• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
holky Míša všem moc děkuje a kdyby chvilku posděla,tak by vám i pusinku poslala :wink:
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Děkujeme za přáníčka k svátku :slight_smile:

My také přejeme Míšám všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka! :slight_smile:

Leni ten průjem má Deny fakt dlouho :astonished: to je dobře že se rozpapala a pěkně přibírá :dizzy_face: třeba se fakt potřebuje to tělíčko z toho srovnat ;) Kristý má spíš zácpu posl. dny, protože pije to rýž. mléko a brambory hodně jíme, i banány, tak to musíme hlídat :wink:

Botky my už máme vymyšlený viď Beat :dizzy_face: ještě se teda porozhlídnu ale jsou to hlavní kandidátky a jsou božííí :dizzy_face:

Beat to mě mrzí že vás zoubky trápí, ať je to brzo za váma :wink:
19. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji

beat ať zoubky rychle vylezou.

Leni tak ať je ti co nejdřív lépe.

U nás dneska svítí sluníčko už se těším ven.Ale je tam jen 5stupňů.
Včera jsem byla v ČB v IGY a manžel mi koupil kabátek tak ho dneska rovnou vemu ven
19. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
všem oslavencům přejeme taky vše nejlepší, Terez, Lukáškovi a Míchalce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vůbec vás nestíhám, občas jen nakouknu, ale zase nestihnu napsat, dneska jsem lenivá tak sedím u pc a koukám jestli nenajdu inspiraci na vánoční dárky :grinning: připadám si už dost blbě, protože moje mamina už má nakoupíno vše a já ani nic, ani maličkosti a nemám ani představu :confounded:
Botky musíme taky ještě jedny dokoupit, máme jedny sněhulky, jedny kozajdy, ale žádný jakoby přechodový, na konci týdne se chystáme s babi do Bud. na nákupy tak třeba budu mít štěstí :sweat_smile:

Holky nemáte typy na dárečky, jakýkoli, třeba co budeme kupovat babi, dědovi, sourozencům, neteřím, synovcům atd. já mám toho moc :grinning: děkuji za rady :wink:
19. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck. také nemám ani jeden dárek nakouipený.ale tady mám zatím pár tipů co bych chtěla koupit já
Modelína a nářadí k tomu, Motorka, Oblečení, Hodiny do pokojíčku, kostičky, kufřík
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor...děkuji
pokojíček ještě nemáme, chceme ho dodělat přes zimu, když se nedá dělat venku, doufám, že to klapne...Natálka se v noci ještě dost budí a pokojíček bude mít v patře, tak to bude trošku boj :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neviděly jste ve čtvrtek "Bydlení je hra"tam dělali tak krásnej pokojíček,úpně maě nadchly schody,který tam měl ten chlapeček na hořejší postel a úložnej prostor pod nima a ještě víc se mi líbil dřevěnej polohovací stolek,co tam kupovali,něco takovýho by se mi moc líbilo

jinak vánoce taky nevím,něco málo už mám,u honzíka se rozhoduju mezi kolem a tím polokolem bez šlapek jak se odpichuje noham,nemáte s tím některá zkušenost,pokud jste teda pochopily co myslím,já nevím,jak se to jmenuje :confounded:

Míšo kufříky chci koupit taky,ty se neztratí a asi zase koupím povlečení,pro míšu chci tu hello kitty a pro honzise něco ,co mi padne do oka,ale asi zase nějaký večerníčkovský,bud vlka a zajíce nebo pata a mata

jinak míša mi začala naprosto odmítat omáčky a to je milovala :frowning2: :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli...u nás se kupovalo k narozeninám toto http://eshop.kola-radotin.cz/detske-odrazedlo-terezka-09/ a velký úspěch, jezdíme na tom každý den a Natálka už parádně drží stabilitu :wink:
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme koupit kolo až na jaře. Malej si na něj už našetřil. :grinning: A chceme mu z toho nejdřív sundat šlapačky ať si zvykne a pak už bude mít i šlapky.
Jinak budeme kupovat koloběžku, sadu dřevěných vláčků, stroum s abecedou, suprouvou mikču. A jinak nevím.
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, já na to bydlení koukala. Ten pokojíček se jí moc povedl. Barevně i nábytkově. Mít vysoký strop, tak bych do něčeho takového šla. A ten stolek byl výborně řešený.
19. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
jen nakukuju, neni čas :slight_smile:

Vidím, že řešíte bydlení je hra, tam byla i naše palanda jak chodí takovej ten udejchanej děda po těch bytech :sweat_smile: jestli jste neviděli a chválili jí :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo terez ta se mi líbila taky,ale tady u tý se mi strašně líbilo,že ty schody byly takový široký,že bych neměla celkem strach,že z nich spadnou nebo si něco udělaj,ale taky na to doma nemáme prostor,to třeba jednou za x let do toho podkrovního pokoje v baráčku co zdědíme :sweat_smile: :sweat_smile:

jck:já právě taky kvůli tý stabilitě,šlapky mu stejně nic neříkaj,tak možná přemluvím frantu do tohodle :wink:

dneska mi přišel do schránky katalog quelle pro nejmenší,krásný věcičky,ale ty ceny :frowning2: :frowning2:
19. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jj ty schody byly pěkný, ale my nemáme místo ani na ně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,my taky ne,pořád máme pokojíček jako odkládací místo,ale už to taky musíme začít řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky z ČB s okolí.
neměla byste některá zájem o odkoupení kurzu plavání pro batolátka v Šikulkovi v ČB. nám se tam moc líbí, ale bohužel trpíme na záněty průdušek a jsme už asi měsíc v kuse nemocní a myslím, že nebudem mít moc šancí to dochodit ani nahradit.
kurz je do 3.prosince, každé úterý od 8,30. Je to pro dítko mezi cca mezi rokem až dvěma, aby mělo alespoň základ v plavčení (stačí nebát se vody a třeba snést vodu na hlavičce - polívání atak).
v případě zájmu samozřejmě napíšu bližší info.
19. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojujeme a přejeme Míšám všechno nejlepší :wink:
19. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vidím že nejsem sama kdo neví kam s děckem do restaurace. No nám se to vyřešilo samo - v pátek navečer přestali topit a do druhého dne jsme tu měli jen 17 stupňů, takže malej dostal šílenou rýmu a objednali jsme si pizzu domů :slight_smile:.

Pokud by jste některá chtěla, tak mám kupon na slevu 100 Kč k Baťovi na dětské botičky, musí se uplatnit do konce října, daruju a nic za to nechci, my už jsme na zimu vybavený :slight_smile:. Předání možné v ČB třeba v Igy nebo pošlu poštou.
19. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večírek kočky,,,,,,,, :wink:

Míšám přejem jen to nej.... :slight_smile:

zítra jedu do Phy, jedu s naším taťkou, ale řídit budu já,tak na mě myslete, neb jsem z toho trochunervík už teď... :grinning: nevím,jeslti to tam trefím a tááááák......

eho, z restaurací mě napadá Zelená ratolest, mají tam sice nekuříckou část a "dětský koutek",ale abych pravdu řekla, tak kdy jsme tam byli, tak od kouře jsme byli trochu cítit..... to samé třeba Citro nanádražní, mají tam nekuřácký koutek,ale musíš projít přes normoš hospodu (ale o víkendu se to s dětma nechalo) a co je zaručeně nekuřácký je Mc Donald - ale to byl vtip.... :wink: taky pak restaurace v obchoďácích a tím můj společenský život končí..... takže taky nevím...... :wink:

tak holčičky, dobrou noc (doufám, že trochu bude, páč posledních pár nocí mi dávla Honzulka pěkně zabrat)

papa
19. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, hodně štěstí při tý cestě do Prahy, prý se tam někde u Chodova dělají pěkný kolony :unamused: zrovna teď mi volal manža, že to bere přes Jesenici, protože už je tam kolona přes 3km
20. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Mispuli dneska jsem si na tebe vzpomněla, přišel leták z Jysku (je u nás v Č.B. vedle Globusu) a maji tam povlečení s Hello Kitty za 650,- na velkou postel :slight_smile:

Hani držím palce ať máte dobrou cestu :slight_smile: Já neřídila už hooooooooodně dlouho a nějak se ani nechystám :sweat_smile: :pensive:
20. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck a neni uz zima na kolo? Ja nevim,jen se ptam
Holky ja mam zase starosti,ze to ani vypsat nemuzu :frowning2:
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že Hanka měli klidnou cestu a žádné kolony se nekonali. Já povezu mamku do Prahy za chvilku na oční kliniku, tak doufám, že to bude taky dobrý. Takhle daleko jsem sama nejela. :wink:
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dnes byli v Igy dole v té kavárně vedle New Yorkekru. Mají tam hezký dětský koutek, ale to je vše. Vůbec to nedořešili, takže se u koutku nesmí kouřit a jinak všude kolem ano. Takže jsme byli stejně v dýmu a to tam kouřil jeden chlap vedle nás u okna a jeden za náma.
Cokosusenko, doufám, že to nejsou nějaké vážné starosti.
20. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme se vrátili z 18ti měsíční prohlídky :wink: máme 13kg, 86cm a byli jsme pochválený :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj panter, tak to je super. Máte pěkné míry. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, díky :wink: trochu se nám hošánek vytáhl, Hynďa měl v 18ti měsících 11,5kg a 82cm, takže se mi těch 13kg ani nezdá tak hrozných, když má navíc 4cm :wink:
20. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni co cesta do Prahy,jak to slo?
20. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter my meli v 18ti mes. 12,7 a 88 cm,ted koukam do knizky,takze jsme na tom temer stejne.
20. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkykočky,
takjsme zpátky, cesta celkkem šla, měla jsem z toho větší strach. bloudili jsme jen trošku....... :wink: všechno jsme stihli a dom se vrátili v pořádku.... tak děkuju za to, že jste na mě myslely...... :wink:

panter - to jsou dobré míry.....
my jdem zítra s HOnzíkem na roční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik máme,je to malý vypaseneček, i když posledních pár dnů nechtěl jíst.......

coko, copak se děje?? písni do IPky....
20. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,Marti ja si vas popletla,omlouvam se :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek