• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
ahoj holky,běžím vás pozdravit,dneska jsme měli rozhovor s tou psycholožkou,slíbila,že nám na honzise udělá posudek a napíše papíry kvůli odkladu školní docházky,snad to bude někdy koncem listopadu,nejdýl v prosinci, zapůsobila na mě docela pozitivním dojmem,honzík jí řek 3 básničky,hrál si tam s nějakejma vkládačkama,dokonce chtěl i malovat,což doma úplně odmítá,tak uvidíme

za chvilku přijde tatka z práce,já se navečeřím,tedy jen trošku a poběžím za chlapama...na basket,už je zase úterý :grinning: :grinning: :grinning: ,jdu se trošku zhuntovat

musím jít pustit včelí medvídky,tak čau zase zítra

jinak počasí na chuja,už jsme 2 dny nebyli venku :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani na vás dneska musel být pohled :grinning: my kuchyňku taky máme, Kristý jí dostala k ročním narozkám a miluje jí, hlavně to příslušenství kolem - talířky, kastrůlky, příbory... :slight_smile:

Mispuli to vypadá dobře s tou psycholožkou, budu držet palce!! :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už jsme doma. Moc jsem nedočetla, jen tak v rychlosti.

Beat, jo jely jsme od kamarádky, tak to je škoda, že jsme se neviděly. Tak to musíme napravit, když už jste zpátky doma. U nás ještě dodělávají ten výtah, takže se několikrát za den nehrnu :zipper_mouth: ale nějaký kafčo by bylo fajn :slight_smile: už konečně, když to tady furt nadhazujeme :grinning:

Holky, nemáte prosím radu. Malá má trochu rýmu. Přes den je úplně v pohodě, ale v noci ji to po několika hodinách vzbudí a má kašel, jak se jí hromadí hleny, až jí to nutí zvracet.
4. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
dneska přišel Globus a maji v akci Pampers Giant Pack (čili to největší balení) pro členy Mimiklubu za 295,- to je úplně parádní cena!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem dneska byla v Rossmanovi že koupim ty jejich na akci a samozřejmě ani jeden balík, to je vždycky tak, tak jsem nakonec i ráda, tohle jsou lepší pleny za lepší cenu :grinning:

Leni a maji tam i kuchyňku za 499,- s příslušenstvím!! :slight_smile:

Oli malá rýmu nikdy neměla na tohle moc rad nevím... jenom když byla miminko tak v noci chrochtala a to samý malej, ale přes den jsou v pohodě.
4. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dlouho jsem tady nebyla,tak jsou nějaké novinky? :sweat_smile:

U nás nic nového není,jen že jsem teď bez PC a musím čekat až se uvolní noťas a pak rychle vyřídit maily a zase mi to MM bere :angry:

V sobotu jsem byla v Bazilice na J.A.R. a skvěle jsem si zapařila :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Moni, já sem chodím vesměs jen nakukovat, asi nic radikálního nového není :wink:
To je super že jsi si zapařila :slight_smile: já se těším až budeme moct s MM třeba zase jen na véču :slight_smile: za měsíc máme 8 let a tak budeme muset asi zůstat doma :sweat_smile: ale koukala jsem na nějaký prádýlko dneska v obchodě tak letos udělám asi jiný překvapení :grinning:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-tak s prádélkem bude asi super překvapení :wink:

No já teď jak chodíme ten babinec na florbal,tak máme teď dost akcí před vánocema Chinaski,bowling a celodenní nákupy v Č.B. a to všechno bez manželů a bez dětí :wink: Zatím si to užívám než přijde druhé a pak bude zase útlum :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je počásko, co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terez a nevíš, odkdy je tam ta akce? Tu kuchyňku bych brala, prosímtě, má otvírací dvířka (troubu)?? Nám sice chodí kvanta letáků, ale ty "důležitý", co nás zajímají - Globus, Albert, Tesco... většinou nepřijdou. Takže je mám jedině, když jdu na procházku kolem paneláků a nějaký si ukradnu, tam jich dávají štosy před dveře :sweat_smile:

Oli, určitě bych jí večer před spaním odsála co půjde a dala jí nějaký dětský kapky, nám se osvědčil Otrivin. Jinak ti asi moc neporadím, rýma je vždycky noční boj...

Moni, to je super, že sis to užila. My byly v pondělí v kině na Jacksonovi - s mamkou a sestřenkama, takovej babinec (chlapi odmítli jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a bylo to skvělý. Aspoň chvilka relaxu... No a naše mami byla v kině snad po 10 letech, možná i víc, tak byla nadšená...Docela se divím, že jsme jí vytáhly...
4. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju.Leni, právě že ona přes den vůbec nesmrká, ta rýmy se jí spustí až v noci, jak brečí, když ji vzbudí ten kašel.
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni jj jen užívej, já jsem odříznutá s těma prckama, ale až povyrostou tak tak ožiju :slight_smile:

Leni leták je od 6.11. a troubu nemá, spíš jen takovou poličku :confounded:

Oli to je divný, já ale třeba teď jak začla zima mám taky rýmu jen v noci a myslím si, že je to od vzduchu, nemáte ho suchej moc?? Otevíráte okno na noc... my jsme právě zvyklý spát u otevřenýho okna a když je velká zima tak ho zavřeme a to mi nedělá dobře, i ten kašel by tomu odpovídal...

Leni toho Jacksona jsem chtěla strašně vidět, ale smůla, teď nemůžu... prý to bylo úplně vyprodaný!
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, na tom taky něco bude, ptorože to máme jako vy a mě pobolívá ráno v krku ze vzduchu...
4. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, my lístky rezervovali v sobotu a bylo jich celkem dost. A v kině taky nebylo plno, teda seděli jsme v 5. řadě. V těch spodních řadách a po stranách byly sedačky prázdný. Jinak samozřejmě hořejšky byly rezervovaný. To je škoda, že nemůžeš jít, co nechat děti s manžou a jít s nějakou kámoškou? To by snad mohli bez tebe vydržet, ne? Trvalo to necelý 2 hodiny a navíc to máš asi celkem blízko, ne? :wink: Já Jacksona jako člověka moc nemusím, muziku měl ale podle mě kvalitní a ten film je v podstatě jen o muzice a byl to parádní zážitek...Jsme si tam v sedačkách hezky pařily :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli zkus na jednu noc otevřít okno, ať je zima nebo teplo, za to nic nedáš a uvidíš :wink: pokud bude Kája zachumlaná po těle, tak to bude fajn :slight_smile:

Leni to čumím, prej to bylo vyprodaný, mě to tvrdil MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jako v hlídání by asi problém nebyl, ale malej se kojí tak po 2h-3h a to dost nepravidelně a jako na potvoru by tady někomu řval :sweat_smile: Já taky Jacksona nijak nežrala,ale tohle mě láká ty jo! :slight_smile:

Leni hele ještě k tý kuchyňce našla jsem že leták Tesco platí do 10.11. a tam ji měli taky za 499,- ale už nevím jak vypadala, snažila jsem se to najít ale dlouo se mi to stahuje, zkus kouknout na www.itesco.cz
4. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte, jestli Matoušová v ordinaci dělá třeba nějaký vyšetření při průjmu, nějaký výtěr? Domča má od té neděle furt průjem, je jinak v pohodě a i docela jít, ale už se mi to moc nezdá. Tak nevím, jestli s ním zítra nemám jít k dr. nebo ještě zkusit počkat do pátku.
4. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
olina.s dej pekáč s vodou na topení a hned bude jiný vzduch a malé se bude lépe dýchat.

Věruš mi jsme měli teď průjem od středy a včera nám skončil.Pomohla nám smecta a kulíšek.Ale výtěr ti dr.udělá i při průjmu
4. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ten hrnec s vodou je dobrej nápad, to bych asi taky zkusila.

Terez, oni to říkali i v TV, že je všude beznadějně vyprodáno, tak jsme ani nekoukali na netu na místa. A sestřenka, ta byla do pátku v Paříži, tak nic neslyšela a suveréně koukla na stránky Cinestaru a volala, na kdy má zapykat lístky :slight_smile: Třeba když kouknu na zítřek od 19.15 (jako jsme byly my), tak je tam hodně volno: http://budejovice.cinestar.cz/sal.php?soubor=ede465dc9df9cf89ec90ef9cd6d5f210&jazyk=1&mrs=0&prdID=47353 (nevím jak se to zobrazí...) Tak neváhej, odstříkej, on to s prckama manža vydrží a kdyžtak dá mlíčko lžičkou nebo z lahvičky, jestli to Lukášek umí... (teda nechci aby to vyznělo, že tě nějak nutím, spíš tě chci nabudit- aby sis taky trošku zarelaxovala...)

S kuchyňkou teď váhám, na MMB jsem našla tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27590129&tab=1 , tak přemýšlím, že jí objednám...
4. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, my průjmovali pomalu měsíc (střídavě), teď dávám ráno do mlíka Laktobacílky od Swissu a je celkem klid...
4. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, on docela i pije i jí, teda už samozřejmě nechce tu rýži s mrkví, už jen něco lepšího, ale prostě to z něj teče. Tak uvidím zítra, ještě jeden den počkám, zkusím někde sehnat toho Kulíška ještě. Už jsem o tom taky četla. Smectu dávám, ale dneska už mi to nevypil ani náhodou. Tak bych kdyžtak musela hned v pátek ráno naklusat k dr.
4. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to ani nevím jestli to umí z lahvičky a půjčila jsem kamarádce odsávačku těsně před porodem a po porodu jsem zjistila, že mi ji vrátila rozbitou, ani nevíte jak jsem nas..., celou dobu jsem ji na to šetřila!
Kuchyňka vypadá perfektně, ani bych nepřemýšlela a objednávala, za lepší cenu ji asi neseženeš! :wink:

Holky u nás je celkem normální průjem několik dní k zubům, ale to asi nebude váš případ tak nevím...
4. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, ještě na ten "pravej" průjem bylo od Hippu ORS200, to celkem pomáhalo. Maj to jen v lékárnách. My měli jen takovej poloprůjem, na to stačily ty Laktobacílky a srovnalo se to.
S tou odsávačkou je to na prd, to tě chápu, že jsi nasr...
Tu kuchyňku objednám, ještě budu objednávat nějaký další věci, snad to účet přežije :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, jen v rychlosti.....

veru, vynechte mléčné. nedávej jogurty a tak....... ty laktobacílky by mohly zabrat,ale jestli je to jak píšeš,tak bych k MUDr. určo zašla........ výtěr ti určo udělají...........

zítra písnu víc, brou, brou.....

p.s.. kuchynka vypadá leni dobře.......

p.s. Terez, to naštve, to věřim....... :angry: kdybys chtěla, já tu jednu tuším mám,ale takovou tu ruční, já to nikdy nepoužívala, protože mi to nešlo.........
4. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ta kuchyňka je fakt hezká a za ty peníze, to jí ber :slight_smile:
To od Hippu taky máme, už od minula, ale to do něj už vůbec nedostanu, to je fakt hnus, to se ani moc nedivím :slight_smile: No už jsem si říkala, že dneska by to mohl mít tužší, když včera i něco jedl. Zkusím se ráno ještě zeptat v lékárně a kdyžtak budeme muset. Mě spíš zaráží, že prostě mu nic jinýho není. Bříško ho zřejmě bolelo tu neděli a trochu v pondělí, ale žádná teplota, dneska by splácal pomalu všechno dohromady, pije taky. Tak snad dehydrace nehrozí. K zubům jsem si to taky myslela nejdřív, ale tohle je jiný. A strašně teda smrdí :dizzy_face: no fakt příšerně.
4. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, ještě si vzpomínám, že nám dr. radila kdysi na ten "průtokáč" Enterol - snad to píšu dobře. Byly to takový ty vysypávací tobolky, rozmíchat na lžičce s troškou čaje. To tenkrát taky pomohlo...
Jinak každopádně bych na ten výtěr doběhla... ale super je, že pije :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, třeba to nějaká chřipajzna střevní je,ale radši dojdi, aby neměl nějakýho bacila...... nechci tě strašit, tenkrát Maru taky průjmíkovala a nic dalšího jí nebylo a na výtěru zjistili, že má nějakýho campilokoka nebo co a bylo to z kuřecího masa....... :frowning2: jistota je jistota......... držím pěstičky...........

tak te´d už fakt jdu..... :wink:
4. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,veru,pokud to přetrvává,tak bych radši k dr. zašla,míša měla srajdu skoro 2 měsíce,ale nebyl to čistej průjem a bylo to k zubům,hele a psala jsi že smrdí,je to smrad jakoby nakyslej?Nám zaručeně zabírá hylak a je i volně prodejnej

Kuchynka vypadá suprově,hned bych do ní taky šla,ale nějak už nemáme místo :frowning2: ,já už chci k vánocům snadjen tohle www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50021076 a krtečkovej kalendář na zed a asi končíme

taky jsme zkonstatovali s frantou,že musíme začít dávat dohromady pokojíček,honzíka pak přestěhujeme na velkou postel a míša půjde na jeho,dělají totiž s postýlkou neskutečnej brajgl,bud v ní skáčou nebo jí různě posunujou po ložnici,míša se v ní noci peleší a jak se vrtí,tak šustí ta látka,takže počítám,že do novýho roku budou spolu v pokojíčku :wink:

jinak venku nádherně,tak snad konečně dneska i vyrazíme ven
5. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak si představte že jsem včera požádala prvně MM aby koupil Kristý v Globusu hotovku, že nebudu vařit, no a ještě to MM po ní dojídal a dneska maji oba dva příšernej průjem!! :angry: :angry: :angry:

Hani jsi hodná, teď už to s tou odsávačkou neni tak akutní, ale když jsem přišla z porodky, prsa nalitý až bolavě a neměla jsem to čím odsát, navíc jsem byla naštvaná že si nemůžu udělat zásoby, kdybych měla lakt. krizi, ať nemusíme pro UMku :unamused: to jsem byla teda fakt šíleně naštvaná, ještě jsem obvolávala obchody kde prodávaji náhr. díly, ale nikde neměli skladem to co si myslim, že je rozbitý, jako odsávačka která nová stojí 1400,- a je prostě rozbitá no k naštvání! :unamused: :angry:

Mispuli ten stojan je super!! :slight_smile: Dej vědět jak potom budou spolu děcka v tom pokojíčku vycházet :slight_smile: my bychom malýho chtěli přestěhovat kolem roka, ale pochybuju že to klapne :wink: hlavně průšvih bude jestli bude jako Kristý - několik měsíců v postýlce stát a řvát, to bude fakt průšvih, jí jsme odstěhovali a malýho nebude kam :sweat_smile:
5. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, teda s tou hotovkou to je teda síla...Kolikrát když vaříme něco, co se mi zdá na Deny moc ostrý nebo moc mastný nebo tak, tak jí dám hotovku a ono možná bude lepší jí dát to naše, co...
Luci, na ten stojan jsem taky koukala, ale asi ho pořídíme až k příštímu Ježíškovi. Jinak kalendář mě nějak ani nenapadl, teď se ptala Peťovo segra, že chce koupit Dendě nějakou drobnost (ona jí jinak dárky nekupuje -ani k 1.narozkám nic nedostala :frowning2: ...), tak jí řeknu o pohádkovej kalendář. Dobrej nápad, jsem hlava skopová :grinning:
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Leni vy jste včera měli rok a půl co? :dizzy_face: dodatečná gratulace :slight_smile:
No jako to s tou hotovou bylo asi naposledy, už budu zase poctivě vařit, dneska máme sekanou domácí :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez s tou hotovkou je to teda pěkně blbý,já občas chodím pro hotovky sem k nám do bufetu,ale tam mám jistotu,že je to čerstvý,my taky budeme mít sekanou s bramborama,ale drůbeží,tu maj naše děti moc rády,

Leni to já občas takový dobrý nápady mám :grinning: :grinning: ,krtečkovej kalendář na zed u nás prostě nesmí chybět,už od honzíkovejch 1.narozenin :wink:

ještě budeme s frantou vybírat fotky a dělat kalendáře pro babičky a dědy
5. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla napsat vánoc :wink:
5. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek