• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Terez ted to čtu,koukám,že malej má ty očička bez antb.špatný :pensive: to mě mco mrzí,snad ho brzo pošlou na tu sondáž,at máte konečně oba klid,držím palce
25. říj 2009 v 09:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já se jich docela bála, ale nakonec je Denda v pohodě snese a přes den jsou moc fajn (na noc bych si netroufla...)
Beat, na Slovensku si to moc užijte :wink:
Oli, taky zdravím, už nám tady bylo bez tebe smutno...
25. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

já se tak těším,až konečně míše narostou všechny zuby,3 tejdny kadila normálně a už to zase začíná mít řidký,v noci v jednu chvíli pobrekávala,ale asi se jí něco zdálo,stejně si myslím,že jí začínaj lízt další

smažím krokety,tak už se mi tu děti oblizujou

nám tedy sleep and play nevyhovovali ani jednomu,ale ted nám nějak protejkaj i naše oblíbený huggiess premium,tak nevím,nejvíc nám ted vyhovovaly ty tesco,ty niový zelený

bea na slovensku si to užijte

my odpoledne na hokej do budějek,podívat se na Hašana :wink:

terez taky mám pocit,že dětičky to vycítí,že jsem sama a pak řáděj,jak černá ruka,občas jsem v noci taky běhala od jednoho k druhýmu,když byla míša mimčo,ale naštěstí to netrvalo dlouho a nakonec se z toho vyklubalo,že měl honzis ucpanej temn shunt,takže po operačním zákroku se to zlepšilo,očička vám nezávidím,my to s míšou absolvovaly dvakrát,ale od tý doby máme pokoj
25. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Beat všechno nej k svátku!!!!!!
25. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zrovna koukála na kalendář a přemýšlela jsem ,jestli jsi beáta,pokud ano,tak taky všechno nej :grinning:
25. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jen nakukuju....... máme za sebou nároočný víkend......... :wink:

chcem popřát beat všechno nej k dnešnímu svátečku..........:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

venku hnus fialovej,ale do krámu musíme,naštěstí to nemáme daleko,de facto za rohem,aspon si míša užije gumáky,ty se jí moc líbí :wink:

Oli-panter:jak říkal včera franta"to byl zase jednou výlet :frowning2: :frowning2: ",ale my si docela hezky popovídaly :wink:
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to je super že je snesete! :slight_smile: Tak možná je koupim a pak ti je prodám když nám nebudou dělat dobře :grinning: ale Kristý je teď zase opruzená, ani plenama to neni a to střídám krémy jako prdlá! Buďto to má klasicky k zubům nebo je prostě tak strašně náchylná, u nás neni snad měsíc aby nebyla opruzená, od narození takovej boj, furt něco! To musím zaťukat, že malej ještě nebyl ani jednou, ani maličko, kéž by byl i v tomhle opak :wink:

Mispuli vy jste na tom byli taky dvakrát jo? No ale hlavně že to přešlo, mě to rozčiluje, dneska se mi to zdá maličko lepší, včera malýmu vypadlo prso při kojení a nacákala jsem mu omylem hodně mlíka do oka :sweat_smile: ono se říká, že to mateřský mlíčko to vyléčí, s Kristý jsem to kdysi zkoušela a s malým ještě ne, no tak uvidíme, každopádně je mi těch děcek líto, když ani oči nerozlepí! :confounded:

Jo a Beat je krátce "Beata" ne "Beáta" bacha je na to háklivá :grinning: :grinning: :grinning:
Už jsou někde na cestě na Slovensko :slight_smile: včera mi tu dávala jednu mastičku na ekzém tak držte palce ať mi pomůže, mám to příšerný, hned jak se malej narodil tak se to rozjelo.. a Kristýnce se to teď udělalo na obličeji zase a to měla jen jeden lipánek po dlouhý době!!!

A taky jsme dneska byli venku a jedno prase (to jsem ještě slušná) nás celý ohodilo, štěstí že jsem stála zády k tomu a kryla jsem prakticky děti, jinak bych se neznala!!! :angry: :angry: :angry:
26. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea.to jsem nechtěla urazit Tě,já jen že v klalendáři je to s dlouhým á :wink:

terez mě se míša opruzuje jen při zubech,ale pokus tím pořád bojujete,tak nezávidím,nám spolehlivě zabírá pytiol a s těma očičkama chápu,taky mě to vždycky štvalo,ale naštěstí už nás to netrápí,naposledy jsme společně chytly zánět spojivek v létě,kápla jsem jí tam antibiotika,co jsemdostala já,okamžitě zabraly a nevrátilo se to :wink:

některý řidiči jsou fakt na vytáhnutí z auta a napřes držku :angry: :angry:

terez snad ti ta mastička zabere,jinak už jsem tady určitě psala,že u nás je lékárnímk,kterej se na mastičky specializuje,honzis měl jako mimčo strašnej ekzém v obličeji,žádný masti mu nezabíraly,tak jsme se naštvali,odvedli ho k němu a on že máme přijít za 3 dny,že zkusí něco namíchat,dal nám mastičku,s tím,že kdyby to nezabralo,máme zase přijít,namazali jsme mu to 2x a,zmizlo to a už se to nikdy nevrátilo :wink:
26. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Denda byla nedávno taky pěkně opruzená, poprvé za život a měla to až do krve, úplně takový "rozmokvaný". Zkoušeli jsme všechno možná, i jsme měli fajn mastičku namíchanou v lékárně, ta malinko pomohla, ale nakonec jí to vyléčil kupodivu Johnsons. Měla jsem tu vzoreček toho zeleného (myslím Natura??) na opruzeniny, je to takový ten hutný krémík alá klasický Aviril a úplně se jí to vysušilo a zahojilo. Jinak jsme taky přebalovali po 2 hodinách, hodně větrali, nechali před zabalením úplně uschnout prdku...no klasika.

Ty řidiči jsou fakt někdy na zabití. Pamatuju si, jak jsem kdysi šla pěšky do práce a těsně před prací mě ohodil kamion tak, že jsem došla do kanclu, půjčila si auto a jela se rovnou domů převlíct a osprchovat - fakt jsem byla totálně durch, bahýnko v xichtě, ve vlasech... :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás počasí také šílené.
dneska mi už dorazilo to autíčko.Chtěl jsem ho hned vyzkoušet,když Ríša spí a nemám doma ani jednu baterku to je k vzteku musím jí odpoledne koupit a večr to hned zkusit.
26. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si holky taky myslím, že u nás to bude možná k těm zubům, ale těžko říct, je na to fakt náchylná dost, stačí nějaká horší stolička a je to hned :confounded: ale taky to má teď takový hnusný, že se to nechce léčit a dostala jsem v porodnici Sudocream, tak jí to mažu tím, prý je dobrej, tak uvidíme :astonished:

Leni to je mazec, jako ohozená blátem jsem nebyla, to bych ho zabila :sweat_smile:

Míšo já myslela, že dorazilo nějaký autíčko pro tebe a teď to čtu víc a koukám, že to bude hračka pro malýho :grinning:

Mispuli jinak ten mastičkář zní dobře, uvidíme co mi s rukama udělá tohle a ještě že to píšeš, včera jsem si to zapomněla namazat, tak jsi mi to aspoň připomněla a dneska už musím, ať vidím co to udělá, snad mi to ty ruce víc nerozežere, abych nemusela na kožní :confounded:
26. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: tak snad bude dneska ucházející počasí, Hynďa šli s deváťákáma pouštět draky :wink:

Luci, doufám, že se zas někdy sejdem :slight_smile: pokec byl fajn :wink:
27. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé oli to je hezký,když si devátáci vezmou pod křídla prvnáčky :wink: :wink: ,počasí vypadá nadějně,už včera odpoledne bylo příjemně,šli jsme tatkovi naproti do práce,od nás je to 3 km a míša 2 ušla,nebrala jsme golfáče,stejně by mi v nich neseděla a honzis mě chce držet za ruku,a pak mi golfky překážej,nakonec jsme nedošli až do práce,protože už se stmívalo a poslední část cesty je po silnici kolem rybníka bez chodníku,tak nás tatka radši nabral autem,aby nás něco nepřejelo :wink: :wink:

jinak mě včera vytočila místní Česká Spořitelna,otevírají v 9:00,od 12:30do 13:30 maj polední pauzu a v 6:00 zavíraj,potřebovala jsem poslat peníze,tak jsem si vypsala lístečky,poprosila jsem tchýni,aby mi to orazítkovala a hodila do bedny,jenže oni u nás byli ve 12:50,takže polední pauza,tak jsem si myslela,že to pošlu,až půjdeme s dětma ven,myslela jsem ,že maj do pěti,byli jsme na náměstí v 16:10 a oni zavřeno :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,dneska maj od devíti do dvanácti,to by mě fakt zajímalo,kdy tam choděj lidi,co chodí normálně do práce :frowning2: :frowning2:
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u nás je to tak, že vlastně už od loňska, co jsem chodili na školu nanečisto jsou ty třídy takhle pod patronátem :wink: je to tak každej rok, takže 9.A má na starosti 1.A, 9.B má 1.B (tam chodí Hynďa) a 9.C zase 1.C :wink: no, mají to mít s opékáním buřtů, tak jsem na to jako fakt zvědavá :grinning: před obědem a to maj k obědu řízek :grinning:

jo, tak tyhle instituce miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to děs
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že mi tam vypadla 1,fakt nezavíraj v 6 ráno,to bych jim zase nepřála,ale do 5 odpoledne by mohli mít každej den :unamused:

oli jsou pěkný takovýhle tradice,já jak jsem doma,tak nějak vůbec nemám ponětí o čase,tak mě zaskočilo,že jsou podzimní prázdniny :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že si dneska píšu sama se sebou,jdu se odreagovat na basket,dneska to fakt potřebuju,nechce se mi to tu znova rozepisovat,jestli chcete mrkněte se na extrémní nedonošence,psala jsem tam ráno,ted už je mi docela fajn,ale celý dopoledne jsem byla rozhozená,tak čauky zítra
27. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nevěš hlavu, jak tam píšou holky, je spousta času, hele, u těch předškoláků jsou i 2 měsíce přes prázdniny hodně a vy máte před sebou ještě skoro 2 roky, takže to je spousta času a Honzis opravdu dělá poslední dobou velký pokroky :wink: ale chápu, jak Tě to rozhodilo :frowning2:
27. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zase se budu opičit po ostatních holkách, ale taky si myslím, že je ještě dost času. Ta učitelka je sice s Honzíkem dopoledne ve školce, ale tam se na něj určitě zas tak nesoustředí, má tam víc dětí a nemůže to podle mě objektivně posoudit. Určitě je Honzula šikulka, vždyť tady každou chvilku píšeš o nějakém pokroku. A i ta logopedka (logopedička - logo...no tá...) ho pochválila a ta tomu určitě rozumí víc, než učitelka, ne? Určitě to dopadne dobře, i kdyby měl mít ve škole asistenta a měl nastoupit o rok dýl. Fakt, prosímtě, netrap se.
Chápu to, že tě to tak rozhodilo, taky bych probulela celý den. Ty jsi na mě působila (a působíš i přes net) jako hrozně silnej a pozitivní človíček, tak doufám, že ti bude brzy zase dobře. Sakra, tohle je děs, jak to ta úča může vůbec říct, vždyť od toho jsou psychologové, aby tohle zkoumali a né učitelé... paní chtěla být zřejmě ředitelkou zeměkoule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Takže, Luci, netrap se, máš dvě šikovný dětičky a bezva manžu, my budem držet co se dá a dopadne to dobře. Víš, jak se to říká o té energii z kosmu...prostě věř tomu, že to bude OK, mysli na to, jaký to bude, až to bude OK a ono to fakt přijde...
Nějak už nevím, co bych ještě napsala, už takhle to asi nemá hlavu ani patu, ale každopádně DRŽ SE...
27. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,taky se přídávám k holkám a leni to napsala úplně vyčerpávajícně!! a nemám co k tomu víc dodat!!! jak píšou holky, je spousta, spousta času a vše se srovná!!! možná to bude víc práce,ale srovná!!!
některé paní učitelky jsou rádoby móóóć chytré a raní člověka bezdůvodně!!!! drž se!!!!!!!
27. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno dneska je venku fakt šílene.
HOlky nevíte jestli se v ČB cvičí zumba?
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Sýkor, ani nevím, co to je...
29. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda kam se ta naše diskuze poděla :slight_smile:)
Tady nikdo. Každý užívá hezkých dní (teda včera nic moc) a prodlouženého víkendu, co.
Včera jsem byla s kamarádkou v Bezbot, teda to byl tam nátřesk. Jak bylo volno, hnusně, tak fakt od rána narváno. To už bylo na mě moc. Jinak to tam je super. Sice na kafe a pokec to tam moc není, protože většinu času strávím s Domčou v těch prolejzačkách.
Za to teď jsme se vrátili z procházky. Pěkně se ochladilo, i když to moc nevypadá. Jsme vyšli, máme tu rovnou silnici před barákem, ještě chodím s tou naší psicí. Naproti stál pes, ty se pomalu servaly (feny), Domča vylítl rovnou na silnici, jsem nevěděla, koho chytat dřív. Do toho tam lidi, auta, fakt divadlo. Jsem je měla sto chutí hned tam seřezat oba. No psice teda byla vytahaná za ten krk, což je pro ní větší trest, než jí řezat, Dominu jsem popadla za ruku a táhla k lesu. Fakt dneska záhul. Já vůbec nemůžu Domču naučit chodit za ruku nebo aby mi neběhal na silnici. On vůbec neposlechne. Nejde to ani po dobrým, ani po zlým :angry:
30. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Mispuli četla jsem co jsi psala na těch nedonošencích a jak už řekly holky, nic si z toho nedělej, vím, že jako matka který tohle řekli se musíš cítit strašně a taky bych to tak určitě měla, ale je pravda, že je hodně času a já vím, že Honzík je kluk šikovnej, ještě všechny překvapí :wink: :slight_smile:

Sykor to cvičení vidím prvně :slight_smile:

Věruš u nás je to jako na houpačce, někdy za ruku chodí, jindy ne, pomáhá strašně moc chválit když už za tu ruku jde, byť je to třeba jen kousek :wink: Dneska se nám povedlo něco nevídaného, byli jsme na hřišti a řekla bych dost dlouho, malej brečel (nevím na co ty kočárky kupujeme když obě děti je nemaji moc v lásce :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tak jsem řekla, že půjdeme už domů, aby Kristý udělala pá pá a šla, no samozřejmě vztek, dupání, řekla jsem to ještě asi 5x, pak jsem šla, že mám času dost, no nakonec udělala pá pá a šla :astonished: nemusela jsem ji tahat domů smykem, takže úspěch, totéž se nám povedlo v tomhle týdnu i u školky, kam strašně chtěla, ještě jsem jí říkala: "Počkej jednou budeš řvát až tě tam povedu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:"

Jinak malej teď dost brečí, dneska jsem nezvládla vůbec nic, byli jsme dvakrát na procházce, při první nebrečel, při druhý už jo, ale doma jsem ho měla pořád na rukách a i tak brečel, jak jsem ho uspala a odnesla, tak byl za chvilku vzhůru, chudák Kristý neměla teplej oběd :frowning2: A to mu dávám ty probiotický kapky a tak posl. týden mi přijde, že je to všechno akorát horší, opravdu nic nejím, jsem z toho nešťastná když vidím že i kojící matky jí věci kde je třeba trochu česneku, cibule, kousnou si občas do čerstvýho rohlíku, vypijou minerálku a třeba to na ty děti nepůsobí a u nás jako by naše děti nadýmalo jen to že jsou. Jen se modlím aby opravdu nenásledoval Kristý, ta je uvřískaná dodneška, nedávno jsme si říkali, že toho pořád navříská přes den víc než malej a to je fakt co říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a rostou jí zuby, asi 4 zároveň, vypadá to na všechny trojky :unamused: :wink:
30. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, to jo, ono je to jednou tak, že úplně koukáš, jak to s nimi jde a jednou jako když nerozumí, neslyší. To je u nás taky. Já ho ale vůbec nedonutím jít za ruku, ani fakt po dobrým.
Tak malýho mi je líto, snad to jsou fakt jen prdíky a bude zase líp. Vždyť my jsme si taky ty prdíky užili snad do 8. měsíce, tak jen aby vás to přešlo co nejdřív :wink:
No já zjistila , že mu vylezly nahoře špičáky a ani jsme o tom nevěděli. Jinak teda zatím taky všechny zuby prožíval se řvaním a teplotama.

Jsem trochu dočetla :slight_smile:
Mispuli, holky to tu napsaly hezky, nic si z toho nedělej a ta učitelka mi příjde teda jako pěkně "hloupá" (nechci být sprostá).
30. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, co vůbec kočárek, je prodaný?
30. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš no právě Kristý na ty prdíky trpěla taky strašně dlouho, já bych řekla, že se rozprděla až teď, ale fakt :confounded: :wink: určitě do roka nebo nějak málo před s tím problém byl, ani už si nepamatuju kdy se to zlepšilo, že neřvala celej den, ale ona má ty nálady že ještě teď řve celej den když ji to chytne od probuzení do ukládání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak to je paráda že taky nějaký zoubky vylezly bez řevu! :slight_smile: u nás teda jedinej zub nevylezl že by člověk o něm nevěděl :angry:

Na kočárek mám zájemkyni, ale je to takový polovičatý :unamused: :wink: ještě nevím no, uvidíme jestli to s ní klapne a když ne, tak ho dám asi sem do toho bazaru do komise... :wink:
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,jdu vás pozdravit,,,,,,, :wink:

terez, malýho je mi líto, prdíky jsu hrozný, no nás to teda naštěstí minulo, ale věřím, že je to na hlavu, když je člověk nevyspalý a dítko brečí aty nevíš jak mu pomoct - to je občas na psychiatra-vydrž děvče!!!!
no vida, kristý se lepší, to bude dobrý......:wink: s přibývajícím věkem víc a víc a pam z ní bude správná holka, vím jak to bylo u Maru,ta byla taky pořád uječená..... pak jsem zjistila, že nemůžu na všechno reagovat a musím jí nechat taky chvíli kňourat a ona se fakt rovná....... :wink:

Veru, u Maru zabíralo, že jsem jí řekla, že jí autíčko udělá veliký bebí. a prostějsem jí čapla za ruku a bylo. teď taky občas protestuje, ale nenechám jí, mám strach, řidiči jezdí jak blázni..

tak jdui žehlit nebo něco ještě dělam, mi přijde, že poslední dobou tu mám doma nějaký chaos..... :wink: :slight_smile:

jo holky, kdo jste říkala že budete objednávat z toho popronu?? já bych něco chtěla, ale na 1800 to fakt nedá a tak bych se k někomu připojila...... :wink:
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hani,

no vidíš to žehlení, koš s prádlem tu na mě volá už asi 2 dny :sweat_smile: zatím to nehoří :sweat_smile: ale zítra se do toho pustím, když neni doma MM tak to prostě nejde :slight_smile:
Mě přišla Maruška vždycka taková tichá hodná holčička :grinning: :slight_smile: nejblbější dneska bylo když malej brečel kvůli těm prdíkům a Kristý v tu chvíli machrovala na něco u stolu a rychle ji vystřelila ruka, takže se flákla o ten stůl a to byl ječák :sweat_smile: takže na klíně dvě ječící děti, chvíli řval víc malej, pak víc malá, to bylo takový že bych se musela rozpůlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: malýho se mi posl. dobou už nedaří ani uklidnit, takže už to nehrotim, prostě chovám, utěšuju a čekám :sweat_smile:

Ten popron říkala Mispuli tuším :slight_smile:

A mě se budí malej a chtě nechtě musím jít koupat, protože se těsně před tím než usnul tvrdě parádně pozvracel a já jsem si říkala, že bude spát max. 10min. jako celej den a nakonec to byly 3 hodiny :rolling_eyes: :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek