• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Dneska jsme byli v Globusu a už maji kopec těch balíků vel. 4, já nakoupila v pátek ty 4+ :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechtělo se mi čekat :wink: ale s tím seznamem je to super :slight_smile:

Věruš jsem ráda že je vám konečně lépe, Kristýnce zase min. týden hnisaly oči a dneska má rýmu a celkově je taková šušňavá, chuděra, ale to chytla od MM :unamused:

Koukám, že tady taky marodí snad každej s něčím, to je to počasí, jeden den mrzne a druhej den je vedro! :unamused:
Tak ať se brzo uzdravíte!!
8. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Věruš, tak doufám, že se to bude lepšit. Tyhle průjmy stojí fakt za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak já ty Laktobacílky vysypu normálně ráno do mlíka, to je v poho. Ale s Hylakem by to byl asi taky boj, on je totiž docela hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terez, my včera taky koupili 2 balíky 4+ :slight_smile: Tak uvidíme, možná tam ještě sjedem pro 4, zatím to nevypadá, že by Denda byla v brzké době bez plen... A ty 4+ jí asi budou velký, zatím dobíráme ještě ty Sleep&Play a zbytek Active 4, ale...no to asi za tu dobu nedoroste :grinning: :grinning: :grinning:

Nevšimla sis náhodou, jestli tam měli Hami 3? Oni je mají celý listopad v akci v Mimiklubu, za 159, ale samozřejmě když jsme tam byli, měli Hami 1,2 a 4 :angry: - klasika... No, dala jsem kartu mýmu taťkovi, jezdí si tam občas pro sváču, tak to v týdnu zkusí koupit...
8. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vel. 4 zase byla? Se tam zitra chci zastavit, az pojedu od našich. Přece jen je teď spotřeba plen u nás díky průjmu dost velká, ale jsem teď ráda, že je ještě nosí :grinning: , i když jsem mu to doteď vyčítala :grinning: Kdo by to furt uklízel. Taky chci v Globusu ještě ty skleničky, když je tam mají právě v akci.
Jinak se vyspal a jsme tam, kde jsme byli, zase měl pěknej vodovej průjem :angry:
8. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty veru, já bych mu nedávala ani ty skleničky. není v tom jen rýže a kuřecí,ale spousta dalších věcí....... a je vidět, že ještě z toh není úplně venku, když má průjmík pořád........ :frowning2:
8. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, on právě zrovna to měl trochu tužší po těch skleničkách, dneska je právě neměl a zase to pak měl řídký, ale snad se to trochu lepší, protože teď večer už to zase bylo lepší. Zítra zkusím dát jednou skleničku a jednou normální jídlo, ale třeba to bude ještě lepší.
Tak půjdeme asi chrnět. Zítra zavolám na výsledky a ráno jedeme zase do CB, se mi vůbec nechce.
8. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Leni to jsem si fakt nevšimla, jak Kristý už dlouho neni na UMce tak se po ní nedívám, škoda no. A co kdyby si si to nechala napsat na ten seznam co? To je hodně slušná cena za 159,- :slight_smile:

Věruš dneska byla 4, co bude zítra to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky tak malá má teploty a hodně poplakává, malej taky celej den probrečel :unamused:
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
teda tady je to samý průjem.Hlavně se držte.Mi jsme ho měli minulý týden.Trval 6dní.
teď nás tápí strašná rýma :frowning2:
8. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky :slight_smile:

O víkendu jsme lítali po botách a nic, buďto nemaji čísla nebo to Kristý nenarvu na nohu přes nárt, co my budeme dělat :cry:
9. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás nevíte kontakt na maminku z mimibazaru co dělala loni kalendáře? Měli jsme je od ní a byly nádherný ale nemůžu najít kontakt myslím že se jmenovala Romana - ale nejsem si jistá.
9. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a byla jsi ve zdravotních potřebách?Tam ta paní ti objedná plno botiček z katalogu.

aeroaro. to ti neporadím,ale kalendáře si dělám sama doma.Zkus to neni to nic těžkého
9. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aero takových maminek je tam kopec, třeba:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=28232
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=61497
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3679

Já jsem si nechala dělat kalendáře ve Fotolabu (Cewecolor).

Sykor koukala jsem jen na ty vystavený a to mě nezaujalo, já ti nevím, objednat něco z katalogu, jí na tu nohu nic nesedí :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jak jsem tady psala o těch kalendářích tak je budeme dneska vyzvedávat, už se těším :dizzy_face:
Včera měla malá rýmu a od noci má kašel, ach jo! To je její první horší nemoc :pensive: když teda nepočítám neštovice, protože to s nachlazením nemá co dělat.
10. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

terez to je škoda s těma botkama,my jsme holt měli štěstí,ona mám míša taky blbej nárt,má to po mě a já zas po mámě :unamused:

kalendáře taky dělat budeme,asi zase u happy foto,loni jsme to taky měli od nich,byli jsme spokojený,byli rychlí a cenově přijatelný,tak uvidíme :wink:

míša v půlce tejdne vypadala,že dostane rýmu,ale nakonec se jí to vyhlo,pak 3 dny kašlala,ale naštěstí rychle zabral sirup a ted už jsme v pohodě a zase spí u sebe až do rána

o víkendu tady byli naši,mamča zůstala,protože dneka jedeme do prahy do divadla,ještě nevím ,jestli se mnou pojede franta nebo máma,prej až podle toho,jestli frantas oblíkne košili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,jedeme od nás z práce na Fidlovačku na V korzetu pro tetu,tak se těším :wink:
10. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jakej sirup jste měli? Já vůbec nevím co jí na to dát...
Ten dnešek si užijte :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:já jí dávala spiropent,ale ten mi tady zbyl,když měla před 3_4 rokem strašnej kašel,ale ten je bohužel na předpis,je na takovej ten hnusnej suchej dávivej kašel,já zjistia,že je míša alergická na mukosolvan a jemu podobné sirupy,takže ten nedáváme,nejhorší je vždycky poznat,jakej ten kašel to je,většinou se mi to stejně nepodaří :angry:
10. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli včera v tom divadle,nakonec se mnou jel Franta,sice se mu moc nechtělo,ale nakonec nelitoval,bylo to super,při některých scénkách jsme smíchem slzeli,fakt super odreagování,moc hezká hra a super herci. Jmenovalo se to V korzetu pro tetu,takže vřele doporučuju

terez,co malá,je to trochu lepší,honzík včera pokousal míšu na tváři,zrovna v momentě,kdy hlídala babička a odskočila si na záchod,bylo to při večerníčku,asi mu chodila před televizí,nevím,mamča z toho byla špatná,míša tam má pěknej otisk :confounded: a stejně s tím nic nenadělám :frowning2: :frowning2: ,jinak míša si pořád mele svoji hatmatilku a kloudný slovo z ní nevypadne,občas se nám podaří vyčůrat do nočníku,občas rve plínku dolů a tahá nočník,ale to znamená,že už má moc načůráno,nehrotím to,jen občas zkouším,ale je okolo toho strašný divadlo,aby tam seděla a já nějak nemám tu trpělivost :frowning2:
11. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,,,,,,,,,,,

sykor - to teda je..... :wink:

Terez, já dávala dětem "biotusílek" mělo to být něco bylinkovýho......

holky, dneska jsem si chovala měsíční miminečko - to byl malý bobíšek, já fakt to jedno miminko ješt chci...... :wink: :grinning:
11. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani to jsi dobrá :grinning: a kdy? :dizzy_face:

Mispuli to je blbý no :frowning2: Kristý už moc nekouše, jen občas, ale na Lukyho už je hodná. Jinak se teď rozpovídala, ale nočník to je tabu, řekne si svoje: "kaka" to říká když se vyčůrá nebo vykaká a já se jí zeptám jestli chce na nočník, zakoutí hlavou, tak jí ho donesu a ona prostě že nééé, no tak to nebudu lámat přes koleno, vsadím na to, že hodně maminek říká že po druhým roce zbavili prcky plen do týdne :wink:
11. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ty jsi odvážná :grinning: Ale já si nedávno chovala 6týdenního prcka a taky mi to začlo vrtat hlavou :wink: No, ještě máme čas na rozmyšlení, každopádně bych to ráda stihla do 35 :sweat_smile:

Luci, to je blbý, s tím kousáním a škrábáním, to je každou chvilku, viď... Tak snad se brzy srovná...
Deni taky mluví svou svahilštinou, občas zopakuje nějaký slovo, pak má pár těch svých mami, babi, tatí, dído (=dědo) a týto (teto), asi 20 zvířátek, jinak jen kyti, autí, halo, tady,ne,svítí...no takový jednoduchý. Asi je ještě čas.

S nočníkem jsme na tom asi jako vy, občas na něj sedne oblečená a říká "čííí", ale když jí svlíknu, tak na něj nechce ani sednou. Občas před koupáním, když napouštím vodu, tak se vyčurá - asi jí ta tekoucí voda vyprovokuje. Ale jinak taky nic a taky spoléhám na to, co mi říkají kámošky - začít před 2. rokem a naučí se to během pár týdnů...

Terez, nám kdysi dávno radila doktorka na kašel Hedelix. Jinak možná nějaký jitrocelový sirup, ale tam si nejsem jistá, odkdy ho můžou - zeptej se v lékárně. A medík do čaje dáváš???
11. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já tý naší potvoře udělala čaj s medem - prvně a ona mi ho nepila, pořád ještě nepije čaje jen vodu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže smůla, ale med je dobrej, to vím, mě pomáhá :slight_smile: na ten Hedelix jsem viděla reklamu, ale musím zaťukat, že ono se jí to nijak nerozjelo tak jsem to nechala zatím bez léků, já bych se nedivila kdyby to měla k zubům, už snad měsíc se jí řežou trojky! :angry:
11. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak to je jasný, do vody jí med dávat nebudeš :grinning: Hlavně, že se jí to nerozjelo...My máme maroda Peťu, má teploty a bolí ho v krku, už od včerejška ho buzeruju, ať si dojde k dr. - no klasickej chlap, doma fňuká, ale k doktorovi nechce...tak pokud nebude zítra fit, asi ho tam dotáhnu osobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dendě se taky prodírají špičáky, zatím teda venku není nic, ale už je tam má docela vidět.
Terez a jak jinak? Co dětičky, už ti dopřávají chvilky klidu? Doufám, že jo. Na tom Jacksonovi jste nakonec byli nebo ne?
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:wink:

Leni, prej pár slovíček:grinning: to jsem se musela smát, protože u nás je vrcholem všeho táta, máma, děda, bába, hají, páli a největší úspěch je ahoj :grinning: ale to se mu musí moc chtít, a poslední slovíčko, co se naučil je pes :grinning: a v pohodě, však víme, jak to bylo u Hyndi :wink:

Terez, to je možný, že to Kristý měla k zubům, nám vylezl 16. zub (poslední trojka) a opět máme po rýmě :sunglasses:

Hani, to teda obdivuju, je fakt, že já jsem naposled malý mimi viděla Lukášek :wink: je nádhernej, slaďoučkej, to jooo, ale nějak Ti to se mnou necloumá, zatím mě plně naplňujou tyhle moji raubíři, tohle období s Jáchymkem mám hrozně ráda, protože teď jsou ty dětičky nejsladší a je s nima sranda :slight_smile: na mě tohle přijde počítám, až bude Jáchymek klackovitět :grinning: zatím si ho užívám plnými doušky :dizzy_face:

tady svítí sluníčko, tak za chvíli razíme na rande :grinning:
12. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to znám s chlapama, ani nepamatuju kdy byl MM s něčím u Dr., jak pátrám v paměti tak nachcípanej je každou chvíli, ale dokud neumírá tak tam nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ty zuby už má taky dlouho boule a malinkato prožíznutej je jeden, ale je to síla teda! Tu rýmu mělat teda jen jeden den a noc a kašel vlastně taky :confused:
Děkuju za optání, chvilku klidu mám vždycky večer když přijde MM nebo když děti spí, přes den je to těžší, malej spí max. 20min. v kuse :confounded: jinak se kroutí a brečí, už aby ty prdíky byly pryč! Je to teda s nim daleko lepší než s Kristý v jeho věku :wink: Na tom Jacksonovi jsem nebyla, bojím se nechat děti hlídat, protože to znám, jak jsem doma sama, tak taky na potvoru nespí a řvou :sweat_smile: snad to vyjde brzo na DVD :frowning2:
A co Deny jak se jinak máte? Chodíte na nočník?

Oli zapomněla jsi říct, že umí Jáchymek krásně ahoj!!! :slight_smile:
Jj pamatuju si že tady Jáchymek měl rýmu a slintal :grinning:
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska zase navštivili dr. kvůli tomu průjmu, byla tam zrovna Matoušová. Tak mě uklidňovala, že to nic není, prohmatala mu břicho, že je měkký a že průjem klidně může mít i ještě další 2-3 týdny. Možná i déle. To ale asi se už zblázním.
S nočníkem mě tu moc nedrážděte :grinning: Domča ještě nechodí. Ale jako už večer sám šel, když nemá plínu a lítá tu nahej. Nejdřív jsem ho nutila tam dřepět pomalu násilím, pak jsem se na to vykašlala, ať se teda počůrá a on najednou přilítnul a sednul na nočník a vyčůral. To jsme fakt čuměli :grinning: Takže žádné násilí a holt nám to trvá dýl :grinning: Jenže teď moc cvičit nemůžeme, když má pořád ten průjem. Jen zase chvíli večer před koupáním.
12. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero tak to je paráda, my nejsme s nočníkem právě nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ten průjem je šílenej, to je fakt normální takhle dlouho jo? :confused:
12. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, snad se to naučí časem jít na ten nočník :grinning: , ale máme na to už jen rok a ono se řekne rok, ale zase tak dlouhá doba to není :sweat_smile: Pak ho jinak do školky nevezmou.
Prý je to normální u dětí, ale mě se to normální moc nezdá už :angry:
12. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty veru,to je fakt docela na prasky,takhle dlouho....... :frowning2: a co ti rekla na jidlo, co ma jist, aby se neodvodnil a tak...... to jsem z toho jelen........ :frowning2:

holky, to vám musím řict, jsem dneska málem Maru amputovala prstíky........ :confused: byla na záchodě, Honzík samo musí vědět co se tam děje,takže tam leze za náma. no a jdem odtud pryč, jednou rukou chytám Honulku, aby tam nelezl a druhou zavírám dveře no a koukám na toho Honzíka, dveře mi nejdou zavřít,tak to zkouším přimáčknout ještě jednou a nic, otočím se co v nich překáží a v tom začala maru řvát. mě jí bylo v tu chvíli chuděry tak líto!!teď už tam teda nic nemá,ale vypadalo to hrozivě...... :frowning2:

jo a nočník, tak Maru ve věku Honulky chodila kakat na nočník a Honzík, ten viděl nočník dvakrát...... řekla bych,že jsem to u Maru možná uchvátala,tak Honulku zkusím nechat a uvidíme.......
12. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My a nočník? Hahaha, no jak jsem psala, občas (a to myslím opravdu občas a náhodně) se na něj vyčurá před koupáním. Jinak si na něj někdy sedne (oblečená) a říká "čííí", ale to je asi tak všechno. Když jí svlíknu, tak už tam znova nesedne a má hysterák :grinning:

Hani, to je mi líto s prstíkama, hlavně, že už tam nic nemá. Ještě že nejsi rapl jak já, já bych určitě do těch dveří kopla, že nejdou zavřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko, s tím průjmem je to divný. Mě předtím dr. říkala, že může mít průjem klidně měsíc, ale musí mít mezitím třeba jeden den normální stolici. Ale my měli teď ten dlouhej jen takový "poloprůjem", u toho vašeho by mi to taky přišlo divný. Dáváš ty Laktobacílky? Ještě mě napadly borůvky - jsou na průjem nebo zácpu?? Já myslím na ten průjem...???
12. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero no my máme na nočník prakticky času dost když se to tak vezme, protože Kristý půjde asi do školky dýl, ale samozřejmě bych byla radši kdyby byla bez plen co nejdřív ať už kvůli financím nebo tak všeobecně by to byl lepší pocit :sweat_smile:

Hani hlavně že se jí nic nestalo :slight_smile: mě jaký malý zajely prsty do výtahu :sweat_smile: Do takových těch zatahovacích dveří jestli to znáte, máma si taky myslela že až to vyjede tak budu bez prstů, naštěstí prsty mám a i celkem rovný :sweat_smile: a taky se mi povedlo v šesti letech si urazit kus palce, tak ten moc rovnej nemám ale slouží :grinning:

No tak jsem ráda že s nočníkem nejsme sami, ale občas si přijdu dost neschopně, jenže ona fakt na ten nočník nechce, tak ji nebudu nutit nebo to bude horší :confounded:
12. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek