• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Mispuli, černý je asi elegantnější, ne? já sice černou nemusím, ale přijde mi víc sváteční :wink: jinak mně by se teda líbilo to pouzdro na mléčný zuby :slight_smile: to je pro nás hodně aktuální, už jich máme vyrvaných 8 :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky spíš pro černou,jen se chci ujistit :wink: ,tak jestli budeš chtít,tak ti nějaký objednám,určitě se pak zase sejdeme na hokeji
22. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli mě se tam ta černá barva ani neukázala, ale taky bych vybrala černý, to bílý se mi moc nelíbí :sweat_smile:

Jinak ty knížky z Popronu jsou super, ale za 1800,- bych tam nenakoupila ani kdybychom se podělily :grinning: Já udělám nálet na levný knihy a budu jich mít kopec za pár šupů, naše malá to stejně trhá a kouše :confounded:
22. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty knížky jsem tam prskla jen proto,že se mezi těmahle dvěma rozhoduju,štaflíka a špagetku už máme 2x a honzík je má moc rád,ferdu jsme měli půjčenýho a moc se mu líbil,tak nevím,já tam budu kupovat knížky i pro dospělý,asi nějaký cd a hry,jinak katalog je i na netu,www.popron.cz,jenže dneska k tomu přišel ještě jeden jen pro děti a ten na netu není,jinak taky chodím na knížky do levnejch knih :wink:

mě to taky to černý nechce ukázat,ale píšou,že ho mají,tak do něj půjdu,ještě si tam najdu nějaký tričko,aby se vyplatilo poštovný
22. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky,

nám katalog popronu taky chodí,tak kdo z budějických by chtěl kouknout, tak je možnost...... :wink: Mispuli, kouknem do toho, ale te´d nevím jeslti by jsme něco chtěli......

ty korálky budou taky každým dnem prodávat v tom JASu (jak jsem posílala odkaz na ty kuželky), je to firma ze Stráže nad Nežárkou a kdžy jezdím k našim,tak to mám cestou,tak kdyby jste je některá chtěla tam odsud, tak vám je můžu vzít.... zatím teda ale nevím jak vypadají, v PO mi paní říkala, že je začínají "kyblíkovat".......

kamarádka mají velkou tabuli, ta by se mi takylíbila, ale nevím co vymyslet s tím naším místem...... :frowning2:

holky, jsem z toho našeho kluka vyřízená, to bude vzteklounek, úplně něco jiného než Maru..... jo a máme dneska pokrok, slezl sám z postele, aniž by si namlátil....... :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
p.s. Mispuli, já bych taky šla do černý...... :wink:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani gratulace ke slejzání z postele :slight_smile:
Já teda doufám, že náš kluk vzteklej nebude :sweat_smile: nařve toho taky dost posl. dobou, ale pořád je to tak o 50% míň jak Kristý.. a už pár dní neječí u koupání, ani po něm, Kristý ta řvala při koupání donedávna a po něm taky :sweat_smile: ale pořád se to může ještě zlomit a bude hůř :wink: Kristý zase jako novorozenec spala víc v noci a on brečí, tak to je vysilující, ale ve skutečnosti jsem nikdy toho moc nenaspala ani před dětma, tak jde jen o zvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli já tím chtěla jen říct, že nám se nevyplatí drahá knížka, nám se nevyplatí ani ta levná když to hned zničí, mě to vždycky mrzí, ale když se k tomu neumí chovat a nechápe princip čtení a prohlížení obrázků tak co nadělám, na kousání je to prostě škoda :wink:
22. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, taky radím černý :wink:
Terez a Hani, stejně vás obě obdivuju, jak to zvládáte s dvěma prckama. Jste dobrý!!!
My taky chodíme na knížky do Levných knih, občas tam mají fakt krásný leporela. Nedávno jsem tam koupila dvě úžasný s fotkama zvířat - jedno je Moje první Bible (tam jsou zvířata z Archy, domácí zvířata, jídlo, narození Ježíška...fakt hezký) a druhá ze stejný edice Domácí zvířata. Obě jsou mezi Dendy nejoblíbenějšími. Naštěstí ona je ke knížkám opatrná, už prohlíží i normální knížky (pod dohledem) a fakt je netrhá, nemačká... Klasický pohádkový knížky mám ve skříni na půdě, je jich tam kopice po mně a jsou jak nový, já knížky milovala a neničila. Tak si říkám, že asi docela ušetříme, když vidím, kolik teď stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V Popronu taky objednáváme, dohromady se sousedama a většinou to vyjde, že poštovný neplatíme.
22. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já půjdu do toho černýho :wink:

oblíkáme se,jdeme s honzíkem na logopedii,nebyli jsme tam 3/4 roku,tak myslím,že bude v šoku :wink:
23. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli.Honzik ma potize s mluvenim?
23. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko:jojo,jak je předčasně narozenej,tak je trochu pozadu a to i v mluvení,ted už sice mluví ve větách a je mu i líp rozumět,ale pořád to není ono,na druhou stranu z něj byla dneska úplně hotová,moc si chválila,že dělal strašnej pokrok,akorát nedává do řeči sykavky a některý písmena vyslovuje špatně,ale je to na dobrý cestě,potvrdila,že má úžasnou paměť,na svůj věk skoro až encyklopedický znalosti :wink: :wink: ,tak mi udělala hroznou radost

holky já poprosila v úterý frantu,aby koupil v tescu honzisovi plíny na noc,chtěla jsem ty jejich,tak mu říkám,at koupí fialový s nápisem tesco,tak je přivez,já myslela,že mě šlehne,jsou to igelitový,dneska jsem tescu byla já a zjistila jsem že ty lepší fialový ještě vylepšili,ale jsou v zeleným obalu :confounded: ,takže za to franta nemoh,no nějak to v nich přetrpíme,nebo nás to nakopne k tomu,aby jsme začali zkoušet spaní bez
23. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli:jo ja je taky koupila a koukam on to je igelit a ne ty pruzne.
23. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli:Honzik ma jeste plenky?
23. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na noc jo,přes den jsme se jich zbaviliteprve před rokem,holt mu některý věci jdou pomalejc :frowning2:
23. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je Honzík šikulka, taková pochvala potěší, viď :slight_smile:
O těch plenách jsem slyšela, taky by mi asi trvalo, než bych zjistila, který jsou ty "fialový". On ten obal je teď taky nějakej světlej, že jo. Plínky přes noc neva, hlavně, že je Honzí jinak v pohodě a zdravej. Některým dětičkám tohle prostě nejde tak rychle. Myslím, že i ta slavná "WHO" píše jako "normální" plenu přes noc do 6 let :wink: My například zase vůbec nechodíme na nočník. Už nevím jak na ní, dřív tam krásně čurala, teď jí posadím, ona po cca 2 sekundách vstane, nočník uklidí, řekne "ták" a je vymalováno :grinning: Takže to zase asi odsunu na dýl...
23. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli to nevadi,hlavne ze je zdravej a stastnej
23. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci,jsem nevedela ze jsi Lucie :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko:jsem přesně ta,co noci upije :wink:
23. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo všechno nejlepší Patričkovi k jeho zítřejším velkým 2narozeninám. :slight_smile:
Užijte si pořádně oslavu
23. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky jsou tam moc hezky oblečené

http://www.janiko.cz/deti/deti.html
23. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

přejem Páťovi všechno nej k druhým narozeninkám a Olče S k .... narozeninkám........... :wink:

pěkný víkend, má být hezky.........
24. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky přejeme všem,kdo něco slaví :slight_smile:

těšíme se na hezký víkend,snad se předpovědi vyplní,jedeme ke starej babičce zazimovat zahradu a sad,tak snad budou děti moc běhat venku
24. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
přejeme všem oslavencům hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti do dalších let!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj venku je krásně,tak se asi všichni venčíte :grinning: ,my taky ještě na chvíli jdeme
24. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

moc toho teď nestíhám, včera přes den na mě padla šílená únava, bolela mě hlava, motala se mi, k tomu mě bolelo břicho a strašně se mi chtělo spát, měla jsem co dělat abych se tu někde nesložila :stuck_out_tongue_closed_eyes: šla jsem si teda lehnout hned jak to bylo možný, bohužel MM nebyl doma přes noc a malá jako by to cítila, byla jsem u ní 3x do 1h než teda přišel MM a pak k ní lítal on, do toho jsem malýho kojila/odtrhla utíkala za malou a pak zase kojila, příšerný, už to nechci zažít.

Jinak je u nás všechno při starým :wink: Malej měl ATB na ten zánět v očích tak se to dost zlepšilo, ale dneska je první den neměl a jsme tam kde jsme byli, takže to vidím na oční a následnou sondáž :confounded: dneska jsem byla s dětma taky sama a ještě jsme bez auta - dáváme dokupy nezbytný věci (prý jsme s tím přijeli za 5 dvanáct, ještě že tak :astonished:) takže dnešní sluníčkovej den jsme byli doma :unamused: A malej se na mě dneska tak strašně řechal!!! Tohle jsem nazažila, samozřejmě to nebylo nahlas, ale dělala jsem na něj blbiny a on se tak usmíval, dal mi takových 10 úsměvů určitě :slight_smile: Kristý se takhle nesmála, z ní se musel každej smích vymámit a opravdu na to neměla čas, radši se zabývala řevem :sweat_smile: a taky mi dneska malej usnul když jsem ho položila, to taky neznám, doteď jsem ho musela uhoupat a malou taky do určitýho věku... tak doufám, že pokračuje v tom aby byl vzorný opak co se některých věcí týče :slight_smile:

Já zase letím, omlouvám se, ale opravdu neni čas dočítat, obě děti jsem teď uložila, takže půjdu uložit i sebe, MM je na fotbale :confounded: pááá
24. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, Páťovi taky všechno nej, hlavně zdravíčko, lásku rodičů, spousta dobrých kámošů a kámošek, plné prasátko....
A Oli S. taky!

Terez, teda vy si to s těma očkama pěkně vychutnáváte u obou dětí, co... :unamused: Tak držím palce, ať se to ještě zázračně zlepší, ať malej na tu sondáž nemusí. Ta únava musí být příšerná, doufám, že si aspoň přes víkend trošku odpočineš.

Holky, v Globusu mají akci na Sleep&Play, Maxi jsou po 50 ks, je tam akce 2+1 zdarma, takže troje za necelých 440 Kč. Maxíky tam samozřejmě neměli, ale prodavačka mi nabídla, že když tam nechám číslo telefonu, tak zavolaj, až jim přijdou (a Peťa tam sjede cestou z práce). Tak kdybyste chtěli, myslím, že by stačilo tam zavolat...
24. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, ale já to teď nějak nestíhám.

Honzíkovi přejeme vše nej k 1. ročku a Páťovi k 2. narozeninkám a já děkuju za přání, číslo ani nestojí za to zmiňovat :slight_smile:

Ani jsem vás ještě nedočetla, jsme teď u našich, vrátily jsme se ze Šumavy - Hani, myslím, že by se vám líbilo.

Snad nikdo nemarodíte, tak mějte hezký zbytek víkendu.
24. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlava, Beat, Tobě se chci hlavně taky omluvit, že jsem nebyla schopná Ti odpovědět na tu sms. Každý den na Modravě jsem si říkala, že si vezmu mobil a napíšu......omlouvám se, promiň.
24. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já bych je brala, ale nevím jestli by je malej snesl, malá mi z nich byla opruzená, tak pak vezmu tři balíky a co s nima že jo :confused:

Ahojky Oli, už jsme si říkaly co s tebou je :wink:
25. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno všem :dizzy_face:

Oli ahoooj!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobrý,já se jen bála,jestli se něco neděje víš.tak je dobře,že ste jen vejletili a nebyl prostě čas!ale i tak ráda tě uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: já ted budu týden na Slovensku,tak až pak ju???už se těším :dizzy_face:

Zpětně přeju Honzulkovi vše nej,nej k prvnímu ročku :dizzy_face:

chjo čeká mě balení a táák se mi do toho nechce!!ale musím :rolling_eyes: Ládík je v Praze,tak je mi z toho akorát smutno,že si nás před odjezdem neužije,ale moc nejedeme tam na věčnost :dizzy_face: ale chybí mi :pensive:
25. říj 2009 v 09:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek