• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Jck:ja asi koupim v vanocum male to chytre pero od 3-4 let a pak pokukuji po tom detskem laptopu. Ale rodicum vubec nevim. Malemu synovci koupim nejakou tu interaktivni kostku nebo neco takoveho,manzelovi jsem chtela mobil,ale zalezi na penezich. Uvidime. Zacnu zacatkem prosince,jako vzdy
21. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Coko myslím že jsi si popletla spíš Hanku :grinning:
Copak se u vás děje? :frowning2:
Ten laptop maji v Tescu za 299,- já ho chtěla pro malou taky, protože tam je klávesnice a tu ona miluje, ale je tam nějaký počítání atd. a na to je ještě malá tak počkáme.

Jo jinak já jsem malý koupila kostičky dřevěný 100ks, žehličku, vysavač, chtěla jsem panenku ale nemůžu sehnat nic nečuracího aby to nestálo moc, malýmu mám dvě chrastítka a to ještě musím podělit babičku tak musím dokoupit a ty kostky jsem jí dala dneska, protože vříská tak aby se zabavila, ale nepomohlo to :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já k Ježíšku ještě nemám nic. Jediný, co "mám" je, že jsme se celá rodina složili a koupili babičce novou televizi - protože babi už je 78 a nemohla se naučit se set top boxem. Tak už jí dostala teď, ať může koukat :slight_smile: ale to je fakt jediný.

Jinak babi ještě koupím nějaký vitamíny, to je celkem vděčnej dárek a asi nějakou mikču. Našim přemýšlím o tom parním čističi, ale ještě uvidím. Peťovi něco na ryby. Tetám, strejdovi a sestřenkám nějaký maličkosti - kosmetiku atd.

Malej chci koupit stolek a židličky - to teda zabrali naši, takže já seženu, oni zaplatí. Jinak asi nějakou tu kuchyňku, pokladnu, kostky. Jinak nemám moc nápadů, nechci to tady zavalit hračkama.

No a tchánovcům vůbec nevím, oni nemaj rádi Vánoce (což nechápu) a doteď ať jsem se snažila jak jsem mohla, tak z ničeho neměli radost. Tak se na to možná vyfláknu a snažit se nebudu :grinning:
21. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terez...moc děkuji, přeposlala jsem to švagrový a už se nám to stříhá :wink:

Holky já s těma vánocema jsem úplně mimo a začínám o tom asi moc přemýšlet, jak jsem psala tak mě blbne mamina jak už má dárky všechny :grinning:

Čoko...jezdíme na kole v rukavicích, zimním oblečení, čepici a helmě :grinning: dokud není sníh, tak to ještě jde. Natálku to moc baví a já za ní lítám jak pometlo :grinning:
21. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Terez mas pravdu ,jsem vas holky spletla a taky sebe :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck - naše mamka má taky nakoupeno, taky z toho mám depku. Takže příští týden chci začít obíhat, abych to v pohodě stihla, než začnou nakupovat ostatní a bude všude přecpáno.
21. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tady se nakupujou vánoční dárky :wink: já jsem je tak trochu aspoň promyslela, ještě je nakoupit :grinning: Jáchymajda dostane novou tatrovku (ta po Hynďovi je na odpis), takovou tu knížku s piankem, pak klasika nějakou knížku, velkou peřinu a polštář , sadu trojhranných pastelek a pak, co mě kde padne do oka :wink: Hynďa dostane ribstol, nástěnku, merkur E1 (nebo tak nějak - prostě nějaký ty pokusy z elektriky), chci mu koupit nějaký DVD s angličtinou (líbí se mi na CSmini ta BabyEnglish, tu by do měsíce měli vydávat na DVD), první čtení, a ještě jsem chtěla něco, ale to mi teď teda fakt jako vypadlo :unamused: snad si vzpomenu :sweat_smile: tchánovce a ty naše 4 neteře nevím co, naši si něco vyberou, s manžou si dárky prakticky nedáváme, jen nějaký věci (jako třeba pyžamo), aby se neřeklo, že pod stromečkem nemáme žádný dárky, u nás jsou vánoce jen o dětech :dizzy_face: :wink:
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už vím, ještě pro Hynďu Scrable junior :wink:
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jdu vás pozdravit :wink: Od pátku mi nešel vůbec MK, ale už to rozběhli, hurááá :grinning:
21. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli panter.zatím to vypadá na 95%,že v neděli pojedu s frantou na hokej
21. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, písni mi číslo na tel. do ip :wink: já taky jedu, tak se sejdem :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám dotaz... v úterý, jak jsme dostali čtvrtou hexu, tak mi začal Jáchymek kašlat :frowning2: nevím, jestli je lepší mu dát stodal nebo mucosin :unamused: poraďte
22. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

koukám že řešíte vánoce........
tak my nějaké dárečky už máme,ale letos to asi přehánět moc nebudem.
Maru jsme koupili tohle lego: http://www.morelega.cz/slevy-109/lego-4974-duplo-staje-pro-kone-49.html?osCsid=ikvepfdsaauqgk09l4ln2o8rh1 - jak je na koně,tka myslím, že uspějem..... :wink:
Honzíkovi máme tohle: http://www.morelega.cz/duplo-21/duplo-ville-mesto-52/duplo-letiste-a-vlaky-163/lego-5606-duplo-muj-prvni-vlacek-1312.html?osCsid=ikvepfdsaauqgk09l4ln2o8rh1, pak pro Honulku mám ještě tohle: http://www.jasvd.cz/cs/katalog/vyprodej/kuzelky-velke.html a tím s hračkama asi skončíme. u našich Honzík dostane tatrovku co měl dostat k narozeninám,ale nakonec bude k vánocům a pak potřebují peřiny a povlečení,tak budemkupovat asi to. a ještě nějaké knížky a možná nějakou pastelku....... jo, Maru ještě takový ten kyblíček s korálkama co se navlíká.......

a jinak vůbec nevím, nemám žádný nápad...... ale ještě je dost času.... :wink:

teda to počasí je fakt hnus...........

jo, jak jste tu dávali odkaz na to učení, tak Maru se to taky moc líbilo a teď chce pořád pouštět zvířátka ....... :slight_smile:

Terez, co kristý??? ještě se zlobí?? co s ní vyrazit někam do toho MC mezi děti?? třeba by to pomohlo,......
22. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamulky :dizzy_face:
to je ale fuj počasí zase,ale zatím neprší,tak je to dobrý :grinning:

koukám,že tu probíráte dárečky,tak já nevím absolutně co koupím :sweat_smile: pro malého bych chtěla,aby sme se rodina složili na jeho plavání,tak to je jeden dárek,od mamky dostane odrážedlo,já mu koupím nějaké knížky-ty u nás ted frčí,pak mě napadl nějaký bubínek,nebo nějaký piánko a jsem bez nápadů. :unamused: pro Ládíka dárek mám-chci mu dopřát tandemový seskok,tak snad to klapne :dizzy_face: jinak mojí mamče vůbec netuším,ale Ládovo mamče chceme koupit nový lustr do obýváku a asi by sme jí dali poukaz na masáže-ten bych chtěla spíš já :grinning: :grinning:

jinak my ještě nemáme koupený žádný botky chjo,zatím na to dlabu,má jedny kožený podzimní,tak se na to vrhnem až příští měsíc.jinak v pondělí odjíždím s malým a mamkou na Slovensko-už se moc těším,mám tam nejhodnější lidi na světě-babí s dědou,pro mě to jsou vždycky Vánoce je vidět.jsou fakt zlatý-děda trochu blázen,takovej moc temperamentní :grinning:no a taky tátu tam mám,ale ten se na nás pojede podívat určo jen jednou jak ho znám-kdo ví jestli i to,když tam bude moje máma a tím jeho zájem asi hasne,ale nechám se překvapit,nechci mu křivdit :fearful: no hlavně mi držte palce,at to tam přežiju s mojí mamkou :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 v 08:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to duplo u nás teď jede, máme ho spoustu po Hynečkovi a Jáchymek si moc rád staví :wink:

Beat, my taky ještě nemáme zimní boty, zatím to taky nechávám :sweat_smile: přesně jako vy, máme kožený podzimní a kdyžtak přidám jedny ponožky :wink: já spíš začnu shánět po těch prázdninách

užijte si to na Slovensku, to bude fajn relax :dizzy_face:
22. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Mi k ježíšku máme zatím vybráno toto http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61759&VarCode=%2D&Act=Detail&Grp=8&SubGrp=60&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y a pak mám dárky vymyšlené.Našim koupíme se ségrou víkendový pobyt a tchánovcům foťák napůl se švárou

Beat hlavně si to tam moooc užij.
22. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych poradit kde se mám zaregistrovat k pediatrovi buď na Poliklinice Jih, Poliklinice Sever nebo někde v centru. Dáte mi tip na dobrého pediatra?
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
vánoční dárky máte pěkný vybraný :slight_smile:

Hani Kristý je posl. dva dny zase horší, mě se teď ale nechce s malým nikam mezi děti, řádí ty rýmy, chřipky :confounded: navíc ji nestíhám ve větším kolektivu hlídat a u nás je to nutný když děti mlátí, kouše, lehá si na ně... pořád přemýšlím nad těma jeslema a nemůžu se dokopat :astonished:

Denim, já bych ti poradila vybrat si doktora blízko tvého bydliště, u nás je to podstatný, ono neni to pravý s nemocným nebo uřvaným dítětem se plácat přes město.. jinak my chodíme k MUDr. Matoušové :wink:
http://www.znamylekar.cz/3207/mudr-matousova-alexandra/pediatr/ceske-budejovice
22. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Kristo, jsme z Homol a tady lékaře nemáme, takže musím právě volit pediatra ve městě poblíž linky 6. Prot by pro mě bylo výhodné jak jsem psala PJ nebo PS...
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo jste si brali hypoteku jak dlouho trvalo jeji schvaleni?
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jak to dopadlo s tím kočárkem,jak jsme se bvili na FB?

Mončo přišlo ti to?
22. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
denima6, my jezdíme přes celý město na Vltavu k Borovkové. Jinak je ještě dobrá doktorka někde v Nemanicích, tuším Janoušková. Tyhle dvě doktorky mi doporučila gynekoložka, když jsem byla ještě těhotná a nevěděla, kam chodit.
Matoušovou mám sice za rohem, ale moc dobré ohlasy z mého okolí nemám, proto tam nechodím (i když bylo by fajn mít dr 3 minuty od baráku...) Ale tady holky koníkovky jsou s ní spokojený, tak nevím...
22. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Denima6, já mám Dr. Paťhovou. Ordinaci má vedle PS. Je to přímo jen pediatrické oddělení, takže je tam víc doktorů.
22. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jé Deny, že to jsi ty :slight_smile:
Kamarádka taky jezdí ne ten sever k Hřídelový a chválí jí dost:

http://www.znamylekar.cz/3222/mudr-hridelova-marie/pediatr/ceske-budejovice
22. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za tipy, i tobě Věrko :wink: tak snad ještě nebude problém aby přibírala nové pacienty...
22. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mám dilema chci si objednat společenský triko,ale nevím,jestli bílý nebo černý,poraďte :grinning: www.quelle.cz/cz/q4r/home/suche/?EMBPERL_UID=:1609c3db0ía336f65cd41c4565daf3ee

jinak nechodí vám někomu katalog popronu? dneska přišel a budu určitě objednávat,píšou,že když to bude nad 1800kč,tak to pošlou bez poštovnýho,tak kdyby se ke mě někdo chtěl přidat

www.popron.cz/index.aspx?gotoId=714757
www.popron.cz/index.aspx?gotoId=705222
www.popron.cz/index.aspx?gotoId=714811
www.popron.cz/index.aspx?gotoId=604633
www.popron.cz/index.aspx?gotoId=602178

a já chci k vánocům pro honzise tyhle korálky www.hrackyobchod.cz/navlekaci-koralky---40-ks/
22. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám to quelle tam nenaskočilo,asi mám někde chybu :frowning2: a už jí vidím,tak to zkusím ještě jednou
www.quelle.cz/cz/q4r/home/suche/?EMBPERL_UID=:1609c3db09a336f65cd41c4565daf3ee

terez na tebe mám dotaz tu dětskou žehličku jsi kupovala v tescu? má to nějaký funkce,je na baterky?
22. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ani takhle to nejde,tak pokud chcete,dejte na tý stránce quelle nahoře do vyhledávání PC1006462 a ono se zobrazí :wink:
22. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek