.
Jinak my už botičky máme 3. Jedny na teď, druhé zateplené a třetí jsou sněhule, tak jsme vybavení dost. :grinning:
19. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a Míšo, oběma přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!!
Beat, trhání nervu je taky brutál...nechápu lidi, který to nebolelo :slight_smile:
Já jsem nějaká chcíplá, začíná mi pěkná chřipka, takže jen čekám, kdy to dostane i Denda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek