• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Leni jo jede mi tam 17tka (neni nízkopodlažní) nebo k Baumaxu 8mička a ta občas nízkopodlažní je, zbytek bych došla, akorát nevím jak se bude Kristý chovat někde zavřená, jak už běhá tak to nei prča :grinning:
A když nás půjde hodně ven tak asi stejně moc nepokecáme co :sweat_smile: nebo třeba na Sady?
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
baf!!!áááááááááááááááá koukám,že se tu kují nějaký pikle na srazík!!!pokud by ste chtěli,ráda bych se taky přidala. :dizzy_face: já příští pondělí mám od devíti zubaře,ale dopoledne bych to nějak zvládla se sejít,jiný dny tam zatím nic nemáme,aspon myslím.ale koukám že tápete kde se sejít.když by bylo hezky,bylo by fajn někde venku se sejít :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky radši ven, pokud teda bude počasí. Tak něco vymyslete, já jsem na tohle tupec, takovej neorganizační typ :confounded:
Akorát pokud by to šlo, radši bysme v to úterýýýýý.... no záleží hlavně na Lucce, ta to má nejdál...
27. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájince-vše nej k narozeninám a mnoho zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

add srazík-my nemůžem v úterý,protože máme plavání :wink:
28. kvě 2009 v 06:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

A co tedy v jiný dny v týdnu? :astonished: Včera jsem mluvila s Beat a navrhovala i Stromovku, mohli bychom se sejít třeba na Výstavišti, tam by snad mohlo každému něco jet co myslíte? Jede ti tam něco Leni teď si nejsem jistá?

Jako dneska u nás noc hrůza, jezdili tu nějaký blázni, pořád hrabali s autamama a strašnej kravál, ale fakt příšernej, několikrát mě to vzbudilo, malá taky vstávala, nevím jestli kvůli tomu... a ráno co odešel MM do práce mi volá že před barákem je několik zbořených aut, všechno jsou auta sousedů, naše stojí o kousek dál :confounded: sice nemáme žádnýho krasavce, ale tohle je prostě hrůza :angry:
28. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno:holky,v úterý bych mohla,další dny už jsou pro mě blbý,protože ve čtvrtek budeme mít sraz s holkama za Strakonic a v pátek pak odjíždíme do Tábora k našim,když už do těch budějic pojedu,tak bych opravdu chtěla zajít do tý Český ,mrknout na ty boty,pak by mi to bylo celkem jedno,ale vzhledem k tomu,že přijedu a budu zase odjíždět vlakem ,tak je pro mě Stromovka docela daleko.Tak bych navrhovala,ať se se mnou sejde,kdo bude chtít,třeba i na ty sady můžeme zajít,no a kdyby nechtěl nikdo,tak já si to klidně obejdu sama :wink:

my taky měli zase nějakou podivnou noc,honzis se vzbudil už v půl jedenáctý a že sám spát nebude,až u nás v ložnici zabral a spal by až do rána,ale to zase měla kolem půl třetí výstup madam,pak ale spali bez hnutí až do čtvrt na sedm

to s těma autama je teda radost,některý lidi pověsit hlavou dolů do průvanu,míše se teď podařil otevřít opalovací krém,co se jí dostal do ruky a ochutnala ho :unamused:
28. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli nám takhle Kristý ochutnala Rybilku, ale to jí manžel dal aby neřvala u přebalování, tak dostali oba dva seřváno :sweat_smile:

A v kolik tady v ÚT budeš? Já když vidím jak teď malá spí a nespí (chvíli jsme měli i režim :frowning2:) a v kočárku mi prostě neusne, radši se uřve tak já ani nevím jestli můžu něco slíbit :pensive:
28. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
terez:já ještě na vlaky nekoukala,až honzík odejde do školky,tak na to mrknu,myslíš,že by Kristý neseděla ani kdyby seděli ostatní dětičky? Jinak to naprosto chápu,my dokud to jede,tak sedí,jakmile delší dobu stojíme,tak chce taky vylejzat,ale tím,,že pojedeme dopoledne,tak bych jí spíš tipla na to ,že bude spát :wink:
28. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem na to koukala a když pojedu osobákem,tak bych tam mohla bejt v devět,rychlíkem v deset,ve dvanáct nám to jede zpátky,tak pokud se chce někdo přidat ke mě,tak řekněte,co vám vyhovuje víc,ale já bych upřednostňovala ten osobák,mám to kousek z domova :wink:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a dobré ranko!
Terez, k Výstavišti ani nevím, ale klidně tam odněkud dojdem pěšky.
Luci, v úterý můžem, tak třeba kolem 10. se můžem sejít na Sadech, abyste měli předtím čas okouknout ty botky. Nebo klidně dřív/dýl. Terez, tak doražte aspoň to zkusit, třeba bude zrovna v pohodě, když bude mít kolem sebe další dětičky, jak píše Lucka.
28. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni:to by šlo,tak se zatím takhle předběžně domluvíme a pořádně to doladíme v pondělí :slight_smile: :slight_smile: ,doufám,že nám bude přát počasí :wink:
28. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás se zase zatáhlo :frowning2: Jinak my teda v úterý nee,protože jdeme plavat po 6-ti týdnech a už se na to těšíme :wink: Tak by to chtělo třeba nějaký ten pátek zase v tom MC na Máji,tam to bylo fajn,ale záleží na vás :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli o to sezení ani tak nejde, ona v kočárku vydrží, jde o to aby neměla zrovna tu svojí spací hodinku to bych s ní ven nemohla, dneska jsem to chtěla zkusit, straší od necelých 6h a po 3 hodinách chodí spát, vyjely jsme v 9h, celou cestu kňourala, lehala, sedala, dorazily jsme před chvílí a ona mi prostě neusnula :confounded: Mluvila jsem s MM že možná vytáhnu sporťák, tam mi kdysi spávala, i v golfkách, ale já už nevím co zkusit :confounded:

No holky zrovna v 10h vždycky spí, tak to fakt nepůjde, byla by hodně otrávená, od nás se to odvíjí od toho že takhle brzo vstává. Já můžu buďto od 7h tak do 10h max. chodit ven nebo od 12h-15h nebo od 17h-19h dejme tomu, no ale chápu že to zase nevyhovuje těm kterým chodí děti spát jednou denně :wink:
28. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
terez:tak uvidíš,když to nepůjde,tak to nepůjde,já určitě přijedu v těch 9,tak kdybyste chtěly takhle dřív,tak se s námi můžete tu chvilku cournout a uvidíš :wink:
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že se tu plánuje srazík....tak se taky přidáváme :sweat_smile: čas je mi celkem jedno, buď budeme spinkat v kočáru-autě nebo budeme lítat :grinning:
Na víkend jedeme k babi, tak kouknu v neděli večer co jste vymysleli

Dneska je u nás taky nic moc, ale stějně jsme museli dopol ven, by mě asi klepno být s Natálkou zavřená doma :sweat_smile:
Odpoledne jdeme k dr. na očkování ani nevím na co :sweat_smile: tak jsem na tu mojí hrdinku zvědavá, to bude zase řevu :grinning: snad nezačne pršet, protože jdeme pěšky přes celý město.

Mějte se krásně, ještě kouknu, pa
28. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli ještě otestuju ten sporťák a když mi tam bude spát tak nebude problém :slight_smile: ono jde o to že jak ji člověk přetáhne tak s ní nevydrží a hlavně do autobusu jít s ní to je taky za trest, nesnáší to a příšerně tam řve, takže to bude zase zkouška mých nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jck tak to je fajn, že se přidáte, jen abychom vůbec něco vymyslely :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi...Natálka autobus miluje a to v něm nemusí ani sedět :grinning: jen když ho vidí, ta začne pištět a křičí "abus" :grinning: a když jedeme k babi (není to tak často :sweat_smile: ) tak to sedí jak zařezená a kouká z okna :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jck tak to máš super. Naše malá nesnáší snad všechno, tak ono taky trefit se do něčeho u čeho bude hodná je umění, vlastně mě zrovna ani nic nenapadá :astonished:
28. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
terz:to o tom přetažení mi povídej,vyzkoušej a uvidíš :wink: :wink: ,třeba se bude chtít kristý vytáhnout před tetama a bude dělat hodnou,moje dětičky to tak občas zkoušej :wink: ,jinak Míša autobus taky ráda a honzík ten ho miluje,když jsme u našich,tak by chtěl jezdit autobusem pořád a opakuje zastávky
28. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moc se mi nechce tahat ten krásnej, umytej sporťák připravenej pro Lukyho :sweat_smile: ale co asi nadělám že :pensive: Dneska se mi malá vzbudila po 12h, to by bylo v pořádku ale skoro hodinu od tý doby jen a jen brečela, takže jsem ji přebalila, zkoušeli jsme nočník, dala jsem jí najíst a šoupla zpátky do postýlky, protože jinak nevím co bych s ní dělala, byla tam chvíli ticho a už tam zase vrní... já se z ní fakt zcvoknu, bojím se že to její řvací období nikdy nepřejde na víc jak na pár dní :unamused:
28. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem nakukovala k druhé partě z Č.B. a ty už plánujou třetí srazík během května :slight_smile: Taky bych ráda šla,ale až něco vymyslíte :wink:

Terez-jak píše mispuli,že by Kristýnka dělala před tetama hodnou holčičku,tak za zkoušku to stojí,ne? :wink:

My jsme zavřený doma,protože venku je fakt hnusně a Patrik si vybral pohádku a teď kouká :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Negrovka jj já se s ní ven nebojim, ale pokud bude ospalá tak to po ní fakt chtít nemůžu aby dělala hodnou ani před Bohem :sweat_smile:

Od kdy vlastně vaše děcka koukaji na pohádky? Naši malou to pořád nebere, ráno když pije mlíko tak poslouchá Oggyho a škodíky v TV, ale teď vstává tak brzo že ještě v TV nic neběží jen ty pruhy :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Kájinka jela s dědou vyzvednout babi z práce, tak mám trochu času. My nemůžeme akorát ve středu dopo - cvičení. Kájinka chodí kolim 12. spát, vstáváme brzo, takže nám je to jedno. Šlo by vyzkoušet i BezBot - myslím, že si tam každej prcek najde něco pro sebe. Venku mě napadá jen "Ratolest" - ale Hanka ´říkala, že to venku nemají moc dobře vymyšlené, že jsou ty atrakce pro děti oddělené jakýmsi plotem, takže k dětem není pořádný přístup. pak přichází k úvahu Bazilika. Stromovka, až by bylo více času a počasí. Holky "od prcků" nevím, kam chodí. Nic víc mě zatím nenapadá.
28. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo tak tam jsme kdysi s Hankou byly v té Ratolesti a je to tam vážně blbě řešené...
Bezbot neni špatný, ale každý dítě ještě nechodí tak nevím jestli si tam najdou svoje, já tam nebyla, tak to nechám na Vás, mě by to nevadilo protože to máme kousek a i když bude malá spát tak vás potom rychle doběhneme :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak ahojky Oli, nějak mi ten pozdrav vypadl :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, právě, že se tam zabaví i menší děti - si teda myslím. Hraček je tam dost a pokaždé, co jsme tam byli, tak tam byly maminky i s mrňouskama a ty si tam hráli taky. Ale to asi tenhle týden, když má Lucka limitovaný čas, nepůjde.

Moni, škoda, že vám to nevychází, ale uděláme snad brzy další sraz, bylo by fajn se vidět častěji.
28. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko, ahoj :slight_smile: Nevadí, máš nárok - jsi na MD. :dizzy_face: Neuraž se, posuzuju dle sebe :grinning:
28. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
OK, v pondělí ještě doladíme čas a my s Deny (pokud náhodou neonemocníme nebo tak) určitě dorazíme.
Terez, Denda kouká na Teletubbies :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ty úplně žere, hlavně tu úvodní písničku, to s nima paří. Pak má ráda Svět Elmo, Kouzelnou školku - Františka a Fanynku. Občas zkusíme nějaký večerníček - Krtka, Rumcajse apod., ale to jí zatím moc nebere. Na ty Teleblbýs vydrží i 20 min. nehnutě zírat :grinning: A mě z nich asi brzy odvezou....
To Bezbot asi pro nás ještě moc nebude...
28. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Oli mě musíte určitě brát s rezervou, kolikrát když po sobě dočítám nebo když doma mluvím tak mi později dojde že kvákám blbosti, vůbec to třeba nedává smysl :sweat_smile:

Jo holky a Hanka pořád zařizuje nebo neni s dětma čas?

Leni a kde je vlastně dávají ty Teleblbíky? Já jsem z nich rostla kdysi když jsem ještě neměla děti, to je takový stupidní ale ty děti to prostě maji rády :grinning:

Jo a jak jste teda domluvený, nějak se mi tady motá PO, ÚT a dál nevím????????? :astonished:
28. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, tak to znám :grinning:

Neboj, je s dětma čas, ale Hanka má běhání kvůli domečku :wink:
28. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek