• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Kalendáře děláme taky holky :slight_smile: už je mám hotový, jen je dát udělat :slight_smile:
Ten kalendář krtečkovej je taky super, ale Kristý by ho roztrhala :sweat_smile: my koupíme ještě nějaký DVD s pohádkama, jestli ji to vůbec někdy začne bavit :sweat_smile:
5. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:kalendář u nás visí na zdi a oni na něj nedošáhnou,na trhání maj ty starý :wink:

my se di těch kalendářů taky musíme pustit,protože jinak to zas bude na poslední chvíli,taky jsem psala na tu mailovou adresu na ty písmenka,co tady nabízeji v bazárku,poslai mi vzorník,určitě nějaký koupím,moc se mi líbí,jen si nějak nemůžu vybrat,líbí se mi skoro všechny :sweat_smile: ,kdybyste nějaká chtěla,tak vám ten vzorník přepošlu na maila :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju "konzultaci" :slight_smile: včera přivezl Peťa od kamaráda myslivce kus srnčího masa. Myslíte, že už ho můžu dát Dendě? Vím, že se říká, že zvěřina je "nejsilnější" maso, že dává sílu atd., ale nevím, jestli ho můžou malý děti... co myslíte?
Jé a kde si necháváte dělat kalendáře? Přemýšlím, že nechám udělat jen nějaký 1stránkový na zeď, abysme měli dárečky pro příbuzný, ale koukala jsem třeba ve Schleckeru, že je to celkem pálka...
5. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,když ti to bude jíst,takbych se nebála,však ona toho nesní nějaký kvanta :wink: ,my děláme 13 stránkový,bud u happy foto,nebo letos možná zkusíme ten,co je tady na něj reklama po straně od tiskproradost,ještě se musíme domluvit a porovnat ceny

věrko,tak jak jste dopadli?
5. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsme u té dr. byli. Udělala výtěr, výsledky budou v pondělí. Jinak klasika, dieta, žádné mléčné výrobky a když do týdne nepřejde průjem, tak přijít. A doporučila mi nějaký ty Laktobacilky. Tak uvidíme, jak bude. Právě si lámu, co se může při dietě, já vůbec netuším. A vůbec nevím, jak to zvládneme bez těch mléčných výrobků, on zrovna ráno má mlíko jen, pak přes den pak jogrut nebo Lipánek. Přesnídávky mi moc nechce, banány taky moc ne. Rýži s mrkví jsem do něj včera už nedostala. Tak poraďte nějaký jídla :wink: Teď bude mít kuřecí s pohankou a trochu jáhel, to mi radila dr. Teda Matoušová tam nebyla, tu jsem viděla jen, když jsme chodili do poradny.
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
věrko,já si myslím,že by moh i těstoviny,třeba se šunkou,nebo i brambory,nemůžeš do něj přece pořád štouchat jen rejži,jinak nevím,ted mě nic nenapadá
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to je fakt, brambory bych mohla večer, ale zase s čím, to je horzný, ta dieta :sweat_smile: Možná kousek kuřecího, ale to má teďd taky
5. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejlepší je, že teď jsem mu uvařila to stou pohankou, je to docela dobrý a on to samozřejmě nechce. On radši ty knedlíky, vajíčka apod. Vše, co nemá
5. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruk zas jen v rychlosti, taky jsem davala jablka - tenkrat jsem někde vyčetla, že strouhany staví. pak určo piškoty, rohlíky, a zeleninu vařenou bych řekla, že může určitě...... těstoviny i třeba s makem, jakoby na sladko.......

Matoušová bývá jen na poradky, jinak je tam MUDr. Nerudová....

jo a holky, 1.12. nebo 8.12. a nebo oba ty termíny (to podle počku lidí) bude v MC tady na Máji Mikulášská basídka pro dětičky do 3 let......... dneska jsme tam dostaly k podpisu aršík, kdy by s enám to víc hodilo......
5. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,já si myslím,že suchej knedlík do ruky mu taky nemůže uškodit :wink: ,můžeš kombinovat se šunkou,třeba kuřecí nebo krůtí,nás většinou zachranujou piškoty a suchý rohlíky nebo se šunkou :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, on mi kdysi jedl hezky a všechno, ale to už skončilo. Teď je to s ním těžký. Zkusím ty brambory a těstoviny. Rohlík ještě tak uždibuje, ale třeba se šunkou ho nesní nebo namazanej chleba. Už začal být pěkně vybíravej, ale bude mít smůlu. Bude muset jíst, co teď dostane. Však on hlad ho naučí :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych i s tou šunkou taky chvilku počkala, teď bych mu dávala jen suchý a hodně pít - přece jen.......

taky ještě luštěniny při průjmu určo může....

teď jsem se musela smát, jsem kýchla a Honulka mi povídá - "pšk" - to jako pčík........ :wink:
5. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky:koupila jsem si čistící čaj,nevíte,kdy je nejlepší ho pít,jako jestli ráno,večer nebo přes den?
5. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, na tom čaji by to mělo být napsáno, ale většinou se pije 2-3 denně, tak já když ho měla, tak jednou ráno, pak v poledne a odpoledne.
Hani, to je šikula Honzík :wink:
Holky a může se při průjmu třeba kousek hořký čokolády? Já jí vždycky na to měla, ale nevím, jestli to už nejsou nějaké staré metody :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se teď někde dočetla, že ty skleničky v obchodech by taky vadit neměly, tak asi aspoň oběd bude možná na nich. Když mu koupím jen nějaký ty rýži s mrkví nebo těstoviny, to by snad vadit nemělo. Ty mě docela jí pořád. Prootže když někam jdeme a musí tam mít oběd, tak mám právě většinou skleničku.
5. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak průjem se nás úspěšně drží dál, od noci už byl 4x posrajděnej.
Jsme se rozhodli ráno, že pojedeme k našim, tak jsme už u našich. Petr má o víkendu samé akce, tak ať tam nejsme sami.
Jsme se zastavili ještě v Globusu, byli jsme tam v 8,30, že koupím ty pleny Pampers, jak mají v akci a normálně ani jedny vel. 4. Jen pár 4+, ty jsme tedy vzali, ale nám jsou tyhle prostě větší ještě. Se tam maminy docela rozčilovaly. No ale je to síla, půl hodiny po otevření nejsou tyhle pleny a ani je už neměli na skladě.
6. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero s těma plenama si děláš srandu? :angry: :angry: :angry: To se mi v Globusu ještě nestalo a dneska ppro ně taky jedeme :unamused:
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nedělám, třeba dojdou, byly tam balíky těch 4+, ale jako ta mamina, co se tam nejvíc rozčilovala, jich brala snad 10 ještě pro známé. Ale jako fakt síla. Těch 3 bylo dost, jestli potřebuješ pro Lukáška, ty 4+ třeba mají na skladě, ta prodavačka se šla podívat jen na ty 4. Ale třeba paní vedoucí ještě objedná, jak nám bylo řečeno.
6. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero já vím že v Globusu platí pravidlo, že pokud nemají zboží v akci tak musí nabídnout srovnatelné za tutéž cenu tak jsem zvědavá... no ta pani je pěkná hamtalka :angry: já chtěla pro Kristý 4 a pro Lukyho 3 kdyžtak vezmu taky 4+ hele a ty 3 dělaji active baby??? asi ne co, to budou obyč.
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to srnčí bych dala, Denda už je velká :slight_smile: určitě je to zdravější než kupovaný kuře :sweat_smile:

Mispuli ona by ten kalendář rozervala ještě u stromku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď koukám na net, že jsou taky active baby 3, tak to je super :wink:
6. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to mě mrzí,tak fakt zkus na jeden dva dny pplně suchý věci a čaj, rohlky, piškoty apod. ...

holky, jednou jsme v globu shaněli nějaký stan nebo co, oni už ho neměli,tak jsme se taky ptali a pani nám tam povídala, že když to zboží co má být v akci už není,tak se můžu zapsat na nějaký seznam,nebo co a až to zboží přijde (i když už pak bude za jinou cenu),tak oni mi zavolají a dají mi ho za tu cenu v akci - tak se na to zkuste zeptat. nám to tenkrát s tím stanem zafungovalo,ale nevím, jak je to u těhle věcí.......
to samé dělá Kaufland, když už v akci něco nemají, naspíšete se na seznam a když jim to dojde,tak oni vám zavolají a prodají za cenu v akci......
6. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem zrovna ve středu koupila v globusu v akci huggiesky, protože mě už štve, jak je s pamperskou každý ráno pročůranej :rolling_eyes: prostě jsem to chtěla zkusit a musím zaťukat, ale druhá noc po sobě suchá :sunglasses:
6. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a taky jsme se jednou nechali v globusu napsat na seznam, když neměli koloběžku, která byla v akci, akorát jim pak už vůbec nepřišly :sweat_smile: ale to u plínek asi nehrozí :grinning:
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v tom Globusu se fakt dá takhle zapsat. Taky jsme se nedávno (asi před 14 dny) zapisovali na Pampersky Sleep and Play v akci. Necháš jim svůj telefon a kolik chceš kusů a oni ti zavolají, když to zboží mají. Pak si tam dojedeš a oni ti je přinesou rovnou ze skladu, mají je tam pro tebe schovaný. Takže potvrzuju, že to funguje... :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, máte pleny? :slight_smile: :slight_smile:

Tak už jsem fakt z Domči zničená, dneska prosrajdil celou noc. Ani jsem nestíhala přebalovat a pak teda jen kontorlovala, kolik toho tam má a přebalila třeba až po druhém srajdění. Místo, aby se to lepšlo, je to snad horší. Ani ta dieta nepomáhá vůbec.
7. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,to je mi líto,zkusili jste ten hylak,nám zabral vždycky,my měli taky noc naprd,míša začala kašlat,tak jsem jí dávala pít jen čaj a ona se mi pročůrala,tak jsem jí musela přebalit a převlíct,tím pádem se ve 3/4 na 3 vzbudila,musela jsem se s ní přestěhovat k honzisovi na malou postel a trvalo jí zhruba hodinu,než znovu usnula :frowning2: ,skákala mi po hlavě,tahala za vlasy..,no jsme jak zmlácená

za chvíli jdeme s frantou do haly,máme s naší partou badbintonový turnaj na celý den,dospělí hrajou a děti skáčou na trampolíně,hážou si míčema na koš,kopou na bránu,prostě sportovní den,jo a vítěz obdrží putovní pohár,na kterej se napíše jeho jméno :wink:
7. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko myslíme na Vás ať je malej co nejdřív fit.

M jsme také měli dneska noc na prd.Malej má stršnou rýmu.tak se pořád budil a mlátil mě a pak řval mámo.
7. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

tak u nás noc taky hrozná, už je to tak čtvrtý den, ale u n ás to budou zuby - Honulkovi vylézá dvojka a nějaká stolička nebo já nevím..... a mluvila jsem s kamarádkou co má stejně starého chlapečka a ta to říkala taky. a mám pocit, že taky byl úplněk...... :frowning2:

veru, tak já ti nevím tedy, zkus ten hylak, nebo se dojdi zeptat do lékárny na něco jiného,ale přijde mi, že je to fakt dlouho a nerada bych tě strašila,ale když kaká takhle hodně,tak bych měla strach z odvodnění. jesti je to horší,možná bych zkusila pohotovost - poradit se, aby se malý nedehydratoval.......

my se dneska byli podívat na koníčkách a Maru byla zase úplně hotová, chtěla vozit a hladit a výskala radostí a říkala jaký ten koník má barvu a že má ohlávku a kopýtka - no my snad budem muset jednou toho koně koupit..... :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky díky, snad se to trochu začíná lepšit. V noci konečně klídek, vstával sice v 6, ale spal celou noc. To se mi snad ještě ani nestalo. No možná jendou se zavrtěl :slight_smile: Teď se vykajdil ráno a měl v tom teda trošku už hustší, ale zároveň i jen ta voda, ale aspoň to nebyla jen ta voda. Hylak dáváme a pak ty Laktobacílky, ale teda je to děsný to do něj dostat. Dneska už teda nevím, co vymyslíme za fintu. Jinak jsme najeli na ty skleničky, protože ty mu chutnají víc než ty naše vařený dietní jídla. Přitom včera zrovna měl jen rýži s kuřecím od toho 6. měsíce. Ale aspoň, že to jí.
8. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek